parkrun Rzeszów 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Andrzej SZPUNAR2M00:16:35 
2Piotr KOBYLARZ28M00:16:47Rzeszowskie Gazele i Gepardy
3Andrzej CISEK9M00:17:09Rzeszowskie Gazele i Gepardy
4Szczepan NIEMIEC25M00:17:17Rzeszowskie Gazele i Gepardy
5Jacek PLESNAR6M00:17:26 
6Przemysław OLEKSY1M00:17:29Rzeszowskie Gazele i Gepardy
7Toby WORT1M00:17:34 
8Mateusz GOLONKA2M00:17:39 
9Paweł KIDA2M00:17:46 
10Michał KIEŁBOŃ1M00:17:47Przeworska Grupa Biegowa
11Paweł HANULAK14M00:17:50 
12Jacek WÓJCIK4M00:17:52 
13Grzegorz KACZMARSKI35M00:18:04 
14Kamil ISKRA21M00:18:06Rzeszowskie Gazele i Gepardy
15Mateusz SZTANDUR8M00:18:09ITMBW Kraków
16Łukasz KLAŚ2M00:18:13Nudne Piątki
17Jacek GUT7M00:18:15OSP Hucisko
18Radosław ŚLASKI3M00:18:19 
19Tomasz BIAŁOWĄS7M00:18:20 
20Łukasz WILK5M00:18:20 
21Paweł GAWRON1M00:18:20 
22Łukasz RADECKI3M00:18:23 
23Paweł RYBCZAK4M00:18:24 
24Raúl CEJUDO ALBA4M00:18:26 
25Mateusz PLIŚ7M00:18:27 
26Michał SETLAK5M00:18:27 
27Dawid MATERNA30M00:18:29Asseco Active Team
28Kelli SMITH13F00:18:29 
29Bartosz BURZA15M00:18:34Carnethy Hill RC
30Maciej BRZANA2M00:18:35 
31Mateusz KUŚ1M00:18:35Rzeszowskie Gazele i Gepardy
32Piotr ROKITA32M00:18:37 
33Lucasz DARŁAK4M00:18:39Smashing Pąpkins
34Marek Stanisław POWAŻNY6M00:18:42WKB Piast
35Paweł WÓJCIK1M00:18:47Zadyszka Oświęcim
36Waldemar KOWALSKI2M00:18:49 
37Łukasz BŁOŃSKI8M00:18:49 
38Wojciech LIPA2M00:18:54Rzeszowskie Gazele i Gepardy
39Witosław RUSINEK42M00:18:55 
40Jakub BAL1M00:18:55LOS TREPOS COMPANIEROS
41Andrzej PIOTROWSKI1M00:18:57Poranny Patrol
42Paweł ŻUK2M00:18:57Biegam Na Tarchominie
43Michał PORCZAK43M00:18:57 
44Piotr ZAWITKOWSKI46M00:18:59 
45Daniel MCCAIG1M00:19:01Vege Runners
46Grzegorz ZABIEGŁY6M00:19:04Rzeszowskie Gazele i Gepardy
47Des CRINION1M00:19:05Dulwich Runners AC
48Piotr KUBIT1M00:19:06 
49Grzegorz PIKUL1M00:19:06 
50Karol Marcin MARSZYCKI1M00:19:07 
51Tomasz ŁEPTUCH3M00:19:09Stalowowolski Klub Biegacza
52Witold DZIEDZIC73M00:19:10 
53Andrzej CIOSMAK2M00:19:12 
54David WALKER1M00:19:13 
55Piotr Jan PRZYWARA32M00:19:15 
56Grzegorz Wojciech SUŁEK1M00:19:16 
57Pawel CZUDEC2M00:19:17 
58Krzysztof WĘGRZYN73M00:19:21Rzeszowskie Gazele i Gepardy
59Michael KRAJEWSKI1M00:19:21 
60Paweł RODZEŃ1M00:19:21Gollob Team
61Tomasz ZYGMUNT1M00:19:22 
62Tomasz KOMISARZ4M00:19:22 
63Robert JASION1M00:19:25SP 189 ŁÓDŹ
64Grzegorz KAWALEC3M00:19:26 
65Wiesław SIKORA1M00:19:26Olza Cieszyn
66Ludwik LEJA20M00:19:26Rzeszowskie Gazele i Gepardy
67Piotr NYZIO7M00:19:27 
68Łukasz MIKUSZEWSKI9M00:19:27 
69Jarosław TAJCHMAN9M00:19:28 
70Jacek ZIÓŁKOWSKI2M00:19:28 
71Michał PIECUCH2M00:19:29 
72Ireneusz KARASIŃSKI3M00:19:29 
73Artur WĄSICKI1M00:19:30 
74Krzysztof HORODECKI5M00:19:31 
75Roman JURCZAK59M00:19:31 
76Piotr CHMIEL1M00:19:32Rzeszowskie Gazele i Gepardy
77Grzegorz MACIĄG7M00:19:32 
78Marek CHOŁOTA1M00:19:32Biegowyswiat.pl
79Natalia KOWALSKA CHMIEL1F00:19:33Rzeszowskie Gazele i Gepardy
80Tomasz MAZURKIEWICZ1M00:19:34 
81Grzegorz ZIEMBA6M00:19:36 
82Tadeusz SAMBAK1M00:19:36Zadyszka Oświęcim
83Sebastian PIĄTEK4M00:19:38 
84Jakub JAKUBOWSKI1M00:19:39 
85Mateusz GĄCIARZ1M00:19:40 
86Tomasz DANAK11M00:19:41 
87Stanislaw KS15M00:19:41 
88Piotr GIERULA7M00:19:41 
89Andrzej NAZIMEK2M00:19:42 
90Kacper GWIZDAŁA18M00:19:43 
91Jarosław SZCZEPANIUK1M00:19:49Dream Run
92Frank TOTA1M00:19:49Worcester AC
93Łukasz BINKO7M00:19:49 
94Zbigniew KOSIŃSKI2M00:19:52 
95Paweł KOPEĆ50M00:19:53 
96Sławomir FOREMSKI1M00:19:54Toruński Klub Triathlonowy
97Arkadiusz BEREŚ3M00:19:54 
98Tomasz BASAMON4M00:19:55 
99Łukasz BRODA12M00:19:56Piękne i Brodacze
100Katarzyna SZEPIENIEC6F00:19:56Rzeszowskie Gazele i Gepardy
101Tadeusz ROGALA19M00:19:57 
102Adam NOWACKI5M00:19:59 
103Michał Jan ROCŁAWSKI3M00:20:01 
104Jerzy BRZOZOWSKI124M00:20:02 
105Kamil SARNA6M00:20:04 
106James EDEN4M00:20:11Stockport Tri Club
107Jarosław CYREK11M00:20:17 
108Łukasz PASTUŁA3M00:20:18 
109Jan HULBÓJ5M00:20:18 
110Mariusz PORĘBA1M00:20:19Rzeszowskie Gazele i Gepardy
111Bartłomiej WILK1M00:20:19 
112Łukasz KOZAK6M00:20:19 
113Krzysztof POLAK23M00:20:20Drużyna Jezusa
114Arkadiusz SUCH27M00:20:20Rzeszowskie Gazele i Gepardy
115Paweł POPARDA9M00:20:21PZU Sport Team
116Łukasz KOT4M00:20:22Rzeszowskie Gazele i Gepardy
117Irko WYZYCKI3M00:20:23 
118Michał ĆWIĄKAŁA7M00:20:23 
119Kamil WOŁOSEWICZ1M00:20:25 
120Chris CAWTHORN1M00:20:25 
121Arkadiusz STANIO36M00:20:29Biegam w Rzeszowie
122Łukasz KAŁDOWSKI4M00:20:30Decarun Rzeszów
123Marek OKUSZKO1M00:20:31 
124Robert ELLIS3M00:20:31 
125Paweł TUSK1M00:20:34Akademia Marynarki Wojennej
126Aleksander KOSCIELNY33M00:20:36 
127Dawid NOWACKI3M00:20:36 
128Łukasz MICAŁ4M00:20:36ITMBW Kraków
129Krzysztof CHODKOWSKI1M00:20:37Żoli Runners
130Elżbieta WITEK1F00:20:39 
131Grzegorz Paweł NOWAK1M00:20:40parkrun tourists Poznań
132Tadeusz KOZIEŁ8M00:20:40Piękne i Brodacze
133Grzegorz Piotr TOMASZEWSKI1M00:20:40 
134Mirosław Artur PINTAL1M00:20:52 
135Łukasz GURDAK11M00:20:54 
136Przemyslaw Marcin DAWICZEWSKI1M00:20:54JACK TEAM
137Łukasz MARCOLA16M00:20:54 
138Dariusz NIEDZIELSKI1M00:20:55Vege Runners
139Anna KLUS4F00:20:56 
140Piotr TOKARSKI4M00:20:58Rzeszowskie Gazele i Gepardy
141Grzegorz GWIŻDŻ3M00:20:58 
142Łukasz ZĄBEK1M00:20:58 
143Mateusz WOŹNIAK15M00:20:59 
144Michał OGŁUSZKA42M00:20:59 
145Wojciech FUS2M00:21:04 
146Tomasz KORAB23M00:21:04 
147Maciej KRYSZEWSKI1M00:21:05 
148Mikołaj CIERLAK38M00:21:06 
149Mariusz WÓJCIK25M00:21:07 
150Bogusław OPALKA2M00:21:07 
151Wojciech BERNAT24M00:21:07Piękne i Brodacze
152Marcin URBAN4M00:21:08 
153Tomasz DĄBROWSKI2M00:21:10Husaria Race Team
154Michał MACIĄG1M00:21:10 
155Sergii UDOVIKOV5M00:21:10 
156Bartosz PASELA5M00:21:12 
157Wojciech LESIŃSKI10M00:21:12 
158Dominik PROKOP1M00:21:15Decarun Rzeszów
159Bogusław MILKA2M00:21:15 
160Joanna BARTKOWSKA1F00:21:16Klub Maratonski UMK Torun
161Marek RUSINEK4M00:21:16 
162Dominik GURGACZ3M00:21:17 
163Łukasz NYKIEL2M00:21:17 
164Jakub Rafał HOŁUB3M00:21:17Husaria Race Team
165Kamil PAWELEC1M00:21:18PZU Sport Team
166Maciej JĘDRUCHÓW3M00:21:20 
167Krzysztof SAJEWSKI1M00:21:21 
168Mariusz STEC2M00:21:21 
169Wojciech ŚWIĘS1M00:21:21 
170Michal CHUDY1M00:21:22 
171Ryszard DZIURA8M00:21:22 
172Sławomir BARTOSZEWSKI8M00:21:22 
173Filip KULIBERDA7M00:21:23 
174Dawid MALICZOWSKI4M00:21:25 
175Paweł DUDA1M00:21:27 
176Radosław FLIS1M00:21:29Smashing Pąpkins
177Janusz GŁĄB-TROJNAR18M00:21:30 
178Maciej KOPCIUCH4M00:21:31 
179Artur KASZYCA2M00:21:32 
180Mariusz MIŁOŃ1M00:21:34 
181Adam MICHALSKI1M00:21:34 
182Miłosz LEWANDOWSKI1M00:21:35 
183Łukasz WYWIAŁ1M00:21:35Saint-Gobain SQUAD
184Kacper SERWIŃSKI1M00:21:36 
185Dariusz SOWA29M00:21:36Rzeszowskie Gazele i Gepardy
186Eugeniusz ORLIKOWSKI2M00:21:39Biegamyrazem.pl
187Nick DUNN1M00:21:40 
188Krystian Wojciech WINIARSKI7M00:21:41 
189Marcin OCHAB8M00:21:41 
190Dominik BERLIŃSKI1M00:21:45WPRunning
191Anna ŁUSZCZYC11F00:21:46 
192Adrian PIÓRKO1M00:21:47 
193Artur KACZMARSKI2M00:21:49 
194Dariusz LIS1M00:21:51Dębickie Gepardy
195Ryszard ŁADOŃSKI1M00:21:51Pro-Run Wrocław
196Jakub BALAWEJDER1M00:21:52 
197Patryk MAMCZUR2M00:21:53 
198Adam ROGOWSKI1M00:21:53 
199Jakub FLEJSZAR9M00:21:54 
200Norbert PATALAS1M00:21:55RLS
201Tomasz KULIBERDA5M00:21:55 
202Thomas AINSWORTH1M00:21:56 
203Piotr WYCZAWSKI14M00:21:58Rzeszowskie Gazele i Gepardy
204Tomasz KUŹMA1M00:21:58 
205Piotr TABOR1M00:22:00 
206Łukasz SOBCZYK1M00:22:02Kołobrzeg Biega
207Damian SICIAK1M00:22:02 
208Krzysztof STOPA1M00:22:04 
209Grzegorz Paweł PASIERB50M00:22:05Decarun Rzeszów
210Grzegorz KOPPLINGER3M00:22:05Asseco Active Team
211Piotr POTOCKI8M00:22:07Chrzanów
212Agnieszka ŻURANIEWSKA2F00:22:07Nudne Piątki
213Jan RZUCIDŁO2M00:22:10Biegam w Rzeszowie
214Piotr DUDZIŃSKI1M00:22:11 
215Krzysztof ŁUSZCZYC1M00:22:13 
216Adam BANAŚ5M00:22:14 
217Tomasz USTROBIŃSKI3M00:22:15 
218Łukasz Mikołaj DZIĄGWA69M00:22:15 
219Kamil BUK4M00:22:17 
220Daniel JURKIEWICZ11M00:22:18 
221Piotr CIEPIELA1M00:22:19 
222Milan KUCERA1M00:22:20Fremantle Triathlon Club
223Tomasz ORZECHOWSKI14M00:22:20 
224Mateusz MACHLARZ5M00:22:22 
225Kacper RADEK2M00:22:22 
226Blake OLER1M00:22:22 
227Przemysław LEWANDOWSKI3M00:22:23 
228Jakub KRÓLIKOWSKI2M00:22:24 
229Agnieszka DZIAMA3F00:22:24 
230Mateusz STYKA7M00:22:25 
231Artur JASIEWICZ6M00:22:25 
232Maciej KOLODZIEJ1M00:22:25 
233Piotr KLUS7M00:22:27Piękne i Brodacze
234Sebastian KOSELA1M00:22:28Rysio Team
235Grzegorz RUSIN4M00:22:30 
236Marcin ORTMAN10M00:22:30 
237Elżbieta OGŁUSZKA38F00:22:31 
238Andrzej ZAWADZKI24M00:22:32 
239Daniel JAKUBOWSKI10M00:22:32 
240Michał KIERAS6M00:22:33 
241Kamil TOKARSKI4M00:22:36 
242Piotr CZERNIAK1M00:22:42 
243Marcin TYCNER1M00:22:42 
244Mateusz Edward MISIAK6M00:22:42Zabiegani Ropczyce
245Agnieszka KIJAK1F00:22:43 
246Rafal ZAWADA3M00:22:43 
247Roman KWOKA15M00:22:45 
248Justyna CYPRYŚ20F00:22:45 
249Wilhelm ZAJĄC1M00:22:45 
250Daniel NYKIEL4M00:22:48 
251Paweł DRĄG105M00:22:49Decarun Rzeszów
252Piotr POPEK7M00:22:50 
253Kamil CZESNAR3M00:22:51 
254Hubert GUZ5M00:22:52 
255Cyprian SKOCZEK18M00:22:53 
256Mariusz BANDULET2M00:22:54 
257Tomasz DULĘBA8M00:22:55 
258Michał GUMIELA2M00:22:55 
259Michał CHMIEL3M00:22:56Rzeszowskie Gazele i Gepardy
260Joanna TERESZKIEWICZ13F00:22:56 
261Anna JURKIEWICZ1F00:22:56Clapham Chasers RC
262Łukasz MAZGAJ1M00:22:57 
263Edmund CHMIEL1M00:23:00 
264Marcin KRZACZKOWSKI6M00:23:02 
265Krzysztof WOJCIECHOWSKI3M00:23:03 
266Paweł PRZYBYŁ2M00:23:05 
267Lukasz KOLODZIEJ1M00:23:05 
268Tadeusz GŁUPCZYK1M00:23:05100 Marathon Club Polska
269Martin LADEMANN1M00:23:06SV Neptun 08 Finsterwalde
270Łukasz Jan OZGA5M00:23:06Burza Endurance Team
271Andrzej WODZIEŃ1M00:23:07 
272Jarosław HERBERT2M00:23:07 
273Tomasz BURZA1M00:23:09 
274Iwona CHMIELOWSKA-ZIĘBA1F00:23:11 
275Said HAFIDH3M00:23:14 
276Sebastian KRUPA11M00:23:15 
277Wojciech HARPULA4M00:23:15Szybkobieżny Żółw
278Arek WOJCIESZAK3M00:23:16 
279Bartosz ZAWADZKI1M00:23:19 
280Marcin Mariusz ŻYBOWSKI8M00:23:19 
281Karol KOSIACKI3M00:23:20 
282Wojciech SZCZEPANKIEWICZ2M00:23:24 
283Dominik RYBIŃSKI1M00:23:25 
284Artur LEW2M00:23:26 
285Kamila WRÓBEL9F00:23:26 
286Kamil KSIĄŻEK2M00:23:27 
287Zbigniew RAK1M00:23:27 
288Maciej SURMAŃSKI8M00:23:29 
289Krzysztof BANAS2M00:23:31 
290Dawid STOLARCZYK2M00:23:32 
291Kamil POROWSKI3M00:23:33 
292Dariusz KOMPANI ZARE2M00:23:34 
293Katarzyna NIEMIEC6F00:23:36 
294Janusz SPIRAŁA6M00:23:36 
295Radosław ORGAN6M00:23:36 
296Piotr CHODZIŃSKI11M00:23:39 
297Paweł PABIAN10M00:23:40 
298Łukasz KABALA2M00:23:40 
299Joanna CYPRYŚ4F00:23:41 
300Łukasz MAGOŃ3M00:23:41 
301Agnieszka JĘDRZEJCZYK13F00:23:41Rzeszowskie Gazele i Gepardy
302Michał SZERER4M00:23:42 
303Pawel PROCZEK1M00:23:45 
304Dominik Jan MOSOŃ1M00:23:46Dębickie Gepardy
305Edyta IGNOR2F00:23:47 
306Adam BIELECKI1M00:23:48Morena Czołowa
307Marcin FURTEK1M00:23:48 
308Mateusz ORZECH2M00:23:52 
309Jacek PADO2M00:23:52Polish Runners Club Ireland
310Jacek BUK2M00:23:54 
311Radosław DEMCZAK8M00:24:03 
312Kamil STEC1M00:24:03 
313Michał KLUSKA2M00:24:06 
314Piotr BOROWIECKI2M00:24:06 
315Witoslaw RUSINEK2M00:24:06 
316Filip MAMCZUR3M00:24:07 
317Piotr TARGOSZ2M00:24:09Olza Cieszyn
318Marta MICHALSKA1F00:24:09 
319Aleksandra MIŁOŃ1F00:24:10 
320Bogdan MIKUŁA7M00:24:10 
321Kamil BOŃCZAK1M00:24:11 
322Anna KOWAL6F00:24:12 
323Łukasz TECHMAN3M00:24:12 
324Szymon STACH9M00:24:14 
325Ewelina Katarzyna BUDYKA1F00:24:15 
326Marek SZARY2M00:24:16 
327Dariusz KACZOR1M00:24:17 
328Marcin ROŻEK1M00:24:20 
329Katarzyna ŁADOŃSKA1F00:24:20Pro-Run Wrocław
330Agnieszka SMOLEŃSKA4F00:24:21 
331Katarzyna Emilia ZDROJEWSKA1F00:24:22 
332Natalia TEJCHMA2F00:24:22Biegam Na Tarchominie
333Andrew WOODRUFF8M00:24:24 
334Marta NADCZUK2F00:24:24 
335Agnieszka Ewa LUTAK2F00:24:25 
336Piotr ZIELIŃSKI1M00:24:25 
337Stanisław RUT21M00:24:26 
338Robert BABIARZ1M00:24:28 
339Damian SUSZEK1M00:24:28 
340Jan MIĘDLAR6M00:24:29 
341Maciej SZPILA2M00:24:29Rzeszowskie Gazele i Gepardy
342Andrzej BIELSKI1M00:24:2910 Warszawski Pułk Samochodowy
343Marcin PUCHALSKI2M00:24:31Husaria Race Team
344Michał SZEPIENIEC1M00:24:32Rzeszowskie Gazele i Gepardy
345Elżbieta PLESNAR2F00:24:33 
346Krystian PADYASEK1M00:24:34 
347Maciej JACEK3M00:24:35 
348Paweł RZEMIENIEC9M00:24:35 
349Paweł MAŁEK22M00:24:36Decarun Rzeszów
350Arkadiusz OSSOWSKI1M00:24:36Runeda
351Malgorzata WĘGRZYN16F00:24:36Rzeszowskie Gazele i Gepardy
352Mariusz FLEJSZAR9M00:24:39 
353Marek CZARNY4M00:24:40 
354Beata BEIGERT2F00:24:42 
355Mirosław STACHURSKI2M00:24:45 
356Iwona MOTOWIDEŁKO-PUSTELAK1F00:24:48 
357Joanna MARCINIAK1F00:24:50 
358Kinga TOMASZEWSKA1F00:24:51 
359Maciej SKURATOWSKI5M00:24:52 
360Iga KOT11F00:24:52 
361Martin SCHONI1M00:24:53 
362Bogdan ŚWIDER1M00:24:53 
363Patryk Piotr PECKA2M00:24:54 
364Mateusz KUNYSZ1M00:24:55Husaria Race Team
365Alicja KOZLOWICZ1F00:24:56 
366Karol BEDNARZ5M00:24:57 
367Dariusz RACHOWICZ3M00:24:59 
368Grzegorz PUC1M00:25:00 
369Dariusz SOBKOWICZ2M00:25:03 
370Natalia WOSZCZYK2F00:25:03 
371Robert BIEDA7M00:25:04 
372Piotr LEWANDOWSKI1M00:25:08 
373Przemysław STĘPIEŃ3M00:25:09 
374Michał CHAŁUPCZAK1M00:25:09 
375Bartłomiej Sebastian SUSKA1M00:25:10 
376Marcin Tomasz PAC2M00:25:12 
377Ciaran WALLS1M00:25:12 
378Karol WARUSZEWSKI1M00:25:12BIEGAJĄCY TCZEW
379Witalij JASZCZYSZYN5M00:25:14 
380Krystian SOKOŁOWSKI3M00:25:14 
381Monika WOJDON9F00:25:14 
382Joanna Ewa OLEKSZYK13F00:25:15Decarun Rzeszów
383Andrzej KNAP2M00:25:16 
384Tomasz Stanisław GUT1M00:25:17 
385Mirosław KACPERSKI1M00:25:17Vege Runners
386Marek FIRLEJ1M00:25:21Pratt and Whitney Rzeszow
387Jerzy PASŁAWSKI1M00:25:22 
388Marta FILIPOWICZ3F00:25:22 
389Maciej PACZEŚNIAK1M00:25:24 
390Ewelina Maria TOROPIŁA9F00:25:27 
391Roberto AGAZZI5M00:25:27 
392Nadia STANIO10F00:25:28Biegam w Rzeszowie
393Wojciech SOBAŃSKI1M00:25:30Burza Endurance Team
394Lynda GALE1F00:25:30Eton Manor AC
395Marcin Łukasz WOŹNIAK1M00:25:31Burza Endurance Team
396Aleksandra MALIK29F00:25:31 
397Ewa Sabina NOWAK3F00:25:32 
398Kevin LIM1M00:25:33 
399Paweł KOSOWICZ2M00:25:33 
400Jakub SKORUS1M00:25:34 
401Wiesław GASEK1M00:25:34KB SPRINT Świdwin
402Наталья СЛЫХОВА1F00:25:34#слыховыбегут
403Krzysztof KOZYRA3M00:25:35 
404Piotr DUBIS1M00:25:35 
405Karolina KISZKA2F00:25:36 
406Katarzyna FILA2F00:25:36 
407Nikola STANIO11F00:25:37Biegam w Rzeszowie
408Tomasz TOMALSKI1M00:25:38 
409Ewelina JASIEWCZ4F00:25:38 
410Sylwiusz KONTEK3M00:25:40 
411Magdalena ZAJĄC3F00:25:40 
412Wojciech STRZESZYŃSKI1M00:25:43BIEGAJĄCY TCZEW
413Martyna MĄKOSA1F00:25:43BIEGAJĄCY TCZEW
414Sara WÓR4F00:25:43 
415Sabina ZIĘBA1F00:25:44 
416Jakub SKURATOWSKI6M00:25:45 
417Adrian Stanisław DĄBEK1M00:25:47 
418Katarzyna BAL1F00:25:48Wybierz 87
419Piotr Adam ORLEWSKI5M00:25:48 
420Wojciech RYNKIEWICZ2M00:25:49 
421Konrad FIJOŁEK2M00:25:50 
422Grzegorz ŁAZARZ1M00:25:52 
423Przemysław PAJA2M00:25:53 
424Paweł ĆWIEK1M00:25:53 
425Andrew WOODRUFF1M00:25:54 
426Krystian CZENCZEK1M00:25:55 
427Marzena SZYDEŁKO2F00:25:55 
428Ryszard RYBCZAK43M00:25:55Decarun Rzeszów
429Andrzej WRÓBLEWSKI1M00:25:56 
430Sławomir Jan KOŁODZIEJ1M00:25:56 
431Jaromir BOROWIEC2M00:25:58 
432Aleksander RUSIN1M00:26:02 
433Katarzyna SITEK33F00:26:04 
434Paulina PUŁAWSKA1F00:26:05 
435Adrian Diego STAN1M00:26:06 
436Jarosław GORCZYCA1M00:26:07Rysie
437Krzysztof ROCZYŃSKI1M00:26:08 
438Grzegorz CHMIELEWSKI2M00:26:08 
439Magdalena KRZĄCZKOWSKA5F00:26:09 
440Michal SPIEWAK1M00:26:10 
441Bogdan BOŻEK1M00:26:12 
442Joanna GRĘBOSZ-STOPA1F00:26:14 
443Арсений СЛЫХОВ1M00:26:14#слыховыбегут
444Justyna ZAPIÓR4F00:26:15 
445Андрей СЛЫХОВ1M00:26:15#слыховыбегут
446Łukasz WOŹNY3M00:26:17Piękne i Brodacze
447Joanna SMAROŃ1F00:26:19 
448Agata GRĘDYSA1F00:26:21 
449Dorota SIKORA1F00:26:22 
450Marcin OLEKSY1M00:26:22Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
451Łukasz KLOC1M00:26:22 
452Sebastian BUDYŃSKI1M00:26:23 
453Dariusz PLES1M00:26:24 
454Damian Henryk KRYLA1M00:26:25 
455Łukasz MACIECHOWSKI1M00:26:26 
456Mateusz LUTECKI1M00:26:28 
457Saylan KARINCA1M00:26:30 
458Magdalena POTOCKA3F00:26:31Chrzanów
459Jakub Patryk STACHÓW1M00:26:36 
460Mateusz MERCIK1M00:26:36#YOLOTEAMKRK
461Radosław RUSINEK2M00:26:37 
462Anna DEAN1F00:26:37Thetford AC
463Magdalena SMIGAJ1F00:26:37 
464Marzena MICZAŁOWSKA-KIERAS2F00:26:38 
465Monika PRZYBYŁ2F00:26:38 
466Magdalena ISKRZYCKA4F00:26:39 
467Maciej, Grzegorz HAJDUK1M00:26:41 
468Katarzyna CELEK1F00:26:42Rzeszowskie Gazele i Gepardy
469Małgorzata PIELA19F00:26:42 
470Katarzyna DARECKA5F00:26:43 
471Kamil PIWOWAR2M00:26:44 
472Łucja Faustyna BANAŚ1F00:26:45 
473Maciej OBCOWSKI1M00:26:46 
474Tomasz LESZKO1M00:26:50S.L. Salos-Wodna Łódź
475Anna Klaudia STEC1F00:26:51 
476Bartosz WELOŃCZYK2M00:26:53 
477Katarzyna GAMRACKA3F00:26:53 
478Jakub BOBRA1M00:26:54 
479Mike TAYLOR1M00:26:57Calne RC
480Damian TRAWKA1M00:26:58 
481Joanna DANIEL1F00:27:03 
482Adrian DOMINO1M00:27:04 
483Karol CHUDZIK1M00:27:04 
484Tomasz KURDA1M00:27:07 
485Piotr WIADEREK1M00:27:07Pędzące Żółwie
486Patryk Paweł SYNOŚ1M00:27:09 
487Krzysztof NOWAK1M00:27:10 
488Karolina MROCZEK2F00:27:10 
489Mariola CHODZIŃSKA12F00:27:17 
490Tomek ŚMIGIEL1M00:27:18 
491Renata ZAWADZKA6F00:27:21 
492Weronika MOŁDOCH1F00:27:21 
493Krzysiek DZIUBA1M00:27:28 
494Bartosz SYREK2M00:27:28 
495Anna TRYNISZEWSKA1F00:27:31Leśne Szychy
496Michał MŚCIWUJEWSKI1M00:27:32 
497Janusz JASIEWICZ1M00:27:32 
498Paweł ŚLASKI3M00:27:32 
499Karolina Ewa MROCZEK3F00:27:33 
500Szymon MILLAUER1M00:27:34