185 spotkanie parkrun Skierniewice

185 spotkanie parkrun w Skierniewicach już za nami. Właśnie wybiło południe a my sympatycznie i aktywnie spędziliśmy sobotni poranek.
Przyznajemy się - dzisiaj zamówienie pogody nie było możliwe bo pogodę zamówił parkrun Australia 
Plucha, pośniegowe błoto i przemakające - z tymi problemami zmagaliśmy się podczas spotkania. Ale reszta to już same pozytywy. Ponad 30 osób przybyło dzisiaj.
Przebiegliśmy na spokojnie trasę, napiliśmy się ciepłej herbatki oraz spędziliśmy czas na pogawędkach jak w nowym roku.
I choć parę postanowień noworocznych większość z nas ma, to przynajmniej nie musimy postanawiać sobie, że będziemy uczestniczyć w parkrun - my to po prostu wiemy.
Kto przynajmniej raz spróbował, będzie pojawiać się regularnie. Taka jest właśnie atmosfera i formuła parkrun.
Bez ścigania pokonujemy trasę 5km w miłym towarzystwie a po powrocie do domu cieszymy się, że już coś pozytywnego zrobiliśmy. Naładowani energią jesteśmy gotowi na czekające nas weekendowe wyzwania, a może tym razem odpoczynek...?

Na trasę ruszyło 29 uczestników wspieranych przez wolontariuszy. To super, biorą pod uwagę deszcz ze śniegiem i pluchę!  Dla wszystkich brawa.
Dzisiejszy parkrun nie mógł by się odbyć bez osób, którzy go zorganizowali: Anna PIOTROWIAK • Anna WYSOCKA • Mariusz KANIEWSKI • Mariusz KRZĘCZKO • Stanisław PLUTA • Mariusz WŁODARSKI • Tomasz PIOTROWIAK
Bardzo dziękujemy za Wasze wsparcie i serdeczne Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla 3 Mariuszów, którzy dzisiaj właśnie pomagali w organizacji. Sto lat!
Jednocześnie bardzo prosimy o zapisy do kolejnych spotkań 12 i 19 stycznia, pisząc na naszym fanpage parkrun Skierniewice wybierając niebieski przycisk - "Wyślij wiadomość" lub tradycyjnie na nasz email: skierniewicebiuro@parkrun.com

Serdecznie witamy dwóch nowych uczestników, którzy postanowili zacząć przygodę z parkrun. Paweł Socha przyjechał do nas aż z Tomaszowa, a Klaudia Dąbrowska (po wielu namowach  ku zaskoczeniu wreszcie postanowiła nas odwiedzić! Mamy nadzieję, że się podobało i jeszcze zobaczymy się w sobotę - ZAPRASZAMY!

Dzisiaj to już wszystko. Przypominamy, że za tydzień może nas odwiedzić wolontariusz z WOŚP z puszką na cel zakupu sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Jak macie możliwość to bądźcie gotowi by dołożyć się do tego szczytnego celu.

Fotorelacja z dzisiejszego spotkania dostępna pod linkiem:
https://www.facebook.com/media/set/…
Do zobaczenia już za tydzień o 9:00...