parkrun Skórzec po raz 17

Hej. Hej.

To już 17 tygodni z parkrun Skórzec i wciąż jesteśmy na fali wznoszącej.
Ostatni bieg to 11 wolotariuszy i 51 osób na trasie (w sumie to 52, ale córka Tomasz Znój nie ma jeszcze 4 lat i nie mogła być zarejestrowana mimo, że też pokonała naszą trasę ...BRAWO) Pięknie nasza społeczność rośnie... prawda ??
Nasz bieg by się nie odbył gdyby nie osoby , które pomagały w organizacji: Arkadiusz Kubas koordynator biegu ten w niebieskiej kamizelce ze skanerem kodów • Helena KRUPA wydawała tokeny •Igorek ZNÓJ pomógł zebrać oznaczenia trasy • Katarzyna TUREK z uśmiechem czasy pomierzyła • Lila TUREK ta mała co razem z siostrą Wiktorią nas na mecie dopingowała • Marta Kubas zdjęcia pstrykała • Ryszard WYSOCKI i Stanisław ŚWIĄTEK zabezpieczali trasę a Stanisław ŻAK pilnował ognia pod kiełbaskami • Tomasz Znój zamykał stawkę i zebrał oznaczenia trasy. DZIĘKUJEMY to dzięki Wam nasze biegi mają taką atmosferę no i są bezpłatne.
Jak co tydzień posypały się osobiste rekordy trasy (PB)... tym razem aż 18 osób poprawiło swój czas. Przywitaliśmy też 10 nowych uczestników, ale Tomek, który przywiózł całą rodzinę zaskoczył nas najbardziej. Pełne rezultaty jak zwykle ---> http://www.parkrun.pl/skorzec/rezultaty/ostatnierezultaty/
Pięcioro uczniów zaliczyło biegi w programie "6za6".... Julka Wysocka, Aleksandra Marciniuk, Paulina Piekart, Jan Solnica i Kacper Zieliński. Jeszcze chwila i szósteczki w dzienniczku. Program trwa i każdy uczeń może się do niego przyłączyć, wystarczy zgłosić się do koordynatora w dniu biegu i powiedzieć o tym.
A w przyszłą sobotę Bieg #18 parkrun Skórzec - krok w pełnoletność . Tak to nasza "osiemnastka". Niestety my już n ie pamiętamy co się robiło na osiemnastkę, ale może Wy drodzy parkrunowicze nam przypomnicie. Liczymy na wasze pomysły.
22 kwietnia to Międzynarodowy Dzień Ziemi, więc po raz kolejny posprzątamy biegając. Weźcie z sobą jakieś torby na śmieci (reklamówki wystarczą) i jak jakiegoś zobaczycie to proszę schylcie się i podnieście.