parkrun Skórzec 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Łukasz STANIAK4M00:17:08Vege Runners
2Daniel MIKIELSKI1M00:17:16 
3Mikołaj RACZYŃSKI1M00:17:49Vege Runners
4Paweł JASTRZĘBSKI5M00:17:55Yulo Run Team Siedlce
5Rafał GOLEC39M00:18:23Klub Aktywnych parkrun Skórzec
6Kamil MŁYNARZ1M00:18:30SKB Kraśnik
7Łukasz ZDANOWSKI2M00:18:36 
8Marek MIEZIANKO25M00:18:38Klub Aktywnych parkrun Skórzec
9Tomasz Henryk BAGROWSKI1M00:18:51Radość Biegania
10Tomek SKÓRA9M00:19:02Grupa Biegaczy Skórzec Biega
11Maciej POGONOWSKI1M00:19:11 
12Tomasz Łukasz NIEDZIAŁEK1M00:19:16 
13Łukasz KLAŚ1M00:19:44Nudne Piątki
14Andrzej OKNIŃSKI4M00:19:54 
15Marta SAWICKA10F00:20:08Imperial College Cross Country & AC
16Arkadiusz KUBAŚ39M00:20:22Klub Aktywnych parkrun Skórzec
17Zbigniew ZAMARA9M00:20:33ALIOR RUNNING TEAM
18Marek CHOŁOTA1M00:20:45Biegowyswiat.pl
19Jarosław SZCZEPANIUK1M00:20:46Dream Run
20Grzegorz Piotr TOMASZEWSKI2M00:20:59 
21Mariusz RYŻKOWSKI15M00:21:00Yulo Run Team Siedlce
22Grzegorz Paweł NOWAK1M00:21:05parkrun tourists Poznań
23Tomasz BRYGOŁA1M00:21:15 
24Patryk MECH1M00:21:17 
25Marek KISIELIŃSKI4M00:21:24 
26Adrian MIKOŁAJCZUK23M00:21:33 
27Maksymilian ŁAGOCKI6M00:21:34 
28Mateusz WYSOCKI62M00:21:46Klub Aktywnych parkrun Skórzec
29Jacek GIEREŁO10M00:21:48Klub Aktywnych parkrun Skórzec
30Dawid POTERA1M00:21:49 
31Maciej Bonawentura ZACHOSZCZ2M00:21:56 
32Kamil WOŁOSEWICZ1M00:22:01 
33Łukasz JĘDRZEJEWSKI5M00:22:05 
34Mateusz KOTUNIAK2M00:22:08 
35Mirosław Tomasz CISEK1M00:22:09 
36Kamil ZATOŃSKI1M00:22:17 
37Eugeniusz ORLIKOWSKI1M00:22:25Biegamyrazem.pl
38Daniel SOBCZAK3M00:22:28KB Wyszków
39Sebastian LAMBERT6M00:22:44 
40Sebastian PROCHENKA1M00:22:47 
41Sławomir KONARSKI21M00:22:50Klub Aktywnych parkrun Skórzec
42Mariusz DĄBROWSKI19M00:22:54Klub Aktywnych parkrun Skórzec
43Anna ROMAN2F00:23:04 
44Leszek STAŃCZUK6M00:23:14 
45Tomasz DUDEK2M00:23:28 
46Piotr BOROWIECKI1M00:23:35 
47Вячеслав ШЕЛЕПЕНЬ1M00:23:43 
48Zbigniew KOSIŃSKI1M00:23:46 
49Michał TUREK11M00:23:48Klub Aktywnych parkrun Skórzec
50Dariusz NIEDZIELSKI1M00:23:52Vege Runners
51Kamil MIKOŁAJCZUK8M00:23:53Grupa Biegaczy Skórzec Biega
52Tadeusz GŁUPCZYK1M00:23:55100 Marathon Club Polska
53Marian KARPIŃSKI52M00:23:56Klub Aktywnych parkrun Skórzec
54Rafał BUJNOWSKI1M00:23:57Grupa Biegowa parkrun Warszawa
55Ernest PRZETRZELSKI1M00:23:59 
56Jerzy NIEWDZIĘCZNY1M00:24:10Są Wolniejsi
57Paweł WĘGRZYN2M00:24:10 
58Adrian BAREJA2M00:24:21 
59Michał SZCZEPANIUK1M00:24:23 
60Mariusz PŁATKOWSKI2M00:24:24 
61Sebastian WOJCIECHOWSKI1M00:24:26Vege Runners
62Santiago DE VALLE11M00:24:32 
63Arron TREVOR1M00:24:34Grupa Biegowa parkrun Warszawa
64Marzena Diana HERTMAN26F00:24:38 
65Hubert WRZOSEK11M00:24:41 
66Jerzy KOSIATY1M00:24:47 
67Paweł KOSIATY1M00:24:47 
68Marta KUBAŚ25F00:24:49Klub Aktywnych parkrun Skórzec
69Paweł CZARNOCKI2M00:24:52Grupa Biegaczy Skórzec Biega
70Mirosław KACPERSKI1M00:24:54Vege Runners
71Robert DZIEWULSKI1M00:24:57WLKP Mountains Ultra
72Przemysław WORKOWSKI4M00:24:59 
73Mariusz PRACZ16M00:25:02 
74Michał KACZOROWSKI49M00:25:09Klub Aktywnych parkrun Skórzec
75Kamil OLSZEWSK2M00:25:11Grupa Biegaczy Skórzec Biega
76Tomasz WIĘCKIEWICZ1M00:25:11 
77Adam KUSAK33M00:25:13 
78Tomasz SAKOWSKI13M00:25:14 
79Karol KOSIACKI2M00:25:14 
80Eliza WISZNIEWSKA1F00:25:15 
81Cezary OLSZEWSKI86M00:25:24Grupa Biegaczy Skórzec Biega
82Krzysztof MATYSZCZAK1M00:25:33KENKO
83Cezary SKORUPKA3M00:25:38 
84Kuba AUGUSTYNIAK1M00:25:40 
85Jarosław BIAŁEK1M00:25:41 
86Damian Aleksander MATYSZCZAK1M00:25:43Damian - Cukrzyk biega
87Paweł SAWIKOWSKI4M00:25:52 
88Karol TURSKI4M00:25:56 
89Aleksandra KOKOSZKA14F00:26:00 
90Marek REPKA1M00:26:01Bydgoszcz Fan Maraton
91Tomasz KISIELIŃSKI1M00:26:01 
92Andrzej BIELSKI6M00:26:0510 Warszawski Pułk Samochodowy
93Dominik Ryszard MATYSZCZAK1M00:26:07EKOBIEGI.PL
94Izabela KRZYZIŃSKA59F00:26:09 
95Łukasz WITCZUK6M00:26:10 
96Lukasz JURCZYK1M00:26:10 
97Paweł PADYSZ1M00:26:18biegusiem.pl
98Jarosław RUPIEWICZ1M00:26:22 
99Małgorzata GÓRAL3F00:26:29 
100Katarzyna ZDANOWSKA16F00:26:38 
101Alicja SOLNICA53F00:26:43 
102Przemysław PERKA1M00:26:45 
103Aneta DĄBROWSKA14F00:26:47 
104Marta Aniela MURAWSKA2F00:26:48 
105Emilia STRZALIŃSKA37F00:26:56 
106Filip SITKOWSKI2M00:27:00 
107Piotr WIADEREK1M00:27:02Pędzące Żółwie
108Maciej OBCOWSKI1M00:27:02 
109Agata MARCINIUK27F00:27:07 
110Piotr KUNKA3M00:27:16Team ZabieganeDni
111Krzysztof KRUPA55M00:27:17Klub Aktywnych parkrun Skórzec
112Anna REPKA1F00:27:24Bydgoszcz Fan Maraton
113Katarzyna ŚWIDERSKA31F00:27:27Klub Aktywnych parkrun Skórzec
114Dorota STAŃCZUK15F00:27:27 
115Józef CHMIELEWSKI2M00:27:28 
116Adam GODLEWSKI2M00:27:28 
117Wojciech STAŃCZUK10M00:27:43 
118Michał Zbigniew MACHNACKI1M00:27:52Grupa Biegowa CHTMO
119Justyna SOBCZAK3F00:27:53 
120Ewa SAKOWSKA7F00:27:54 
121Anna STOLARCZUK2F00:27:57 
122Artur KARWOWSKI5M00:27:58 
123Marcin KUZYŃSKI2M00:27:59 
124Edyta ZIELIŃSKA46F00:27:59 
125Robert DANILCZUK DABROWSKI1M00:28:03 
126Hubert PASIAK2M00:28:04 
127Wiktoria KOTUNIAK14F00:28:04 
128Magdalena ZAWADZKA4F00:28:12AKS Polonia Warszawa
129Olga KUZYŃSKA2F00:28:16 
130Jerzy PŁUSA1M00:28:19 
131Edyta KORNILAK4F00:28:20Grupa Biegaczy Skórzec Biega
132Zuzanna WOJEWÓDZKA21F00:28:26 
133Katarzyna TUREK67F00:28:27 
134Andrzej WIĄCEK2M00:28:34 
135Marta Magdalena MALINOWSKA26F00:28:37Klub Aktywnych parkrun Skórzec
136Kamila WŁODAREK3F00:28:38 
137Wojciech BRODAWKA4M00:28:51 
138Ewa ZAŃKO54F00:28:55 
139Justyna NIEDZIAŁEK49F00:29:12Klub Aktywnych parkrun Skórzec
140Hanna Ewa KOSIOREK41F00:29:14 
141Piotr ANSZPERGER1M00:29:15 
142Tomasz ZNÓJ25M00:29:21Klub Aktywnych parkrun Skórzec
143Mariusz BŁAŻEJCZYK1M00:29:23 
144Robert BIEDA1M00:29:24 
145Tomek OTULIŃSKI1M00:29:31 
146Jan SOLNICA11M00:29:31 
147Jarek OSIŃSKI6M00:29:33 
148Malwina TUREK30F00:29:42 
149Dominik BURCHART3M00:29:42 
150Julia RZEWUSKA8F00:29:42 
151Jakub Krzysztof ZAUCHA1M00:29:46 
152Ignacy STRZALIŃSKI12M00:29:47 
153Dawid RZEWUSKA8M00:29:48 
154Piotr BURCHART3M00:29:51 
155Krzysztof ZAŃKO40M00:29:55 
156Janusz T. WIŚNIEWSKI1M00:29:56WPRunning
157Bartosz BŁOŃSKI1M00:29:58Akademia Marynarki Wojennej
158Jowita MONTEWKA35F00:29:58 
159Kacper GUZEK13M00:30:01 
160Kacper PAŁKA6M00:30:16 
161Weronika SUSZEK6F00:30:24 
162Marek STOLARCZUK2M00:30:27 
163Urszula OLSZEWSKA17F00:30:30 
164Marta BRODAWKA17F00:30:36 
165Mariola SANDURSKA1F00:30:40 
166Hanna MIEZIANKO1F00:30:41Klub Aktywnych parkrun Skórzec
167Борис ЕЛФИМОВ1M00:30:45Малахит Москва
168Natalia PILICH3F00:30:45 
169Jarosław KACZOROWSKI26M00:30:45 
170Julita CHOJNACKA1F00:30:46 
171Edyta BURGS1F00:30:46 
172Julka WYSOCKA13F00:30:56Klub Aktywnych parkrun Skórzec
173Monika DRABEK4F00:30:58 
174Michał BURGS1M00:31:04 
175Jarosław ŻUBERTOWSKI1M00:31:06 
176Krzysztof PIEKART5M00:31:07 
177Marzena DANIELAK5F00:31:32 
178Bartek MALINOWSKI4M00:31:33 
179Karol OLSZEWSKI4M00:31:37Klub Aktywnych parkrun Skórzec
180Anna KACZOROWSKA31F00:31:40 
181Renata SOBCZYK2F00:31:51 
182Helena KRUPA9F00:31:57 
183Barbara BRZEZIŃSKA1F00:32:02 
184Jakub ŚWIDERSKI1M00:32:08 
185Kinga CYMBALIŃSKA1F00:32:12 
186Teresa WĘGRZYN2F00:32:12 
187Piotr ZAKRZEWSKI1M00:32:19 
188Paweł PIETRUCZANIS3M00:32:19 
189Michał SAWICKI1M00:32:30 
190Luis FREITES1M00:32:34 
191Jolanta ZAPAŁOWSKA3F00:32:36 
192Ewa ŻUKOWSKA1F00:32:36 
193Katarzyna MRUCZYŃSKA-PIETRUCZANIS1F00:32:42 
194Ewelina PRACZ22F00:32:44Klub Aktywnych parkrun Skórzec
195Anna KOŁODZIEJSKA15F00:32:55 
196Paweł MAZUREK1M00:32:56 
197Paulina OSIŃSKA65F00:32:59Klub Aktywnych parkrun Skórzec
198Amelia KRUPA30F00:33:00 
199Katarzyna HAPUNOWICZ1F00:33:00 
200Piotr KOSIATY1M00:33:04 
201Anna MALISZKIEWICZ3F00:33:04 
202Krystian KIEŁCZYKOWSKI3M00:33:07 
203Andrzej DZIEDZIUL1M00:33:08 
204Sylwia KUSAK15F00:33:12 
205Wojciech MORAWSKI1M00:33:20 
206Mateusz JASTRZĘBSKI5M00:33:24 
207Adam KRASNODĘBSKI1M00:33:30 
208Monika LESIŃSKI3F00:33:33 
209Edyta ZNÓJ17F00:33:43Klub Aktywnych parkrun Skórzec
210Kacper PRACZ7M00:33:49Klub Aktywnych parkrun Skórzec
211Natalia PŁATKOWSKA18F00:33:53 
212Monika Patrycja PŁUSA1F00:33:53
213Bartosz PRZEWŁOCKI1M00:33:54 
214Kamila GUZEK11F00:34:02 
215Dorota PIEKART24F00:34:03Grupa Biegaczy Skórzec Biega
216Kacper Jan ZIELIŃSKI14M00:34:03 
217Lena KRZYZIŃSKA37F00:34:06 
218Bartosz OLSZEWSKI17M00:34:18 
219Hubert CZORNIEJ7M00:34:19 
220Jazmin Julia MONTEWKA9F00:34:23 
221Małgorzata SAWICKA64F00:34:27 
222Renata MIKOŁAJCZUK19F00:34:30 
223Lidia KOŁODZIEJSKA13F00:34:31 
224Karol Roman OKNIŃSKI7M00:34:35 
225Karolina KARPIŃSKA7F00:34:38Klub Aktywnych parkrun Skórzec
226Dominika BŁAŻEJCZYK1F00:34:38 
227Elżbieta KARWOWSKA8F00:34:56 
228Przemysław KOŁODZIEJSKI7M00:35:01 
229Andrzej WYSOCKI2M00:35:01 
230Przemek NOWOWIEJSKI2M00:35:09 
231Marlena JABLONOWSKA2F00:35:14 
232Mikołaj KOŁODZIEJSKI14M00:35:18 
233Barbara Anna NIEWDZIĘCZNA1F00:35:19Są Wolniejsi
234Monika PYPOWSKA7F00:35:27 
235Joanna PASTERNAK1F00:35:29PZU Sport Team
236Edyta MIEZIANKO6F00:35:37Klub Aktywnych parkrun Skórzec
237Kamil OWSIANKO1M00:35:41 
238Paweł Wojciech KULIK1M00:35:45 
239Bartosz NIEDZIAŁEK7M00:35:55 
240Karolina PIELASA1F00:36:15 
241Галина МИТЕРЁВА1F00:36:17Orienta-Kuncevo
242Lidia NOWOWIEJSKA20F00:36:23 
243Wojciech MORAWSKI2M00:36:25 
244Marta DRÓBKA1F00:36:33 
245Marta RUSINIAK1F00:36:39 
246Edyta BŁAŻKÓW1F00:36:45 
247Mateusz KARASZEWSKI2M00:36:47 
248Benon KUKLA5M00:36:53 
249Alicja Teresa WRZOSEK2F00:37:03Biegam bo lubie Gdynia
250Leszek BORKOWSKI12M00:37:05 
251Bartosz ZAJĄC1M00:37:05 
252Monika Ewa ROGALA1F00:37:31 
253Arkadiusz Szczepan ĆWIEK1M00:37:32SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha
254Barbara NIEDŹWIEDŹ1F00:37:38 
255Karolina MARYNIAK8F00:37:48 
256Marianna BORKOWSKA50F00:37:53 
257Kinga KRUK1F00:37:53 
258Iwona Ewa PŁUSA1F00:37:55 
259Anna PIPOWSKA1F00:37:55 
260Natasza WONSCHIK5F00:38:06 
261Mark BERGER1M00:38:19 
262Bartosz KRASNODĘBSKI5M00:38:20 
263Paweł TUGEMAN1M00:38:25 
264Katarzyna RADZIEWICZ1F00:38:25 
265Konrad KRÓLAK6M00:38:28 
266Piotr MIKOŁAJCZUK5M00:38:32Klub Aktywnych parkrun Skórzec
267Ilona OKNIŃSKA7F00:38:36 
268Aleksandra MARCINIUK10F00:38:45 
269Oliwia WÓJCIK4F00:38:53 
270Marzena Aneta WÓJCIK4F00:38:58 
271Elżbieta PAWŁOWSKA1F00:39:03 
272Dariusz BORKOWSKI1M00:39:29 
273Zofia ZACHARCZUK1F00:39:31 
274Klaudia FIJAŁKOWSKA2F00:39:44 
275Łukasz ADAMCZYK1M00:39:47 
276Iwona PRZESTRZELSKA2F00:39:51 
277Wiktoria TUREK6F00:39:52Klub Aktywnych parkrun Skórzec
278Magdalena WYSOCKA10F00:39:54 
279Marianna SERAFIN14F00:39:59 
280Agata SERAFIN4F00:40:00 
281Anna KRUPA70F00:40:01Klub Aktywnych parkrun Skórzec
282Natalia SANDURSKA2F00:40:03 
283Wojtuś MARYNIAK2M00:40:05 
284Monika GRABCZAK3F00:40:11 
285Agata KUBAŚ11F00:40:17Klub Aktywnych parkrun Skórzec
286Wiktoria OLSZEWSKA16F00:40:22 
287Samuel Sebastian MONTEWKA8M00:40:40 
288Edyta WONSCHIK18F00:40:51Klub Aktywnych parkrun Skórzec
289Kamil LADNIAK2M00:40:54 
290Justyna SAKOWSKA2F00:40:56 
291Amelia NIEDZIÓŁKA6F00:40:57 
292Aleksandra ZAWADZKA1F00:41:14 
293Agnieszka ŚWIDERSKA2F00:41:36 
294Mirosław GIL1M00:41:44 
295Andrzej GRABCZAK1M00:41:47 
296Izabela KONKIEL1F00:41:58 
297Beata SITKOWSKA7F00:42:32 
298Julia STRZALIŃSKA6F00:42:32 
299Justyna KACZOROWSKA1F00:42:33 
300Gabrysia OSIŃSKA2F00:42:36 
301Diana SOBICZEWSKA6F00:42:39 
302Anna GIL5F00:42:43 
303Beata MARYNIAK13F00:42:51 
304Paulina MALINOWSKA7F00:43:13 
305Dariusz DRABEK1M00:43:15 
306Szymon ZWIERZYŃSKI1M00:43:16 
307Julia SAKOWSKA1F00:43:19 
308Agnieszka SIENKIEWICZ-KRUK1F00:43:21 
309Damian MAGDZIAK1M00:43:23 
310Zuzanna OKNIŃSKA1F00:43:25 
311Ewa JASTRZĘBSKA3F00:43:30 
312Tomasz ZAŃKO9M00:43:31 
313Magdalena ZAKRZEWSKA32F00:43:39 
314Martyna WEREDA2F00:43:45 
315Małgorzta OLSZEWSKA5F00:43:45 
316Paulina Nadia PIEKART7F00:43:51 
317Izabela BAREJA2F00:44:06 
318Magdalena IWAŃSKA5F00:44:21 
319Oliwia DŁUGOSZ1F00:44:22biegusiem.pl
320Maciej IWAŃSKI12M00:44:51 
321Nikola LEWANDOWSKA3F00:45:12 
322Filip SAWICKI2M00:45:13 
323Bożena WEREDA6F00:45:43 
324Anna BURCHART1F00:45:49 
325Marzena WIŚNIEWSKA6F00:46:19 
326Aleksandra NIEDZIAŁEK5F00:46:22 
327Krystyna SKORUPKA1F00:46:43 
328Monika DOBOSZ3F00:46:45 
329Wiesława Ewa KACPERSKA1F00:46:55Vege Runners
330Gabrysia DOŁĘGA2F00:47:04 
331Wiktoria STRZALIŃSKA5F00:47:23 
332Weronika JASTRZĘBSKA1F00:47:29 
333Amelia BRODAWKA3F00:47:29 
334Edyta GUZEK6F00:47:36 
335Weronika NIEDZIALEK6F00:47:38 
336Anastazja WÓJCIK1F00:47:44 
337Piotr WÓJCIK1M00:47:45 
338Michal MARYNIAK8M00:48:08 
339Wiesława ANDRZEJEWSKA2F00:48:10 
340Monika GUZEK3F00:48:17 
341Andrzej MIKOŁAJCZUK2M00:48:21 
342Milena MARCINIAK3F00:48:24 
343Judyta RYMARZAK1F00:48:27 
344Edyta JAWTOSZUK2F00:48:29 
345Anna GAJOWNICZEK1F00:48:38 
346Marzena REDES1F00:48:55 
347Teresa KOSYL2F00:49:00 
348Anna NIEDZIAŁEK4F00:49:44 
349Sylwia CAŁKA1F00:49:47 
350Marysia ZNÓJ2F00:49:48Klub Aktywnych parkrun Skórzec
351Mikołaj PŁATKOWSKI1M00:49:53 
352Piotr KOSIOREK12M00:49:55 
353Kinga PIEKART6F00:49:55 
354Renata MAGDZIAK2F00:50:00 
355Ewa KUBAŚ14F00:50:20Klub Aktywnych parkrun Skórzec
356Aleksandra ŚLEDŹ1F00:50:22 
357Paulina OLSZEWSKA1F00:50:27 
358Igor GRZYBOWSKI1M00:50:47 
359Teresa FRANCZUK1F00:50:51 
360Dorota ŚWIDERSKA3F00:50:59 
361Gabriel SOBICZEWSKI1M00:51:19 
362Monika IWAŃSKA5F00:51:33 
363Ania GNIADEK17F00:52:05 
364Irena ZAMARA1F00:52:13 
365Lila TUREK9F00:52:37Klub Aktywnych parkrun Skórzec
366Beata WYSOCKA1F00:52:37 
367Patrycja Weronika ZARZYCKA5F00:52:42 
368Kinga TKACZYK1F00:52:58 
369Aleksandra GNIADEK12F00:53:06 
370Dorota PIEKART1F00:53:28 
371Stanisław ŻAK2M00:53:52Klub Aktywnych parkrun Skórzec
372Iwona JAGIEŁŁO2F00:54:03 
373Katarzyna CAŁKA1F00:54:25 
374Renata JASTRZĘBSKA2F00:54:28 
375Barbara JASTRZĘBSKA1F00:55:48 
376Hania JASTRZĘBSKA1F00:55:50 
377Ewa KOT1F00:56:04 
378Oliwia BULIK6F00:56:14 
379Anna MAGDZIAK6F00:56:16 
380Kamila JASTRZĘBSKA1F00:56:26 
381Tomasz MALINOWSKI1M00:57:12 
382Jakub ZAŃKO3M00:57:52 
383Helena ZDANOWSKA3F00:57:57 
384Anna SERAFIN1F00:58:22 
385Grażyna PIETRA1F01:02:37 
386Stanisław PIETRAK1M01:02:38 
387Marcel JABŁONOWSKI1M01:03:04 
388Nikodem JABŁONOWSKI1M01:03:10 
389Igorek ZNÓJ4M01:05:45Klub Aktywnych parkrun Skórzec
390Maciej BRODAWKA1M01:14:49 
391Amelia PRACZ1F01:15:21