Sponsorzy i Organizacje wspierające

Nasi sponsorzy

parkrun Polska to oddolna inicjatywa o charakterze non-profit, która funkcjonuje i rozwija się dzięki wsparciu sponsorów oraz organizacji wspierających. Wszelkie wsparcie, które otrzymujemy inwestowane jest w tworzenie nowych lokalizacji parkrun w

Współpracując ściśle z naszymi sponsorami rozwijamy wyjątkowe partnerstwo, w ramach którego nasi sponsorzy i partnerzy zapewniają możliwość istnienia parkrun i rozwijania darmowych, cyklicznych i otwartych biegów parkrun gdziekolwiek jest na nie zapotrzebowanie.

Podobnie jak my, nasi sponsorzy i organizacje wspierające dostrzegają wartość inicjatywy parkrun. Współpraca przy organizacji biegów parkrun przyczynia się do aktywizacji sportowej coraz większej liczby osób, jak również wpływa pozytywnie na lokalne społeczności poprzez towarzyszącą biegom wyjątkową atmosferę, zarówno w sportowym i poza sportowym sensie.

Wyrażając naszym sponsorom oraz organizacjom wspierającym wdzięczność za wspieranie nas w naszych wysiłkach, jak również podkreślając ich wspaniałe zaangażowanie w inicjatywę parkrun Polska, zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat naszych sponsorów zamieszczonymi w poświęconych im częściach tej sekcji.

Sponsorzy główni

Firma ZIAJA Ltd Zakład Produkcji Leków sp. z o.o. została założona w 1989r. przez farmaceutów Aleksandrę i Zenona Ziaja. Rok 2019 jest dla marki szczególnym okresem świętowania jubileuszu 30-lecia. Firma Ziaja to spółka rodzinna. Od początku do dnia dzisiejszego udział kapitału polskiego wynosi 100%. Pierwsze kontakty handlowe były oparte na relacjach przyjacielskich, a odbiorcami produktów byli znajomi farmaceuci i właściciele aptek.

Działalność firmy to produkcja farmaceutyków oraz wysokiej jakości kosmetyków pielęgnacyjnych. W centrali i 14 Oddziałach Ziaja zlokalizowanych w całej Polsce pracuje blisko 1400 osób. Produkcja i konfekcja odbywa się w dwóch nowoczesnych zakładach produkcyjnych położonych w ekologicznej strefie ujęcia wody pitnej na Kaszubach, w miejscowości Kolbudy. Eksport to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się sektorów firmy. Obecnie dystrybucja w samej Europie to ponad 30 Państw m.in. w Austria, Czechy, Dania, Finlandia, Irlandia, Szwecja, Ukraina. Pierwszym produktem firmy Ziaja jest naturalny krem oliwkowy sprzedawany z powodzeniem do dziś w chwili obecnej oferta obejmuje około 1000 pozycji preparatów przyjaznych dla skóry i środowiska, nie testowanych na zwierzętach, w których do niezbędnego minimum ograniczono zawartość konserwantów. Działania firma opiera na holistycznym podejściu od momentu powstania pomysłu poprzez wybór wiodących substancji aktywnych, procesy badawczo-rozwojowe, dalej projekty graficzne, aż do chwili, kiedy gotowe, skuteczne i bezpieczne produkty są w rękach Klienta. Miesięcznie wytwarzanych jest ponad 8 mln sztuk produktów sprzedawanych w 3 kanałach dystrybucji (rynek masowy, gabinety kosmetyczne, apteki).

Kliknij tutaj aby poznać naszych partnerów