parkrun Świdwin #167

Bieg parkrun Świdwin #167

W 167 sobotnim spotkaniu parkrun Świdwin 25 stycznia udział wzięły 64 osoby. Biegaliśmy dzięki wolontariuszom, którymi byli: Elżbieta i Wiesław GASEK, Agnieszka SZUTRA, Barbara STACHURSKA, Marta STALUSZKA, Tomasz SIMLAT, Dariusz BĄKOWSKI, Stanisław MAKOWSKI, Waldemar PERKOWSKI, Mikołaj PERKOWSKI, Adam BRDYŚ, Kamil PIOTROWSKI, Damian GRAD, którym dziękujemy za zabezpieczenie biegu. Witamy w naszym gronie: Maksymiliana, Nadię, Polę, Jakuba i Annę, którzy na parkrun pojawili się pierwszy raz. BRAVO!  Pierwszy na mecie pojawił się Łukasz GOLIŃSKI, z pań Agnieszka KAŹMIERCZAK. Zapraszamy na kolejną edycję parkrun Świdwin #168 dnia 1-go lutego 2020 roku, start o godzinie 9.00. Wyniki biegu #167 na: http://www.parkrun.pl/swidwin/rezultaty/ostatnierezultaty/.

 

parkrun Świdwin #166

Bieg parkrun Świdwin #166
Kolejna sobota stycznia przywitała nas piękną, biegową aurą. Nie za ciepło, nie za zimno i bez opadów i z dobrymi humorami, uśmiechami na ustach, co skutkowało aż dziesięcioma rekordami życiowymi! Ogromne podziękowania dla wolontariuszy, którymi dzisiaj byli: szef zamieszania i Władca Czasu – Kamil PIOTROWSKI, tokeny wręczył niezawodny Waldek PERKOWSKI, dokładnie zeskanował wszystkich Seba GUTOWSKI, wróżbitka Iza KUROWSKA czuwała nad bezpieczeństwem i organizacją grupy wolontariuszy, Ela GASEK skrzętnie notowała nazwiska debiutantów i inne wydarzenia z dzisiejszego biegu, Stasiu MAKOWSKI , Adam BRDYŚ i Wiesiek GASEK udokumentowali dzisiejszy bieg na zdjęciach, Darek STALUSZKA przyczynił się do tego aby każdy z nas mógł napić się gorącej herbaty, Aneta BIES dopilnowała aby nikt nie zaginął w akcji i zamknęła stawkę, Darek BĄKOWSKI nie robił nic, ale za karę wrzucił wyniki i opisał to co widział ;) No cóż, zapraszamy chętnych za tydzień na wolontariat.

Debiut w parkrun Świdwin zaliczyli dzisiaj – Seweryn, Magdalena, Katarzyna, Grażyna i Joanna. Witamy w gronie świdwińskich parkrunerów.

Wśród panów pierwszy na mecie pojawił się Łukasz GOLIŃSKI, a z pań jako pierwsza wbiegła na metę Justyna Hałka, co bezbłędnie przewidziała wróżbitka Iza „Kura” KUROWSKA.

 

Zapraszamy na kolejny, 167. bieg w ramach parkrun Świdwin, 25 stycznia 2020 roku.

Komplet wyników biegu #166 tradycyjnie na stronie: http://www.parkrun.pl/swidwin/rezultaty/ostatnierezultaty/

P.S.

Pamiętajcie, zaangażowanie nas wszystkich w organizację biegów jest niezbędnym aspektem inicjatywy jaką świdwiński parkrun, w każdą sobotę. Swoją gotowość, chęć udziału możesz zgłosić bezpośrednio na biegu, telefonicznie (Wiesiek, Darek) oraz przez Internet (profil na Facebook’u parkrun Świdwin https://www.facebook.com/parkrunSwidwin/ lub podając informację na adres e-mail swidwin@parkrun.com. Dziękujemy.

 

parkrun Świdwin #165

Bieg parkrun Świdwin # 165

Na 165 charytatywną edycję parkrun Świdwin przybyło 66 osób. Aktywne rozpoczęcie soboty, wybrane zorganizowane dzięki wolontariuszom, obsługiwane byli: Elżbieta i Wiesław GASEK, Agnieszka BRODOWSKA, Aneta BIES, Iza KUROWSKA, Dariusz BĄKOWSKI, Stanisław MAKOWSKI, Adam BRDYŚ, Dariusz STALUSZKA, Tomasz SIMLAT oraz Natalia PETRUK wolontariuszka za pośrednictwem. Dziś jak każdy rok zbieraliśmy dane na potrzeby WOŚP, dodatkowo Stowarzyszenie Świdwińskich Diabetyków zapewnia wszystkim zainteresowanym pomiar ciśnienia i poziomu cukru we krwi. Dziękujemy Lucynie i Pawłowi GASZTOLD za wykonanie pomiarów i obecność na parkrun. Po raz pierwszy na parkrun przywitaliśmy Joannę. Odśpiewaliśmy 100 lat dla Kacpra SMAGOWSKIEGO z okazji 11 urodzin, dziękujemy za słodycze.Pierwszy na mecie pojawił się Łukasz GOLIŃSKI, z pań Justyna HAŁKA. Zapraszamy na kolejną edycje parkrun Świdwin # 166 dnia 18 stycznia 2020r. Wyniki biegu # 165 na stronie: http://www.parkrun.pl/swidwin/rezultaty/ostatnierezultaty/ .

 

parkrun Świdwin #164

Bieg parkrun Świdwin #164

W pierwszym sobotnim spotkaniu parkrun Świdwin w 2020 roku udział wzięły 62 osoby. Biegaliśmy dzięki wolontariuszom, którymi byli: Elżbieta i Wiesław GASEK,  Iza KUROWSKA, Magdalena GRAD, Aneta BIES, Dariusz BĄKOWSKI, Stanisław MAKOWSKI, Adam BRDYŚ, Sławomir GOŹLIŃSKI, Przemek KOZIK, Adam BRDYŚ, którym dziękujemy za zabezpieczenie biegu. Witamy w naszym gronie: Anetę, Milenę, Aleksandrę, Beatę, Renatę, Wioletę, Krzysztofa i Sławka, którzy na parkrun pojawili się pierwszy raz. Podziękowanie dla Marii Błażejczyk za słodkości na dobry początek parkrun Świdwin w 2020 roku. Pierwszy na mecie pojawił się Łukasz GOLIŃSKI, z pań Wanda WOJCIECHOWSKA. Zapraszamy na kolejną wyjątkową edycję parkrun Świdwin #165 dnia 11 stycznia 2020 roku pod hasłem „uciec przed cukrzycą”, będziemy zbierać datki na WOŚP, start o godzinie 9.00. Wyniki biegu #164 na stronie:http://www.parkrun.pl/swidwin/rezultaty/ostatnierezultaty/.

 

parkrun Świdwin #163

Bieg parkrun Świdwin #163

W pierwszym spotkaniu parkrun Świdwin w 2020 roku pojawiło się 57 osób. Zabawa w bieganie, została zorganizowana dzięki wolontariuszom, którymi byli: Elżbieta i Wiesław GASEK, Agnieszka RATAJEWSKA, Anna SIMLAT, Anna HALAK, Waldemar PERKOWSKI, Mikołaj PERKOWSKI, Franek CZARNY, Stanisław MAKOWSKI, Andrzej RADZANOWSKI, którym dziękujemy za zabezpieczenie biegu. Gościnnie w naszej lokalizacji pobiegli: Monika i Adam z Warszawy, Jan z Białogardu i Robert z Połczyna Zdroju.  Podziękowanie dla Agnieszki za pyszną herbatkę i poprowadzenie rozgrzewki przy muzyce. Pierwszy na mecie pojawił się Łukasz GOLIŃSKI, z pań Paulina ZAGALSKA. Za słodkości dziękujemy Pawłowi GASZTOLD szefa świdwińskich diabetyków. Zapraszamy na kolejną edycję parkrun Świdwin #164 dnia 4 stycznia 2020 roku, start tradycyjnie o godzinie 9.00. Wyniki biegu  #163 na stronie:http://www.parkrun.pl/swidwin/rezultaty/ostatnierezultaty/.

⇐ Nowsze wiadomości