parkrun Świnoujście 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Piotr BAKAN1M00:17:03 
2Maciej ŁUKASIEWICZ1M00:17:07Legia Run Club
3Kamil STĘPIEŃ60M00:17:07 
4Jarosław RICHERT2M00:17:16 
5Tomasz WRÓBEL1M00:17:22 
6Mateusz BRYLEWSKI1M00:17:24 
7Michał BRZOZOWSKI3M00:17:33 
8Sebastian WOJCIECHOWSKI1M00:17:46Vege Runners
9Michał ADAMKIEWICZ1M00:17:56ReebokRunCrew LDZ
10Piotr MOŹDZIERZ5M00:18:00 
11Piotr KAMIŃSKI1M00:18:08Team Kopeć
12Robert WALKOWIAK1M00:18:22 
13Sylwester SWĘDROWSKI20M00:18:28MKL Maraton Świnoujście
14Jake WILLIAMSON2M00:18:29 
15Robert DERDA106M00:18:33TT Szczecin
16Dariusz HANCZAREK3M00:18:34 
17Łukasz KLAŚ1M00:18:41Nudne Piątki
18Kamil KLIMAS1M00:18:42 
19Paweł KONDZIOR1M00:18:43 
20Marten HOPPE5M00:18:44 
21Jacek GIBA21M00:18:46MKL Maraton Świnoujście
22Krzysztof KAWECZYŃSKI1M00:18:48Team Kopeć
23Tomasz MAGALSKI1M00:18:50Klub Biegacza Kamień Pomorski
24Artur Jerzy MILLER4M00:18:53 
25Robert KALICIŃSKI2M00:18:54DZIKA DRUŻYNA
26James PORTER1M00:18:54Vegan Runners
27Leszek WIERZBICKI3M00:19:02Polonia Środ
28Wojciech DYLIK7M00:19:03 
29Dariusz BORKO4M00:19:06 
30Paweł CZYŻKOWSKI1M00:19:08MKB DREPTAK
31Jarosław WOJCIECHOWSKI3M00:19:11 
32Pawel KAIM1M00:19:15Polish Runners Club Ireland
33Krzysztof PERZ1M00:19:15KS Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski
34Krzysztof PYZIK2M00:19:17 
35Maciej Krzysztof KUĆ1M00:19:18 
36Olha KAZYMYROWA1F00:19:18I o to biega
37Kamil MAZUR32M00:19:20 
38Wojciech Paweł WINIARSKI1M00:19:20Night Runners Wrocław
39Tomasz ZIELIŃSKI2M00:19:21 
40Martin DUMMEL1M00:19:22 
41Piotr Krzysztof MOŹDZIERZ1M00:19:25 
42Przemysław ZABEL1M00:19:26SklepBiegacza.pl Poznań
43Arkadiusz CZARNECKI1M00:19:26 
44Damian Jacek MIKIEWICZ53M00:19:26 
45Robert GRABSZTUNOWICZ2M00:19:26TT Szczecin
46Łukasz JADACH26M00:19:26www.swinoujscie.travel
47Piotr KACZMARSKI1M00:19:27 
48Damian LUŹNIAK1M00:19:30Olza Cieszyn
49Daria Marcelina POTOMSKA1F00:19:31 
50Wojciech CIEŚLUKOWSKI1M00:19:33TT Szczecin
51Bartosz ŚLASKI10M00:19:34 
52Damian Jakub CHODOROWSKI1M00:19:34 
53Mariusz HELT1M00:19:34 
54Marek WŁUDARSKI1M00:19:35 
55Steffen STEINIGK17M00:19:37Laufmützen Usedom
56Aleksandr KAZYMYROW1M00:19:37 
57Krzysztof WALKOWIAK14M00:19:38 
58Mikołaj Maciej ANTKOWIAK28M00:19:43Akademia Marynarki Wojennej
59Kazimierz GŁUSZCZAK5M00:19:44 
60Marcin CHWIEJ75M00:19:46 
61John MATTHEWS1M00:19:4626.2 RRC
62Jonathan CORDLE1M00:19:47Tri-Anglia
63Robert LEJAWA1M00:19:47 
64Remigiusz JOPPEK17M00:19:48 
65Maciej GOŁĘBIOWSKI50M00:19:48 
66Lukasz LATUS1M00:19:48 
67Radosław GAŁAMAGA2M00:19:49 
68Aureliusz MAREK3M00:19:51 
69Marcin PIETRAS2M00:19:55 
70Bartłomiej CYTOWSKI2M00:19:56 
71Dariusz Robert ROMANOWSKI3M00:19:57 
72Grzegorz Piotr TOMASZEWSKI1M00:19:58 
73Łukasz MACIEJEWSKI1M00:19:59 
74Piotr BUT8M00:20:00TT Szczecin
75Robert RUMISTRZEWICZ46M00:20:01 
76Dariusz BIELENIS3M00:20:01 
77Jakub KRYCH3M00:20:01Kapitan Bomba Team
78Bartosz SKÓRKA2M00:20:02 
79Eryk RÓŻAŃSKI1M00:20:03Maratończyk Poznań
80Piotr KUDAŚ76M00:20:06 
81Dawid KALININ2M00:20:07 
82Marek CHOŁOTA1M00:20:07Biegowyswiat.pl
83Paweł SZCZERBATY31M00:20:08 
84Daniel JÓŹWIAK1M00:20:10Maratończyk Poznań
85Piotr KORZEKWA1M00:20:12Drużyna Powiatu Kaliskiego
86Adam OLEJNICZAK14M00:20:13 
87Felix KELLER29M00:20:16Laufmützen Usedom
88Krzysztof WĄSOWICZ1M00:20:16Żary Runners Team
89Piotr Jan KWIECIEŃ32M00:20:18 
90Adam GAJEWSKI9M00:20:18 
91Jarosław KOSOŃ17M00:20:19Maraton po Plaży
92Dawid KALININ2M00:20:19 
93Mario SPANIC2M00:20:24 
94Jacek SKARBEK5M00:20:24 
95Jan ZIENKIEWICZ60M00:20:28 
96Mirosław ZYGMUNT38M00:20:29 
97Agnieszka ZAŁOGA-SIKORSKA22F00:20:30 
98Jacek GÓRNIAK1M00:20:30 
99Paweł DEMBSKI1M00:20:32 
100Damian STANISZEWSKI1M00:20:33 
101Damian GORSZKA2M00:20:34Wieczorne Bieganie w Szczecinie
102Janusz MICHALSKI103M00:20:36Biegacze Świnoujście
103Artur BŁAŻEJ1M00:20:36 
104Dariusz HOFMAN1M00:20:40Goggle Pro Active Eyewear
105Daniel SZLAGA1M00:20:41Sparta Ziębice
106Krzysztof MATŁOK1M00:20:41 
107Andrzej WOLIŃSKI7M00:20:41 
108Grzegorz MOMOT2M00:20:42 
109Krzysztof SKIBA1M00:20:42 
110Sławomir OSTROWSKI2M00:20:43WLKP Mountains Ultra
111Tomasz KOWALSKI1M00:20:44 
112Steven WIGGLESWORTH1M00:20:44GO VEGGIE
113Liam MACKOWSKI2M00:20:44 
114Filip MAŃCZAK2M00:20:45 
115Robert KOPCEWICZ1M00:20:46 
116Rafał BZDAWKA31M00:20:47 
117Miłosz ROCH1M00:20:48Wolbrom TEAM
118Robert DAWIDOWSKI1M00:20:49 
119Marcin MACIEJEWSKI1M00:20:52 
120Daniel,grzegorz CIERPIAŁ7M00:20:53 
121Marcin WRÓBEL1M00:20:55 
122Krzysztof PAWŁOWSKI1M00:20:56 
123Robert DUSZA63M00:20:57 
124Grzesiek SŁAWIŃSKI1M00:20:58MKL Maraton Świnoujście
125Jan KWIT1M00:20:58 
126Karol ŻAKOWSKI1M00:20:58 
127Dariusz NIEDZIELSKI1M00:20:59Vege Runners
128Filip BOBOWSKI5M00:21:00 
129Tomasz BRYGOŁA1M00:21:02 
130Robert SOBKOWIAK9M00:21:03 
131Jonasz BŁAJET2M00:21:03 
132Tomasz ULEWIŃSKI22M00:21:04 
133Łukasz GAWLE49M00:21:07 
134Piotr ANDRZEJEWSKI9M00:21:07 
135Ada SZMYGIN11F00:21:09 
136Paweł JAZIKOWSKI1M00:21:09 
137Daniel BOŁĄDŹ1M00:21:11 
138Peter POLLOK6M00:21:11Biegam dla Zdrowia
139Zbigniew KOSIŃSKI1M00:21:11 
140Piotr MURASZKO3M00:21:12 
141Radek LEBIEDZINSKI6M00:21:12Biegacze Świnoujście
142Lukasz WITKOWSKI1M00:21:13 
143Andrzej SKRZYPIEC66M00:21:14Biegam dla Zdrowia
144Ryszard PILZ141M00:21:16MKL Maraton Świnoujście
145Marcin GRZYWACZ2M00:21:17 
146Tomasz Grzegorz PASZKOWSKI1M00:21:17 
147Daniel BOŁĄDZ1M00:21:17 
148Piotr Patryk SZCZEPAŃSKI24M00:21:19 
149Mariusz BIEŃ1M00:21:21 
150Przemysław STEFAŃCZYK15M00:21:21 
151Tomasz KONOWALCZUK1M00:21:22 
152Jakub DUNAJKO20M00:21:22 
153Ewa PADUCH1F00:21:23 
154Piotr SUSKI19M00:21:25 
155Mateusz SZYMECKI1M00:21:25 
156Klaudiusz STĘPNIEWSKI1M00:21:27 
157Wacław RADZIO2M00:21:28 
158Martin LADEMANN1M00:21:28SV Neptun 08 Finsterwalde
159Marek Błażej JASIUCHNA107M00:21:29 
160Hubert PADULA12M00:21:29 
161Jakub BĄK1M00:21:32 
162Marcin JAWORSKI1M00:21:32 
163Emilia WOLIŃSKA5F00:21:32 
164Dominik PIASKOWSKI1M00:21:33Piekielnie Zgrani
165Michał ZAŁĘCKI2M00:21:34LOTOS Running Team
166Paweł MAZURCZAK1M00:21:35 
167Michal LUBECKI26M00:21:35 
168Witold DZIAŁOSZYŃSKI1M00:21:36 
169Jakub DEJEWSKI1M00:21:37 
170Artur RUMISTRZEWICZ22M00:21:38 
171Adam BRUDNIK67M00:21:38Biegacze Świnoujście
172Wojciech DUROK3M00:21:40 
173Andrzej CHLEBDA1M00:21:42 
174Krzysztof BORECKI1M00:21:42 
175Andrzej JUSTYŃSKI1M00:21:43 
176Łukasz ŚWIĄTKOWSKI37M00:21:45 
177Krzysztof GOŁĘBIOWSKI29M00:21:46 
178Janusz CZAPLICKI1M00:21:46 
179Grzegorz TAŁANDA1M00:21:46 
180Maciej Zbigniew SAJDYK11M00:21:47 
181Tomasz SZOPA1M00:21:48 
182Maciej BANACH2M00:21:49 
183Maciej GŁÓWKA1M00:21:49 
184Paweł KOZIEŁ1M00:21:50 
185Tomasz BAJDA2M00:21:50 
186Paweł LESNAU10M00:21:50 
187Marcin HONKOWICZ1M00:21:50 
188Piotr CANDER1M00:21:53KB Maniac
189Mateusz KULA1M00:21:53 
190Jakub RÓŻAŃSKI4M00:21:57 
191Krzysztof KOLIŃSKI1M00:21:58 
192Kacper REUT3M00:21:58 
193Marcin KAZIMIERCZAK2M00:21:59 
194Marcin BAJUK1M00:22:00 
195Krystian MATUSZEWSKI24M00:22:01 
196Jacek TRAWCZYŃSKI1M00:22:03TriSpace
197Paulina WASIELEWSKA2F00:22:05 
198Grzegorz MIODEK1M00:22:05 
199Marta Agnieszka JASTRZĘBSKA-MAJAK3F00:22:05Naprzód Młociny
200Michał NOWAK8M00:22:06 
201Renata PLIŚ1F00:22:06 
202Marcin MICHALAK6M00:22:06 
203Marcin BRYŁOWSKI1M00:22:07 
204Agnieszka KIJAK1F00:22:08 
205Sebastian GRACZYKOWSKI49M00:22:11 
206Michał Sebastian JAREMA2M00:22:13 
207Michał TURLEJ1M00:22:14 
208Andrzej CHAREMSA1M00:22:15 
209Marek MORAWIEC1M00:22:16 
210Piotr Paweł CZERWIŃSKI4M00:22:17 
211Henry MEYER5M00:22:17Laufmützen Usedom
212Mariusz LEŚNIEWICZ1M00:22:17TRITON KONIN
213Mariusz GAJEWSKI1M00:22:18 
214Piotr WALKOWIAK53M00:22:19 
215Krzysztof MICHALSKI1M00:22:19 
216Joanna ZAJĄC21F00:22:20MKL Maraton Świnoujście
217Małgorzata GRABSZTUNOWICZ2F00:22:21 
218Daniel ZABIELSKI3M00:22:22 
219Tomasz SZEWCZYK3M00:22:22Naprzód Młociny
220Adam KĄCKI1M00:22:22 
221Iwona Marcela KUNIK1F00:22:23 
222Yi ZENG1M00:22:23 
223Jan KLUCZYŃSKI1M00:22:24 
224Anna BIENIECKA1F00:22:24 
225Tomasz ŻYNDA1M00:22:25 
226Aleksander BLUMSKI2M00:22:25 
227Krzysztof Cezary TARNOWSKI9M00:22:25 
228Eugeniusz ORLIKOWSKI1M00:22:26Biegamyrazem.pl
229Maciej KRYSIAK1M00:22:27 
230Yevhen BOHATIKOV1M00:22:28 
231Błażej ŁYSZCZARZ1M00:22:28 
232Maciej Antoni JASIAKIEWICZ16M00:22:29 
233Wojciech SULARZ1M00:22:29 
234Mariusz MAŁOCHA114M00:22:31 
235Bartosz TURLEJSKI11M00:22:31 
236Jan ŁOWCZYNOWSKI1M00:22:32 
237Filip MAŁOCHA1M00:22:33 
238Janusz WĘCŁAWIK1M00:22:33 
239Agnieszka DUDANIEC-TARKOWSKA1F00:22:33 
240Wojciech Mariusz DROBCZYŃSKI12M00:22:34 
241Rafal OGONOWSKI1M00:22:34 
242Jarosław CENDROWSKI1M00:22:35 
243Darek KOWALEWSKI33M00:22:36 
244Daniel LENIK22M00:22:36 
245Rajmund RATAJCZAK7M00:22:37 
246Donner ALEXANDER4M00:22:37Laufmützen Usedom
247Witold GRUSZCZYNSKI2M00:22:38 
248Marek GAŃSKI3M00:22:38 
249Timon PILATZ1M00:22:39Gießener Schwimmverein
250Bogusław MILKA4M00:22:39 
251Karolina ROMAŃSKA110F00:22:39 
252Dudzik SŁAWOMIR1M00:22:40 
253Mariusz JAWORSKI1M00:22:40 
254Anna CENTKOWSKA-DERDA14F00:22:41 
255Ireneusz KRZEMIEŃ81M00:22:41Biegacze Świnoujście
256Krzysztof MAREK-BIELEŃ2M00:22:41 
257Edward OLIWA1M00:22:42ITMBW Kraków
258Justyna, Magdalena SMARZEWSKA1F00:22:42 
259Adrian PŁASKOCZYŃSKI8M00:22:42 
260Maksymijlian RUSZAJ2M00:22:43 
261Tadeusz GŁUPCZYK1M00:22:44100 Marathon Club Polska
262Natalia Anna KĘDZIORA7F00:22:44Luboński Klub Biegacza
263Magdalena DALKE1F00:22:44 
264Andrzej SKORCZYK5M00:22:45 
265Maciej ZAJAC30M00:22:46 
266Dietmar SCHTEMPF1M00:22:46 
267Katarzyna STĘPIEŃ12F00:22:47 
268Artur BAŁUCKI1M00:22:48 
269Colin STEWART1M00:22:49 
270Tomasz KUKIEŁA1M00:22:51TKKF Koszalin
271Krzysztof KRUPIŃSKI1M00:22:51www.e-urolog.eu
272Andreas KALLENBACH1M00:22:52 
273Maik WITTENBURG5M00:22:52Laufmützen Usedom
274Zbigniew ZAMARA9M00:22:53 
275Arkadiusz MISIAK1M00:22:54TT Szczecin
276Krzysztof JANKA1M00:22:55 
277Robert ZAPĘDOWSKI21M00:22:56 
278Agnieszka KANIEWSKA1F00:22:57Drużyna Szpiku
279Aleksandra KEPLIN15F00:22:58 
280Rafał KĘDZIERSKI1M00:22:58 
281Paweł ADAMKIEWICZ3M00:22:58 
282Pawel BOBAKO1M00:22:58 
283Maciej Krzysztof JĘDRZEJAK54M00:22:58 
284Mariusz JAWORSKI1M00:22:59 
285Adrian GŁOWACKI2M00:23:01 
286Sławomir WEREMIJ45M00:23:01 
287Jarek Jan GOŁĄBIOWSKI62M00:23:01Biegacze Świnoujście
288Adrian HOPPE5M00:23:03 
289Ireneusz WAWRZYNIAK1M00:23:03 
290Eryk BRZOSKI5M00:23:05 
291Błażej BIGOS8M00:23:05 
292Kuba ŚMIAŁEK-PARCZEWSKI1M00:23:05 
293Jacek GROCHOWSKI11M00:23:05 
294Wojciech BIEŃKOWSKI5M00:23:06 
295Paweł WRĘBIAKOWSKI30M00:23:07 
296Magdalena JUSZCZYK-BUKOWIECKA8F00:23:07 
297Tobias LIESONG23M00:23:09Laufmützen Usedom
298Amelia JAWORSKA5F00:23:10 
299Piotr STOLARSKI2M00:23:11KB UE Poznań
300Joanna Magdalena LIBERKOWSKA2F00:23:11 
301Przemysław BUDNIAK1M00:23:11 
302Rafał DYMOWSKI57M00:23:11 
303Ryszard SAMOL1M00:23:12 
304Jakub ŚMIAŁEK-PARCZEWSKI2M00:23:12 
305Jakub SŁOWIACZEK3M00:23:13 
306Dawid GUZENDA1M00:23:14Aktywny Ostrzeszów
307Mariusz MAJEWSKI59M00:23:14 
308Roman KAŹMIERCZAK1M00:23:14 
309Adrian ZIEMLIŃSKI11M00:23:14 
310Adam APERLINSKI127M00:23:14 
311Piotr DUDKIEWICZ1M00:23:15Rysio Team
312Marek HOFFMANN1M00:23:16 
313Igor KORMAŃSKI1M00:23:18 
314Tomasz KOZŁOWSKI1M00:23:18 
315Gerd DIRSCHAUER1M00:23:18 
316Rafał JONCZYK2M00:23:20 
317Jakub Nikodem SOLAWA13M00:23:20 
318Alexander KÄMMERER3M00:23:21Laufmützen Usedom
319Ewa RADZIKOWSKA1F00:23:21 
320Krzysztof LUDWICZAK2M00:23:22Kościan Team
321Bartosz ANDRZEJEWSKI1M00:23:22 
322Bogdan CYTOWSKI13M00:23:22 
323Marcin LISOWSKI4M00:23:22 
324Michał MIAZGA1M00:23:22 
325Bartosz MAZUR3M00:23:23 
326Kornelia BRZEZICKA6F00:23:23 
327Andrzej NIEZGODZKI33M00:23:23 
328Andrzej STOLAREK24M00:23:23 
329Ania GÓRSKA78F00:23:24MKL Maraton Świnoujście
330Dominika DUSZKIEWICZ75F00:23:24Biegacze Świnoujście
331Piotr Andrzej KOŁYSZKO34M00:23:25 
332Jessica GRASSO1F00:23:25Paŝo Post Paŝo
333Matthias HEMMERLING12M00:23:25Laufmützen Usedom
334Przemysław GROCHOWINA10M00:23:25 
335Michal GINTER4M00:23:26 
336Sambor KULA22M00:23:26 
337Jozef KRAJEWSKI2M00:23:26 
338Miłosz SZYPULSKI2M00:23:27 
339Dariusz KUĆ2M00:23:27 
340Michał MAZUR2M00:23:27 
341Michał Mateusz MATERKA4M00:23:28 
342Antoni Maciej JASIAKIEWICZ10M00:23:28MKL Maraton Świnoujście
343Karol STRZYŻ1M00:23:28 
344Daniel MICHAŁOWSKI20M00:23:28 
345Anna STAFIEJ4F00:23:28 
346Bartłomiej URBANOWICZ6M00:23:29 
347Gabriel GONERA1M00:23:29 
348Janusz KSIĄŻEK1M00:23:29 
349Arkadiusz PLUCIŃSKI1M00:23:30 
350Agata DRABAREK19F00:23:31 
351Bartosz JANKOWSKI5M00:23:33 
352Dawid NABIAŁCZYK1M00:23:33 
353Agnieszka BUCHOWICZ3F00:23:33KB MCKiS Jaworzno
354Michał ZDZIECH1M00:23:33 
355Dariusz KOSEL28M00:23:34 
356Waldemar WOJTKOWSKI6M00:23:34 
357Krzysztof ŚLAZ1M00:23:35ZG RUN
358Przemyslaw CIESLAK2M00:23:35 
359Bartłomiej Przemysław KARCZMAREK2M00:23:35 
360Grzegorz Paweł NOWAK1M00:23:36parkrun tourists Poznań
361Tomasz BRAUN1M00:23:36 
362Dominika POPPEL1F00:23:36 
363Wiktor MAY1M00:23:36 
364Norbert PATALAS1M00:23:37RLS
365Sławomir KIJAŃSKI1M00:23:37 
366Oscar CHAMBERLAIN1M00:23:38 
367Aleksander WARYNICKI28M00:23:38 
368Arkadiusz ZIELONKA2M00:23:38 
369Marcin OLEJNICZAK1M00:23:38 
370Paweł BUJNIK5M00:23:39 
371Mateusz ADAMCZYK1M00:23:40 
372Grzegorz MATŁOK1M00:23:40 
373Joanna NALEWALSKA1F00:23:40 
374Małgorzata TOROŃ2F00:23:41 
375Grzegorz SZYMECKI1M00:23:41 
376Igor OZIABŁO1M00:23:41 
377Kerstin LUKSCH1F00:23:41 
378Janusz MIROS1M00:23:42 
379Roman WOJCIECHOWSKI94M00:23:42 
380Rafał Kamil ZIÓŁKOWSKI35M00:23:43 
381Paweł FURTEK8M00:23:43 
382Wiktor JELONEK5M00:23:43 
383Dorota SURMA4F00:23:43 
384Grzegorz APERLIŃSKI2M00:23:43 
385Aleksandra ANDRYSZAK32F00:23:44 
386Marek TYTONIK1M00:23:44 
387Olivier AMANI9M00:23:44 
388Jacek CZUBRYT1M00:23:45 
389Maciej KACZMAREK1M00:23:45 
390Krzysztof Andrzej KUPCZYK3M00:23:45 
391Michał JODŁOWSKI1M00:23:46 
392Stanisław BARSZCZEWSKI61M00:23:46 
393Sebastian SALAMONIK41M00:23:46 
394Agnieszka JARNUTOWSKA14F00:23:47 
395Magda SKRZYMOWSKA1F00:23:47 
396Leszek SZLENK1M00:23:48 
397Sebastian BARTECKI1M00:23:48 
398Ryszard WASIELEWSKI1M00:23:48 
399Bartosz MATYJA1M00:23:48 
400Martin ADLER9M00:23:48Laufmützen Usedom
401Robin Mathias ZUMPE1M00:23:49 
402Arkadiusz Mariusz GOŁAS5M00:23:49 
403Marcin SZTUKA3M00:23:49Running Dads OZ
404Karol Daniel DRAGAN1M00:23:50 
405Jakub TARASIAK1M00:23:51 
406Dawid SZAFRAŃSKI1M00:23:52 
407Piotr PEŁKA20M00:23:53 
408Kacper KROPIDŁOWSKI1M00:23:54 
409Klaudyna MAŁOCHA139F00:23:54 
410Nina JASIECKA2F00:23:55 
411Lech CZERNIAWSKI3M00:23:55Biegamy na wszelki wypadek
412Maciej KŁAPUT12M00:23:56 
413Agata Anna STELMASZCZYK8F00:23:57 
414Marcin WYSOCKI1M00:23:57 
415Artur GRAF2M00:23:57 
416Paweł GAŁKOWSKI10M00:23:59 
417Tomasz KOTWICKI7M00:24:00 
418Agata WARWAS25F00:24:00 
419Radosław POTERALSKI73M00:24:01 
420Tomasz WOJCIESZYŃSKI1M00:24:02 
421Keith BENNETT1M00:24:02Idle AC
422Łukasz WENTA1M00:24:03 
423Natalia TOMASZEWSKA12F00:24:04 
424Adam WOJTCZAK1M00:24:04 
425Anna HELLSTROM5F00:24:04 
426Piotr MAĆKIEWICZ90M00:24:05 
427Dariusz SZŁAPKA15M00:24:05 
428Teresa DOMALEWSKA73F00:24:05 
429Laura ŁAGOSZ13F00:24:05 
430Monika MURAWSKA153F00:24:05 
431Tadeusz OLSZYK112M00:24:05MKL Maraton Świnoujście
432Jakub PADJASEK9M00:24:05 
433Dariusz Paweł CZERWIŃSKI3M00:24:06 
434Heiko NIENDORF1M00:24:06Vegan Runners
435Bartosz WESOŁY1M00:24:06Formatownia.NET
436Tadeusz LISOWSKI20M00:24:06 
437Andreas Roman BIENIA8M00:24:07 
438Paweł Robert WINOWICZ6M00:24:08 
439Marzena BARRA7F00:24:08 
440Maciej SPYCHAŁA1M00:24:08 
441Jacek MATWIEJCZUK1M00:24:09 
442Mateusz MORAWIEC2M00:24:09 
443Mateusz KOZINA8M00:24:09 
444Rafał KAJEWSKI3M00:24:10 
445Mariusz PATRZYLAS1M00:24:10Żary Runners Team
446Jakub FILIPCZAK1M00:24:11 
447Sebastian JARCZEWSKI1M00:24:11 
448Sandra LAUDIEN51F00:24:11Laufmützen Usedom
449Adam MAŁOCHA96M00:24:11 
450Łukasz ŁUKAWSKI5M00:24:12MKL Maraton Świnoujście
451Anna GRZEGORZ1F00:24:12 
452Błażej FILIPOWICZ3M00:24:13 
453Dariusz MAJKA27M00:24:14 
454Caroline WAGSTAFF1F00:24:14 
455Magdalena Joanna MIKIEWICZ68F00:24:14 
456Monika SZYMAŃSKA7F00:24:14 
457Marcin KOSOŃ2M00:24:14Maraton po Plaży
458Piotr BOROWIECKI1M00:24:15 
459Dariusz BRUCKI23M00:24:15 
460Piotr GLOCK1M00:24:15MLKS Agros Żary
461Bartosz MACHOŃSKI1M00:24:16 
462Przemysław KUSIŃSKI53M00:24:16 
463Jarosław JAROSŁAWSKI80M00:24:16 
464Patryk Adam TATARCZUK4M00:24:16 
465Marek PORADA1M00:24:17Hernik Team
466Marcin KEDZIA1M00:24:17 
467Katarzyna MAŁACHOWSKA5F00:24:18 
468Dmitry KHALIZOV1M00:24:18 
469Joanna STANNY2F00:24:18 
470Mariusz SZCZĘCH2M00:24:20 
471Marek PEŁNIKOWSKI37M00:24:20 
472Saturnin SZCZEPAŃSKI1M00:24:20RUNNERS TEAM JABŁONNA
473Andrzej Tomasz ZABIEGAJ6M00:24:21 
474Renata WŁODARCZAK9F00:24:22 
475Mateusz SŁOWIŃSKI12M00:24:22 
476Tobiasz DEPTUŁA3M00:24:22 
477Małgorzata ŚLIWIŃSKA112F00:24:23 
478Rafał ŁAZOR2M00:24:23 
479Christina KAEMMERER36F00:24:24Laufmützen Usedom
480Paweł MURASZKO1M00:24:24 
481Małgorzata PODGÓRSKA1F00:24:25 
482Michał SKRZYPCZAK2M00:24:25 
483Piotr ZIENKE1M00:24:25 
484Hubert WYDRA1M00:24:25 
485Marcin ROWIŃSKI1M00:24:26 
486Robert WYDRA2M00:24:27 
487Joana VOLK3F00:24:27 
488Tymoteusz TOBIASZ1M00:24:28Grupa Biegowa CHTMO
489Rico HARDER17M00:24:28Laufmützen Usedom
490Małgorzata CEGIELSKA1F00:24:28 
491Tomasz Piotr WOCHNA15M00:24:28 
492Marek GRYMUŁA22M00:24:29 
493Grzegorz NAGORSKI1M00:24:30 
494Szymon SUROSZ2M00:24:30 
495Oskar LASKOWSKI1M00:24:30 
496Michał KUCHARSKI1M00:24:30 
497Stefan BRECHTEL14M00:24:31 
498Julian JAMROŻY1M00:24:31 
499Grzegorz SOBCZYK6M00:24:32 
500Karol ZABROCKI3M00:24:32