parkrun Świnoujście 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Piotr BAKAN1M00:17:03 
2Maciej ŁUKASIEWICZ1M00:17:07Legia Run Club
3Kamil STĘPIEŃ57M00:17:07 
4Jarosław RICHERT2M00:17:16 
5Tomasz WRÓBEL1M00:17:22 
6Mateusz BRYLEWSKI1M00:17:24 
7Michał BRZOZOWSKI3M00:17:33 
8Sebastian WOJCIECHOWSKI1M00:17:46Vege Runners
9Michał ADAMKIEWICZ1M00:17:56ReebokRunCrew LDZ
10Piotr MOŹDZIERZ5M00:18:00 
11Piotr KAMIŃSKI1M00:18:08Team Kopeć
12Robert WALKOWIAK1M00:18:22 
13Sylwester SWĘDROWSKI20M00:18:28MKL Maraton Świnoujście
14Jake WILLIAMSON2M00:18:29 
15Robert DERDA94M00:18:33TT Szczecin
16Dariusz HANCZAREK3M00:18:34 
17Łukasz KLAŚ1M00:18:41Nudne Piątki
18Kamil KLIMAS1M00:18:42 
19Paweł KONDZIOR1M00:18:43 
20Marten HOPPE5M00:18:44 
21Jacek GIBA21M00:18:46MKL Maraton Świnoujście
22Krzysztof KAWECZYŃSKI1M00:18:48Team Kopeć
23Tomasz MAGALSKI1M00:18:50Klub Biegacza Kamień Pomorski
24Artur Jerzy MILLER4M00:18:53 
25James PORTER1M00:18:54Vegan Runners
26Robert KALICIŃSKI2M00:18:54DZIKA DRUŻYNA
27Leszek WIERZBICKI3M00:19:02Polonia Środ
28Wojciech DYLIK7M00:19:03 
29Dariusz BORKO4M00:19:06 
30Paweł CZYŻKOWSKI1M00:19:08MKB DREPTAK
31Jarosław WOJCIECHOWSKI3M00:19:11 
32Pawel KAIM1M00:19:15Polish Runners Club Ireland
33Krzysztof PERZ1M00:19:15KS Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski
34Krzysztof PYZIK2M00:19:17 
35Maciej Krzysztof KUĆ1M00:19:18 
36Olha KAZYMYROWA1F00:19:18I o to biega
37Kamil MAZUR32M00:19:20 
38Wojciech Paweł WINIARSKI1M00:19:20Night Runners Wrocław
39Tomasz ZIELIŃSKI2M00:19:21 
40Martin DUMMEL1M00:19:22 
41Piotr Krzysztof MOŹDZIERZ1M00:19:25 
42Arkadiusz CZARNECKI1M00:19:26 
43Przemysław ZABEL1M00:19:26SklepBiegacza.pl Poznań
44Damian Jacek MIKIEWICZ53M00:19:26 
45Robert GRABSZTUNOWICZ2M00:19:26TT Szczecin
46Łukasz JADACH25M00:19:26MKL Maraton Świnoujście
47Piotr KACZMARSKI1M00:19:27 
48Damian LUŹNIAK1M00:19:30Olza Cieszyn
49Daria Marcelina POTOMSKA1F00:19:31 
50Wojciech CIEŚLUKOWSKI1M00:19:33TT Szczecin
51Bartosz ŚLASKI9M00:19:34 
52Marek WŁUDARSKI1M00:19:35 
53Aleksandr KAZYMYROW1M00:19:37 
54Steffen STEINIGK15M00:19:37Laufmützen Usedom
55Krzysztof WALKOWIAK14M00:19:38 
56Mikołaj Maciej ANTKOWIAK28M00:19:43Akademia Marynarki Wojennej
57Kazimierz GŁUSZCZAK5M00:19:44 
58John MATTHEWS1M00:19:4626.2 RRC
59Marcin CHWIEJ73M00:19:46 
60Jonathan CORDLE1M00:19:47Tri-Anglia
61Robert LEJAWA1M00:19:47 
62Maciej GOŁĘBIOWSKI49M00:19:48 
63Remigiusz JOPPEK17M00:19:48 
64Lukasz LATUS1M00:19:48 
65Radosław GAŁAMAGA2M00:19:49 
66Aureliusz MAREK3M00:19:51 
67Marcin PIETRAS2M00:19:55 
68Bartłomiej CYTOWSKI2M00:19:56 
69Dariusz Robert ROMANOWSKI3M00:19:57 
70Grzegorz Piotr TOMASZEWSKI1M00:19:58 
71Łukasz MACIEJEWSKI1M00:19:59 
72Piotr BUT8M00:20:00TT Szczecin
73Robert RUMISTRZEWICZ43M00:20:01 
74Dariusz BIELENIS3M00:20:01 
75Jakub KRYCH3M00:20:01Kapitan Bomba Team
76Bartosz SKÓRKA2M00:20:02 
77Eryk RÓŻAŃSKI1M00:20:03Maratończyk Poznań
78Piotr KUDAŚ76M00:20:06 
79Dawid KALININ2M00:20:07 
80Marek CHOŁOTA1M00:20:07Biegowyswiat.pl
81Paweł SZCZERBATY25M00:20:08 
82Daniel JÓŹWIAK1M00:20:10Maratończyk Poznań
83Piotr KORZEKWA1M00:20:12Drużyna Powiatu Kaliskiego
84Adam OLEJNICZAK13M00:20:13 
85Felix KELLER29M00:20:16Laufmützen Usedom
86Krzysztof WĄSOWICZ1M00:20:16Żary Runners Team
87Adam GAJEWSKI9M00:20:18 
88Piotr Jan KWIECIEŃ31M00:20:18 
89Jarosław KOSOŃ17M00:20:19Maraton po Plaży
90Dawid KALININ2M00:20:19 
91Mario SPANIC2M00:20:24 
92Jacek SKARBEK5M00:20:24 
93Jan ZIENKIEWICZ58M00:20:28 
94Mirosław ZYGMUNT38M00:20:29 
95Agnieszka ZAŁOGA-SIKORSKA22F00:20:30 
96Paweł DEMBSKI1M00:20:32 
97Damian STANISZEWSKI1M00:20:33 
98Damian GORSZKA2M00:20:34Wieczorne Bieganie w Szczecinie
99Janusz MICHALSKI92M00:20:36 
100Artur BŁAŻEJ1M00:20:36 
101Dariusz HOFMAN1M00:20:40Goggle Pro Active Eyewear
102Andrzej WOLIŃSKI7M00:20:41 
103Daniel SZLAGA1M00:20:41Sparta Ziębice
104Krzysztof MATŁOK1M00:20:41 
105Krzysztof SKIBA1M00:20:42 
106Grzegorz MOMOT2M00:20:42 
107Liam MACKOWSKI2M00:20:44 
108Steven WIGGLESWORTH1M00:20:44GO VEGGIE
109Tomasz KOWALSKI1M00:20:44 
110Filip MAŃCZAK2M00:20:45 
111Rafał BZDAWKA31M00:20:47 
112Miłosz ROCH1M00:20:48Wolbrom TEAM
113Robert DAWIDOWSKI1M00:20:49 
114Marcin MACIEJEWSKI1M00:20:52 
115Daniel,grzegorz CIERPIAŁ7M00:20:53 
116Marcin WRÓBEL1M00:20:55 
117Krzysztof PAWŁOWSKI1M00:20:56 
118Robert DUSZA60M00:20:57 
119Grzesiek SŁAWIŃSKI1M00:20:58MKL Maraton Świnoujście
120Jan KWIT1M00:20:58 
121Karol ŻAKOWSKI1M00:20:58 
122Dariusz NIEDZIELSKI1M00:20:59Vege Runners
123Filip BOBOWSKI3M00:21:00 
124Jonasz BŁAJET2M00:21:03 
125Robert SOBKOWIAK9M00:21:03 
126Tomasz ULEWIŃSKI22M00:21:04 
127Piotr ANDRZEJEWSKI9M00:21:07 
128Ada SZMYGIN11F00:21:09 
129Paweł JAZIKOWSKI1M00:21:09 
130Zbigniew KOSIŃSKI1M00:21:11 
131Peter POLLOK6M00:21:11Biegam dla Zdrowia
132Daniel BOŁĄDŹ1M00:21:11 
133Radek LEBIEDZINSKI6M00:21:12Norda Active Team
134Piotr MURASZKO3M00:21:12 
135Lukasz WITKOWSKI1M00:21:13 
136Andrzej SKRZYPIEC65M00:21:14Biegam dla Zdrowia
137Ryszard PILZ128M00:21:16MKL Maraton Świnoujście
138Daniel BOŁĄDZ1M00:21:17 
139Marcin GRZYWACZ2M00:21:17 
140Tomasz Grzegorz PASZKOWSKI1M00:21:17 
141Piotr Patryk SZCZEPAŃSKI24M00:21:19 
142Przemysław STEFAŃCZYK11M00:21:21 
143Mariusz BIEŃ1M00:21:21 
144Jakub DUNAJKO20M00:21:22 
145Tomasz KONOWALCZUK1M00:21:22 
146Ewa PADUCH1F00:21:23 
147Piotr SUSKI19M00:21:25 
148Mateusz SZYMECKI1M00:21:25 
149Klaudiusz STĘPNIEWSKI1M00:21:27 
150Wacław RADZIO2M00:21:28 
151Martin LADEMANN1M00:21:28SV Neptun 08 Finsterwalde
152Marek Błażej JASIUCHNA96M00:21:29 
153Hubert PADULA12M00:21:29 
154Jakub BĄK1M00:21:32 
155Marcin JAWORSKI1M00:21:32 
156Emilia WOLIŃSKA5F00:21:32 
157Dominik PIASKOWSKI1M00:21:33Hernik Team
158Michał ZAŁĘCKI2M00:21:34LOTOS Running Team
159Michal LUBECKI25M00:21:35 
160Paweł MAZURCZAK1M00:21:35 
161Witold DZIAŁOSZYŃSKI1M00:21:36 
162Jakub DEJEWSKI1M00:21:37 
163Artur RUMISTRZEWICZ22M00:21:38 
164Adam BRUDNIK67M00:21:38 
165Wojciech DUROK3M00:21:40 
166Łukasz GAWLE40M00:21:41 
167Andrzej CHLEBDA1M00:21:42 
168Krzysztof BORECKI1M00:21:42 
169Andrzej JUSTYŃSKI1M00:21:43 
170Łukasz ŚWIĄTKOWSKI37M00:21:45 
171Krzysztof GOŁĘBIOWSKI28M00:21:46 
172Grzegorz TAŁANDA1M00:21:46 
173Janusz CZAPLICKI1M00:21:46 
174Maciej Zbigniew SAJDYK11M00:21:47 
175Tomasz SZOPA1M00:21:48 
176Maciej BANACH2M00:21:49 
177Maciej GŁÓWKA1M00:21:49 
178Paweł KOZIEŁ1M00:21:50 
179Tomasz BAJDA2M00:21:50 
180Paweł LESNAU10M00:21:50 
181Marcin HONKOWICZ1M00:21:50 
182Mateusz KULA1M00:21:53 
183Piotr CANDER1M00:21:53KB Maniac
184Jakub RÓŻAŃSKI4M00:21:57 
185Krzysztof KOLIŃSKI1M00:21:58 
186Kacper REUT3M00:21:58 
187Marcin KAZIMIERCZAK2M00:21:59 
188Marcin BAJUK1M00:22:00 
189Krystian MATUSZEWSKI24M00:22:01 
190Jacek TRAWCZYŃSKI1M00:22:03TriSpace
191Marta Agnieszka JASTRZĘBSKA-MAJAK3F00:22:05Naprzód Młociny
192Grzegorz MIODEK1M00:22:05 
193Paulina WASIELEWSKA2F00:22:05 
194Marcin MICHALAK6M00:22:06 
195Michał NOWAK8M00:22:06 
196Renata PLIŚ1F00:22:06 
197Marcin BRYŁOWSKI1M00:22:07 
198Agnieszka KIJAK1F00:22:08 
199Michał Sebastian JAREMA2M00:22:13 
200Michał TURLEJ1M00:22:14 
201Andrzej CHAREMSA1M00:22:15 
202Marek MORAWIEC1M00:22:16 
203Sebastian GRACZYKOWSKI43M00:22:17 
204Mariusz LEŚNIEWICZ1M00:22:17TRITON KONIN
205Piotr Paweł CZERWIŃSKI4M00:22:17 
206Henry MEYER2M00:22:17Laufmützen Usedom
207Mariusz GAJEWSKI1M00:22:18 
208Piotr WALKOWIAK53M00:22:19 
209Krzysztof MICHALSKI1M00:22:19 
210Joanna ZAJĄC21F00:22:20MKL Maraton Świnoujście
211Małgorzata GRABSZTUNOWICZ2F00:22:21 
212Daniel ZABIELSKI3M00:22:22 
213Adam KĄCKI1M00:22:22 
214Tomasz SZEWCZYK3M00:22:22Naprzód Młociny
215Iwona Marcela KUNIK1F00:22:23 
216Yi ZENG1M00:22:23 
217Anna BIENIECKA1F00:22:24 
218Jan KLUCZYŃSKI1M00:22:24 
219Tomasz ŻYNDA1M00:22:25 
220Krzysztof Cezary TARNOWSKI9M00:22:25 
221Aleksander BLUMSKI2M00:22:25 
222Eugeniusz ORLIKOWSKI1M00:22:26Biegamyrazem.pl
223Maciej KRYSIAK1M00:22:27 
224Yevhen BOHATIKOV1M00:22:28 
225Wojciech SULARZ1M00:22:29
226Maciej Antoni JASIAKIEWICZ16M00:22:29 
227Bartosz TURLEJSKI11M00:22:31 
228Mariusz MAŁOCHA105M00:22:31 
229Jan ŁOWCZYNOWSKI1M00:22:32 
230Agnieszka DUDANIEC-TARKOWSKA1F00:22:33 
231Janusz WĘCŁAWIK1M00:22:33 
232Filip MAŁOCHA1M00:22:33 
233Wojciech Mariusz DROBCZYŃSKI12M00:22:34 
234Rafal OGONOWSKI1M00:22:34 
235Jarosław CENDROWSKI1M00:22:35 
236Darek KOWALEWSKI30M00:22:36 
237Daniel LENIK22M00:22:36 
238Rajmund RATAJCZAK7M00:22:37 
239Donner ALEXANDER4M00:22:37Laufmützen Usedom
240Marek GAŃSKI2M00:22:38 
241Witold GRUSZCZYNSKI2M00:22:38 
242Bogusław MILKA4M00:22:39 
243Karolina ROMAŃSKA103F00:22:39 
244Timon PILATZ1M00:22:39Gießener Schwimmverein
245Mariusz JAWORSKI1M00:22:40 
246Anna CENTKOWSKA-DERDA14F00:22:41 
247Krzysztof MAREK-BIELEŃ2M00:22:41 
248Ireneusz KRZEMIEŃ75M00:22:41 
249Adrian PŁASKOCZYŃSKI8M00:22:42 
250Edward OLIWA1M00:22:42ITMBW Kraków
251Justyna, Magdalena SMARZEWSKA1F00:22:42 
252Maksymijlian RUSZAJ2M00:22:43 
253Natalia Anna KĘDZIORA7F00:22:44Luboński Klub Biegacza
254Tadeusz GŁUPCZYK1M00:22:44Grupa Biegowa parkrun Warszawa
255Magdalena DALKE1F00:22:44 
256Andrzej SKORCZYK5M00:22:45 
257Maciej ZAJAC29M00:22:46 
258Dietmar SCHTEMPF1M00:22:46 
259Katarzyna STĘPIEŃ12F00:22:47 
260Artur BAŁUCKI1M00:22:48 
261Colin STEWART1M00:22:49 
262Tomasz KUKIEŁA1M00:22:51TKKF Koszalin
263Krzysztof KRUPIŃSKI1M00:22:51www.e-urolog.eu
264Andreas KALLENBACH1M00:22:52 
265Maik WITTENBURG5M00:22:52Laufmützen Usedom
266Zbigniew ZAMARA9M00:22:53 
267Arkadiusz MISIAK1M00:22:54TT Szczecin
268Krzysztof JANKA1M00:22:55 
269Robert ZAPĘDOWSKI20M00:22:56 
270Agnieszka KANIEWSKA1F00:22:57Drużyna Szpiku
271Aleksandra KEPLIN15F00:22:58 
272Paweł ADAMKIEWICZ3M00:22:58 
273Rafał KĘDZIERSKI1M00:22:58 
274Pawel BOBAKO1M00:22:58 
275Maciej Krzysztof JĘDRZEJAK53M00:22:58 
276Sławomir WEREMIJ43M00:23:01 
277Adrian GŁOWACKI1M00:23:01 
278Jarek Jan GOŁĄBIOWSKI52M00:23:01 
279Ireneusz WAWRZYNIAK1M00:23:03 
280Adrian HOPPE5M00:23:03 
281Kuba ŚMIAŁEK-PARCZEWSKI1M00:23:05 
282Eryk BRZOSKI5M00:23:05 
283Jacek GROCHOWSKI11M00:23:05 
284Błażej BIGOS8M00:23:05 
285Wojciech BIEŃKOWSKI4M00:23:06 
286Paweł WRĘBIAKOWSKI29M00:23:07 
287Magdalena JUSZCZYK-BUKOWIECKA8F00:23:07 
288Tobias LIESONG22M00:23:09Laufmützen Usedom
289Amelia JAWORSKA4F00:23:10 
290Piotr STOLARSKI2M00:23:11KB UE Poznań
291Rafał DYMOWSKI48M00:23:11
292Joanna Magdalena LIBERKOWSKA2F00:23:11 
293Przemysław BUDNIAK1M00:23:11 
294Jakub ŚMIAŁEK-PARCZEWSKI2M00:23:12 
295Ryszard SAMOL1M00:23:12 
296Jakub SŁOWIACZEK3M00:23:13 
297Adrian ZIEMLIŃSKI11M00:23:14 
298Roman KAŹMIERCZAK1M00:23:14 
299Mariusz MAJEWSKI59M00:23:14 
300Dawid GUZENDA1M00:23:14Aktywny Ostrzeszów
301Adam APERLINSKI116M00:23:14 
302Piotr DUDKIEWICZ1M00:23:15Rysio Team
303Marek HOFFMANN1M00:23:16 
304Tomasz KOZŁOWSKI1M00:23:18 
305Gerd DIRSCHAUER1M00:23:18 
306Jakub Nikodem SOLAWA13M00:23:20 
307Rafał JONCZYK2M00:23:20 
308Alexander KÄMMERER3M00:23:21Laufmützen Usedom
309Ewa RADZIKOWSKA1F00:23:21 
310Marcin LISOWSKI4M00:23:22 
311Bogdan CYTOWSKI13M00:23:22 
312Krzysztof LUDWICZAK2M00:23:22Kościan Team
313Bartosz ANDRZEJEWSKI1M00:23:22 
314Michał MIAZGA1M00:23:22 
315Bartosz MAZUR3M00:23:23 
316Andrzej STOLAREK24M00:23:23 
317Ania GÓRSKA76F00:23:24MKL Maraton Świnoujście
318Dominika DUSZKIEWICZ68F00:23:24 
319Piotr Andrzej KOŁYSZKO31M00:23:25 
320Matthias HEMMERLING12M00:23:25Laufmützen Usedom
321Jessica GRASSO1F00:23:25Paŝo Post Paŝo
322Przemysław GROCHOWINA10M00:23:25 
323Jozef KRAJEWSKI2M00:23:26 
324Michal GINTER4M00:23:26 
325Sambor KULA22M00:23:26 
326Michał MAZUR2M00:23:27 
327Miłosz SZYPULSKI2M00:23:27 
328Dariusz KUĆ2M00:23:27 
329Michał Mateusz MATERKA4M00:23:28 
330Antoni Maciej JASIAKIEWICZ10M00:23:28MKL Maraton Świnoujście
331Anna STAFIEJ4F00:23:28 
332Karol STRZYŻ1M00:23:28 
333Daniel MICHAŁOWSKI20M00:23:28 
334Janusz KSIĄŻEK1M00:23:29 
335Gabriel GONERA1M00:23:29 
336Bartłomiej URBANOWICZ6M00:23:29 
337Arkadiusz PLUCIŃSKI1M00:23:30 
338Agata DRABAREK18F00:23:31 
339Michał ZDZIECH1M00:23:33 
340Bartosz JANKOWSKI5M00:23:33 
341Dawid NABIAŁCZYK1M00:23:33 
342Agnieszka BUCHOWICZ3F00:23:33KB MCKiS Jaworzno
343Dariusz KOSEL28M00:23:34 
344Waldemar WOJTKOWSKI4M00:23:34 
345Przemyslaw CIESLAK2M00:23:35 
346Bartłomiej Przemysław KARCZMAREK2M00:23:35 
347Krzysztof ŚLAZ1M00:23:35ZG RUN
348Wiktor MAY1M00:23:36 
349Tomasz BRAUN1M00:23:36 
350Grzegorz Paweł NOWAK1M00:23:36parkrun tourists Poznań
351Dominika POPPEL1F00:23:36 
352Norbert PATALAS1M00:23:37RLS
353Sławomir KIJAŃSKI1M00:23:37 
354Aleksander WARYNICKI28M00:23:38 
355Marcin OLEJNICZAK1M00:23:38 
356Oscar CHAMBERLAIN1M00:23:38 
357Arkadiusz ZIELONKA2M00:23:38 
358Paweł BUJNIK5M00:23:39 
359Mateusz ADAMCZYK1M00:23:40 
360Grzegorz MATŁOK1M00:23:40 
361Joanna NALEWALSKA1F00:23:40 
362Małgorzata TOROŃ2F00:23:41 
363Igor OZIABŁO1M00:23:41 
364Grzegorz SZYMECKI1M00:23:41 
365Kerstin LUKSCH1F00:23:41 
366Janusz MIROS1M00:23:42 
367Roman WOJCIECHOWSKI86M00:23:42 
368Rafał Kamil ZIÓŁKOWSKI35M00:23:43 
369Wiktor JELONEK5M00:23:43 
370Paweł FURTEK8M00:23:43 
371Grzegorz APERLIŃSKI2M00:23:43 
372Dorota SURMA4F00:23:43 
373Aleksandra ANDRYSZAK32F00:23:44 
374Marek TYTONIK1M00:23:44 
375Olivier AMANI7M00:23:44 
376Krzysztof Andrzej KUPCZYK3M00:23:45 
377Jacek CZUBRYT1M00:23:45 
378Maciej KACZMAREK1M00:23:45 
379Michał JODŁOWSKI1M00:23:46 
380Stanisław BARSZCZEWSKI59M00:23:46 
381Sebastian SALAMONIK41M00:23:46 
382Magda SKRZYMOWSKA1F00:23:47 
383Agnieszka JARNUTOWSKA14F00:23:47 
384Sebastian BARTECKI1M00:23:48 
385Martin ADLER9M00:23:48Laufmützen Usedom
386Leszek SZLENK1M00:23:48 
387Ryszard WASIELEWSKI1M00:23:48 
388Bartosz MATYJA1M00:23:48 
389Robin Mathias ZUMPE1M00:23:49 
390Arkadiusz Mariusz GOŁAS3M00:23:49 
391Marcin SZTUKA3M00:23:49Running Dads OZ
392Andrzej NIEZGODZKI29M00:23:49 
393Karol Daniel DRAGAN1M00:23:50 
394Jakub TARASIAK1M00:23:51 
395Dawid SZAFRAŃSKI1M00:23:52 
396Piotr PEŁKA18M00:23:53 
397Klaudyna MAŁOCHA129F00:23:54 
398Kacper KROPIDŁOWSKI1M00:23:54 
399Nina JASIECKA2F00:23:55 
400Lech CZERNIAWSKI3M00:23:55 
401Maciej KŁAPUT12M00:23:56 
402Artur GRAF2M00:23:57 
403Agata Anna STELMASZCZYK8F00:23:57 
404Marcin WYSOCKI1M00:23:57 
405Paweł GAŁKOWSKI10M00:23:59 
406Tomasz KOTWICKI7M00:24:00 
407Agata WARWAS25F00:24:00 
408Radosław POTERALSKI71M00:24:01 
409Keith BENNETT1M00:24:02Idle AC
410Tomasz WOJCIESZYŃSKI1M00:24:02 
411Łukasz WENTA1M00:24:03 
412Natalia TOMASZEWSKA12F00:24:04 
413Adam WOJTCZAK1M00:24:04 
414Anna HELLSTROM5F00:24:04 
415Dariusz SZŁAPKA14M00:24:05 
416Teresa DOMALEWSKA60F00:24:05 
417Laura ŁAGOSZ13F00:24:05 
418Jakub PADJASEK9M00:24:05 
419Monika MURAWSKA141F00:24:05 
420Tadeusz OLSZYK105M00:24:05MKL Maraton Świnoujście
421Tadeusz LISOWSKI20M00:24:06 
422Dariusz Paweł CZERWIŃSKI3M00:24:06 
423Bartosz WESOŁY1M00:24:06Formatownia.NET
424Heiko NIENDORF1M00:24:06Vegan Runners
425Andreas Roman BIENIA8M00:24:07 
426Paweł Robert WINOWICZ6M00:24:08 
427Maciej SPYCHAŁA1M00:24:08 
428Marzena BARRA7F00:24:08 
429Mateusz KOZINA8M00:24:09 
430Jacek MATWIEJCZUK1M00:24:09 
431Mateusz MORAWIEC2M00:24:09 
432Mariusz PATRZYLAS1M00:24:10Żary Runners Team
433Rafał KAJEWSKI3M00:24:10 
434Sebastian JARCZEWSKI1M00:24:11 
435Jakub FILIPCZAK1M00:24:11 
436Piotr MAĆKIEWICZ81M00:24:11 
437Sandra LAUDIEN50F00:24:11Laufmützen Usedom
438Adam MAŁOCHA88M00:24:11 
439Łukasz ŁUKAWSKI5M00:24:12MKL Maraton Świnoujście
440Anna GRZEGORZ1F00:24:12 
441Błażej FILIPOWICZ2M00:24:13 
442Marcin KOSOŃ2M00:24:14Maraton po Plaży
443Magdalena Joanna MIKIEWICZ67F00:24:14 
444Monika SZYMAŃSKA7F00:24:14 
445Piotr BOROWIECKI1M00:24:15 
446Dariusz BRUCKI23M00:24:15 
447Piotr GLOCK1M00:24:15MLKS Agros Żary
448Patryk Adam TATARCZUK4M00:24:16 
449Przemysław KUSIŃSKI50M00:24:16 
450Jarosław JAROSŁAWSKI77M00:24:16 
451Bartosz MACHOŃSKI1M00:24:16 
452Marek PORADA1M00:24:17Hernik Team
453Marcin KEDZIA1M00:24:17 
454Dmitry KHALIZOV1M00:24:18 
455Katarzyna MAŁACHOWSKA5F00:24:18 
456Dariusz MAJKA23M00:24:19 
457Saturnin SZCZEPAŃSKI1M00:24:20RUNNERS TEAM JABŁONNA
458Marek PEŁNIKOWSKI36M00:24:20 
459Mariusz SZCZĘCH2M00:24:20 
460Andrzej Tomasz ZABIEGAJ6M00:24:21 
461Tobiasz DEPTUŁA3M00:24:22 
462Mateusz SŁOWIŃSKI12M00:24:22 
463Rafał ŁAZOR2M00:24:23 
464Kornelia BRZEZICKA5F00:24:23 
465Małgorzata ŚLIWIŃSKA109F00:24:23 
466Paweł MURASZKO1M00:24:24 
467Christina KAEMMERER36F00:24:24Laufmützen Usedom
468Michał SKRZYPCZAK2M00:24:25 
469Małgorzata PODGÓRSKA1F00:24:25 
470Piotr ZIENKE1M00:24:25 
471Marcin ROWIŃSKI1M00:24:26 
472Joana VOLK3F00:24:27 
473Robert WYDRA2M00:24:27 
474Małgorzata CEGIELSKA1F00:24:28 
475Tymoteusz TOBIASZ1M00:24:28Grupa Biegowa CHTMO
476Tomasz Piotr WOCHNA15M00:24:28 
477Rico HARDER16M00:24:28Laufmützen Usedom
478Szymon SUROSZ2M00:24:30 
479Grzegorz NAGORSKI1M00:24:30 
480Michał KUCHARSKI1M00:24:30 
481Oskar LASKOWSKI1M00:24:30 
482Julian JAMROŻY1M00:24:31 
483Stefan BRECHTEL14M00:24:31 
484Karol ZABROCKI3M00:24:32 
485Grzegorz SOBCZYK6M00:24:32 
486Dominik BYSTRZYCKI3M00:24:34 
487Marcin RUCIŃSKI4M00:24:34 
488Pawel CYBULSKI16M00:24:34 
489Grzegorz WOJCIECHOWSKI1M00:24:34 
490Waldemar PYZIK29M00:24:35 
491Artura SMACZYŃSKI1M00:24:35 
492Bogusława WILCZEK3F00:24:36 
493Tadeusz PARCZEWSKI2M00:24:36 
494Vasyl RYBALKA1M00:24:36 
495Barbara Katarzyna SUJKA7F00:24:36 
496Jakub TURSKI1M00:24:36 
497Piotr ADAMCZYK9M00:24:37 
498Bartłomiej ZAWIERUCHA16M00:24:39 
499Andrzej KAMIŃSKI1M00:24:39Team Kopeć
500Patryk WIEWIÓRA1M00:24:40