Raport z Parkrun Szczecin #244

W ubiegłą sobotę pogoda była nie do końca oczywista. W słońcu było gorąco a w cieniu zimno, niektórzy z Nas założyli nawet bluzy. W porównaniu z sobotą poprzednią było Nas więcej nie tylko biegaczy, ale i kibiców, mimo iż o równoległej godzinie odbywał się bieg na bulwarch.

W 244 spotkaniu parkun Szczecin wzięło udział 36 biegaczy. Nie wszyscy biorący udział zostali sklasyfikowani, ponieważ nie posiadali swoich indywidualnych kodów uczestnika. Było dość sporo rekordów osobistych i udział wzięło kilku debiutantów.

Z najlepszym czasem na mecie spośród panów zjawił się Bartosz Smeda z bardzo ładnym czasem : 16:34 (ponieważ uczestnik przed nim nie został sklasyfikowany w świetle reguły brak kodu = brak wyniku to on został wpisany jako pierwszy pan na mecie, Pierwsza z pań linie mety przekroczyła Agata Kamińska.

Swoje życiówki w sobotę poprawili: Krzysztof Maciejewski, Marcin Godlewski, Michael Morys-Twarowski, Hubert Marewski, Szymon Piotr Narewski, Jan Lisicki. Swój pierwszy udział odnotowali: Arkadiusz Warchalowski, Dariusz Siłakowski, Ewa Świercz. Sporo osób zbliża się do wymaganych kamieni milowych, aby odblokować poszczególne progi. Gratulacje dla wszystkich uczestników.

Wolontariat został wsparty przez następujące osoby: Koordynatorem spotkania i skanowaniem uczestników zajął się Janek Klich. Pomiar czasu prowadziła Monika Dyker-Woźniak. Tokeny na mecie wręczała Bogusłąwa Dziwisz. Stawkę zamykali Hanna Durka i Grzegorz Czarnecki. Fotografem była Karolina Pawełczak, a raportem z biegu zajął się Damian Pawełczak.

W ten sposób krótko zwięźle i na temat podsumowaliśmy ubiegłą sobotę. Dziękujemy za udział i zapraszamy Was serdecznie na kolejny parkrun. Do zobaczenia! :)

grupowe