Raport z parkrun #247

Dzisiejszej soboty trochę Nas było zarówno biegaczy jak i wolontariuszy. Biegacze zmagali się z niesamowitą duchotą, a wolontariusze z inwazją komarów. Na ostatnim spotkaniu mieliśmy deficyt wolontariuszy, ale tym razem była zacna obsada. Tym bardziej cieszy, że dziś mogliśmy każdego przypisać do konkretnej funkcji. Oby tak dalej, a będzie się Nam jeszcze przyjemniej organizować bieg.

W parkrun nr #247 uczestniczyło 27 biegaczy i 10 wolontariuszy Odnotowaliśmy 2 rekordy osobiste oraz 2 debiutantów. Wszyscy biegacze ukończyli ten bieg w ekstremalnej duchocie z uśmiechami na twarzach.

Pierwszy pan na mecie to nasz stały rezydent Janusz Żywicki z czasem 18:41 to już jego 56 raz! Gratulacje. Pierwszą z pań była Anna Barbara Jakubiak z czasem 25:15. Miło było nam również poznać gościa z Torunia pana Krzysztofa Pilarskiego.

Swoje rekordy parkrun poprawili: Arkadiusz Warchałowski i Ewa Świercz. Debiut w naszej lokalizacji zaliczył wspomniany wcześniej Krzysztof Pilarski oraz Mariusz Bączkiewicz. Sporo osób zbliża się do odblokowania pierwszego progu kamieni milowych czyli "50" udziałów. Top 3 z największą liczbą udziałów w naszej lokalizacji to: Marek Pomirko(163), Janusz Żywicki(159), Dariusz Żuk(156). Najwyższy współczynnik wieku uzyskał Janusz Żywicki 80,20%. Zaś najliczniejszym dziś klubem biegowym był: KB Pionier Szczecin.

Możemy pochwalić się dziś liczną załogą aż 10 wolontariuszy. Następujące role spełniali: koordynatorem spotkania i skanowaniem tokenów zajęła się Monika Nadolna, pomiar czasu przeprowadziła Monika Dyker-Woźniak, tokeny na mecie wręczała Michalina Wilson, ustawianiem elementów trasy zajęli się Przemysław Nadolny i Cezary Pawelczak. Stawkę zamykały Bogusława Dziwisz i Anna Sokołowska. Rower bezpieczeństwa prowadził Tadeusz Plata. Fotografem była Karolina Pawełczak, a raport z biegu napisał Damian Pawełczak.

Tak minęła nam kolejna sympatyczna sobota razem z parkrun. Niby każdy parkrun taki sam, a zawsze na swój sposób jednak inny. Zapraszamy Was do udziału w dogodnej dla każdego formie i luźnej, pozbawionej rywalizacji atmosferze. Biegnij, maszeruj lub pomóż nam w organizacji tego wyjątkowego spotkania. Widzimy się już za tydzień. Do zobaczenia!!! :D:P:)

218311784_979100896268002_3434091469620269450_n