parkrun Szczecin 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Paweł PANKRATOW1M00:15:14KB Hermes Gryfino
2Bartosz NOWICKI1M00:15:36 
3Krzysztof SAWICKI1M00:15:57 
4Dawid NOWACZYK3M00:15:58 
5Patryk DACKA3M00:16:07 
6Bartosz SMEDA7M00:16:19 
7Monika ANDRZEJCZAK1F00:16:22 
8Bartosz JURGIEWICZ1M00:16:23 
9Józef ZABIELSKI9M00:16:46 
10Adrian JANKOWSKI1M00:16:48KS IRONMAN CS POLSKA
11Daniel MIKIELSKI1M00:16:54 
12Łukasz ZAJĄC1M00:16:57 
13Dariusz SANIEWSKI1M00:17:09UKL "Ósemka" Police
14Daniel NOWAK1M00:17:10 
15Daniel TROĆ2M00:17:11 
16Damian WOJCIESZONEK1M00:17:17 
17Mateusz APIECIONEK2M00:17:20UKL "Ósemka" Police
18Alan KOWALCZYK1M00:17:22Drużyna Jezusa
19Łukasz KOSAKOWSKI5M00:17:26 
20Fabian STANEK8M00:17:30 
21Waldemar RUDERA21M00:17:30 
22Szymon KLIMKOWSKI1M00:17:33UKL "Ósemka" Police
23Bartosz KONARSKI1M00:17:34 
24Wojciech BRZOZOWSKI4M00:17:35RAZ Szczecin
25Norbert GIECEWICZ1M00:17:36Tricarbon.pl
26Łukasz KLAŚ1M00:17:36Nudne Piątki
27Jacek ZACZKO18M00:17:37 
28Bartłomiej HOŁOWNIA1M00:17:37 
29Damian GORSZKA133M00:17:38Wieczorne Bieganie w Szczecinie
30Janusz ŻYWICKI152M00:17:40KB PIONIER SZCZECIN
31Piotr KUCHTA25M00:17:40KB PIONIER SZCZECIN
32Zbigniew KAPUŚCIŃSKI60M00:17:42 
33Tomasz MRUK2M00:17:44Czarne Stopy.SM
34Adam SZCZEPAŃSKI36M00:17:45ALBATROSY
35Marek CISZEWSKI1M00:17:46 
36Andrzej ŻURAWICZ10M00:17:47 
37Jakub ORZECHOWSKI2M00:17:48Puszczyk Bukowy
38Kuba MURAWSKI1M00:17:49 
39Andrzej ŁUC2M00:17:52 
40Krzysztof Aleksander KOKOT2M00:17:53 
41Krzysztof WRÓBLEWSKI5M00:17:53 
42Jarek PRABUCKI2M00:17:54UKL "Ósemka" Police
43Bartek BUŁATOWICZ1M00:17:54 
44Andrzej KUBLER2M00:17:55 
45Wojciech CIEŚLUKOWSKI145M00:17:56TT Szczecin
46Marcin BAJUK5M00:17:56 
47Michał Łukasz GOTOWCZYC1M00:17:59 
48Krzysztof JUSZCZYK2M00:18:05 
49Damian PAWEŁCZAK46M00:18:07KB PIONIER SZCZECIN
50Karol GÓRECZNY1M00:18:10 
51Sebastian BIELSKI5M00:18:10 
52Tomasz ŁUŻYŃSKI3M00:18:10TT Szczecin
53Tomasz DENKIEWICZ33M00:18:12 
54Adrian WILK1M00:18:13 
55Tomasz RYDZYŃSKI19M00:18:14 
56Adrian KĘPKA1M00:18:15 
57Jerry DOBOSZ11M00:18:16KenyanRUN.com
58Paweł WITKOWSKI1M00:18:16Wieliszew Heron Team
59Jacek PIECHOCKI7M00:18:16RAZ Szczecin
60Łukasz KOWALCZYK2M00:18:19 
61Andrzej WOJNACH6M00:18:19Wieczorne Bieganie w Szczecinie
62Marek CHOŁOTA1M00:18:19Biegowyswiat.pl
63Artur RĘCŁAWOWICZ3M00:18:20 
64Piotr JANIAK24M00:18:21 
65Jakub PANKRATOW1M00:18:22KB Hermes Gryfino
66Mateusz OSOJCA2M00:18:22 
67Kamil WASIELEWSKI1M00:18:22 
68Janusz RACZKA1M00:18:23 
69Paweł KOŁODZIEJSKI3M00:18:24 
70Stephen SHANKS1M00:18:26Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC
71Mateusz GULA1M00:18:26 
72Rafał Tomasz KAŹMIERCZAK9M00:18:26 
73Marcin GACKOWSKI3M00:18:28 
74Mateusz KOWALCZUK2M00:18:29 
75Ewa HURYŃ2F00:18:29 
76Robert GRABSZTUNOWICZ31M00:18:29TT Szczecin
77Przemysław KISZ2M00:18:31 
78Wojciech WEINAR4M00:18:32KB SPRINT Świdwin
79Waldemar KOWALCZYK4M00:18:32 
80Adrian KLINCEWICZ1M00:18:33KS IRONMAN CS POLSKA
81Mateusz DERLETA11M00:18:33 
82Artur POTASZNIK17M00:18:35 
83Mateusz GRABOWSKI1M00:18:35Eskadra Kraków
84Paweł ISKRA6M00:18:36 
85Natalia GULCZYŃSKA1F00:18:37 
86Łukasz KAMIŃSKI26M00:18:38 
87Robert BISHOP1M00:18:39Steel City Striders RC
88Piotr MALISZEWSKI1M00:18:39RAZ Szczecin
89Piotr SERAFIN3M00:18:40 
90Stanisław RUTKOWSKI8M00:18:40 
91Douglas Archibald CAMERON1M00:18:41London City Athletics Club
92Wojciech GLOCKO7M00:18:43 
93Cezary KOWALSKI205M00:18:43 
94Czarek KNAP120M00:18:45 
95Adam SZCZEPAŃSKI89M00:18:45KB PIONIER SZCZECIN
96Mieszko MAZUREK1M00:18:45Maratończyk Poznań
97Sebastian GAJDA13M00:18:47Wieczorne Bieganie w Szczecinie
98Dariusz ŻUK150M00:18:47KB PIONIER SZCZECIN
99Pawel LUCZEJKO8M00:18:48 
100Dominik CHMIELEWSKI7M00:18:48TT Szczecin
101Piotr NOWICKI1M00:18:50 
102Sebastian BAREJSZA1M00:18:50 
103Adrian SZCZEPAŃSKI1M00:18:50 
104Marek SACEWICZ4M00:18:51TT Szczecin
105Tomasz WASZKIEWICZ3M00:18:52TT Szczecin
106Jarosław BIAŁAS3M00:18:52 
107Grzegorz PLUTA5M00:18:55KB Hermes Gryfino
108Krzysztof KOROL2M00:18:56 
109Marcin SIKORSKI3M00:18:56TT Szczecin
110Łukasz MACIEJEWSKI5M00:18:56 
111Wojciech GŁOĆKO1M00:18:57 
112Joanna WOŹNIAK3F00:18:57 
113Krystian STYPUŁA1M00:18:57 
114Maciej KWAŚNIEWSKI1M00:18:58 
115Bartosz LASEK5M00:18:58RAZ Szczecin
116Grzegorz SUPLICKI6M00:18:59Puszczyk Bukowy
117Maciej KACZMAREK15M00:19:00 
118Piotr PADEE3M00:19:00 
119Karol BIELECKI28M00:19:01 
120Grzegorz JROSZEWICZ12M00:19:02 
121Marcin ROSIAK1M00:19:03Wieczorne Bieganie w Szczecinie
122Maciej KACZMAREK18M00:19:03 
123David CIFUENTES1M00:19:04Berlin Social Runners
124Ewelina KOWALIK6F00:19:04Fizjobiegacze Szczecin
125Tadeusz SAMBAK4M00:19:04Zadyszka Oświęcim
126Krystian HORWAT26M00:19:05 
127Marek WOŹNIAK4M00:19:05 
128Bartłomiej WILK3M00:19:05 
129Dariusz PIETROWICZ17M00:19:06 
130Marcin WIŚNIEWSKI5M00:19:06 
131Daniel POGORZELSKI8M00:19:06PGB - Sportowa Paczka
132Roman HEIMROT21M00:19:07Liga Superbohaterów
133Marcin MARYNOWSKI1M00:19:10 
134Arkadiusz BORYSIUK2M00:19:11Klub Biegacza Kamień Pomorski
135Maciej CHROBOT4M00:19:11 
136Rafal MACHNIK2M00:19:11Ealing Eagles Running Club
137Tomasz Sebastian BACIOR1M00:19:12 
138Krzysztof CZOSNOWSKI1M00:19:12KB Hermes Gryfino
139Jacek SKARBEK6M00:19:13 
140Piotr SUDER7M00:19:13 
141Michał DZIOBA18M00:19:16 
142Wojciech GREGUŁA1M00:19:17 
143Tomasz JABŁOŃSKI67M00:19:18 
144Łukasz BIERSKI1M00:19:18 
145Maja DUDZIŃSKA24F00:19:18 
146Piotr ZAWARSKI2M00:19:19 
147Giuseppe CICCARONE2M00:19:21 
148Mariusz AMBROŻY1M00:19:22RAZ Szczecin
149Piotr Karol LEWANDOWSKI4M00:19:22 
150Radosław GAŁAMAGA7M00:19:23 
151Piotr CZYNSZ16M00:19:24 
152Błażej MROZIŃSKI5M00:19:24 
153Ada SKRZYPCZAK3F00:19:25 
154Tomasz UŁANOWICZ11M00:19:25 
155Krzysztof BADERA1M00:19:27ISP POTSDAM
156Jordan MAZUR6M00:19:30 
157Krzysztof PIASECKI5M00:19:31 
158Andrzej WASILEWSKI1M00:19:31 
159Marek ZAREMBA2M00:19:32 
160Marcin PANEK32M00:19:33 
161Andrzej ŚWIEREK4M00:19:33KS IRONMAN CS POLSKA
162Danuta KŁACZYŃSKA1F00:19:35 
163Filip SOBECKI5M00:19:36KS IRONMAN CS POLSKA
164Jan KWIT3M00:19:36 
165Simon HANSON1M00:19:37Fareham Crusaders
166Wiktor WOLSKI2M00:19:37KS IRONMAN CS POLSKA
167Marek POMIRKO157M00:19:39 
168Piotr BUT7M00:19:39TT Szczecin
169Sebastian MISZUK59M00:19:40 
170Tomasz SZULC14M00:19:41 
171Mariusz RYNDAK1M00:19:41 
172Pawel BARANOWSKI1M00:19:41Emersons Green Running Club
173Torben JOHANSEN1M00:19:42 
174Marcin SZARAPANOWSKI3M00:19:43Wieczorne Bieganie w Szczecinie
175Wioletta MURAWSKA30F00:19:45 
176Marek ROTKIEWICZ30M00:19:47Goggle Pro Active Eyewear
177Arkadiusz STELMACH6M00:19:48 
178Kamil RADAWIEC1M00:19:48 
179Edward Wojciech PRUSZYŃSKI1M00:19:48 
180Tomasz BIEŃKOWSKI3M00:19:49 
181Rafał CHABASIŃSKI2M00:19:49 
182Mirosław BŁONIARZ1M00:19:49Puszczyk Bukowy
183Mikołaj FALĘCIKOWSKI1M00:19:50 
184Bartosz BUDA4M00:19:51Wieczorne Bieganie w Szczecinie
185Przemysław OLEKSIUK1M00:19:52 
186Paweł MURAWICZ1M00:19:52 
187Jarek SIWEK25M00:19:52RAZ Szczecin
188Sebastian MARCZYCKI4M00:19:54Vegan Runners
189Dariusz NIEDZIELSKI2M00:19:54Vege Runners
190Tomasz WINIARCZYK1M00:19:54 
191Krzysztof RUTKOWSKI1M00:19:55 
192Andrzej KIERZNOWSKI4M00:19:55 
193Paweł TARCZEWSKI18M00:19:56 
194Piotr BĄKOWSKI1M00:19:56 
195Krzysztof RACHMACIEJ44M00:19:57KB PIONIER SZCZECIN
196Tomasz WIŚNIEWSKI1M00:19:58 
197Sebastian HAUSER1M00:20:00 
198Jacek SZKLARSKI3M00:20:00 
199Maciej PETZA3M00:20:01Night Runners
200Marcin PRZYBYSZ1M00:20:01 
201Łukasz KASPROWICZ2M00:20:04 
202Małgorzata Amelia SZABAŁOWSKA3F00:20:05 
203Michał GŁUSKI1M00:20:06Puszczyk Bukowy
204Marek PAWLAK21M00:20:06 
205Tadeusz PLATA59M00:20:06 
206Jacek KOWALSKI1M00:20:07 
207Maciej TRYTEK3M00:20:09 
208Marcin ZABDYR2M00:20:09KS Pegaz
209Sławomir REGA22M00:20:10Run For Fun Bezrzecze
210Grzegorz DZIEDZINA2M00:20:12 
211Dominik GRZEBKA2M00:20:14 
212Marcin MICHAŁOWSKI1M00:20:14 
213Tomasz KRYSIAK16M00:20:14Wieczorne Bieganie w Szczecinie
214Jarosław WIERSZYCKI9M00:20:14 
215Agata KAMIŃSKA36F00:20:14 
216Szymon KONTEK13M00:20:15 
217Filip SZYSZKO19M00:20:16 
218Adam WOLSKI1M00:20:17KS IRONMAN CS POLSKA
219Bartosz MOŃ1M00:20:17Zabierzów Biega
220Patryk BAKALARZ1M00:20:17 
221Marek CZAJKOWSKI6M00:20:17 
222Adrian ALEKSIEWICZ42M00:20:19Wieczorne Bieganie w Szczecinie
223David HANCOCK1M00:20:20 
224Marcin ROGALSKI3M00:20:21 
225Aleksander KOZIEŁ1M00:20:21 
226Mariusz Andrzej BZDAK17M00:20:21 
227Dariusz KASPEROWICZ67M00:20:22 
228Krzysztof GRABOWSKI1M00:20:22Maratończyk Poznań
229Piotr BĘDKOWSKI7M00:20:25 
230Szymon ROMANOWICZ6M00:20:26 
231Mariusz DOSZYŃ1M00:20:26TT Szczecin
232Richard ANGLISS1M00:20:27 
233Hubert KAŹMIERCZAK1M00:20:27STARTY.pl
234Jakub NOWAK2M00:20:27 
235Jakub GRABOWSKI1M00:20:27 
236Sylwester PODWYSZYŃSKI16M00:20:28 
237Tomasz PRZYBYSZ1M00:20:30 
238Grzegorz GAŁEK6M00:20:30 
239Izabela AMBROZIAK1F00:20:31Varde Lobemotion
240Piotr WIERZBA4M00:20:31 
241Grzegorz MAŁOWIECKI3M00:20:31 
242Rafał SOKOŁOWSKI75M00:20:32 
243Zbigniew KOSIŃSKI1M00:20:32 
244Bartosz JABŁONOWSKI1M00:20:33 
245Agnieszka KIJAK1F00:20:34 
246Daniel OKRÓJ2M00:20:34 
247Maurycy BRZOZOWSKI10M00:20:34 
248Łukasz KELAR4M00:20:34 
249Paweł KOWALCZYK3M00:20:36 
250Karol SZCZYCIŃSKI2M00:20:36 
251Saturnin SOWINSKI1M00:20:36 
252Jarek JURCZYK1M00:20:37 
253Marcin Tadeusz GRZELAK1M00:20:38 
254Ian BLEVINS1M00:20:39Run Peterlee
255Michal LUBECKI38M00:20:39 
256Karolina JAHNZ1F00:20:40 
257Daniel Mieczysław DĄBROWSKI10M00:20:42Run For Fun Bezrzecze
258Marek PARŚNIAK15M00:20:42 
259Małgorzata GRABSZTUNOWICZ42F00:20:43 
260Marcin KUŁAKOWSKI28M00:20:45 
261Witold CIESIELSKI1M00:20:46 
262Paweł SWOROBOWICZ4M00:20:47Fizjobiegacze Szczecin
263Lech Karol PAWŁASZEK6M00:20:47 
264Remigiusz ROGIEWICZ3M00:20:48 
265Rafał PYREK3M00:20:48 
266Janusz ADAMSKI1M00:20:48 
267Agnieszka OLEJNICZAK1F00:20:49RAZ Szczecin
268Gracjan TONDEL1M00:20:52 
269Błażej SETA2M00:20:53 
270Mirosław ŁUKAWSKI3M00:20:53 
271Władysław CHMIELOWIEC19M00:20:55 
272Dominik KOTOWSKI1M00:20:55 
273Ryszard KOSMACZEWSKI57M00:20:55 
274Tomasz KOWALEWSKI25M00:20:55 
275Adam KOWALSKI1M00:20:56 
276Tomasz PUCHAŁA4M00:20:56 
277Mateusz GERKE1M00:20:57 
278Bartosz DUDA1M00:20:57Fizjobiegacze Szczecin
279Anna SOBCZAK-CZYNSZ11F00:20:58 
280Tomasz TOMASZ3M00:20:58 
281Dariusz SZLEGIER2M00:20:58 
282Remigiusz OKLECIŃSKI2M00:20:59 
283Paweł MALISZEWSKI1M00:21:00 
284Mariusz SZUKALSKI8M00:21:00OSOm! Runners
285Radosław GORDON3M00:21:01 
286Jakub KUCHARSKI7M00:21:01Hastings Runners
287Brandon WOHLSCHLEGEL3M00:21:02 
288Artur ROSZKOWSKI3M00:21:02 
289Arkadiusz MAŁEK1M00:21:04 
290Wojciech UROWSKI5M00:21:05 
291Krzysztof WERESZCZYNSKI17M00:21:06 
292Paweł MINOROWICZ4M00:21:06 
293Klaudia CZAJCZYŃSKA3F00:21:06 
294Julius GILLER1M00:21:07Tri-Sport Lübeck
295Arkadiusz DRZEWIECKI1M00:21:07Biegacze Świnoujście
296Bartosz WIECZOREK1M00:21:09 
297Marian KOSAKOWSKI6M00:21:10 
298Norbert PATALAS1M00:21:11RLS
299Hubert MIKUSEK37M00:21:11 
300Marcin SOBCZAK2M00:21:12Czarne Stopy.SM
301Michael BANKS1M00:21:12 
302Dorian ROLLA2M00:21:14 
303Magdalena CENIUCH2F00:21:15 
304Marek KISIELIŃSKI1M00:21:15 
305Jamie APPLEBY1M00:21:15 
306Monika BIEGASIEWICZ3F00:21:16 
307Nikola MURAWSKA2F00:21:16 
308Witold KRAJEWSKI3M00:21:16Kembla Joggers AC
309Witold NOWY1M00:21:18 
310Natalia STARACHOWSKA1F00:21:19 
311Andrew HUDSON1M00:21:20Southport Waterloo AC
312Krzysztof MŁYNARCZYK7M00:21:20RAZ Szczecin
313Michał LUBECKI1M00:21:22 
314Roman CHAŃKO96M00:21:22 
315Tomasz SZOPA1M00:21:22 
316Piotr TROŚNIAK2M00:21:23 
317Jacek ROGUSKI1M00:21:23 
318Rafał TOKARSKI22M00:21:24RAZ Szczecin
319Jakub BUCA4M00:21:25 
320Krzysztof OKLEJAK9M00:21:26 
321Oskar KĘSZYCKI13M00:21:26 
322Martin LADEMANN1M00:21:28SV Neptun 08 Finsterwalde
323Dawid KRYSIAK7M00:21:28Wieczorne Bieganie w Szczecinie
324Zuza MODZELEWSKA6F00:21:29 
325Michał JABŁOŃSKI2M00:21:29 
326Łukasz PRZYTARSKI3M00:21:29 
327Zbigniew OLECH4M00:21:30 
328Przemek ROMANÓW1M00:21:30Trucht Tarchomin Team
329Daniel ŚLIWIŃSKI8M00:21:30 
330Marcin SULECKI3M00:21:32 
331Krzysztof ZIARNEK23M00:21:33 
332Marek Tomasz ŁOŚ1M00:21:33 
333Janusz RYBICKI63M00:21:34Wieczorne Bieganie w Szczecinie
334Dariusz ANDRZEJEWSKI26M00:21:34 
335Krzysztof PAJĄK1M00:21:35Jelonki Running Team
336Andrew GLEN1M00:21:36Liverpool Running Bugs
337Tomasz WOLSKI35M00:21:36Wieczorne Bieganie w Szczecinie
338Adam FLORKOWSKI1M00:21:36 
339Remigiusz MACHLAŃSKI5M00:21:36 
340Marek SZYMCZAK1M00:21:36 
341Malgorzata KUCHARSKA1F00:21:37Ealing Eagles Running Club
342Michaał RUDZKI1M00:21:37 
343Paweł Adam STASIENIUK4M00:21:37 
344Kacper MONDZELEWSKI1M00:21:39 
345Dariusz STOJANOWSKI88M00:21:39 
346Krzysztof PIĄTKOWSKI32M00:21:39 
347Magda SKRZYMOWSKA5F00:21:40 
348Przemysław NADOLNY118M00:21:40 
349Sandra DOŁŻAŃSKA1F00:21:41UKL "Ósemka" Police
350Dawid Jakub LEWANDOWSKI1M00:21:41 
351David AVELLANEDA1M00:21:42Berlin Social Runners
352Tomasz MAJZEL30M00:21:42 
353Marcin KOCH2M00:21:43 
354Daniel SPŁAWSKI3M00:21:43Nie Ma Lekko
355Paweł IWAN1M00:21:44 
356Artur MACKIEWICZ1M00:21:44Wieczorne Bieganie w Szczecinie
357Piotr STEFANIAK1M00:21:44 
358Eduard AVDASEV1M00:21:45 
359Witold GRUSZCZYNSKI1M00:21:45 
360Sebastian PRAWDA2M00:21:45Wieczorne Bieganie w Szczecinie
361Konrad SZYSZKA1M00:21:45Wieczorne Bieganie w Szczecinie
362Piotr CZUJA3M00:21:45RAZ Szczecin
363Zbigniew BOGDANOWICZ1M00:21:46 
364Natalia HANASZ2F00:21:46 
365Paweł STODOLNY1M00:21:47 
366Joshua WILSON47M00:21:47 
367Karol DZIKOWSKI52M00:21:47 
368Dariusz DOBROWOLSKI1M00:21:50 
369Krzysztof Wiesław JUREWICZ1M00:21:50Fizjobiegacze Szczecin
370Stanisław SMOLIŃSKI72M00:21:52 
371Robert STASIENIUK12M00:21:52 
372Radosław MECHLIŃSKI2M00:21:52 
373Krzysztof MACIEJEWSKI5M00:21:52 
374Adam RZEPKOWSKI13M00:21:52 
375Maciej MARKWORDT11M00:21:53 
376Maciej WEBER1M00:21:54 
377Gregory BAILEY1M00:21:54Wakefield District Harriers & AC
378Monika DUDA5F00:21:57 
379Kazik CHMIELENKO2M00:21:57 
380Mateusz OSMAN2M00:21:57 
381Marcin OPASKA1M00:21:57Przebiegłe Jenoty
382Izabela PODODEMSKA-ZABDYR2F00:21:57KS Pegaz
383Piotr ZAREMBA1M00:21:58Wieczorne Bieganie w Szczecinie
384Konrad PRZEŹDZIECKI1M00:21:58 
385Ireneusz CHARLEJ3M00:21:59Wieczorne Bieganie w Szczecinie
386Piotr CHRZAN2M00:21:59Kolarze z Górki Ciśnij TEAM
387Alexander BENTLEY1M00:22:01Liverpool Running Bugs
388Bartosz MAŁOWIECKI2M00:22:01 
389Marek KOLCZYNSKI4M00:22:01 
390Jakub TYMUL21M00:22:02Wieczorne Bieganie w Szczecinie
391Michał TARNAWSKI11M00:22:02 
392Jacek GROCHOWSKI1M00:22:02 
393Michał MIELNIK14M00:22:03 
394Andrzej TOM13M00:22:05 
395Ryszard LIPIŃSKI2M00:22:06 
396Władysław CHMIELOWIEC2M00:22:06 
397Markus FAJER71M00:22:06RAZ Szczecin
398Konrad WASIELEWSKI1M00:22:06 
399Marek KOSAKOWSKI1M00:22:07 
400Jakub SMOLIŃSKI2M00:22:07 
401Rafał PAWLICZAK2M00:22:08Fizjobiegacze Szczecin
402Marek SKUZA3M00:22:09 
403Maciej WYPYCH9M00:22:10K-RUNNERS
404Karina WOŹNIAK2F00:22:10 
405Marta TARANDA25F00:22:10 
406Claudia Ewa WEISS1F00:22:11 
407Mariusz WRONOWSKI1M00:22:12Grupa Biegowa CHTMO
408Przemyslaw WOJCIECHOWSKI3M00:22:12 
409Czesław WIŚNIEWSKI127M00:22:12 
410Marcin BRASEL10M00:22:13 
411Travis SORENSEN2M00:22:13 
412Lech CZERNIAWSKI1M00:22:14Biegamy na wszelki wypadek
413Kamil PIECZYKOLAN1M00:22:14 
414Krzysztof TALARCZYK1M00:22:14 
415Paulina OLBRYCHOWSKA5F00:22:15 
416Bartek VERDE3M00:22:15Glossopdale Harriers
417Patryk MIECZNIKOWSKI1M00:22:15 
418Przemysław GROCHOWINA3M00:22:15 
419Paulina KACZMAREK2F00:22:16 
420Adrian GWOŹDZIEJ1M00:22:17MISJONARZE KLARETYNI
421Paweł DŁUGOSZ3M00:22:18 
422Monika DUDA6F00:22:18RAZ Szczecin
423Andrzej PAŁAC1M00:22:18 
424Leszek MALINOWSKI3M00:22:20 
425Mikołaj MROZIK1M00:22:21 
426Patryk DZITKOWSKI1M00:22:22 
427Łukasz CIESZYŃSKI24M00:22:22 
428Piotr Jarosław KUCHARSKI1M00:22:22 
429Paweł JAWORSKI1M00:22:22 
430Paweł SMOCZYŃSKI3M00:22:25 
431Marcin PLUTA1M00:22:25 
432Wojciech GÓRECKI1M00:22:25 
433Klaudia Anna MAŚLANKA3F00:22:25 
434Marcin WIEDRO1M00:22:25 
435Marika Magdalena BORUC1F00:22:26RAZ Szczecin
436Ewelina PUCHAŁA1F00:22:26Night Runners
437Jerzy OCHOTA126M00:22:26 
438Joanna PYPA3F00:22:27 
439Stanisław SKÓRSKI44M00:22:28RAZ Szczecin
440Piotr ZACHWIEJA1M00:22:28Tarnowo Podgórne Biega
441Adam Zdzisław GRUSZKA2M00:22:29 
442Bartosz SAWICKI1M00:22:31 
443Damian BARYLSKI2M00:22:32 
444Gary HOBBS1M00:22:32Ealing Eagles Running Club
445Colin STEWART1M00:22:33 
446Kamil DAMRATH1M00:22:34 
447Friederike MENZ1F00:22:34 
448Michał Krzysztof WOŁOSZYN1M00:22:34 
449Michał PIĄTKOWSKI1M00:22:34 
450Piotr ZWIERKOWSKI1M00:22:35 
451Klaudia KOBYDECKA1F00:22:35 
452Piotr STOLARSKI1M00:22:36KB UE Poznań
453Irmina ŁACHACZ20F00:22:36 
454Wojciech Mariusz DROBCZYŃSKI17M00:22:37 
455Joanna Magdalena LIBERKOWSKA1F00:22:37 
456Oskar ŁODYGOWSKI1M00:22:38 
457Joanna SPROGIS5F00:22:38Tricarbon.pl
458Marcin GROSICKI14M00:22:38 
459Łukasz SZEŁEMEJ3M00:22:38 
460Sławomir STAŃCZYK3M00:22:38 
461Ryszard DERLETA104M00:22:40 
462Chris BOWERN1M00:22:40 
463Marta FALEŃSKA3F00:22:41 
464Michał OLEŚKIEWICZ7M00:22:41RAZ Szczecin
465Adam WASIOŁKA1M00:22:41Grantham Running Club
466Krzysztof KACZMAREK44M00:22:42 
467Joanna GŁUSZYK1F00:22:42Fizjobiegacze Szczecin
468Adam CIURZYŃSKI1M00:22:43 
469Mike KANDI1M00:22:43Mikkeller Running Club
470Piotr GNIEWOSZ1M00:22:43 
471Michał REMBAS16M00:22:43 
472Jacek ZAKRZEWSKI7M00:22:44 
473Paweł ORŁOWSKI4M00:22:45 
474Adam PEWNY1M00:22:46 
475Ethan STOKES9M00:22:47 
476Michal BIELECKI1M00:22:47 
477Michał MUCHA5M00:22:49Wieczorne Bieganie w Szczecinie
478Piotr ANIOŁA1M00:22:49 
479Maja Aleksandra RYCZAK2F00:22:49 
480Ellie AWFORD1F00:22:50London City Athletics Club
481Wojciech Feliks NAPIÓRKOWSKI1M00:22:50K-RUNNERS
482Igor Dariusz CZERNIAWSKI1M00:22:50 
483Filip BAKIERSKI1M00:22:50 
484Hanna FRĄCKOWIAK1F00:22:50UKL "Ósemka" Police
485Bruce DUNCAN1M00:22:51Bingley Harriers and AC
486Paweł PILARSKI1M00:22:52 
487Adam LAU17M00:22:52 
488Krzysztof KALINOWSKI1M00:22:52 
489Marek KNAPCZYK1M00:22:53 
490Mariusz HUPA20M00:22:54 
491Marcin TOMALAK3M00:22:54Wieczorne Bieganie w Szczecinie
492Daniel Krystian PASZKO2M00:22:55Wieczorne Bieganie w Szczecinie
493Adam Wiktor SIEDLECKI31M00:22:56 
494Magdalena Małgorzata SEREDYŃSKA9F00:22:58 
495Andrzej WARYCH1M00:22:58 
496Agata TUREK90F00:22:58 
497Piotr LENDZION1M00:23:01 
498Paweł ŚNIEGOCKI1M00:23:02Tarnowo Podgórne Biega
499Krzysztof CZAJKOWSKI5M00:23:02Naprzód Młociny
500Tomasz ZAJĄC1M00:23:02#rusz4litery