parkrun Szczecin 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Paweł PANKRATOW1M00:15:14KB Hermes Gryfino
2Bartosz NOWICKI1M00:15:36 
3Krzysztof SAWICKI1M00:15:57 
4Dawid NOWACZYK3M00:15:58 
5Patryk DACKA3M00:16:07 
6Bartosz SMEDA7M00:16:19 
7Monika ANDRZEJCZAK1F00:16:22 
8Bartosz JURGIEWICZ1M00:16:23 
9Józef ZABIELSKI9M00:16:46 
10Adrian JANKOWSKI1M00:16:48KS IRONMAN CS POLSKA
11Daniel MIKIELSKI1M00:16:54 
12Łukasz ZAJĄC1M00:16:57 
13Dariusz SANIEWSKI1M00:17:09UKL "Ósemka" Police
14Daniel NOWAK1M00:17:10 
15Daniel TROĆ2M00:17:11 
16Damian WOJCIESZONEK1M00:17:17 
17Mateusz APIECIONEK2M00:17:20UKL "Ósemka" Police
18Alan KOWALCZYK1M00:17:22Drużyna Jezusa
19Łukasz KOSAKOWSKI5M00:17:26 
20Fabian STANEK8M00:17:30 
21Waldemar RUDERA16M00:17:30 
22Szymon KLIMKOWSKI1M00:17:33UKL "Ósemka" Police
23Bartosz KONARSKI1M00:17:34 
24Wojciech BRZOZOWSKI4M00:17:35RAZ Szczecin
25Norbert GIECEWICZ1M00:17:36Tricarbon.pl
26Łukasz KLAŚ1M00:17:36Nudne Piątki
27Jacek ZACZKO18M00:17:37 
28Bartłomiej HOŁOWNIA1M00:17:37 
29Damian GORSZKA120M00:17:38Wieczorne Bieganie w Szczecinie
30Janusz ŻYWICKI142M00:17:40KB PIONIER SZCZECIN
31Piotr KUCHTA24M00:17:40KB PIONIER SZCZECIN
32Zbigniew KAPUŚCIŃSKI57M00:17:42 
33Tomasz MRUK2M00:17:44Czarne Stopy.SM
34Adam SZCZEPAŃSKI31M00:17:45ALBATROSY
35Marek CISZEWSKI1M00:17:46 
36Andrzej ŻURAWICZ10M00:17:47 
37Jakub ORZECHOWSKI2M00:17:48Puszczyk Bukowy
38Kuba MURAWSKI1M00:17:49 
39Andrzej ŁUC2M00:17:52 
40Krzysztof Aleksander KOKOT2M00:17:53 
41Krzysztof WRÓBLEWSKI5M00:17:53 
42Bartek BUŁATOWICZ1M00:17:54 
43Jarek PRABUCKI2M00:17:54UKL "Ósemka" Police
44Marcin BAJUK5M00:17:56 
45Wojciech CIEŚLUKOWSKI137M00:17:56TT Szczecin
46Michał Łukasz GOTOWCZYC1M00:17:59 
47Krzysztof JUSZCZYK2M00:18:05 
48Karol GÓRECZNY1M00:18:10 
49Sebastian BIELSKI5M00:18:10 
50Tomasz ŁUŻYŃSKI3M00:18:10TT Szczecin
51Tomasz DENKIEWICZ26M00:18:12 
52Adrian WILK1M00:18:13 
53Tomasz RYDZYŃSKI19M00:18:14 
54Adrian KĘPKA1M00:18:15 
55Jacek PIECHOCKI7M00:18:16RAZ Szczecin
56Paweł WITKOWSKI1M00:18:16Wieliszew Heron Team
57Jerry DOBOSZ7M00:18:16 
58Łukasz KOWALCZYK2M00:18:19 
59Marek CHOŁOTA1M00:18:19Biegowyswiat.pl
60Artur RĘCŁAWOWICZ3M00:18:20 
61Piotr JANIAK23M00:18:21 
62Andrzej WOJNACH3M00:18:21Wieczorne Bieganie w Szczecinie
63Kamil WASIELEWSKI1M00:18:22 
64Mateusz OSOJCA2M00:18:22 
65Jakub PANKRATOW1M00:18:22KB Hermes Gryfino
66Janusz RACZKA1M00:18:23 
67Paweł KOŁODZIEJSKI3M00:18:24 
68Mateusz GULA1M00:18:26 
69Stephen SHANKS1M00:18:26Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC
70Rafał Tomasz KAŹMIERCZAK9M00:18:26 
71Damian PAWEŁCZAK36M00:18:27KB PIONIER SZCZECIN
72Marcin GACKOWSKI3M00:18:28 
73Ewa HURYŃ2F00:18:29 
74Robert GRABSZTUNOWICZ29M00:18:29TT Szczecin
75Mateusz KOWALCZUK2M00:18:29 
76Przemysław KISZ2M00:18:31 
77Waldemar KOWALCZYK4M00:18:32 
78Wojciech WEINAR3M00:18:32KB SPRINT Świdwin
79Mateusz DERLETA10M00:18:33 
80Adrian KLINCEWICZ1M00:18:33KS IRONMAN CS POLSKA
81Mateusz GRABOWSKI1M00:18:35Eskadra Kraków
82Artur POTASZNIK17M00:18:35 
83Paweł ISKRA6M00:18:36 
84Natalia GULCZYŃSKA1F00:18:37 
85Łukasz KAMIŃSKI26M00:18:38 
86Robert BISHOP1M00:18:39Steel City Striders RC
87Piotr MALISZEWSKI1M00:18:39RAZ Szczecin
88Stanisław RUTKOWSKI8M00:18:40 
89Piotr SERAFIN3M00:18:40 
90Douglas Archibald CAMERON1M00:18:41London City Athletics Club
91Wojciech GLOCKO7M00:18:43 
92Cezary KOWALSKI189M00:18:43 
93Mieszko MAZUREK1M00:18:45Maratończyk Poznań
94Czarek KNAP115M00:18:45 
95Adam SZCZEPAŃSKI83M00:18:45KB PIONIER SZCZECIN
96Sebastian GAJDA13M00:18:47Wieczorne Bieganie w Szczecinie
97Dariusz ŻUK138M00:18:47KB PIONIER SZCZECIN
98Pawel LUCZEJKO7M00:18:48 
99Dominik CHMIELEWSKI7M00:18:48TT Szczecin
100Adrian SZCZEPAŃSKI1M00:18:50 
101Piotr NOWICKI1M00:18:50 
102Sebastian BAREJSZA1M00:18:50 
103Marek SACEWICZ4M00:18:51TT Szczecin
104Jarosław BIAŁAS3M00:18:52 
105Tomasz WASZKIEWICZ3M00:18:52TT Szczecin
106Grzegorz PLUTA5M00:18:55KB Hermes Gryfino
107Marcin SIKORSKI3M00:18:56TT Szczecin
108Łukasz MACIEJEWSKI5M00:18:56 
109Krzysztof KOROL2M00:18:56 
110Wojciech GŁOĆKO1M00:18:57 
111Joanna WOŹNIAK3F00:18:57 
112Krystian STYPUŁA1M00:18:57 
113Maciej KWAŚNIEWSKI1M00:18:58 
114Bartosz LASEK4M00:18:58RAZ Szczecin
115Grzegorz SUPLICKI6M00:18:59Puszczyk Bukowy
116Maciej KACZMAREK15M00:19:00 
117Piotr PADEE3M00:19:00 
118Karol BIELECKI28M00:19:01 
119Grzegorz JROSZEWICZ12M00:19:02 
120Marcin ROSIAK1M00:19:03Wieczorne Bieganie w Szczecinie
121Maciej KACZMAREK18M00:19:03 
122Ewelina KOWALIK6F00:19:04Fizjobiegacze Szczecin
123Tadeusz SAMBAK4M00:19:04Zadyszka Oświęcim
124David CIFUENTES1M00:19:04Berlin Social Runners
125Marek WOŹNIAK4M00:19:05 
126Bartłomiej WILK3M00:19:05 
127Krystian HORWAT26M00:19:05 
128Marcin WIŚNIEWSKI5M00:19:06 
129Daniel POGORZELSKI6M00:19:06PGB - Sportowa Paczka
130Dariusz PIETROWICZ17M00:19:06 
131Roman HEIMROT21M00:19:07Liga Superbohaterów
132Marcin MARYNOWSKI1M00:19:10 
133Rafal MACHNIK2M00:19:11Ealing Eagles Running Club
134Arkadiusz BORYSIUK2M00:19:11Klub Biegacza Kamień Pomorski
135Maciej CHROBOT4M00:19:11 
136Krzysztof CZOSNOWSKI1M00:19:12KB Hermes Gryfino
137Tomasz Sebastian BACIOR1M00:19:12 
138Jacek SKARBEK6M00:19:13 
139Piotr SUDER7M00:19:13 
140Michał DZIOBA18M00:19:16 
141Wojciech GREGUŁA1M00:19:17 
142Maja DUDZIŃSKA24F00:19:18 
143Tomasz JABŁOŃSKI61M00:19:18 
144Łukasz BIERSKI1M00:19:18 
145Piotr ZAWARSKI2M00:19:19 
146Giuseppe CICCARONE2M00:19:21 
147Mariusz AMBROŻY1M00:19:22RAZ Szczecin
148Piotr Karol LEWANDOWSKI4M00:19:22 
149Radosław GAŁAMAGA7M00:19:23 
150Piotr CZYNSZ14M00:19:24 
151Błażej MROZIŃSKI5M00:19:24 
152Ada SKRZYPCZAK3F00:19:25 
153Tomasz UŁANOWICZ11M00:19:25 
154Krzysztof BADERA1M00:19:27ISP POTSDAM
155Jordan MAZUR6M00:19:30 
156Krzysztof PIASECKI5M00:19:31 
157Andrzej WASILEWSKI1M00:19:31 
158Marek ZAREMBA2M00:19:32 
159Andrzej ŚWIEREK4M00:19:33KS IRONMAN CS POLSKA
160Marcin PANEK32M00:19:33 
161Danuta KŁACZYŃSKA1F00:19:35 
162Jan KWIT3M00:19:36 
163Filip SOBECKI5M00:19:36KS IRONMAN CS POLSKA
164Simon HANSON1M00:19:37Fareham Crusaders
165Wiktor WOLSKI2M00:19:37KS IRONMAN CS POLSKA
166Marek POMIRKO153M00:19:39 
167Piotr BUT7M00:19:39TT Szczecin
168Sebastian MISZUK54M00:19:40 
169Mariusz RYNDAK1M00:19:41 
170Pawel BARANOWSKI1M00:19:41Emersons Green Running Club
171Tomasz SZULC14M00:19:41 
172Torben JOHANSEN1M00:19:42 
173Marcin SZARAPANOWSKI3M00:19:43Wieczorne Bieganie w Szczecinie
174Wioletta MURAWSKA30F00:19:45 
175Marek ROTKIEWICZ30M00:19:47Goggle Pro Active Eyewear
176Edward Wojciech PRUSZYŃSKI1M00:19:48 
177Arkadiusz STELMACH6M00:19:48 
178Mirosław BŁONIARZ1M00:19:49Puszczyk Bukowy
179Rafał CHABASIŃSKI2M00:19:49 
180Mikołaj FALĘCIKOWSKI1M00:19:50 
181Bartosz BUDA4M00:19:51Wieczorne Bieganie w Szczecinie
182Paweł MURAWICZ1M00:19:52 
183Dariusz NIEDZIELSKI2M00:19:54Vege Runners
184Tomasz WINIARCZYK1M00:19:54 
185Sebastian MARCZYCKI4M00:19:54Vegan Runners
186Krzysztof RUTKOWSKI1M00:19:55 
187Andrzej KIERZNOWSKI4M00:19:55 
188Piotr BĄKOWSKI1M00:19:56 
189Krzysztof RACHMACIEJ44M00:19:57KB PIONIER SZCZECIN
190Tomasz WIŚNIEWSKI1M00:19:58 
191Andrzej KUBLER1M00:19:59 
192Jarek SIWEK17M00:19:59RAZ Szczecin
193Tomasz BIEŃKOWSKI2M00:20:00 
194Jacek SZKLARSKI3M00:20:00 
195Maciej PETZA3M00:20:01Night Runners
196Marcin PRZYBYSZ1M00:20:01 
197Łukasz KASPROWICZ2M00:20:04 
198Małgorzata Amelia SZABAŁOWSKA3F00:20:05 
199Tadeusz PLATA53M00:20:06 
200Michał GŁUSKI1M00:20:06Puszczyk Bukowy
201Marek PAWLAK21M00:20:06 
202Jacek KOWALSKI1M00:20:07 
203Maciej TRYTEK3M00:20:09 
204Marcin ZABDYR1M00:20:09KS Pegaz
205Sławomir REGA18M00:20:10Run For Fun Bezrzecze
206Grzegorz DZIEDZINA2M00:20:12 
207Jarosław WIERSZYCKI6M00:20:14 
208Agata KAMIŃSKA34F00:20:14 
209Tomasz KRYSIAK16M00:20:14Wieczorne Bieganie w Szczecinie
210Szymon KONTEK13M00:20:15 
211Filip SZYSZKO19M00:20:16 
212Patryk BAKALARZ1M00:20:17 
213Marek CZAJKOWSKI5M00:20:17 
214Bartosz MOŃ1M00:20:17Zabierzów Biega
215Paweł TARCZEWSKI9M00:20:17 
216Adam WOLSKI1M00:20:17KS IRONMAN CS POLSKA
217Adrian ALEKSIEWICZ37M00:20:19Wieczorne Bieganie w Szczecinie
218David HANCOCK1M00:20:20 
219Mariusz Andrzej BZDAK17M00:20:21 
220Aleksander KOZIEŁ1M00:20:21 
221Marcin ROGALSKI3M00:20:21 
222Krzysztof GRABOWSKI1M00:20:22Maratończyk Poznań
223Dominik GRZEBKA1M00:20:25 
224Szymon ROMANOWICZ6M00:20:26 
225Mariusz DOSZYŃ1M00:20:26TT Szczecin
226Hubert KAŹMIERCZAK1M00:20:27STARTY.pl
227Jakub NOWAK2M00:20:27 
228Dariusz KASPEROWICZ58M00:20:27 
229Richard ANGLISS1M00:20:27 
230Jakub GRABOWSKI1M00:20:27 
231Sylwester PODWYSZYŃSKI15M00:20:28 
232Tomasz PRZYBYSZ1M00:20:30 
233Grzegorz GAŁEK6M00:20:30 
234Piotr WIERZBA4M00:20:31 
235Grzegorz MAŁOWIECKI3M00:20:31 
236Zbigniew KOSIŃSKI1M00:20:32 
237Rafał SOKOŁOWSKI75M00:20:32 
238Bartosz JABŁONOWSKI1M00:20:33 
239Daniel OKRÓJ2M00:20:34 
240Maurycy BRZOZOWSKI9M00:20:34 
241Łukasz KELAR4M00:20:34 
242Agnieszka KIJAK1F00:20:34 
243Saturnin SOWINSKI1M00:20:36 
244Paweł KOWALCZYK3M00:20:36 
245Karol SZCZYCIŃSKI2M00:20:36 
246Jarek JURCZYK1M00:20:37 
247Marcin Tadeusz GRZELAK1M00:20:38 
248Michal LUBECKI30M00:20:39 
249Ian BLEVINS1M00:20:39Run Peterlee
250Piotr BĘDKOWSKI6M00:20:40 
251Marek PARŚNIAK15M00:20:42 
252Daniel Mieczysław DĄBROWSKI6M00:20:42Run For Fun Bezrzecze
253Małgorzata GRABSZTUNOWICZ41F00:20:43 
254Marcin KUŁAKOWSKI27M00:20:45 
255Witold CIESIELSKI1M00:20:46 
256Paweł SWOROBOWICZ4M00:20:47Fizjobiegacze Szczecin
257Lech Karol PAWŁASZEK6M00:20:47 
258Rafał PYREK1M00:20:48 
259Janusz ADAMSKI1M00:20:48 
260Remigiusz ROGIEWICZ3M00:20:48 
261Agnieszka OLEJNICZAK1F00:20:49RAZ Szczecin
262Gracjan TONDEL1M00:20:52 
263Mirosław ŁUKAWSKI3M00:20:53 
264Dominik KOTOWSKI1M00:20:55 
265Ryszard KOSMACZEWSKI51M00:20:55 
266Tomasz KOWALEWSKI25M00:20:55 
267Władysław CHMIELOWIEC19M00:20:55 
268Adam KOWALSKI1M00:20:56 
269Tomasz PUCHAŁA4M00:20:56 
270Bartosz DUDA1M00:20:57Fizjobiegacze Szczecin
271Tomasz TOMASZ3M00:20:58 
272Dariusz SZLEGIER2M00:20:58 
273Anna SOBCZAK-CZYNSZ9F00:20:58 
274Remigiusz OKLECIŃSKI2M00:20:59 
275Mariusz SZUKALSKI8M00:21:00OSOm! Runners
276Paweł MALISZEWSKI1M00:21:00 
277Radosław GORDON3M00:21:01 
278Artur ROSZKOWSKI3M00:21:02 
279Arkadiusz MAŁEK1M00:21:04 
280Wojciech UROWSKI4M00:21:05 
281Paweł MINOROWICZ4M00:21:06 
282Klaudia CZAJCZYŃSKA3F00:21:06 
283Krzysztof WERESZCZYNSKI17M00:21:06 
284Arkadiusz DRZEWIECKI1M00:21:07 
285Julius GILLER1M00:21:07Tri-Sport Lübeck
286Bartosz WIECZOREK1M00:21:09 
287Marian KOSAKOWSKI5M00:21:10 
288Hubert MIKUSEK30M00:21:11 
289Norbert PATALAS1M00:21:11RLS
290Jakub KUCHARSKI5M00:21:12Hastings Runners
291Marcin SOBCZAK2M00:21:12Czarne Stopy.SM
292Dorian ROLLA2M00:21:14 
293Magdalena CENIUCH2F00:21:15 
294Jamie APPLEBY1M00:21:15 
295Marek KISIELIŃSKI1M00:21:15 
296Monika BIEGASIEWICZ2F00:21:16 
297Nikola MURAWSKA2F00:21:16 
298Witold KRAJEWSKI3M00:21:16Kembla Joggers AC
299Witold NOWY1M00:21:18 
300Natalia STARACHOWSKA1F00:21:19 
301Krzysztof MŁYNARCZYK7M00:21:20RAZ Szczecin
302Michał LUBECKI1M00:21:22 
303Tomasz SZOPA1M00:21:22 
304Piotr TROŚNIAK2M00:21:23 
305Jacek ROGUSKI1M00:21:23 
306Roman CHAŃKO92M00:21:24 
307Rafał TOKARSKI21M00:21:24RAZ Szczecin
308Jakub BUCA4M00:21:25 
309Krzysztof OKLEJAK9M00:21:26 
310Oskar KĘSZYCKI13M00:21:26 
311Dawid KRYSIAK6M00:21:28Wieczorne Bieganie w Szczecinie
312Martin LADEMANN1M00:21:28SV Neptun 08 Finsterwalde
313Michał JABŁOŃSKI2M00:21:29 
314Łukasz PRZYTARSKI3M00:21:29 
315Daniel ŚLIWIŃSKI8M00:21:30 
316Przemek ROMANÓW1M00:21:30Trucht Tarchomin Team
317Zbigniew OLECH4M00:21:30 
318Marcin SULECKI3M00:21:32 
319Marek Tomasz ŁOŚ1M00:21:33 
320Krzysztof ZIARNEK23M00:21:33 
321Janusz RYBICKI63M00:21:34Wieczorne Bieganie w Szczecinie
322Dariusz ANDRZEJEWSKI26M00:21:34 
323Krzysztof PAJĄK1M00:21:35Jelonki Running Team
324Marek SZYMCZAK1M00:21:36 
325Remigiusz MACHLAŃSKI4M00:21:36 
326Adam FLORKOWSKI1M00:21:36 
327Andrew GLEN1M00:21:36Liverpool Running Bugs
328Tomasz WOLSKI26M00:21:36Wieczorne Bieganie w Szczecinie
329Paweł Adam STASIENIUK4M00:21:37 
330Malgorzata KUCHARSKA1F00:21:37Ealing Eagles Running Club
331Michaał RUDZKI1M00:21:37 
332Błażej SETA1M00:21:38 
333Krzysztof PIĄTKOWSKI32M00:21:39 
334Kacper MONDZELEWSKI1M00:21:39 
335Dariusz STOJANOWSKI83M00:21:39 
336Magda SKRZYMOWSKA5F00:21:40 
337Przemysław NADOLNY104M00:21:40 
338Dawid Jakub LEWANDOWSKI1M00:21:41 
339Sandra DOŁŻAŃSKA1F00:21:41UKL "Ósemka" Police
340Tomasz MAJZEL30M00:21:42 
341David AVELLANEDA1M00:21:42Berlin Social Runners
342Marcin KOCH2M00:21:43 
343Daniel SPŁAWSKI3M00:21:43Nie Ma Lekko
344Artur MACKIEWICZ1M00:21:44Wieczorne Bieganie w Szczecinie
345Piotr STEFANIAK1M00:21:44 
346Paweł IWAN1M00:21:44 
347Konrad SZYSZKA1M00:21:45Wieczorne Bieganie w Szczecinie
348Piotr CZUJA3M00:21:45RAZ Szczecin
349Eduard AVDASEV1M00:21:45 
350Sebastian PRAWDA1M00:21:45Wieczorne Bieganie w Szczecinie
351Witold GRUSZCZYNSKI1M00:21:45 
352Natalia HANASZ2F00:21:46 
353Zbigniew BOGDANOWICZ1M00:21:46 
354Karol DZIKOWSKI52M00:21:47 
355Paweł STODOLNY1M00:21:47 
356Dariusz DOBROWOLSKI1M00:21:50 
357Krzysztof Wiesław JUREWICZ1M00:21:50Fizjobiegacze Szczecin
358Radosław MECHLIŃSKI2M00:21:52 
359Adam RZEPKOWSKI13M00:21:52 
360Krzysztof MACIEJEWSKI4M00:21:52 
361Stanisław SMOLIŃSKI65M00:21:52 
362Robert STASIENIUK12M00:21:52 
363Maciej MARKWORDT11M00:21:53 
364Gregory BAILEY1M00:21:54Wakefield District Harriers & AC
365Maciej WEBER1M00:21:54 
366Monika DUDA5F00:21:57 
367Mateusz OSMAN2M00:21:57 
368Marcin OPASKA1M00:21:57Przebiegłe Jenoty
369Kazik CHMIELENKO2M00:21:57 
370Piotr ZAREMBA1M00:21:58Wieczorne Bieganie w Szczecinie
371Konrad PRZEŹDZIECKI1M00:21:58 
372Ireneusz CHARLEJ2M00:21:59Wieczorne Bieganie w Szczecinie
373Piotr CHRZAN1M00:21:59Kolarze z Górki Ciśnij TEAM
374Marek KOLCZYNSKI4M00:22:01 
375Izabela PODODEMSKA-ZABDYR1F00:22:01KS Pegaz
376Alexander BENTLEY1M00:22:01Liverpool Running Bugs
377Bartosz MAŁOWIECKI2M00:22:01 
378Zuza MODZELEWSKA4F00:22:01 
379Michał TARNAWSKI11M00:22:02 
380Jacek GROCHOWSKI1M00:22:02 
381Jakub TYMUL21M00:22:02Wieczorne Bieganie w Szczecinie
382Michał MIELNIK14M00:22:03 
383Joshua WILSON40M00:22:04 
384Andrzej TOM13M00:22:05 
385Ryszard LIPIŃSKI2M00:22:06 
386Władysław CHMIELOWIEC2M00:22:06 
387Markus FAJER61M00:22:06RAZ Szczecin
388Konrad WASIELEWSKI1M00:22:06 
389Jakub SMOLIŃSKI2M00:22:07 
390Marek KOSAKOWSKI1M00:22:07 
391Rafał PAWLICZAK2M00:22:08Fizjobiegacze Szczecin
392Marek SKUZA3M00:22:09 
393Maciej WYPYCH9M00:22:10Przebiegłe Jenoty
394Marta TARANDA25F00:22:10 
395Karina WOŹNIAK2F00:22:10 
396Claudia Ewa WEISS1F00:22:11 
397Przemyslaw WOJCIECHOWSKI3M00:22:12 
398Czesław WIŚNIEWSKI116M00:22:12 
399Mariusz WRONOWSKI1M00:22:12Grupa Biegowa CHTMO
400Marcin BRASEL10M00:22:13 
401Lech CZERNIAWSKI1M00:22:14 
402Kamil PIECZYKOLAN1M00:22:14 
403Krzysztof TALARCZYK1M00:22:14 
404Patryk MIECZNIKOWSKI1M00:22:15 
405Przemysław GROCHOWINA3M00:22:15 
406Paulina OLBRYCHOWSKA4F00:22:15 
407Bartek VERDE3M00:22:15Glossopdale Harriers
408Paulina KACZMAREK2F00:22:16 
409Adrian GWOŹDZIEJ1M00:22:17MISJONARZE KLARETYNI
410Andrzej PAŁAC1M00:22:18 
411Paweł DŁUGOSZ3M00:22:18 
412Monika DUDA5F00:22:18RAZ Szczecin
413Leszek MALINOWSKI3M00:22:20 
414Mikołaj MROZIK1M00:22:21 
415Piotr Jarosław KUCHARSKI1M00:22:22 
416Łukasz CIESZYŃSKI24M00:22:22 
417Paweł JAWORSKI1M00:22:22 
418Wojciech GÓRECKI1M00:22:25 
419Klaudia Anna MAŚLANKA3F00:22:25 
420Marcin PLUTA1M00:22:25 
421Paweł SMOCZYŃSKI3M00:22:25 
422Jerzy OCHOTA126M00:22:26 
423Ewelina PUCHAŁA1F00:22:26Night Runners
424Marika Magdalena BORUC1F00:22:26RAZ Szczecin
425Joanna PYPA3F00:22:27 
426Stanisław SKÓRSKI37M00:22:28RAZ Szczecin
427Piotr ZACHWIEJA1M00:22:28Tarnowo Podgórne Biega
428Adam Zdzisław GRUSZKA2M00:22:29 
429Bartosz SAWICKI1M00:22:31 
430Damian BARYLSKI2M00:22:32 
431Gary HOBBS1M00:22:32Ealing Eagles Running Club
432Colin STEWART1M00:22:33 
433Michał Krzysztof WOŁOSZYN1M00:22:34 
434Friederike MENZ1F00:22:34 
435Michał PIĄTKOWSKI1M00:22:34 
436Kamil DAMRATH1M00:22:34 
437Piotr ZWIERKOWSKI1M00:22:35 
438Klaudia KOBYDECKA1F00:22:35 
439Piotr STOLARSKI1M00:22:36KB UE Poznań
440Irmina ŁACHACZ20F00:22:36 
441Wojciech Mariusz DROBCZYŃSKI17M00:22:37 
442Joanna Magdalena LIBERKOWSKA1F00:22:37 
443Marcin GROSICKI14M00:22:38 
444Łukasz SZEŁEMEJ3M00:22:38 
445Oskar ŁODYGOWSKI1M00:22:38 
446Sławomir STAŃCZYK3M00:22:38 
447Joanna SPROGIS5F00:22:38Tricarbon.pl
448Ryszard DERLETA92M00:22:40 
449Chris BOWERN1M00:22:40 
450Adam WASIOŁKA1M00:22:41Grantham Running Club
451Marta FALEŃSKA3F00:22:41 
452Michał OLEŚKIEWICZ5M00:22:41RAZ Szczecin
453Krzysztof KACZMAREK44M00:22:42 
454Joanna GŁUSZYK1F00:22:42Fizjobiegacze Szczecin
455Piotr GNIEWOSZ1M00:22:43 
456Adam CIURZYŃSKI1M00:22:43 
457Jacek ZAKRZEWSKI7M00:22:44 
458Paweł ORŁOWSKI4M00:22:45 
459Adam PEWNY1M00:22:46 
460Ethan STOKES9M00:22:47 
461Michal BIELECKI1M00:22:47 
462Maja Aleksandra RYCZAK2F00:22:49 
463Piotr ANIOŁA1M00:22:49 
464Michał MUCHA4M00:22:49Wieczorne Bieganie w Szczecinie
465Filip BAKIERSKI1M00:22:50 
466Hanna FRĄCKOWIAK1F00:22:50UKL "Ósemka" Police
467Ellie AWFORD1F00:22:50London City Athletics Club
468Igor Dariusz CZERNIAWSKI1M00:22:50 
469Bruce DUNCAN1M00:22:51Bingley Harriers and AC
470Paweł PILARSKI1M00:22:52 
471Adam LAU17M00:22:52 
472Krzysztof KALINOWSKI1M00:22:52 
473Marek KNAPCZYK1M00:22:53 
474Mariusz HUPA20M00:22:54 
475Adam Wiktor SIEDLECKI27M00:22:56 
476Agata TUREK89F00:22:58 
477Andrzej WARYCH1M00:22:58 
478Magdalena Małgorzata SEREDYŃSKA9F00:22:58 
479Piotr LENDZION1M00:23:01 
480Tomasz ZAJĄC1M00:23:02#rusz4litery
481Krzysztof CZAJKOWSKI5M00:23:02Naprzód Młociny
482Paweł ŚNIEGOCKI1M00:23:02Tarnowo Podgórne Biega
483Stefan MÜTZE1M00:23:03Running Athlete Lübeck
484Robert TALARCZYK2M00:23:05 
485Artur Maciej GRZYWACZYK1M00:23:05 
486Simon WOOD1M00:23:06Southville Running Club
487Andrzej NADKAŃSKI3M00:23:06 
488Jan Marian MICHNIEWICZ47M00:23:06 
489Michał BEGER1M00:23:06 
490Dawid GUZENDA1M00:23:06Aktywny Ostrzeszów
491Andrzej NIEZGODZKI1M00:23:08 
492Dariusz HAJDUK1M00:23:08 
493Ruth HARDY1F00:23:08London City Athletics Club
494Arkadiusz CHUDY1M00:23:09 
495Henryk Stanislaw PORWICH32M00:23:09 
496Kc LLOYD1F00:23:09London City Athletics Club
497Józef PIĄTKOWSKI1M00:23:09 
498Łukasz MALINOWSKI1M00:23:11 
499Jędrzej ZAKRZEWSKI18M00:23:12 
500Rafał MATUSIAK1M00:23:12