Zakończenia akcji “Szlachetna Paczka”

Poniżej list, który otrzymaliśmy po zakończeniu akcji "Szlachetna Paczka".

Drogi Darczyńco,

Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze!

Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Cieszymy się, że uczestniczyłeś w radości obdarowanej rodziny podczas dostarczenia paczki.

Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem ZPM-1823-042278), chciał przekazać kilka słów od siebie.

Relacja z dostarczenia i rozpakowywania paczki przez rodzinę:
Po przekroczeniu progu mieszkania od razu zaczęliśmy rozpakowywać paczkę. Dzieci miały dużo radości z odkrywania zawartości trzech wielkich pudeł, w których znajdowały się jeszcze mniejsze pudełka. Wszystko było pięknie zapakowane w świąteczny papier. Chłopcy zachwycili się grą planszową i od razu zaczęli w nią grać, a Gabrysia uciszyła się z modnych lalek. Wypełnione po brzegi plecaki sprawiły dużo radości całej rodzinie. Buty były dobrej jakości i idealnie nadadzą się podczas nadchodzącej zimy. Pani Magda była pozytywnie zaskoczona jakością i wielkością paczki i obiecała przygotować podziękowanie dla Darczyńcy.
Co chce Państwu przekazać wolontariusz:
Chciałabym serdecznie podziękować za profesjonalne podejście do sprawy i przygotowanie udanej paczki. Cieszę się, że Darczyńca zaangażował i zmotywował do działania tak dużo osób. Co więcej, Darczyńca przyczynił się również do promocji całego projektu w regionie. Cieszy mnie to, że są w okolicy osoby aktywne nie tylko fizycznie, ale również społecznie. DZIĘKUJĘ!
Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:
Gabrysia dziękuje za farbki, w końcu będzie miała dużo kolorów farbek, bo zdarzyło się, że dzieci w szkole pytały czemu ma ich tak mało. Pani Magda dziękuje bardzo za swój ulubiony szampon i białą kurtkę.