parkrun Szczecinek 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Igor SIÓDMIAK42M00:15:477PRO Siódmiak Team
2Daniel MIKIELSKI1M00:16:21 
3Sylwester SZYMAŃSKI162M00:16:54ULKS Barwice
4Maciej BODNAR2M00:16:55 
5Łukasz WIRKUS5M00:17:03 
6Józef ZABIELSKI3M00:17:16 
7Miłosz CZECHOWICZ5M00:17:20UKS Sportowiec Piła
8Arkadiusz KOZAK2M00:17:22 
9Zbigniew BŁASZCZYK18M00:17:33 
10Mateusz LECKI156M00:17:34For Fan Szczecinek
11Mirosław KOWALSKI86M00:17:39Team Biegowy Szczecinek
12Łukasz CERK21M00:17:41 
13Dariusz MONKIEWICZ2M00:17:45Team Biegowy Szczecinek
14Michal MAZUR2M00:17:45 
15Tomasz KACZMAREK19M00:17:46 
16Michał SZYŁO15M00:17:47 
17Mateusz SITEK1M00:17:55 
18Marek CHOŁOTA2M00:17:58Biegowyswiat.pl
19Wiesław JAROSZ1M00:18:07 
20Bogdan LEWANDOWSKI20M00:18:13MKL Szczecinek
21Adrian SIENKIEWICZ21M00:18:17MKL Szczecinek
22Maciej FOLTYNIEWICZ23M00:18:24 
23Łukasz STACHERSKI1M00:18:30
24Andrzej KĘDZIERSKI237M00:18:33 
25Eryk WITKIEWICZ1M00:18:34 
26Marcin STARSZAK1M00:18:44 
27Paweł POŁUBIŃSKI58M00:18:47 
28Tomasz SZELIGOWSKI5M00:18:48 
29Łukasz KLAŚ1M00:18:51Nudne Piątki
30Michał ŻUKOWSKI71M00:18:54 
31Mateusz KOWALCZUK4M00:18:59 
32Krzysztof Adam TRĘBSKI3M00:19:02#ZABIEGANINOCĄ
33Paweł PESTKA6M00:19:07 
34Andrzej SOLIWODA2M00:19:08KB Maniac
35Sylwester GÓRA74M00:19:08#ZABIEGANINOCĄ
36Antonina RYCHTER4F00:19:09MKL Szczecinek
37Aleks KIZIELEWICZ2M00:19:09 
38Wojciech CUBER22M00:19:10#ZABIEGANINOCĄ
39Damian WYSOCKI17M00:19:12MKL Szczecinek
40Jacek CHOŁOTA4M00:19:13MKL Szczecinek
41Piotr ŻYJEWSKI111M00:19:15Team Biegowy Szczecinek
42Mariusz KOSTASZ1M00:19:15 
43Piotr SZYPCIO20M00:19:17 
44Wojtek WIECZOREK16M00:19:17MKL Szczecinek
45Miłosz SOJKA3M00:19:17 
46Tomasz OGONOWSKI27M00:19:18Team Biegowy Szczecinek
47Małgorzata Amelia SZABAŁOWSKA142F00:19:19 
48Jacek Cezary FURMANKIEWICZ20M00:19:19 
49Paweł NOCEK1M00:19:19 
50Mariusz DASZKIEWICZ1M00:19:20 
51Cyprian CHWIAŁKOWSKI1M00:19:24 
52Robert WALCZAK1M00:19:26Cytadela by Night Team
53Roland PAWŁOWICZ19M00:19:287PRO - SIÓDMIAK TRIATHLON TEAM
54Rafał RÓŻAŃSKI61M00:19:29 
55Daniel WIECZOREK12M00:19:30 
56Sebastian JANIAK64M00:19:32Team Biegowy Szczecinek
57Marcin SITOWSKI2M00:19:32 
58Dominik KRÓL1M00:19:33 
59Konrad Piotr LASAK115M00:19:33 
60Marian OSTROWSKI19M00:19:34MKL Szczecinek
61Ryszard TRZEBIŃSKI2M00:19:35 
62Bogdan LEWANDOWSKI1M00:19:37MKL Szczecinek
63Andrzej BRALSKI1M00:19:39#ZABIEGANINOCĄ
64Jakub SZYBISTY7M00:19:39 
65Adam GRZYSTEK33M00:19:42 
66Zbigniew ECKERT198M00:19:42Team Biegowy Szczecinek
67Piotr BULACZ1M00:19:42Sudbury Joggers
68Grzegorz Paweł NOWAK1M00:19:45parkrun tourists Poznań
69Jakub POKUSA1M00:19:46 
70Krzysztof PADOŁ2M00:19:46 
71Paweł LESZCZYSZYN70M00:19:49 
72Marcin GRZYSTEK273M00:19:51 
73Mateusz GOBIS1M00:19:51 
74Cezary WIĘCKOWSKI1M00:19:53 
75Natalia KOWALIK77F00:19:54MKL Szczecinek
76Krzysztof MIELCZAREK7M00:19:54 
77Radosław ŁUCZAK2M00:19:54 
78Marcin Jakub SOCHA18M00:19:54 
79Karol Paweł MERK17M00:19:55MKL Szczecinek
80Witek LOCHOWSKI1M00:19:56Raheny Shamrock AC
81Kamil Teodor FRĄCKOWSKI7M00:19:57 
82Mariusz MURAWSKI8M00:19:58 
83Jacek TROINSKI1M00:19:59 
84Adrian ZAKRZEWSKI4M00:19:59 
85Rafał Łukasz ŁODZIATO11M00:19:59 
86Maciej KACZMARSKI1M00:20:00 
87Rafal MIKOLAJCZYK3M00:20:01 
88Mariusz RYNDAK73M00:20:01 
89Julius Job Klein Bramel JULIUS2M00:20:02 
90Ireneusz SYWANYCZ1M00:20:07 
91Dariusz SCHMIDT12M00:20:12 
92Mateusz BOROWSKI1M00:20:12 
93Marek PŁATOSZ33M00:20:12 
94Paweł KOZAK1M00:20:13 
95Kacper GRZEŚ11M00:20:13Miejski Klub Pływacki Szczecinek
96Krzysztof Mariusz WACHOWICZ4M00:20:14 
97Piotr WUJTIUK16M00:20:17 
98Arkadiusz MADALIŃSKI11M00:20:18Klub Sportowy Alaska
99Szymon Piotr STARKOWSKI2M00:20:19 
100Szymon KADEJ2M00:20:19 
101Bartek SOKOŁOWSKI16M00:20:20MKL Szczecinek
102Leszek GARGUL5M00:20:25 
103Lukasz CWIKLEWSKI1M00:20:26Pitreavie AAC
104John ROSSIELLO1M00:20:27Team Biegowy Szczecinek
105Szymon KRUCZYŃSKI1M00:20:28 
106Grzegorz ŁUKASZCZUK5M00:20:29 
107Igor BOGDAŃSKI1M00:20:31 
108Piotr ŚWIGOŃSKI19M00:20:32Team Biegowy Szczecinek
109Piotr MIKOŁAJEWSKI1M00:20:32Sporturismo.pl
110Marek OKUSZKO1M00:20:33 
111Adie KIRKHAM1M00:20:34Overseal Running Club
112Janusz POCHRANOWICZ2M00:20:34 
113Paweł POLASIK49M00:20:35Team Biegowy Szczecinek
114Piotr URBALA3M00:20:36 
115Tomasz DRĄŻKOWSKI65M00:20:37Miejski Klub Pływacki Szczecinek
116Piotr PINDRAL118M00:20:38 
117Tobiasz CAŁUCH1M00:20:39 
118Tomasz SĘKULSKI5M00:20:39Miejski Klub Pływacki Szczecinek
119Michał Władysław ŻYLSKI1M00:20:39Aktywny Poznań
120Tadeusz GŁUPCZYK3M00:20:40100 Marathon Club Polska
121Marcin GAŁKOWSKI1M00:20:40 
122Tomasz CHMIELEWSKI1M00:20:40
123Kamila WERNER5F00:20:407PRO Siódmiak Team
124Tadeusz JAKIMIEC6M00:20:41 
125Piotr TROŚNIAK52M00:20:42 
126Tomasz MAZUR77M00:20:45 
127Dominik PIASKOWSKI1M00:20:45Piekielnie Zgrani
128Wojciech ZIÓŁKOWSKI3M00:20:45KB GOCH Bytów
129Krzysztof CHOJNACKI7M00:20:48 
130Krzysztof WEWIÓR5M00:20:49 
131Grzegorz KOŁODZIEJCZAK229M00:20:50 
132Wojciech PIESIK1M00:20:53 
133Dariusz NIEDZIELSKI1M00:20:53Vege Runners
134Patryk SIKORA4M00:20:56 
135Zofia Maria FOLTYNIEWICZ23F00:20:56 
136Jerzy KUMOROWSKI75M00:20:59 
137Seweryn Damian KOWALCZYK72M00:20:59Team Biegowy Szczecinek
138Daniel DROZD23M00:21:00MKL Szczecinek
139Michał Jakub PIETRZAK41M00:21:00 
140Kamil BRZEZIŃSKI6M00:21:00 
141Minke Hartman MINKE1F00:21:03 
142Zbigniew KOSIŃSKI2M00:21:03 
143Przemysław ROMANOWSKI5M00:21:03Team Biegowy Szczecinek
144Hanna Maria SKROBANEK24F00:21:05Miejski Klub Pływacki Szczecinek
145Bartosz WIĘCEK14M00:21:05 
146Jan BARANOWSKI1M00:21:05 
147Adrian KORKUS2M00:21:07 
148Jakub KISIELIŃSKI1M00:21:08 
149Robert SIEKLUCKI5M00:21:08 
150Grzegorz KASPRZYCA5M00:21:08 
151David ZIOJŁA2M00:21:11Biegająca Egzekucja
152Karol MILEWCZYK66M00:21:12 
153Alan MALINOWSKI2M00:21:13 
154Krzysztof LACHOWSKI5M00:21:14 
155Wiesław MECH28M00:21:14 
156Adam BUTOWICZ144M00:21:16 
157Maciej STAŚKOWIAK6M00:21:16 
158Kacper STĘPIEŃ10M00:21:16 
159Maciej DĄBKOWSKI4M00:21:21Miejski Klub Pływacki Szczecinek
160Filip KISIELIŃSKI1M00:21:21 
161Marian OSTROWSKI1M00:21:23 
162Eugeniusz ORLIKOWSKI1M00:21:24Biegamyrazem.pl
163Łukasz Bartłomiej FEDORCZAK3M00:21:24 
164Dawid ANDERMAN1M00:21:25 
165Piotr ŁAWROWSKI1M00:21:26 
166Grzegorz GÓRECKI1M00:21:26 
167Mariusz JANKOWSKI22M00:21:26 
168Witold RUSZKIEWICZ1M00:21:28 
169Artur PASZKIEL4M00:21:28 
170Aleksander SZYMAŃSKI1M00:21:30OLEKSY BIEGA
171Marcel STĘPNIAK-GÓRA9M00:21:30MKL Szczecinek
172Bartek MIENCIUK3M00:21:32 
173Mirek LEHNARTH8M00:21:33 
174Monika LAMPART1F00:21:38Badgers
175Artur ŚWIRSKI4M00:21:38MKL Szczecinek
176Paweł Tomasz IDZIAK5M00:21:38Team Biegowy Szczecinek
177Maciej ZIĘBA35M00:21:39 
178Rafał KUMOROWSKI1M00:21:39 
179Michał SCHLEGEL1M00:21:42TreningSportowy.pl
180Jakub SEMERDA1M00:21:42TICK TEAM
181Marcin DUDA4M00:21:43 
182Andrzej SZYBISTY34M00:21:43 
183Krystian ECKERT33M00:21:44 
184Ryszard ŁADOŃSKI17M00:21:44Pro-Run Wrocław
185Tomasz DUCHNOWSKI3M00:21:45 
186Michał SKRĘTOWICZ1M00:21:48 
187Agnieszka GÓRA49F00:21:49#ZABIEGANINOCĄ
188Kinga LASAK35F00:21:49MKL Szczecinek
189Maciej RYNDAK1M00:21:49 
190Patryś NIEWIADOMSKI1M00:21:52 
191Agnieszka KIJAK1F00:21:53 
192Sebastian ZIENKIEWICZ9M00:21:55 
193Marzena ZYŚKO19F00:21:55 
194Piotr POLGUJ226M00:21:57MKL Szczecinek
195Piotr JAROSZEWSKI1M00:21:57 
196Tomasz NAPIERAŁA1M00:21:58 
197Adam JAROSZEWSKI3M00:21:59 
198Maciej PIANOWSKI17M00:22:00 
199Jarosław SZYMIKOWSKI3M00:22:01 
200Rafał KIEŁTYKA18M00:22:01 
201Sławomir ROSADZIŃSKI1M00:22:03 
202Kamil WITKOWSKI1M00:22:03 
203Artur KASPERSKI1M00:22:03Goggle Pro Active Eyewear
204Jacek KULESZYŃSKI6M00:22:04 
205Jarosław CHUDZIK5M00:22:04 
206Artur PIASKOWIAK2M00:22:04 
207Piotr JASZCZUK3M00:22:04 
208Agnieszka Maria KWIATKOWSKA30F00:22:07 
209Zbigniew ZIOJŁA2M00:22:10 
210Marcin PIĄTEK3M00:22:10 
211Marcin PACEK1M00:22:11Biegam bo lubie Gdynia
212Piotr SZCZEPAŃSKI3M00:22:12 
213Michał NIKSA6M00:22:13 
214Marcin KOLDYKA1M00:22:13 
215Zbigniew SOŁTYS9M00:22:14 
216Damian ANDERS1M00:22:18 
217Mateusz BOROWSKI1M00:22:19 
218Małgorzata CYGAN8F00:22:21Team Biegowy Szczecinek
219Aleksandra BARANEK19F00:22:21Miejski Klub Pływacki Szczecinek
220Adrianna Monika SZABAŁOWSKA62F00:22:22 
221Janusz JAROSZ2M00:22:22Team Biegowy Szczecinek
222Radosław KOCZWARA2M00:22:22 
223Katarzyna PASTWA1F00:22:25 
224Michał KISIEL88M00:22:26 
225Lukasz OTOLSKI1M00:22:28 
226Marek KISIELIŃSKI1M00:22:29 
227Maciej MYDŁOWSKI13M00:22:30Team Biegowy Szczecinek
228Łukasz Szymon SZOPA59M00:22:30 
229Jacek PESTKA26M00:22:31 
230Krzysztof TORCHALSKI1M00:22:31 
231Marcin MURAWSKI51M00:22:31 
232Piotr CHRZANOWSKI93M00:22:31Team Biegowy Szczecinek
233Jan Paweł KOWALEWSKI14M00:22:32 
234Seweryn LECKI58M00:22:33For Fan Szczecinek
235Jacek Marek SCHIENBEIN105M00:22:34 
236Stanisław KOCEMBA1M00:22:34 
237Magdalena POTOCKA1F00:22:35Chrzanów
238Marcin KOZIBRODA201M00:22:35Team Biegowy Szczecinek
239Kacper SOLAREK7M00:22:35 
240Grzegorz Marek ANDRUSZKIEWICZ228M00:22:38 
241Marcin GWIAŹDZIŃSKI1M00:22:39Running Sucks
242Karol MILEWSKI1M00:22:39 
243Sławomir BIELECKI1M00:22:41Leśne Ludki Żarki Letnisko
244Paweł ZAPART3M00:22:42BPH Runners Team
245Marcin GUMOWSKI1M00:22:42 
246Maciek WOZNICKI1M00:22:45Running Sucks
247Przemysław JAROSZ1M00:22:46 
248Rafał Sebastian MIKOŁAJCZYK1M00:22:47 
249Tomasz BACIC4M00:22:47 
250Tomasz WOJNOWSKI8M00:22:47 
251Sylwia TYLUŚ158F00:22:48Team Biegowy Szczecinek
252Sebastian SOBOLEWSKI13M00:22:48MKL Szczecinek
253Franciszek WŁODARCZYK1M00:22:52Miejski Klub Pływacki Szczecinek
254Tomasz SZYMAŃSKI133M00:22:52Team Biegowy Szczecinek
255Stanisław KARWAT259M00:22:52 
256Wojciech PESTKA1M00:22:56 
257Jarosław SZYMAŃSKI179M00:22:56Team Biegowy Szczecinek
258Zbigniew STĘPLOWSKI1M00:22:57Leśne Ludki Żarki Letnisko
259Bartek BUKOWSKI2M00:22:57 
260Roman KLIMAS2M00:22:57 
261Tomasz PIESIK6M00:22:57 
262Łukasz Kamil ONUFROWICZ14M00:22:58 
263Julia Iwona BARAN8F00:22:58MKL Szczecinek
264Paweł KAŁUŻNY98M00:22:58 
265Witold TOBOLA1M00:23:00 
266Jędrzej ZAKRZEWSKI18M00:23:03 
267Daniel CYGLER1M00:23:03 
268Sławomir ŁUCZEJKO181M00:23:04 
269Kacper SZYMANSKI6M00:23:06 
270Tomasz SIEGERT32M00:23:06 
271Marika Magdalena BORUC4F00:23:07RAZ Szczecin
272Maciej MAKSELON1M00:23:07 
273Magdalena PIENIAZEK4F00:23:08 
274Adam ZARĘBA2M00:23:08 
275Krzysztof KOWAL2M00:23:08Pro-Run Wrocław
276Bernard KOWALCZYK105M00:23:09 
277Maciej STAWIAK8M00:23:10 
278Tomasz STARZOMSKI5M00:23:10 
279Andrzej BIEDRZYCKI1M00:23:11 
280Łukasz NOWAK1M00:23:12Running Sucks
281Ernest ZŁOTKOWSKI1M00:23:12 
282Arkadiusz ADAMOWICZ32M00:23:13 
283Justyna Weronika LIPCZEWSKA26F00:23:14 
284Patrycja NERĆ18F00:23:16Miejski Klub Pływacki Szczecinek
285Tomasz TADROWSKI15M00:23:18 
286Anna MAKSELON20F00:23:19 
287Marek Henryk SZABAŁOWSKI87M00:23:19 
288Anna LEWANDOWSKA10F00:23:21MKL Szczecinek
289Lukasz FISCHER7M00:23:22 
290Maciej WITKOWSKI1M00:23:24 
291Jacek KSZCZANOWICZ1M00:23:25 
292Arkadiusz Piotr KUTA1M00:23:25MKL Szczecinek
293Maciej ZYŚKO1M00:23:26 
294Mariusz BARAN6M00:23:26 
295Paweł ALBRECHT1M00:23:27 
296Robert Ryszard KOCHANOWSKI4M00:23:29Chciałbym dodać klub
297Kacper Marcin KUPISZ10M00:23:30Team Biegowy Szczecinek
298Krzysztof LUDWIKOWSKI2M00:23:31 
299Rafał HRYNIEWICZ64M00:23:31 
300Jan BARGANOWSKI1M00:23:32 
301Tomasz PIETRZAK12M00:23:33 
302Małorzata POLIWKA - KISIEL80F00:23:33 
303Agnieszka SOBOLEWSKA3F00:23:34 
304Piotr CZAJA7M00:23:35 
305Piotr SZCZEPAŃSKI1M00:23:35 
306Martyna ZIĘBA14F00:23:36Zespół Szkół Społecznych STO Szczecinek
307Marcin PAWEŁEK3M00:23:36Eaton Running Team
308Sławomir BECZEK1M00:23:38 
309Agnieszka Maria ROSA3F00:23:40 
310Bartosz SZUMSKI3M00:23:40 
311Piotr BOROWIECKI1M00:23:42 
312Daria MILCZEWSKA19F00:23:44MKL Szczecinek
313Filip KOSIŃSKI3M00:23:46 
314Szymon PODOLAŃCZYK1M00:23:47 
315Mariusz Marcin GWIAZDA50M00:23:47 
316Dawid MIASTOWSKI1M00:23:48 
317Robert HOŁOWNIA47M00:23:49 
318Greg VASSEUR2M00:23:49MKL Szczecinek
319Adrianna CHYL1F00:23:49 
320Mariusz MACIASZEK7M00:23:50 
321Dariusz GRABUSIŃSKI1M00:23:51 
322Wiktoria CZAJA1F00:23:51 
323Dawid UNTON1M00:23:51 
324Paweł Jakub KUBIŚ13M00:23:51 
325Krzysztof LISTWAN6M00:23:52 
326Joanna DYMECKA97F00:23:52 
327Sandra Weronika BRUKSZTUS8F00:23:52 
328Antoni SZYŁEJKO1M00:23:52 
329Mikołaj CZECHOWICZ3M00:23:54Goggle Pro Active Eyewear
330Katarzyna SZCZEPANIAK7F00:23:55 
331Szymon LEWITA2M00:23:55 
332Jakub BĄK1M00:23:55Goggle Pro Active Eyewear
333Tomasz JAKUBIEC4M00:23:55 
334Aleksandra MIKŁASZ16F00:23:57 
335Konrad JAROSZ1M00:23:57 
336Damian SZEWCZAK1M00:24:01 
337Damian ANDRES1M00:24:02 
338Tomasz CHABOWSKI1M00:24:02 
339Łukasz KREJA1M00:24:03BIEGAJĄCY TCZEW
340Jarosław KUCHTA3M00:24:04 
341Justyna LECKA10F00:24:04 
342Łukasz NESTER1M00:24:04 
343Bartłomiej BURKHARD1M00:24:05 
344Stanisław PODLASEK1M00:24:06 
345Wojciech KUJATT1M00:24:06Run Pro Sport
346Kamil CHOLEWA1M00:24:07 
347Mariusz CELIŃSKI-DROZD1M00:24:08 
348Jan KACZMAREK1M00:24:09 
349Patryk GALANT1M00:24:09 
350Ewa SZYMAŃSKA149F00:24:09Team Biegowy Szczecinek
351Jacek ZAKRZEWSKI2M00:24:09 
352Monika GAŃSKA-KARAMON1F00:24:10 
353Aleksander PETZA1M00:24:10 
354Dorota Iwona GUTOWSKA4F00:24:10 
355Lena BOCHENEK1F00:24:11MKL Szczecinek
356Błażej REDZIMSKI1M00:24:11 
357Florian BRANDMAIR16M00:24:11 
358Wojciech SULARZ1M00:24:12 
359Przemysław TORŁOP2M00:24:12Grupa Trójmiasto
360Zofia Iga SKROBANEK4F00:24:13 
361Freddy MIETTE2M00:24:13MKL Szczecinek
362Daria Sylwia SYPNIEWSKA6F00:24:15 
363Katarzyna ŁADOŃSKA2F00:24:15Pro-Run Wrocław
364Kamil NOWACKI3M00:24:16 
365Mirosław KACPERSKI1M00:24:19Vege Runners
366Karol KARWAT12M00:24:21 
367Monika JANKOWSKA18F00:24:21 
368Andrzej WALACH1M00:24:22 
369Jakub BOCHEŃSKI4M00:24:22Zespół Szkół Społecznych STO Szczecinek
370Simon HAWKINS1M00:24:23 
371Maksymilian WRÓBLEWSKI1M00:24:23 
372Piotr ZIĘTARA1M00:24:24 
373Joanna HAWKINS1F00:24:24Pure Endurance Triathletes
374Roman TOBOŁA6M00:24:25 
375Dariusz LEŚNIEWSKI13M00:24:26 
376Tomasz KISIELIŃSKI1M00:24:26 
377Tomasz KASZKUR2M00:24:26 
378Robert SUCHODOLSKI2M00:24:28 
379Aleksandra Lucyna BECZEK3F00:24:30 
380Tadeusz PARCZEWSKI1M00:24:31 
381Gabriela Maja ANIOŁOWSKA30F00:24:31Triathlon Szczecinek
382Łukasz GRABOWSKI1M00:24:32 
383Adam NOWAK7M00:24:33Team Biegowy Szczecinek
384Hanna FOLTYNIEWICZ1F00:24:33Miejski Klub Pływacki Szczecinek
385Dariusz MIKŁASZ11M00:24:33 
386Tomasz MISIEWICZ2M00:24:33 
387Sylwester DĄBKOWSMI1M00:24:34 
388Krzysztof ROCZYŃSKI1M00:24:34 
389Mateusz Andrzej FERENC1M00:24:35 
390Ewelina Joanna WEJNER-POLASIK12F00:24:35Team Biegowy Szczecinek
391Dawid STENCEL1M00:24:36 
392Karol KOCINSKI1M00:24:37Trenuj z nami
393Daniel RAK1M00:24:37 
394Bartłomiej KOZAKIEWICZ3M00:24:38 
395Mateusz SZYMAŃSKI1M00:24:38 
396Piotr Karol PALUCH3M00:24:44 
397Aldona TRZEBIATOWSKA1F00:24:44 
398Andrzej ŻEBROWSKI2M00:24:44 
399Dawid NIEWIADOMSKI2M00:24:45 
400Jarosław BACIC60M00:24:45 
401Adam SZYMAŃSKI24M00:24:45 
402Olaf MIELNIKIEWICZ22M00:24:49 
403Bożena LECHMAN35F00:24:49 
404Radosław MILATA-TROINSKI2M00:24:49Vege Runners
405Krzysztof JUSZCZYŃSKI1M00:24:50 
406Michał TYLUŚ4M00:24:51 
407Alicja PASZKIEL5F00:24:51MKL Szczecinek
408Mariusz MROZIK1M00:24:52Team Biegowy Szczecinek
409Mariusz Krzysztof NOWAK1M00:24:53 
410Michał FERENCOWYCZ2M00:24:53 
411Marcin KOŁODZIEJCZAK2M00:24:55 
412Marek STOKOWSKI1M00:24:55 
413Piotr BOBA316M00:24:56 
414Zygmunt Piotr SUCHANOWSKI61M00:24:56 
415Kamil KAŁDOŃSKI1M00:24:56 
416Grzes KAWCZYNSKI5M00:24:57 
417Bartosz LEWANDOWSKI1M00:24:57Hyde Park Harriers
418Jakub Grzegorz STEPEK6M00:24:57 
419Szymon JAKUBIEC1M00:24:57 
420Sylwia KASZUBOWSKA1F00:24:58 
421Agnieszka TRZEBIŃSKA1F00:24:59 
422Paweł WITCZUK4M00:25:00 
423Kasia WITKOWSKA5F00:25:01 
424Andrzej KOWAL16M00:25:01Team Biegowy Szczecinek
425Jacek KOLANOWSKI1M00:25:02 
426Marcin SZYDLIK1M00:25:02 
427Magdalena MASSOWA5F00:25:05 
428Janusz Andrzej OGRODZIŃSKI10M00:25:08 
429Magdalena TRYBUŁA22F00:25:10 
430Jacek BORUC5M00:25:10 
431Anna KULICKA4F00:25:11Team Biegowy Szczecinek
432Tomasz,dawid POLEHOŃSKI11M00:25:11 
433Karina MIELNIKIEWICZ41F00:25:12GKS GROM TUROWO
434Monika SOBOLEWSKA4F00:25:13 
435Karol SZYSZKA3M00:25:13 
436Magdalena SZYMIKOWSKA2F00:25:13 
437Marek DYWIZJUSZ27M00:25:15 
438Ewa TRANBOWICZ4F00:25:16 
439Jarosław GADULA3M00:25:18 
440Adrian SUPERSON1M00:25:18 
441Marta BOCHEŃSKA22F00:25:19 
442Grzegorz MAZURKIEWICZ45M00:25:20 
443Martyna Magda ATAMAŃCZUK6F00:25:21 
444Karol ŚWIĘTOCHOWSKI2M00:25:21 
445Aleksander ŁAZARSKI1M00:25:21 
446Stanisław MRUGALSKI1M00:25:22 
447Tadeusz LISOWSKI2M00:25:22 
448Jakub Paweł WIECZOREK2M00:25:24 
449Oliwer WÓJCIK5M00:25:24 
450Krzysztof MAJ4M00:25:25 
451Miłosz WÓJCIK5M00:25:25 
452Justyna LIPCZEWSKA1F00:25:26 
453Marcin ŻELAZNOWSKI5M00:25:28 
454Anna ROLIK1F00:25:29 
455Jan POBŁOCKI1M00:25:30Grupa Trójmiasto
456Frederic GAPINSKI1M00:25:35MKL Szczecinek
457Mariusz KIELING1M00:25:36 
458Jerzy HARDIE-DOUGLAS5M00:25:38 
459Igor ZACZEK1M00:25:39 
460Szymon GOTOWIEC1M00:25:40 
461Marek KASZCZYK1M00:25:40 
462Paweł KEMPINSKI1M00:25:40 
463Piotr KUTCZYŃSKI16M00:25:40 
464Bartosz Dawid WIERZBICKI5M00:25:41MKL Szczecinek
465Michał DROZD1M00:25:42 
466Wiesław GASEK1M00:25:42 
467Arkadiusz Krzysztof JAKUBOWSKI1M00:25:42 
468Tobiasz RYBACKI1M00:25:43 
469Piotr FIJAŁKOWSKI1M00:25:44 
470Teremy BASTIN1M00:25:44MKL Szczecinek
471Damian RUSZKOWSKI2M00:25:46 
472Wojciech KIEDROWSKI7M00:25:47 
473Jolanta FABISZAK8F00:25:47 
474Rafał ROCZYŃSKI1M00:25:47 
475Karolina Agnieszka WITCZUK8F00:25:51 
476Marcel Stanisław SZYMAŃSKI3M00:25:51 
477Łukasz Krzysztof ARCIUSZKIEWICZ1M00:25:51 
478Piotr BEDNARSKI1M00:25:56 
479Agata MARCINKOWSKA2F00:25:56 
480Maciej NAJDEREK1M00:25:59 
481Piotr Robert KARWAT11M00:25:59 
482Cezary BRUDKA1M00:26:01 
483Piotr Aleksander RYNKIEWICZ5M00:26:03 
484Dominik SZERSZEŃ1M00:26:03Miejski Klub Pływacki Szczecinek
485Renata JABŁOŃSKA90F00:26:03Team Biegowy Szczecinek
486Hanna SYPNIEWSKA1F00:26:04 
487Aleksandra BARANEK1F00:26:05 
488Klaudia KUBIAK3F00:26:05 
489Maciej CIĘŻKI6M00:26:05 
490Paul FREYNE1M00:26:06 
491Filip RUPIK2M00:26:06 
492Joanna MALINOWSKA11F00:26:07 
493Anna TRITT4F00:26:09 
494Dominika Maria KWIATKOWSKA4F00:26:09 
495Sylwia Anna SZAMSZON40F00:26:15 
496Agata ŁADOŃSKA2F00:26:15BŁYSKAWICE RUGBY WROCŁAW
497Roman JAŁOWIECKI1M00:26:19 
498Konrad KASZUCKI2M00:26:21 
499Sonia FABISZAK3F00:26:22 
500Waldemar ZABORSKI1M00:26:23