parkrun Szczecinek 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Daniel MIKIELSKI1M00:16:21 
2Sylwester SZYMAŃSKI156M00:16:54ULKS Barwice
3Łukasz WIRKUS4M00:17:03 
4Józef ZABIELSKI3M00:17:16 
5Maciej BODNAR1M00:17:20 
6Miłosz CZECHOWICZ5M00:17:201 LO Piła
7Arkadiusz KOZAK2M00:17:22 
8Igor SIÓDMIAK41M00:17:297PRO Siódmiak Team
9Zbigniew BŁASZCZYK18M00:17:33 
10Mateusz LECKI154M00:17:34For Fan Szczecinek
11Mirosław KOWALSKI81M00:17:39Team Biegowy Szczecinek
12Łukasz CERK20M00:17:41 
13Dariusz MONKIEWICZ2M00:17:45Team Biegowy Szczecinek
14Michal MAZUR2M00:17:45 
15Tomasz KACZMAREK19M00:17:46 
16Michał SZYŁO14M00:17:47 
17Mateusz SITEK1M00:17:55 
18Marek CHOŁOTA2M00:17:58Biegowyswiat.pl
19Wiesław JAROSZ1M00:18:07 
20Bogdan LEWANDOWSKI20M00:18:13MKL Szczecinek
21Adrian SIENKIEWICZ21M00:18:17MKL Szczecinek
22Maciej FOLTYNIEWICZ23M00:18:24 
23Łukasz STACHERSKI1M00:18:30Biegamyrazem.pl
24Andrzej KĘDZIERSKI234M00:18:33 
25Eryk WITKIEWICZ1M00:18:34 
26Marcin STARSZAK1M00:18:44 
27Paweł POŁUBIŃSKI54M00:18:47 
28Tomasz SZELIGOWSKI4M00:18:48 
29Łukasz KLAŚ1M00:18:51Nudne Piątki
30Michał ŻUKOWSKI71M00:18:54 
31Mateusz KOWALCZUK4M00:18:59 
32Krzysztof Adam TRĘBSKI3M00:19:02#ZABIEGANINOCĄ
33Paweł PESTKA6M00:19:07 
34Andrzej SOLIWODA2M00:19:08KB Maniac
35Sylwester GÓRA74M00:19:08#ZABIEGANINOCĄ
36Antonina RYCHTER4F00:19:09MKL Szczecinek
37Aleks KIZIELEWICZ2M00:19:09 
38Wojciech CUBER22M00:19:10#ZABIEGANINOCĄ
39Damian WYSOCKI16M00:19:12MKL Szczecinek
40Jacek CHOŁOTA4M00:19:13MKL Szczecinek
41Piotr ŻYJEWSKI110M00:19:15Team Biegowy Szczecinek
42Mariusz KOSTASZ1M00:19:15 
43Wojtek WIECZOREK16M00:19:17MKL Szczecinek
44Miłosz SOJKA3M00:19:17 
45Piotr SZYPCIO19M00:19:17 
46Tomasz OGONOWSKI27M00:19:18Team Biegowy Szczecinek
47Małgorzata Amelia SZABAŁOWSKA140F00:19:19 
48Paweł NOCEK1M00:19:19 
49Jacek Cezary FURMANKIEWICZ20M00:19:19 
50Mariusz DASZKIEWICZ1M00:19:20 
51Cyprian CHWIAŁKOWSKI1M00:19:24 
52Robert WALCZAK1M00:19:26Naramowice Biegają
53Roland PAWŁOWICZ19M00:19:287PRO - SIÓDMIAK TRIATHLON TEAM
54Rafał RÓŻAŃSKI61M00:19:29 
55Daniel WIECZOREK12M00:19:30 
56Marcin SITOWSKI2M00:19:32 
57Sebastian JANIAK64M00:19:32Team Biegowy Szczecinek
58Konrad Piotr LASAK108M00:19:33 
59Dominik KRÓL1M00:19:33 
60Marian OSTROWSKI19M00:19:34MKL Szczecinek
61Ryszard TRZEBIŃSKI2M00:19:35 
62Bogdan LEWANDOWSKI1M00:19:37MKL Szczecinek
63Andrzej BRALSKI1M00:19:39#ZABIEGANINOCĄ
64Jakub SZYBISTY7M00:19:39 
65Adam GRZYSTEK32M00:19:42 
66Zbigniew ECKERT194M00:19:42Team Biegowy Szczecinek
67Piotr BULACZ1M00:19:42Sudbury Joggers
68Grzegorz Paweł NOWAK1M00:19:45parkrun tourists Poznań
69Jakub POKUSA1M00:19:46 
70Krzysztof PADOŁ2M00:19:46 
71Paweł LESZCZYSZYN64M00:19:49 
72Marcin GRZYSTEK268M00:19:51 
73Mateusz GOBIS1M00:19:51 
74Cezary WIĘCKOWSKI1M00:19:53 
75Marcin Jakub SOCHA12M00:19:54 
76Natalia KOWALIK71F00:19:54MKL Szczecinek
77Krzysztof MIELCZAREK7M00:19:54 
78Radosław ŁUCZAK2M00:19:54 
79Karol Paweł MERK17M00:19:55MKL Szczecinek
80Witek LOCHOWSKI1M00:19:56Raheny Shamrock AC
81Kamil Teodor FRĄCKOWSKI7M00:19:57 
82Mariusz MURAWSKI8M00:19:58 
83Jacek TROINSKI1M00:19:59 
84Adrian ZAKRZEWSKI4M00:19:59 
85Rafał Łukasz ŁODZIATO11M00:19:59 
86Maciej KACZMARSKI1M00:20:00 
87Rafal MIKOLAJCZYK3M00:20:01 
88Mariusz RYNDAK72M00:20:01 
89Julius Job Klein Bramel JULIUS2M00:20:02 
90Ireneusz SYWANYCZ1M00:20:07 
91Mateusz BOROWSKI1M00:20:12 
92Marek PŁATOSZ33M00:20:12 
93Paweł KOZAK1M00:20:13 
94Kacper GRZEŚ11M00:20:13Miejski Klub Pływacki Szczecinek
95Krzysztof Mariusz WACHOWICZ4M00:20:14 
96Piotr WUJTIUK16M00:20:17 
97Arkadiusz MADALIŃSKI11M00:20:18Klub Sportowy Alaska
98Szymon Piotr STARKOWSKI2M00:20:19 
99Szymon KADEJ2M00:20:19 
100Bartek SOKOŁOWSKI16M00:20:20MKL Szczecinek
101Leszek GARGUL5M00:20:25 
102Lukasz CWIKLEWSKI1M00:20:26Pitreavie AAC
103John ROSSIELLO1M00:20:27Team Biegowy Szczecinek
104Szymon KRUCZYŃSKI1M00:20:28 
105Dariusz SCHMIDT7M00:20:29 
106Grzegorz ŁUKASZCZUK5M00:20:29 
107Igor BOGDAŃSKI1M00:20:31 
108Piotr ŚWIGOŃSKI19M00:20:32Team Biegowy Szczecinek
109Piotr MIKOŁAJEWSKI1M00:20:32Sporturismo.pl
110Marek OKUSZKO1M00:20:33 
111Adie KIRKHAM1M00:20:34Overseal Running Club
112Janusz POCHRANOWICZ2M00:20:34 
113Paweł POLASIK49M00:20:35Team Biegowy Szczecinek
114Piotr URBALA3M00:20:36 
115Tomasz DRĄŻKOWSKI59M00:20:37Miejski Klub Pływacki Szczecinek
116Piotr PINDRAL114M00:20:38 
117Michał Władysław ŻYLSKI1M00:20:39Aktywny Poznań
118Tobiasz CAŁUCH1M00:20:39 
119Tomasz SĘKULSKI5M00:20:39Miejski Klub Pływacki Szczecinek
120Tadeusz GŁUPCZYK3M00:20:40Grupa Biegowa parkrun Warszawa
121Kamila WERNER4F00:20:40 
122Marcin GAŁKOWSKI1M00:20:40 
123Tadeusz JAKIMIEC6M00:20:41 
124Piotr TROŚNIAK51M00:20:42 
125Tomasz MAZUR66M00:20:45 
126Wojciech ZIÓŁKOWSKI3M00:20:45KB GOCH Bytów
127Dominik PIASKOWSKI1M00:20:45Hernik Team
128Krzysztof CHOJNACKI7M00:20:48 
129Krzysztof WEWIÓR4M00:20:49 
130Grzegorz KOŁODZIEJCZAK220M00:20:50 
131Dariusz NIEDZIELSKI1M00:20:53Vege Runners
132Wojciech PIESIK1M00:20:53 
133Patryk SIKORA4M00:20:56 
134Zofia Maria FOLTYNIEWICZ23F00:20:56 
135Jerzy KUMOROWSKI68M00:20:59 
136Seweryn Damian KOWALCZYK69M00:20:59Team Biegowy Szczecinek
137Daniel DROZD23M00:21:00MKL Szczecinek
138Michał Jakub PIETRZAK41M00:21:00 
139Kamil BRZEZIŃSKI6M00:21:00 
140Minke Hartman MINKE1F00:21:03 
141Zbigniew KOSIŃSKI2M00:21:03 
142Bartosz WIĘCEK14M00:21:05 
143Jan BARANOWSKI1M00:21:05 
144Hanna Maria SKROBANEK23F00:21:05Miejski Klub Pływacki Szczecinek
145Adrian KORKUS2M00:21:07 
146Robert SIEKLUCKI5M00:21:08 
147Grzegorz KASPRZYCA5M00:21:08 
148Jakub KISIELIŃSKI1M00:21:08 
149David ZIOJŁA2M00:21:11Biegająca Egzekucja
150Karol MILEWCZYK66M00:21:12 
151Alan MALINOWSKI2M00:21:13 
152Wiesław MECH28M00:21:14 
153Krzysztof LACHOWSKI5M00:21:14 
154Adam BUTOWICZ135M00:21:16 
155Maciej STAŚKOWIAK6M00:21:16 
156Kacper STĘPIEŃ10M00:21:16 
157Maciej DĄBKOWSKI4M00:21:21Miejski Klub Pływacki Szczecinek
158Filip KISIELIŃSKI1M00:21:21 
159Marian OSTROWSKI1M00:21:23 
160Eugeniusz ORLIKOWSKI1M00:21:24Biegamyrazem.pl
161Łukasz Bartłomiej FEDORCZAK3M00:21:24 
162Dawid ANDERMAN1M00:21:25 
163Piotr ŁAWROWSKI1M00:21:26 
164Grzegorz GÓRECKI1M00:21:26 
165Mariusz JANKOWSKI18M00:21:26 
166Witold RUSZKIEWICZ1M00:21:28 
167Artur PASZKIEL4M00:21:28 
168Marcel STĘPNIAK-GÓRA9M00:21:30MKL Szczecinek
169Aleksander SZYMAŃSKI1M00:21:30OLEKSY BIEGA
170Bartek MIENCIUK3M00:21:32 
171Mirek LEHNARTH8M00:21:33 
172Monika LAMPART1F00:21:38Badgers
173Artur ŚWIRSKI4M00:21:38MKL Szczecinek
174Paweł Tomasz IDZIAK5M00:21:38Team Biegowy Szczecinek
175Maciej ZIĘBA35M00:21:39 
176Michał SCHLEGEL1M00:21:42TreningSportowy.pl
177Marcin DUDA4M00:21:43 
178Andrzej SZYBISTY34M00:21:43 
179Krystian ECKERT33M00:21:44 
180Ryszard ŁADOŃSKI17M00:21:44Pro-Run Wrocław
181Michał SKRĘTOWICZ1M00:21:48 
182Kinga LASAK35F00:21:49MKL Szczecinek
183Agnieszka GÓRA49F00:21:49#ZABIEGANINOCĄ
184Maciej RYNDAK1M00:21:49 
185Patryś NIEWIADOMSKI1M00:21:52 
186Agnieszka KIJAK1F00:21:53 
187Przemysław ROMANOWSKI1M00:21:53 
188Sebastian ZIENKIEWICZ9M00:21:55 
189Marzena ZYŚKO19F00:21:55 
190Piotr POLGUJ217M00:21:57MKL Szczecinek
191Piotr JAROSZEWSKI1M00:21:57 
192Tomasz NAPIERAŁA1M00:21:58 
193Adam JAROSZEWSKI3M00:21:59 
194Jarosław SZYMIKOWSKI3M00:22:01 
195Rafał KIEŁTYKA18M00:22:01 
196Sławomir ROSADZIŃSKI1M00:22:03 
197Kamil WITKOWSKI1M00:22:03 
198Artur KASPERSKI1M00:22:03Goggle Pro Active Eyewear
199Jacek KULESZYŃSKI6M00:22:04 
200Jarosław CHUDZIK5M00:22:04 
201Artur PIASKOWIAK2M00:22:04 
202Piotr JASZCZUK3M00:22:04 
203Agnieszka Maria KWIATKOWSKA27F00:22:07 
204Marcin PIĄTEK3M00:22:10 
205Zbigniew ZIOJŁA2M00:22:10 
206Marcin PACEK1M00:22:11Biegam bo lubie Gdynia
207Piotr SZCZEPAŃSKI3M00:22:12 
208Marcin KOLDYKA1M00:22:13 
209Michał NIKSA6M00:22:13 
210Zbigniew SOŁTYS9M00:22:14 
211Damian ANDERS1M00:22:18 
212Mateusz BOROWSKI1M00:22:19 
213Aleksandra BARANEK19F00:22:21Miejski Klub Pływacki Szczecinek
214Małgorzata CYGAN8F00:22:21Team Biegowy Szczecinek
215Adrianna Monika SZABAŁOWSKA62F00:22:22 
216Janusz JAROSZ2M00:22:22Team Biegowy Szczecinek
217Radosław KOCZWARA2M00:22:22 
218Katarzyna PASTWA1F00:22:25 
219Michał KISIEL88M00:22:26 
220Lukasz OTOLSKI1M00:22:28 
221Marek KISIELIŃSKI1M00:22:29 
222Maciej MYDŁOWSKI13M00:22:30Team Biegowy Szczecinek
223Łukasz Szymon SZOPA59M00:22:30 
224Marcin MURAWSKI44M00:22:31 
225Jacek PESTKA26M00:22:31 
226Krzysztof TORCHALSKI1M00:22:31 
227Piotr CHRZANOWSKI93M00:22:31Team Biegowy Szczecinek
228Jan Paweł KOWALEWSKI14M00:22:32 
229Seweryn LECKI57M00:22:33For Fan Szczecinek
230Jacek Marek SCHIENBEIN99M00:22:34 
231Stanisław KOCEMBA1M00:22:34 
232Magdalena POTOCKA1F00:22:35Chrzanów
233Marcin KOZIBRODA196M00:22:35Team Biegowy Szczecinek
234Kacper SOLAREK7M00:22:35 
235Grzegorz Marek ANDRUSZKIEWICZ222M00:22:38 
236Karol MILEWSKI1M00:22:39 
237Marcin GWIAŹDZIŃSKI1M00:22:39Running Sucks
238Sławomir BIELECKI1M00:22:41Leśne Ludki Żarki Letnisko
239Paweł ZAPART3M00:22:42BPH Runners Team
240Marcin GUMOWSKI1M00:22:42 
241Maciek WOZNICKI1M00:22:45Running Sucks
242Przemysław JAROSZ1M00:22:46 
243Rafał Sebastian MIKOŁAJCZYK1M00:22:47 
244Tomasz BACIC4M00:22:47 
245Tomasz WOJNOWSKI8M00:22:47 
246Sylwia TYLUŚ155F00:22:48Team Biegowy Szczecinek
247Sebastian SOBOLEWSKI13M00:22:48MKL Szczecinek
248Tomasz SZYMAŃSKI133M00:22:52Team Biegowy Szczecinek
249Stanisław KARWAT249M00:22:52 
250Franciszek WŁODARCZYK1M00:22:52Miejski Klub Pływacki Szczecinek
251Wojciech PESTKA1M00:22:56 
252Bartek BUKOWSKI2M00:22:57 
253Roman KLIMAS2M00:22:57 
254Zbigniew STĘPLOWSKI1M00:22:57Leśne Ludki Żarki Letnisko
255Tomasz PIESIK6M00:22:57 
256Łukasz Kamil ONUFROWICZ14M00:22:58 
257Paweł KAŁUŻNY98M00:22:58 
258Julia Iwona BARAN8F00:22:58MKL Szczecinek
259Witold TOBOLA1M00:23:00 
260Daniel CYGLER1M00:23:03 
261Jędrzej ZAKRZEWSKI18M00:23:03 
262Sławomir ŁUCZEJKO173M00:23:04 
263Kacper SZYMANSKI6M00:23:06 
264Tomasz SIEGERT32M00:23:06 
265Maciej MAKSELON1M00:23:07 
266Marika Magdalena BORUC4F00:23:07RAZ Szczecin
267Adam ZARĘBA2M00:23:08 
268Magdalena PIENIAZEK4F00:23:08 
269Krzysztof KOWAL2M00:23:08Pro-Run Wrocław
270Bernard KOWALCZYK105M00:23:09 
271Tomasz STARZOMSKI5M00:23:10 
272Maciej STAWIAK7M00:23:10 
273Andrzej BIEDRZYCKI1M00:23:11 
274Łukasz NOWAK1M00:23:12Running Sucks
275Ernest ZŁOTKOWSKI1M00:23:12 
276Arkadiusz ADAMOWICZ32M00:23:13 
277Justyna Weronika LIPCZEWSKA26F00:23:14 
278Tomasz TADROWSKI14M00:23:18 
279Jarosław SZYMAŃSKI170M00:23:18Team Biegowy Szczecinek
280Marek Henryk SZABAŁOWSKI85M00:23:19 
281Anna MAKSELON20F00:23:19 
282Anna LEWANDOWSKA10F00:23:21MKL Szczecinek
283Lukasz FISCHER7M00:23:22 
284Maciej WITKOWSKI1M00:23:24 
285Jacek KSZCZANOWICZ1M00:23:25 
286Arkadiusz Piotr KUTA1M00:23:25MKL Szczecinek
287Mariusz BARAN6M00:23:26 
288Maciej ZYŚKO1M00:23:26 
289Paweł ALBRECHT1M00:23:27 
290Robert Ryszard KOCHANOWSKI4M00:23:29Chciałbym dodać klub
291Kacper Marcin KUPISZ10M00:23:30Team Biegowy Szczecinek
292Krzysztof LUDWIKOWSKI2M00:23:31 
293Rafał HRYNIEWICZ63M00:23:31 
294Jan BARGANOWSKI1M00:23:32 
295Tomasz PIETRZAK8M00:23:33 
296Małorzata POLIWKA - KISIEL79F00:23:33 
297Maciej PIANOWSKI7M00:23:35 
298Piotr CZAJA7M00:23:35 
299Piotr SZCZEPAŃSKI1M00:23:35 
300Martyna ZIĘBA14F00:23:36Zespół Szkół Społecznych STO Szczecinek
301Marcin PAWEŁEK3M00:23:36Eaton Running Team
302Sławomir BECZEK1M00:23:38 
303Bartosz SZUMSKI3M00:23:40 
304Agnieszka Maria ROSA3F00:23:40 
305Piotr BOROWIECKI1M00:23:42 
306Daria MILCZEWSKA19F00:23:44MKL Szczecinek
307Filip KOSIŃSKI3M00:23:46 
308Szymon PODOLAŃCZYK1M00:23:47 
309Mariusz Marcin GWIAZDA50M00:23:47 
310Dawid MIASTOWSKI1M00:23:48 
311Adrianna CHYL1F00:23:49 
312Robert HOŁOWNIA47M00:23:49 
313Greg VASSEUR2M00:23:49MKL Szczecinek
314Mariusz MACIASZEK7M00:23:50 
315Dariusz GRABUSIŃSKI1M00:23:51 
316Wiktoria CZAJA1F00:23:51 
317Paweł Jakub KUBIŚ12M00:23:51 
318Dawid UNTON1M00:23:51 
319Krzysztof LISTWAN6M00:23:52 
320Antoni SZYŁEJKO1M00:23:52 
321Joanna DYMECKA97F00:23:52 
322Sandra Weronika BRUKSZTUS8F00:23:52 
323Mikołaj CZECHOWICZ3M00:23:54Goggle Pro Active Eyewear
324Katarzyna SZCZEPANIAK7F00:23:55 
325Szymon LEWITA2M00:23:55 
326Tomasz JAKUBIEC4M00:23:55 
327Jakub BĄK1M00:23:55Goggle Pro Active Eyewear
328Konrad JAROSZ1M00:23:57 
329Aleksandra MIKŁASZ16F00:23:57 
330Agnieszka SOBOLEWSKA2F00:23:58 
331Patrycja NERĆ17F00:24:01Miejski Klub Pływacki Szczecinek
332Damian SZEWCZAK1M00:24:01 
333Damian ANDRES1M00:24:02 
334Jarosław KUCHTA3M00:24:04 
335Justyna LECKA10F00:24:04 
336Łukasz NESTER1M00:24:04 
337Bartłomiej BURKHARD1M00:24:05 
338Stanisław PODLASEK1M00:24:06 
339Wojciech KUJATT1M00:24:06Run Pro Sport
340Kamil CHOLEWA1M00:24:07 
341Mariusz CELIŃSKI-DROZD1M00:24:08 
342Patryk GALANT1M00:24:09 
343Jacek ZAKRZEWSKI2M00:24:09 
344Ewa SZYMAŃSKA142F00:24:09Team Biegowy Szczecinek
345Jan KACZMAREK1M00:24:09 
346Monika GAŃSKA-KARAMON1F00:24:10 
347Aleksander PETZA1M00:24:10 
348Dorota Iwona GUTOWSKA4F00:24:10 
349Błażej REDZIMSKI1M00:24:11 
350Lena BOCHENEK1F00:24:11MKL Szczecinek
351Florian BRANDMAIR16M00:24:11 
352Przemysław TORŁOP2M00:24:12Grupa Trójmiasto
353Wojciech SULARZ1M00:24:12
354Zofia Iga SKROBANEK4F00:24:13 
355Freddy MIETTE2M00:24:13MKL Szczecinek
356Daria Sylwia SYPNIEWSKA6F00:24:15 
357Katarzyna ŁADOŃSKA2F00:24:15Pro-Run Wrocław
358Kamil NOWACKI3M00:24:16 
359Mirosław KACPERSKI1M00:24:19Vege Runners
360Karol KARWAT11M00:24:21 
361Monika JANKOWSKA18F00:24:21 
362Andrzej WALACH1M00:24:22 
363Jakub BOCHEŃSKI4M00:24:22Zespół Szkół Społecznych STO Szczecinek
364Maksymilian WRÓBLEWSKI1M00:24:23 
365Simon HAWKINS1M00:24:23 
366Piotr ZIĘTARA1M00:24:24 
367Joanna HAWKINS1F00:24:24Pure Endurance Triathletes
368Roman TOBOŁA6M00:24:25 
369Dariusz LEŚNIEWSKI13M00:24:26 
370Tomasz KISIELIŃSKI1M00:24:26 
371Tomasz KASZKUR2M00:24:26 
372Robert SUCHODOLSKI2M00:24:28 
373Aleksandra Lucyna BECZEK3F00:24:30 
374Tadeusz PARCZEWSKI1M00:24:31 
375Gabriela Maja ANIOŁOWSKA30F00:24:31Triathlon Szczecinek
376Łukasz GRABOWSKI1M00:24:32 
377Adam NOWAK7M00:24:33Team Biegowy Szczecinek
378Dariusz MIKŁASZ11M00:24:33 
379Tomasz MISIEWICZ2M00:24:33 
380Krzysztof ROCZYŃSKI1M00:24:34 
381Sylwester DĄBKOWSMI1M00:24:34 
382Mateusz Andrzej FERENC1M00:24:35 
383Ewelina Joanna WEJNER-POLASIK12F00:24:35Team Biegowy Szczecinek
384Dawid STENCEL1M00:24:36 
385Karol KOCINSKI1M00:24:37Trenuj z nami
386Daniel RAK1M00:24:37 
387Mateusz SZYMAŃSKI1M00:24:38 
388Bartłomiej KOZAKIEWICZ3M00:24:38 
389Piotr Karol PALUCH3M00:24:44 
390Aldona TRZEBIATOWSKA1F00:24:44 
391Andrzej ŻEBROWSKI2M00:24:44 
392Dawid NIEWIADOMSKI2M00:24:45 
393Jarosław BACIC59M00:24:45 
394Adam SZYMAŃSKI24M00:24:45 
395Bożena LECHMAN35F00:24:49 
396Olaf MIELNIKIEWICZ22M00:24:49 
397Radosław MILATA-TROINSKI2M00:24:49Vege Runners
398Krzysztof JUSZCZYŃSKI1M00:24:50 
399Alicja PASZKIEL5F00:24:51MKL Szczecinek
400Mariusz MROZIK1M00:24:52Team Biegowy Szczecinek
401Mariusz Krzysztof NOWAK1M00:24:53 
402Michał FERENCOWYCZ2M00:24:53 
403Marcin KOŁODZIEJCZAK2M00:24:55 
404Marek STOKOWSKI1M00:24:55 
405Piotr BOBA305M00:24:56 
406Kamil KAŁDOŃSKI1M00:24:56 
407Zygmunt Piotr SUCHANOWSKI50M00:24:56 
408Jakub Grzegorz STEPEK6M00:24:57 
409Szymon JAKUBIEC1M00:24:57 
410Bartosz LEWANDOWSKI1M00:24:57Hyde Park Harriers
411Grzes KAWCZYNSKI5M00:24:57 
412Sylwia KASZUBOWSKA1F00:24:58 
413Agnieszka TRZEBIŃSKA1F00:24:59 
414Paweł WITCZUK4M00:25:00 
415Kasia WITKOWSKA5F00:25:01 
416Andrzej KOWAL16M00:25:01Team Biegowy Szczecinek
417Marcin SZYDLIK1M00:25:02 
418Jacek KOLANOWSKI1M00:25:02 
419Magdalena MASSOWA5F00:25:05 
420Janusz Andrzej OGRODZIŃSKI10M00:25:08 
421Jacek BORUC5M00:25:10 
422Magdalena TRYBUŁA22F00:25:10 
423Anna KULICKA4F00:25:11Team Biegowy Szczecinek
424Tomasz,dawid POLEHOŃSKI11M00:25:11 
425Karina MIELNIKIEWICZ41F00:25:12GKS GROM TUROWO
426Karol SZYSZKA3M00:25:13 
427Monika SOBOLEWSKA4F00:25:13 
428Magdalena SZYMIKOWSKA2F00:25:13 
429Marek DYWIZJUSZ27M00:25:15 
430Ewa TRANBOWICZ4F00:25:16 
431Adrian SUPERSON1M00:25:18 
432Jarosław GADULA3M00:25:18 
433Marta BOCHEŃSKA22F00:25:19 
434Grzegorz MAZURKIEWICZ45M00:25:20 
435Aleksander ŁAZARSKI1M00:25:21 
436Martyna Magda ATAMAŃCZUK6F00:25:21 
437Karol ŚWIĘTOCHOWSKI2M00:25:21 
438Stanisław MRUGALSKI1M00:25:22 
439Tadeusz LISOWSKI2M00:25:22 
440Jakub Paweł WIECZOREK2M00:25:24 
441Krzysztof MAJ4M00:25:25 
442Justyna LIPCZEWSKA1F00:25:26 
443Marcin ŻELAZNOWSKI5M00:25:28 
444Jan POBŁOCKI1M00:25:30Grupa Trójmiasto
445Frederic GAPINSKI1M00:25:35MKL Szczecinek
446Mariusz KIELING1M00:25:36 
447Jerzy HARDIE-DOUGLAS5M00:25:38 
448Igor ZACZEK1M00:25:39 
449Szymon GOTOWIEC1M00:25:40 
450Marek KASZCZYK1M00:25:40 
451Paweł KEMPINSKI1M00:25:40 
452Piotr KUTCZYŃSKI16M00:25:40 
453Bartosz Dawid WIERZBICKI5M00:25:41MKL Szczecinek
454Arkadiusz Krzysztof JAKUBOWSKI1M00:25:42 
455Wiesław GASEK1M00:25:42KB SPRINT Świdwin
456Michał DROZD1M00:25:42 
457Tobiasz RYBACKI1M00:25:43 
458Piotr FIJAŁKOWSKI1M00:25:44 
459Teremy BASTIN1M00:25:44MKL Szczecinek
460Damian RUSZKOWSKI2M00:25:46 
461Rafał ROCZYŃSKI1M00:25:47 
462Wojciech KIEDROWSKI7M00:25:47 
463Jolanta FABISZAK8F00:25:47 
464Marcel Stanisław SZYMAŃSKI3M00:25:51 
465Karolina Agnieszka WITCZUK8F00:25:51 
466Łukasz Krzysztof ARCIUSZKIEWICZ1M00:25:51 
467Agata MARCINKOWSKA2F00:25:56 
468Piotr BEDNARSKI1M00:25:56 
469Maciej NAJDEREK1M00:25:59 
470Piotr Robert KARWAT11M00:25:59 
471Cezary BRUDKA1M00:26:01 
472Piotr Aleksander RYNKIEWICZ5M00:26:03 
473Dominik SZERSZEŃ1M00:26:03Miejski Klub Pływacki Szczecinek
474Renata JABŁOŃSKA90F00:26:03Team Biegowy Szczecinek
475Hanna SYPNIEWSKA1F00:26:04 
476Klaudia KUBIAK3F00:26:05 
477Aleksandra BARANEK1F00:26:05 
478Maciej CIĘŻKI6M00:26:05 
479Paul FREYNE1M00:26:06 
480Filip RUPIK2M00:26:06 
481Joanna MALINOWSKA11F00:26:07 
482Dominika Maria KWIATKOWSKA4F00:26:09 
483Anna TRITT4F00:26:09 
484Sylwia Anna SZAMSZON40F00:26:15 
485Agata ŁADOŃSKA2F00:26:15BŁYSKAWICE RUGBY WROCŁAW
486Roman JAŁOWIECKI1M00:26:19 
487Konrad KASZUCKI2M00:26:21 
488Sonia FABISZAK3F00:26:22 
489Waldemar ZABORSKI1M00:26:23 
490Antoni GAZARKIEWICZ1M00:26:23 
491Damian TYLUŚ106M00:26:23 
492Michał GRZYSTEK4M00:26:25 
493Maciej Edward CZAJA5M00:26:25 
494Szymon Wiktor PIETRZAK1M00:26:25 
495Mikołaj PIETRZYK4M00:26:25Zespół Szkół Społecznych STO Szczecinek
496Anna KIELING21F00:26:25 
497Tomasz DUCHNOWSKI2M00:26:26 
498Basia ANDRUSZKIEWICZ39F00:26:27 
499Barbara BORUC54F00:26:28 
500Agnieszka Maria TARNOPOLSKA31F00:26:29Team Biegowy Szczecinek