parkrun Szczecinek 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Daniel MIKIELSKI1M00:16:21 
2Sylwester SZYMAŃSKI159M00:16:54ULKS Barwice
3Łukasz WIRKUS5M00:17:03 
4Józef ZABIELSKI3M00:17:16 
5Miłosz CZECHOWICZ5M00:17:20UKS Sportowiec Piła
6Maciej BODNAR1M00:17:20 
7Arkadiusz KOZAK2M00:17:22 
8Igor SIÓDMIAK41M00:17:297PRO Siódmiak Team
9Zbigniew BŁASZCZYK18M00:17:33 
10Mateusz LECKI156M00:17:34For Fan Szczecinek
11Mirosław KOWALSKI84M00:17:39Team Biegowy Szczecinek
12Łukasz CERK21M00:17:41 
13Michal MAZUR2M00:17:45 
14Dariusz MONKIEWICZ2M00:17:45Team Biegowy Szczecinek
15Tomasz KACZMAREK19M00:17:46 
16Michał SZYŁO15M00:17:47 
17Mateusz SITEK1M00:17:55 
18Marek CHOŁOTA2M00:17:58Biegowyswiat.pl
19Wiesław JAROSZ1M00:18:07 
20Bogdan LEWANDOWSKI20M00:18:13MKL Szczecinek
21Adrian SIENKIEWICZ21M00:18:17MKL Szczecinek
22Maciej FOLTYNIEWICZ23M00:18:24 
23Łukasz STACHERSKI1M00:18:30
24Andrzej KĘDZIERSKI234M00:18:33 
25Eryk WITKIEWICZ1M00:18:34 
26Marcin STARSZAK1M00:18:44 
27Paweł POŁUBIŃSKI55M00:18:47 
28Tomasz SZELIGOWSKI4M00:18:48 
29Łukasz KLAŚ1M00:18:51Nudne Piątki
30Michał ŻUKOWSKI71M00:18:54 
31Mateusz KOWALCZUK4M00:18:59 
32Krzysztof Adam TRĘBSKI3M00:19:02#ZABIEGANINOCĄ
33Paweł PESTKA6M00:19:07 
34Andrzej SOLIWODA2M00:19:08KB Maniac
35Sylwester GÓRA74M00:19:08#ZABIEGANINOCĄ
36Aleks KIZIELEWICZ2M00:19:09 
37Antonina RYCHTER4F00:19:09MKL Szczecinek
38Wojciech CUBER22M00:19:10#ZABIEGANINOCĄ
39Damian WYSOCKI16M00:19:12MKL Szczecinek
40Jacek CHOŁOTA4M00:19:13MKL Szczecinek
41Piotr ŻYJEWSKI111M00:19:15Team Biegowy Szczecinek
42Mariusz KOSTASZ1M00:19:15 
43Wojtek WIECZOREK16M00:19:17MKL Szczecinek
44Miłosz SOJKA3M00:19:17 
45Piotr SZYPCIO19M00:19:17 
46Tomasz OGONOWSKI27M00:19:18Team Biegowy Szczecinek
47Paweł NOCEK1M00:19:19 
48Małgorzata Amelia SZABAŁOWSKA141F00:19:19 
49Jacek Cezary FURMANKIEWICZ20M00:19:19 
50Mariusz DASZKIEWICZ1M00:19:20 
51Cyprian CHWIAŁKOWSKI1M00:19:24 
52Robert WALCZAK1M00:19:26Naramowice Biegają
53Roland PAWŁOWICZ19M00:19:287PRO - SIÓDMIAK TRIATHLON TEAM
54Rafał RÓŻAŃSKI61M00:19:29 
55Daniel WIECZOREK12M00:19:30 
56Sebastian JANIAK64M00:19:32Team Biegowy Szczecinek
57Marcin SITOWSKI2M00:19:32 
58Konrad Piotr LASAK111M00:19:33 
59Dominik KRÓL1M00:19:33 
60Marian OSTROWSKI19M00:19:34MKL Szczecinek
61Ryszard TRZEBIŃSKI2M00:19:35 
62Bogdan LEWANDOWSKI1M00:19:37MKL Szczecinek
63Jakub SZYBISTY7M00:19:39 
64Andrzej BRALSKI1M00:19:39#ZABIEGANINOCĄ
65Piotr BULACZ1M00:19:42Sudbury Joggers
66Adam GRZYSTEK32M00:19:42 
67Zbigniew ECKERT194M00:19:42Team Biegowy Szczecinek
68Grzegorz Paweł NOWAK1M00:19:45parkrun tourists Poznań
69Jakub POKUSA1M00:19:46 
70Krzysztof PADOŁ2M00:19:46 
71Paweł LESZCZYSZYN67M00:19:49 
72Mateusz GOBIS1M00:19:51 
73Marcin GRZYSTEK271M00:19:51 
74Cezary WIĘCKOWSKI1M00:19:53 
75Radosław ŁUCZAK2M00:19:54 
76Natalia KOWALIK75F00:19:54MKL Szczecinek
77Krzysztof MIELCZAREK7M00:19:54 
78Marcin Jakub SOCHA15M00:19:54 
79Karol Paweł MERK17M00:19:55MKL Szczecinek
80Witek LOCHOWSKI1M00:19:56Raheny Shamrock AC
81Kamil Teodor FRĄCKOWSKI7M00:19:57 
82Mariusz MURAWSKI8M00:19:58 
83Rafał Łukasz ŁODZIATO11M00:19:59 
84Adrian ZAKRZEWSKI4M00:19:59 
85Jacek TROINSKI1M00:19:59 
86Maciej KACZMARSKI1M00:20:00 
87Rafal MIKOLAJCZYK3M00:20:01 
88Mariusz RYNDAK73M00:20:01 
89Julius Job Klein Bramel JULIUS2M00:20:02 
90Ireneusz SYWANYCZ1M00:20:07 
91Marek PŁATOSZ33M00:20:12 
92Dariusz SCHMIDT8M00:20:12 
93Mateusz BOROWSKI1M00:20:12 
94Kacper GRZEŚ11M00:20:13Miejski Klub Pływacki Szczecinek
95Paweł KOZAK1M00:20:13 
96Krzysztof Mariusz WACHOWICZ4M00:20:14 
97Piotr WUJTIUK16M00:20:17 
98Arkadiusz MADALIŃSKI11M00:20:18Klub Sportowy Alaska
99Szymon KADEJ2M00:20:19 
100Szymon Piotr STARKOWSKI2M00:20:19 
101Bartek SOKOŁOWSKI16M00:20:20MKL Szczecinek
102Leszek GARGUL5M00:20:25 
103Lukasz CWIKLEWSKI1M00:20:26Pitreavie AAC
104John ROSSIELLO1M00:20:27Team Biegowy Szczecinek
105Szymon KRUCZYŃSKI1M00:20:28 
106Grzegorz ŁUKASZCZUK5M00:20:29 
107Igor BOGDAŃSKI1M00:20:31 
108Piotr MIKOŁAJEWSKI1M00:20:32Sporturismo.pl
109Piotr ŚWIGOŃSKI19M00:20:32Team Biegowy Szczecinek
110Marek OKUSZKO1M00:20:33 
111Janusz POCHRANOWICZ2M00:20:34 
112Adie KIRKHAM1M00:20:34Overseal Running Club
113Paweł POLASIK49M00:20:35Team Biegowy Szczecinek
114Piotr URBALA3M00:20:36 
115Tomasz DRĄŻKOWSKI63M00:20:37Miejski Klub Pływacki Szczecinek
116Piotr PINDRAL116M00:20:38 
117Tomasz SĘKULSKI5M00:20:39Miejski Klub Pływacki Szczecinek
118Tobiasz CAŁUCH1M00:20:39 
119Michał Władysław ŻYLSKI1M00:20:39Aktywny Poznań
120Kamila WERNER4F00:20:40 
121Marcin GAŁKOWSKI1M00:20:40 
122Tadeusz GŁUPCZYK3M00:20:40100 Marathon Club Polska
123Tadeusz JAKIMIEC6M00:20:41 
124Piotr TROŚNIAK52M00:20:42 
125Wojciech ZIÓŁKOWSKI3M00:20:45KB GOCH Bytów
126Tomasz MAZUR71M00:20:45 
127Dominik PIASKOWSKI1M00:20:45Hernik Team
128Krzysztof CHOJNACKI7M00:20:48 
129Krzysztof WEWIÓR4M00:20:49 
130Grzegorz KOŁODZIEJCZAK225M00:20:50 
131Wojciech PIESIK1M00:20:53 
132Dariusz NIEDZIELSKI1M00:20:53Vege Runners
133Zofia Maria FOLTYNIEWICZ23F00:20:56 
134Patryk SIKORA4M00:20:56 
135Jerzy KUMOROWSKI71M00:20:59 
136Seweryn Damian KOWALCZYK70M00:20:59Team Biegowy Szczecinek
137Daniel DROZD23M00:21:00MKL Szczecinek
138Michał Jakub PIETRZAK41M00:21:00 
139Kamil BRZEZIŃSKI6M00:21:00 
140Minke Hartman MINKE1F00:21:03 
141Zbigniew KOSIŃSKI2M00:21:03 
142Jan BARANOWSKI1M00:21:05 
143Hanna Maria SKROBANEK24F00:21:05Miejski Klub Pływacki Szczecinek
144Bartosz WIĘCEK14M00:21:05 
145Adrian KORKUS2M00:21:07 
146Jakub KISIELIŃSKI1M00:21:08 
147Grzegorz KASPRZYCA5M00:21:08 
148Robert SIEKLUCKI5M00:21:08 
149David ZIOJŁA2M00:21:11Biegająca Egzekucja
150Karol MILEWCZYK66M00:21:12 
151Alan MALINOWSKI2M00:21:13 
152Wiesław MECH28M00:21:14 
153Krzysztof LACHOWSKI5M00:21:14 
154Maciej STAŚKOWIAK6M00:21:16 
155Kacper STĘPIEŃ10M00:21:16 
156Adam BUTOWICZ139M00:21:16 
157Maciej DĄBKOWSKI4M00:21:21Miejski Klub Pływacki Szczecinek
158Filip KISIELIŃSKI1M00:21:21 
159Marian OSTROWSKI1M00:21:23 
160Eugeniusz ORLIKOWSKI1M00:21:24Biegamyrazem.pl
161Łukasz Bartłomiej FEDORCZAK3M00:21:24 
162Dawid ANDERMAN1M00:21:25 
163Mariusz JANKOWSKI19M00:21:26 
164Piotr ŁAWROWSKI1M00:21:26 
165Grzegorz GÓRECKI1M00:21:26 
166Witold RUSZKIEWICZ1M00:21:28 
167Artur PASZKIEL4M00:21:28 
168Aleksander SZYMAŃSKI1M00:21:30OLEKSY BIEGA
169Marcel STĘPNIAK-GÓRA9M00:21:30MKL Szczecinek
170Bartek MIENCIUK3M00:21:32 
171Mirek LEHNARTH8M00:21:33 
172Paweł Tomasz IDZIAK5M00:21:38Team Biegowy Szczecinek
173Monika LAMPART1F00:21:38Badgers
174Artur ŚWIRSKI4M00:21:38MKL Szczecinek
175Maciej ZIĘBA35M00:21:39 
176Rafał KUMOROWSKI1M00:21:39 
177Michał SCHLEGEL1M00:21:42TreningSportowy.pl
178Andrzej SZYBISTY34M00:21:43 
179Marcin DUDA4M00:21:43 
180Krystian ECKERT33M00:21:44 
181Ryszard ŁADOŃSKI17M00:21:44Pro-Run Wrocław
182Tomasz DUCHNOWSKI3M00:21:45 
183Michał SKRĘTOWICZ1M00:21:48 
184Kinga LASAK35F00:21:49MKL Szczecinek
185Agnieszka GÓRA49F00:21:49#ZABIEGANINOCĄ
186Maciej RYNDAK1M00:21:49 
187Przemysław ROMANOWSKI2M00:21:50 
188Patryś NIEWIADOMSKI1M00:21:52 
189Agnieszka KIJAK1F00:21:53 
190Marzena ZYŚKO19F00:21:55 
191Sebastian ZIENKIEWICZ9M00:21:55 
192Piotr POLGUJ221M00:21:57MKL Szczecinek
193Piotr JAROSZEWSKI1M00:21:57 
194Tomasz NAPIERAŁA1M00:21:58 
195Adam JAROSZEWSKI3M00:21:59 
196Jarosław SZYMIKOWSKI3M00:22:01 
197Rafał KIEŁTYKA18M00:22:01 
198Kamil WITKOWSKI1M00:22:03 
199Sławomir ROSADZIŃSKI1M00:22:03 
200Artur KASPERSKI1M00:22:03Goggle Pro Active Eyewear
201Artur PIASKOWIAK2M00:22:04 
202Piotr JASZCZUK3M00:22:04 
203Jacek KULESZYŃSKI6M00:22:04 
204Jarosław CHUDZIK5M00:22:04 
205Agnieszka Maria KWIATKOWSKA28F00:22:07 
206Marcin PIĄTEK3M00:22:10 
207Zbigniew ZIOJŁA2M00:22:10 
208Marcin PACEK1M00:22:11Biegam bo lubie Gdynia
209Piotr SZCZEPAŃSKI3M00:22:12 
210Michał NIKSA6M00:22:13 
211Marcin KOLDYKA1M00:22:13 
212Zbigniew SOŁTYS9M00:22:14 
213Damian ANDERS1M00:22:18 
214Mateusz BOROWSKI1M00:22:19 
215Małgorzata CYGAN8F00:22:21Team Biegowy Szczecinek
216Aleksandra BARANEK19F00:22:21Miejski Klub Pływacki Szczecinek
217Radosław KOCZWARA2M00:22:22 
218Adrianna Monika SZABAŁOWSKA62F00:22:22 
219Janusz JAROSZ2M00:22:22Team Biegowy Szczecinek
220Katarzyna PASTWA1F00:22:25 
221Michał KISIEL88M00:22:26 
222Lukasz OTOLSKI1M00:22:28 
223Marek KISIELIŃSKI1M00:22:29 
224Łukasz Szymon SZOPA59M00:22:30 
225Maciej MYDŁOWSKI13M00:22:30Team Biegowy Szczecinek
226Piotr CHRZANOWSKI93M00:22:31Team Biegowy Szczecinek
227Krzysztof TORCHALSKI1M00:22:31 
228Jacek PESTKA26M00:22:31 
229Marcin MURAWSKI46M00:22:31 
230Jan Paweł KOWALEWSKI14M00:22:32 
231Seweryn LECKI58M00:22:33For Fan Szczecinek
232Jacek Marek SCHIENBEIN102M00:22:34 
233Stanisław KOCEMBA1M00:22:34 
234Magdalena POTOCKA1F00:22:35Chrzanów
235Marcin KOZIBRODA201M00:22:35Team Biegowy Szczecinek
236Kacper SOLAREK7M00:22:35 
237Grzegorz Marek ANDRUSZKIEWICZ222M00:22:38 
238Marcin GWIAŹDZIŃSKI1M00:22:39Running Sucks
239Karol MILEWSKI1M00:22:39 
240Sławomir BIELECKI1M00:22:41Leśne Ludki Żarki Letnisko
241Marcin GUMOWSKI1M00:22:42 
242Paweł ZAPART3M00:22:42BPH Runners Team
243Maciek WOZNICKI1M00:22:45Running Sucks
244Przemysław JAROSZ1M00:22:46 
245Tomasz BACIC4M00:22:47 
246Rafał Sebastian MIKOŁAJCZYK1M00:22:47 
247Tomasz WOJNOWSKI8M00:22:47 
248Sebastian SOBOLEWSKI13M00:22:48MKL Szczecinek
249Sylwia TYLUŚ158F00:22:48Team Biegowy Szczecinek
250Franciszek WŁODARCZYK1M00:22:52Miejski Klub Pływacki Szczecinek
251Tomasz SZYMAŃSKI133M00:22:52Team Biegowy Szczecinek
252Stanisław KARWAT253M00:22:52 
253Wojciech PESTKA1M00:22:56 
254Roman KLIMAS2M00:22:57 
255Tomasz PIESIK6M00:22:57 
256Zbigniew STĘPLOWSKI1M00:22:57Leśne Ludki Żarki Letnisko
257Bartek BUKOWSKI2M00:22:57 
258Paweł KAŁUŻNY98M00:22:58 
259Łukasz Kamil ONUFROWICZ14M00:22:58 
260Julia Iwona BARAN8F00:22:58MKL Szczecinek
261Witold TOBOLA1M00:23:00 
262Jędrzej ZAKRZEWSKI18M00:23:03 
263Daniel CYGLER1M00:23:03 
264Sławomir ŁUCZEJKO178M00:23:04 
265Tomasz SIEGERT32M00:23:06 
266Kacper SZYMANSKI6M00:23:06 
267Marika Magdalena BORUC4F00:23:07RAZ Szczecin
268Maciej MAKSELON1M00:23:07 
269Krzysztof KOWAL2M00:23:08Pro-Run Wrocław
270Adam ZARĘBA2M00:23:08 
271Magdalena PIENIAZEK4F00:23:08 
272Bernard KOWALCZYK105M00:23:09 
273Tomasz STARZOMSKI5M00:23:10 
274Maciej STAWIAK7M00:23:10 
275Andrzej BIEDRZYCKI1M00:23:11 
276Łukasz NOWAK1M00:23:12Running Sucks
277Ernest ZŁOTKOWSKI1M00:23:12 
278Arkadiusz ADAMOWICZ32M00:23:13 
279Maciej PIANOWSKI11M00:23:14 
280Justyna Weronika LIPCZEWSKA26F00:23:14 
281Patrycja NERĆ18F00:23:16Miejski Klub Pływacki Szczecinek
282Jarosław SZYMAŃSKI174M00:23:18Team Biegowy Szczecinek
283Tomasz TADROWSKI14M00:23:18 
284Anna MAKSELON20F00:23:19 
285Marek Henryk SZABAŁOWSKI85M00:23:19 
286Anna LEWANDOWSKA10F00:23:21MKL Szczecinek
287Lukasz FISCHER7M00:23:22 
288Maciej WITKOWSKI1M00:23:24 
289Jacek KSZCZANOWICZ1M00:23:25 
290Arkadiusz Piotr KUTA1M00:23:25MKL Szczecinek
291Mariusz BARAN6M00:23:26 
292Maciej ZYŚKO1M00:23:26 
293Paweł ALBRECHT1M00:23:27 
294Robert Ryszard KOCHANOWSKI4M00:23:29Chciałbym dodać klub
295Kacper Marcin KUPISZ10M00:23:30Team Biegowy Szczecinek
296Rafał HRYNIEWICZ63M00:23:31 
297Krzysztof LUDWIKOWSKI2M00:23:31 
298Jan BARGANOWSKI1M00:23:32 
299Tomasz PIETRZAK12M00:23:33 
300Małorzata POLIWKA - KISIEL79F00:23:33 
301Agnieszka SOBOLEWSKA3F00:23:34 
302Piotr CZAJA7M00:23:35 
303Piotr SZCZEPAŃSKI1M00:23:35 
304Marcin PAWEŁEK3M00:23:36Eaton Running Team
305Martyna ZIĘBA14F00:23:36Zespół Szkół Społecznych STO Szczecinek
306Sławomir BECZEK1M00:23:38 
307Agnieszka Maria ROSA3F00:23:40 
308Bartosz SZUMSKI3M00:23:40 
309Piotr BOROWIECKI1M00:23:42 
310Daria MILCZEWSKA19F00:23:44MKL Szczecinek
311Filip KOSIŃSKI3M00:23:46 
312Mariusz Marcin GWIAZDA50M00:23:47 
313Szymon PODOLAŃCZYK1M00:23:47 
314Dawid MIASTOWSKI1M00:23:48 
315Adrianna CHYL1F00:23:49 
316Robert HOŁOWNIA47M00:23:49 
317Greg VASSEUR2M00:23:49MKL Szczecinek
318Mariusz MACIASZEK7M00:23:50 
319Dawid UNTON1M00:23:51 
320Dariusz GRABUSIŃSKI1M00:23:51 
321Wiktoria CZAJA1F00:23:51 
322Paweł Jakub KUBIŚ13M00:23:51 
323Antoni SZYŁEJKO1M00:23:52 
324Joanna DYMECKA97F00:23:52 
325Sandra Weronika BRUKSZTUS8F00:23:52 
326Krzysztof LISTWAN6M00:23:52 
327Mikołaj CZECHOWICZ3M00:23:54Goggle Pro Active Eyewear
328Tomasz JAKUBIEC4M00:23:55 
329Jakub BĄK1M00:23:55Goggle Pro Active Eyewear
330Katarzyna SZCZEPANIAK7F00:23:55 
331Szymon LEWITA2M00:23:55 
332Aleksandra MIKŁASZ16F00:23:57 
333Konrad JAROSZ1M00:23:57 
334Damian SZEWCZAK1M00:24:01 
335Tomasz CHABOWSKI1M00:24:02 
336Damian ANDRES1M00:24:02 
337Łukasz KREJA1M00:24:03BIEGAJĄCY TCZEW
338Łukasz NESTER1M00:24:04 
339Jarosław KUCHTA3M00:24:04 
340Justyna LECKA10F00:24:04 
341Bartłomiej BURKHARD1M00:24:05 
342Wojciech KUJATT1M00:24:06Run Pro Sport
343Stanisław PODLASEK1M00:24:06 
344Kamil CHOLEWA1M00:24:07 
345Mariusz CELIŃSKI-DROZD1M00:24:08 
346Jacek ZAKRZEWSKI2M00:24:09 
347Ewa SZYMAŃSKA144F00:24:09Team Biegowy Szczecinek
348Jan KACZMAREK1M00:24:09 
349Patryk GALANT1M00:24:09 
350Monika GAŃSKA-KARAMON1F00:24:10 
351Aleksander PETZA1M00:24:10 
352Dorota Iwona GUTOWSKA4F00:24:10 
353Lena BOCHENEK1F00:24:11MKL Szczecinek
354Florian BRANDMAIR16M00:24:11 
355Błażej REDZIMSKI1M00:24:11 
356Przemysław TORŁOP2M00:24:12Grupa Trójmiasto
357Wojciech SULARZ1M00:24:12
358Zofia Iga SKROBANEK4F00:24:13 
359Freddy MIETTE2M00:24:13MKL Szczecinek
360Katarzyna ŁADOŃSKA2F00:24:15Pro-Run Wrocław
361Daria Sylwia SYPNIEWSKA6F00:24:15 
362Kamil NOWACKI3M00:24:16 
363Mirosław KACPERSKI1M00:24:19Vege Runners
364Monika JANKOWSKA18F00:24:21 
365Karol KARWAT11M00:24:21 
366Jakub BOCHEŃSKI4M00:24:22Zespół Szkół Społecznych STO Szczecinek
367Andrzej WALACH1M00:24:22 
368Maksymilian WRÓBLEWSKI1M00:24:23 
369Simon HAWKINS1M00:24:23 
370Joanna HAWKINS1F00:24:24Pure Endurance Triathletes
371Piotr ZIĘTARA1M00:24:24 
372Roman TOBOŁA6M00:24:25 
373Tomasz KISIELIŃSKI1M00:24:26 
374Tomasz KASZKUR2M00:24:26 
375Dariusz LEŚNIEWSKI13M00:24:26 
376Robert SUCHODOLSKI2M00:24:28 
377Aleksandra Lucyna BECZEK3F00:24:30 
378Gabriela Maja ANIOŁOWSKA30F00:24:31Triathlon Szczecinek
379Tadeusz PARCZEWSKI1M00:24:31 
380Łukasz GRABOWSKI1M00:24:32 
381Dariusz MIKŁASZ11M00:24:33 
382Tomasz MISIEWICZ2M00:24:33 
383Hanna FOLTYNIEWICZ1F00:24:33Miejski Klub Pływacki Szczecinek
384Adam NOWAK7M00:24:33Team Biegowy Szczecinek
385Sylwester DĄBKOWSMI1M00:24:34 
386Krzysztof ROCZYŃSKI1M00:24:34 
387Mateusz Andrzej FERENC1M00:24:35 
388Ewelina Joanna WEJNER-POLASIK12F00:24:35Team Biegowy Szczecinek
389Dawid STENCEL1M00:24:36 
390Daniel RAK1M00:24:37 
391Karol KOCINSKI1M00:24:37Trenuj z nami
392Mateusz SZYMAŃSKI1M00:24:38 
393Bartłomiej KOZAKIEWICZ3M00:24:38 
394Piotr Karol PALUCH3M00:24:44 
395Aldona TRZEBIATOWSKA1F00:24:44 
396Andrzej ŻEBROWSKI2M00:24:44 
397Adam SZYMAŃSKI24M00:24:45 
398Dawid NIEWIADOMSKI2M00:24:45 
399Jarosław BACIC59M00:24:45 
400Radosław MILATA-TROINSKI2M00:24:49Vege Runners
401Olaf MIELNIKIEWICZ22M00:24:49 
402Bożena LECHMAN35F00:24:49 
403Krzysztof JUSZCZYŃSKI1M00:24:50 
404Alicja PASZKIEL5F00:24:51MKL Szczecinek
405Mariusz MROZIK1M00:24:52Team Biegowy Szczecinek
406Mariusz Krzysztof NOWAK1M00:24:53 
407Michał FERENCOWYCZ2M00:24:53 
408Marek STOKOWSKI1M00:24:55 
409Marcin KOŁODZIEJCZAK2M00:24:55 
410Kamil KAŁDOŃSKI1M00:24:56 
411Piotr BOBA310M00:24:56 
412Zygmunt Piotr SUCHANOWSKI54M00:24:56 
413Bartosz LEWANDOWSKI1M00:24:57Hyde Park Harriers
414Szymon JAKUBIEC1M00:24:57 
415Grzes KAWCZYNSKI5M00:24:57 
416Jakub Grzegorz STEPEK6M00:24:57 
417Sylwia KASZUBOWSKA1F00:24:58 
418Agnieszka TRZEBIŃSKA1F00:24:59 
419Paweł WITCZUK4M00:25:00 
420Andrzej KOWAL16M00:25:01Team Biegowy Szczecinek
421Kasia WITKOWSKA5F00:25:01 
422Marcin SZYDLIK1M00:25:02 
423Jacek KOLANOWSKI1M00:25:02 
424Magdalena MASSOWA5F00:25:05 
425Janusz Andrzej OGRODZIŃSKI10M00:25:08 
426Jacek BORUC5M00:25:10 
427Magdalena TRYBUŁA22F00:25:10 
428Anna KULICKA4F00:25:11Team Biegowy Szczecinek
429Tomasz,dawid POLEHOŃSKI11M00:25:11 
430Karina MIELNIKIEWICZ41F00:25:12GKS GROM TUROWO
431Magdalena SZYMIKOWSKA2F00:25:13 
432Karol SZYSZKA3M00:25:13 
433Monika SOBOLEWSKA4F00:25:13 
434Marek DYWIZJUSZ27M00:25:15 
435Ewa TRANBOWICZ4F00:25:16 
436Jarosław GADULA3M00:25:18 
437Adrian SUPERSON1M00:25:18 
438Marta BOCHEŃSKA22F00:25:19 
439Grzegorz MAZURKIEWICZ45M00:25:20 
440Karol ŚWIĘTOCHOWSKI2M00:25:21 
441Martyna Magda ATAMAŃCZUK6F00:25:21 
442Aleksander ŁAZARSKI1M00:25:21 
443Tadeusz LISOWSKI2M00:25:22 
444Stanisław MRUGALSKI1M00:25:22 
445Jakub Paweł WIECZOREK2M00:25:24 
446Oliwer WÓJCIK5M00:25:24 
447Krzysztof MAJ4M00:25:25 
448Miłosz WÓJCIK5M00:25:25 
449Justyna LIPCZEWSKA1F00:25:26 
450Marcin ŻELAZNOWSKI5M00:25:28 
451Jan POBŁOCKI1M00:25:30Grupa Trójmiasto
452Frederic GAPINSKI1M00:25:35MKL Szczecinek
453Mariusz KIELING1M00:25:36 
454Jerzy HARDIE-DOUGLAS5M00:25:38 
455Igor ZACZEK1M00:25:39 
456Szymon GOTOWIEC1M00:25:40 
457Marek KASZCZYK1M00:25:40 
458Piotr KUTCZYŃSKI16M00:25:40 
459Paweł KEMPINSKI1M00:25:40 
460Bartosz Dawid WIERZBICKI5M00:25:41MKL Szczecinek
461Arkadiusz Krzysztof JAKUBOWSKI1M00:25:42 
462Wiesław GASEK1M00:25:42KB SPRINT Świdwin
463Michał DROZD1M00:25:42 
464Tobiasz RYBACKI1M00:25:43 
465Piotr FIJAŁKOWSKI1M00:25:44 
466Teremy BASTIN1M00:25:44MKL Szczecinek
467Damian RUSZKOWSKI2M00:25:46 
468Wojciech KIEDROWSKI7M00:25:47 
469Rafał ROCZYŃSKI1M00:25:47 
470Jolanta FABISZAK8F00:25:47 
471Marcel Stanisław SZYMAŃSKI3M00:25:51 
472Karolina Agnieszka WITCZUK8F00:25:51 
473Łukasz Krzysztof ARCIUSZKIEWICZ1M00:25:51 
474Piotr BEDNARSKI1M00:25:56 
475Agata MARCINKOWSKA2F00:25:56 
476Piotr Robert KARWAT11M00:25:59 
477Maciej NAJDEREK1M00:25:59 
478Cezary BRUDKA1M00:26:01 
479Dominik SZERSZEŃ1M00:26:03Miejski Klub Pływacki Szczecinek
480Renata JABŁOŃSKA90F00:26:03Team Biegowy Szczecinek
481Piotr Aleksander RYNKIEWICZ5M00:26:03 
482Hanna SYPNIEWSKA1F00:26:04 
483Aleksandra BARANEK1F00:26:05 
484Maciej CIĘŻKI6M00:26:05 
485Klaudia KUBIAK3F00:26:05 
486Paul FREYNE1M00:26:06 
487Filip RUPIK2M00:26:06 
488Joanna MALINOWSKA11F00:26:07 
489Dominika Maria KWIATKOWSKA4F00:26:09 
490Anna TRITT4F00:26:09 
491Sylwia Anna SZAMSZON40F00:26:15 
492Agata ŁADOŃSKA2F00:26:15BŁYSKAWICE RUGBY WROCŁAW
493Roman JAŁOWIECKI1M00:26:19 
494Konrad KASZUCKI2M00:26:21 
495Sonia FABISZAK3F00:26:22 
496Antoni GAZARKIEWICZ1M00:26:23 
497Damian TYLUŚ106M00:26:23 
498Waldemar ZABORSKI1M00:26:23 
499Mikołaj PIETRZYK4M00:26:25Zespół Szkół Społecznych STO Szczecinek
500Anna KIELING21F00:26:25