parkrun Tczew 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Patryk SOWIŃSKI61M00:15:40PRESS GLASS – Sport and Support
2Jacek ŚLIWIŃSKI3M00:16:15 
3Tomasz RUDNIK3M00:16:23 
4Daniel TARAS8M00:16:27 
5Tomasz ŚWIĄTKOWSKI1M00:16:40Drużyna Szpiku
6Alfredo VALLE SELDAS1M00:16:41 
7Miłosz WALKOWIAK10M00:16:45 
8Marcin MIKUŚ9M00:16:48 
9Krzysztof PAWŁOWSKI29M00:16:49Saint-Gobain SQUAD
10Fryderyk Marek PRYJMA1M00:16:55Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej
11Tomasz Henryk BAGROWSKI1M00:16:56Radość Biegania
12Michał LEWANDOWSKI20M00:16:57 
13Maciej KOSIECKI7M00:17:04 
14Mateusz KOPER18M00:17:04Eaton Running Team
15Sebastian SZYMAŃSKI9M00:17:07 
16Mateusz DUDZIAK3M00:17:14 
17Kamil GÓRSKI13M00:17:15 
18Wojciech PIJANOWSKI70M00:17:25 
19Michal MAZUR2M00:17:28 
20Michal MAZUR1M00:17:35 
21Kacper KĄKOL2M00:17:36 
22Bartosz TOMKOWICZ1M00:17:40 
23Wiesław SOSNOWSKI1M00:17:42 
24Michał JAŚNIEWSKI11M00:17:46 
25Simon JONES1M00:17:49Abbey Runners Leeds
26Dawid GÓRSKI21M00:17:50 
27Dariusz STYŚ11M00:17:53 
28Wałsodar EKLES1M00:17:53MORT
29Witold PIJANOWSKI39M00:17:56BIEGAJĄCY TCZEW
30Maciej KRAJEWSKI1M00:17:59 
31Klaudiusz KŁOS1M00:18:08 
32Martin Józef MACIEJEWSKI32M00:18:10BIEGAJĄCY TCZEW
33Mateusz KISIELEWSKI4M00:18:11 
34Piotr JENDRZEJEWSKI11M00:18:15Eaton Running Team
35Grzegorz GŁÓWCZEWSKI51M00:18:18BIEGAJĄCY TCZEW
36Ireneusz SYWANYCZ4M00:18:19 
37Jarosław SOSNOWSKI109M00:18:19BIEGAJĄCY TCZEW
38Jerzy Radosław CHRZAN48M00:18:19 
39Dariusz KOKOCIŃSKI1M00:18:20Akademia Biegania
40Roman LEGASZEWSKI1M00:18:20 
41Jakub CIEKLIŃSKI4M00:18:23 
42Sebastian PARDO18M00:18:28BIEGAJĄCY TCZEW
43Tomasz TOBIAŃSKI169M00:18:29BIEGAJĄCY TCZEW
44Andrzej POTOCZEK25M00:18:30PRESS GLASS – Sport and Support
45Bartłomiej STEINKA13M00:18:32Team Tapflo
46Daniel Paweł ŁAWRYNOWICZ4M00:18:32 
47Marek CHOŁOTA1M00:18:32Biegowyswiat.pl
48Krzysztof TRZCINSKI47M00:18:33 
49Marcel WALKOWIAK58M00:18:33 
50Arkadiusz WICENBACH3M00:18:34Pruszcz Biega
51Adam DEPKA65M00:18:36Reebok Run Crew Tczew
52Stephen SHANKS1M00:18:36Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC
53Tomasz Paweł OSIAK29M00:18:38 
54Wojciech STRZESZYŃSKI47M00:18:39BIEGAJĄCY TCZEW
55Nikodem KOSIECKI14M00:18:44 
56Piotr BRZOZOWSKI100M00:18:50BIEGAJĄCY TCZEW
57Mariusz ŻURAWSKI53M00:18:51Team Tapflo
58Łukasz KUNOWSKI66M00:18:52 
59Przemysław TRAPKOWSKI1M00:18:53xRunners
60Marceli FRELKE10M00:18:53 
61Kamil LESIŃSKI4M00:18:54 
62Wojciech KAŹMIERSKI45M00:18:56 
63Tomasz JEZIERSKI10M00:18:58BIEGAJĄCY TCZEW
64Sławomir PIETKUN1M00:18:58 
65Paweł Andrzej SOMMER4M00:18:58 
66Tomasz MAJKOWSKI3M00:19:01 
67Sławomir Krzysztof KUJAWSKI1M00:19:03 
68Piotr ZIÓŁEK30M00:19:04 
69Wojciech ZAJĄC9M00:19:04 
70Jerzy JAROŃSKI7M00:19:08 
71Łukasz KUROWSKI1M00:19:11 
72Oskar MAKOWSKI35M00:19:12 
73Krzysztof WÓDKOWSKI2M00:19:13 
74Tomasz BORYS25M00:19:14 
75Martyn BRZOSKOWSKI1M00:19:17 
76Maciej STEFANIAK2M00:19:18 
77Jarosław KLINKOSZ48M00:19:18 
78Mateusz SZWINDOWSKI7M00:19:19 
79Michał TRAPP4M00:19:21 
80Rafał SYNAK2M00:19:22Straszyn Biega
81Przemysław PIEKARSKI106M00:19:22BIEGAJĄCY TCZEW
82Tomasz MARCHAJ21M00:19:24 
83Stanisław ĆWIKLIŃSKI60M00:19:25 
84Mikołaj MISIEWICZ45M00:19:25 
85Piotr Karol GRZYŚ1M00:19:25Biegamyrazem.pl
86Marcin WALKOWIAK36M00:19:26 
87Arkadiusz Marek KALINOWSKI1M00:19:26Tygrysy Pomorskie
88Jakub LEWANDOWSKI19M00:19:27 
89Grzegorz GULIŃSKI4M00:19:27 
90Wojciech HINZ2M00:19:28 
91Tomasz TRAPP7M00:19:28 
92Krzysztof LASKOWSKI8M00:19:30 
93Grzegorz SKWIERAWSKI14M00:19:32 
94Kacper NOWAK1M00:19:32 
95Zbigniew KOSIŃSKI2M00:19:32 
96Sławomir GDANIEC59M00:19:34BIEGAJĄCY TCZEW
97Mateusz CHORABIK1M00:19:34 
98Michał PALASCHKE1M00:19:36 
99Mariusz ZAWADKA22M00:19:37 
100Wiesław MARKOWSKI87M00:19:38BIEGAJĄCY TCZEW
101Leszek BEHOUNEK1M00:19:39Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane
102Zbigniew RZEPKA18M00:19:39 
103Przemysław BZOWSKI19M00:19:40 
104Marek WIERGOWSKI1M00:19:41Straszyn Biega
105Krzysztof PAWELCZYK28M00:19:41BIEGAJĄCY TCZEW
106Maciej STAŃCZYK3M00:19:41 
107Krzysztof Wojciech KOSZYK114M00:19:43BIEGAJĄCY TCZEW
108Oliver JANISZEWSKI2M00:19:43 
109Krzysztof STOPA51M00:19:43 
110Tomasz PEPLINSKI54M00:19:43 
111Kacper MICHAŁOWSKI4M00:19:44 
112Bartosz PIS1M00:19:44Biegowyswiat.pl
113Damian MIELEWCZYK4M00:19:46 
114Krzysztof CZARNECKI16M00:19:47Team Tapflo
115Andrzej BALICKI1M00:19:47 
116Maksymilian WIECZORKOWSKI1M00:19:48 
117Tymon ZIELIŃSKI16M00:19:49
118Karol KRYGER23M00:19:50 
119Mateusz SPADIK11M00:19:50 
120Maciej KRAKOWIAK14M00:19:50 
121Piotr GOIKE22M00:19:51 
122Waldemar KOWALSKI1M00:19:51 
123Jakub KOCZWARA15M00:19:52BIEGAJĄCY TCZEW
124Kamil FRUKACZ9M00:19:52 
125Sławomir FOREMSKI1M00:19:52Toruński Klub Triathlonowy
126Jacek GUZIŃSKI79M00:19:52BIEGAJĄCY TCZEW
127Daniel WOJDYŁO9M00:19:53 
128Bartosz GRABOWSKI4M00:19:53 
129Dawid POGORZALSKI6M00:19:53ZSE Tczew
130Kamil MATEJA4M00:19:54 
131Lesław NIESPODZIŃSKI132M00:19:55BIEGAJĄCY TCZEW
132Marek MOSZYŃSKI81M00:19:55BIEGAJĄCY TCZEW
133Dawid SIERADZKI2M00:19:55 
134Patryk SZCZUKOWSKI11M00:19:59 
135Grzegorz KIEDROWSKI2M00:19:59 
136Mateusz NOWAKOWSKI7M00:19:59PRESS GLASS – Sport and Support
137Elżbieta TUWALSKA1F00:20:02LKS Zantyr Sztum
138Nikodem CYRZON7M00:20:03 
139Mariusz KURKIEWICZ ZSBIO TCZEW8M00:20:04 
140Roman WALDOWSKI2M00:20:05 
141Mateusz PORĘBSKI11M00:20:05 
142Przemysław ŁUKASIEWICZ1M00:20:06 
143Iwona SZABŁOWSKA2F00:20:06Pruszcz Biega
144Kamil GAWARECKI7M00:20:08LOTOS Running Team
145Łukasz KREJA121M00:20:09BIEGAJĄCY TCZEW
146Marek ULANOWSKI61M00:20:09BIEGAJĄCY TCZEW
147Łukasz BAŁDOWSKI6M00:20:10 
148Krzysztof Mateusz LIPKE30M00:20:10CrossElite Tczew
149Benedykt DUBIEŃ39M00:20:11Eaton Running Team
150Maciej FRANKIEWICZ3M00:20:11GRUPA MALBORK
151Kamil WOŁOSEWICZ1M00:20:12 
152Wojciech MUSIAŁ1M00:20:13 
153Marek MICHALAK19M00:20:14 
154Zbigniew Zibi JAKUBEK2M00:20:14 
155Kacper CIEKLIŃSKI34M00:20:14 
156Adam GRZYSTEK1M00:20:14 
157Wojciechzsbio DOMACHOWSKI8M00:20:15 
158Mariusz SZCZYGLAK76M00:20:15CrossElite Tczew
159Rafał Piotr ZIENKIEWICZ22M00:20:16 
160Jacek BRAMOWICZ3M00:20:20 
161Kamil SZABŁOWSKI2M00:20:21 
162Szymon ŚLEDŹ4M00:20:21 
163Adam HINZ4M00:20:22 
164Mateusz LIPIAK11M00:20:22 
165Jarosłąw MAMCARZ44M00:20:22 
166Tomasz KUNOWSKI54M00:20:22 
167Waldemar Piotr SZCZUKA59M00:20:23 
168Kamil Łukasz DERLAGA17M00:20:24PRESS GLASS – Sport and Support
169Robert BRZESKI6M00:20:25 
170Zofia Estera CIESIELSKA47F00:20:25 
171Jacek Paweł GIBAS72M00:20:26BIEGAJĄCY TCZEW
172Wawrzyniec RYBAK10M00:20:26BIEGAJĄCY TCZEW
173Mateusz Krzysztof MAZUROWSKI2M00:20:26 
174Agnieszka PAŁKOWSKA46F00:20:28 
175Patryk Nathaniel SZLICHT5M00:20:28 
176Bartosz ŁOWICKI1M00:20:31Pruszcz Biega
177Jarosław GÓŻAŃSKI1M00:20:32Łódź Kocha Sport
178Bartek SZAJKOWSKI8M00:20:32 
179Krzysztof TOKARSKI3M00:20:32 
180Mateusz BALBUSA3M00:20:32 
181Piotr SKWAREK1M00:20:32KS Pidrina Gdynia
182Dmytro BONDAR15M00:20:33PRESS GLASS – Sport and Support
183Mark TITLEY1M00:20:33Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej
184Paweł MACIEJEWSKI80M00:20:34 
185Kacper KOITKA76M00:20:34 
186Aleksander Marcin ZIÓŁKOWSKI72M00:20:35 
187Janusz JAROŃSKI31M00:20:36 
188Tomasz MROCZKOWSKI1M00:20:37GRUPA MALBORK
189Jakub JELLONEK1M00:20:38 
190Marcel KRESIN39M00:20:38 
191Łukasz DI GIUSTO7M00:20:38 
192Dominik Patryk Piotr TOMASZEWSKI1M00:20:38 
193Damian SŁOWIK1M00:20:39Road To Good Form
194Sebastian ZIMNY73M00:20:40PRESS GLASS – Sport and Support
195Grzegorz Ireneusz GRUCZA3M00:20:40 
196Piotr PRUSZAK8M00:20:41 
197Jacek JERZYNA3M00:20:42 
198Adam MINUTH37M00:20:43 
199Michał BRODOWSKI1M00:20:43 
200Jakub KISIELIŃSKI1M00:20:44 
201Ben KOSCHALKA1M00:20:45 
202Tomasz WAŁĘSA1M00:20:46 
203Filip KISIELIŃSKI1M00:20:46 
204Jarosław GURBOWICZ101M00:20:47BIEGAJĄCY TCZEW
205Andrzej WOJCIESZEK1M00:20:47 
206Marcin WUJECKI2M00:20:47 
207Grzegorz Paweł NOWAK1M00:20:47parkrun tourists Poznań
208Joanna BARTKOWSKA1F00:20:47Klub Maratonski UMK Torun
209Łukasz WOJTAROWICZ19M00:20:48 
210Marcin SZALATY2M00:20:48Baza44
211Aleksander RUDKO72M00:20:48 
212Antoni CICHOŃCZUK1M00:20:49WKS Flota Gdynia
213Michal WISNIEWSKI4M00:20:49 
214Halina DUBIELA24F00:20:51 
215Marek CZARNECKI12M00:20:52Team Tapflo
216Dawid ZIELIŃSKI4M00:20:52 
217Bartosz JACYNA15M00:20:52 
218Dawid CZECHOWSKI55M00:20:52BIEGAJĄCY TCZEW
219Michał PAPIERNIK8M00:20:55 
220Daniel Wojciech MICHNA1M00:20:55 
221Piotr ZACHAREK3M00:20:55 
222Robert RYSIEWSKI1M00:20:56 
223Mariusz ZAWADA1M00:20:56 
224Piotr TOMCZYK13M00:20:56BIEGAJĄCY TCZEW
225Patryk KASCHEL33M00:20:57Baltic Seals
226Adam WOJCIECHOWSKI2M00:20:57 
227Mikołaj ZWOLICKI1M00:20:57 
228Mikolaj ZWIRBULIS4M00:20:58 
229Aneta FRYCA3F00:20:58 
230Kacper MICHAŁOWSKI3M00:20:59 
231Jakub SIDOR1M00:21:00 
232Marcin ZAREMBA1M00:21:00Blue Media Team
233Eugeniusz ORLIKOWSKI1M00:21:00Biegamyrazem.pl
234Kamil WOŁOSZYK5M00:21:01 
235Mateusz MASZOTTA1M00:21:01 
236Maciej DĄBROWSKI5M00:21:02 
237Łukasz ZEMBURA10M00:21:02 
238Paweł KORDA ZSBIO1M00:21:03 
239Sebastian BALTRUKAS32M00:21:03 
240Mateusz PEHNKE2M00:21:03 
241Marcin BĄK6M00:21:03 
242Michał ŁĘGOWSKI1M00:21:04 
243Oliwier AFTKA SP1114M00:21:04 
244Stanisław DUBIEŃ17M00:21:06 
245Marek Franciszek DRZĄSZCZ5M00:21:06 
246Jacek KORZENIAK2M00:21:06 
247Karol ADAMCZYK79M00:21:08BIEGAJĄCY TCZEW
248Antoni STRAMBOWSKI22M00:21:08Reebok Run Crew Tczew
249Ben EVES1M00:21:08East Hull Harriers & AC
250Tomasz BZÓWKA3M00:21:08Eaton Running Team
251Tadeusz GOLEMBIEWSKI1M00:21:09 
252Piotr CZECHANOWSKI104M00:21:09BIEGAJĄCY TCZEW
253Paulina CZAJA3F00:21:09BbL Toruń
254Jarosław KOWALCZYK1M00:21:09 
255Łukasz MILEWSKI49M00:21:09 
256Patryk NIEWIADOMSKI42M00:21:10BIEGAJĄCY TCZEW
257Justyna ŁUCZAK39F00:21:11 
258Wiesław DRESZLER29M00:21:11 
259Krzysztof PEPLIŃSKI42M00:21:12 
260Aleksander LIEGMANN13M00:21:12UKLO Tczew
261Dariusz URBANOWSKI36M00:21:13BIEGAJĄCY TCZEW
262Jan PIJANOWSKI18M00:21:14BIEGAJĄCY TCZEW
263Tymon PORĘBSKI14M00:21:15 
264Marcin SZUBERT1M00:21:18Kołobrzeg Biega
265Mikołaj KALITTA ZSE TCZEW6M00:21:18 
266Dariusz NIEDZIELSKI1M00:21:18Vege Runners
267Michal PYRKA7M00:21:19 
268James EDGAR1M00:21:19 
269Maciej KARCZEWSKI12M00:21:19 
270Rafal OGONOWSKI72M00:21:20 
271Mikołaj MIELCARSKI21M00:21:20 
272Sławomir HINC1M00:21:21 
273Wiktor KRYŻA15M00:21:21ZSBiO Tczew
274Grzegorz PORĘBSKI13M00:21:22 
275Aleksander ANDRZEJEWSKI1M00:21:23 
276Piotr SKRZYŃSKI4M00:21:23 
277Dawid PELCER4M00:21:23 
278Robert PERLEJEWSKI18M00:21:24BIEGAJĄCY TCZEW
279Jakub ZAKRZEWSKI4M00:21:25 
280Karol WAŻNY1M00:21:26 
281Marek LASKOWSKI29M00:21:26 
282Damian JANISZEWSKI2M00:21:26 
283Maria PIÓRO139F00:21:26BIEGAJĄCY TCZEW
284Mateusz KRZEMIŃSKI22M00:21:27 
285Marcin PACHOLSKI1M00:21:27KREJZI TIM BŁONIE
286Michal CHAMSKI3M00:21:27 
287Mikołaj OSZCZAPIŃSKI4M00:21:29 
288Adrian KWIATKOWSKI1M00:21:29 
289Rafik SAFIN1M00:21:29 
290Piotr BUDYCH1M00:21:30 
291Karol WARUSZEWSKI86M00:21:30BIEGAJĄCY TCZEW
292Michał Edward LEMPKOWSKI5M00:21:30 
293Wojciech CZAPIEWSKI18M00:21:30 
294Jeremiasz ŁUCZAK2M00:21:31 
295Andrzej GOZDEK1M00:21:32
296Jan DROZD15M00:21:33 
297Zuzanna Karolina ŁAWRYNOWICZ26F00:21:33 
298Dawid BUDYCH1M00:21:33 
299Jakub WYGRABEK29M00:21:34 
300Mateusz JAKUBIAK13M00:21:35 
301Mateusz SERAFIN12M00:21:36 
302Wojciech REDZIMSKI3M00:21:37 
303Mateusz TRZECIAK3M00:21:38Team Tapflo
304Krzysztof Marcin OSIAK42M00:21:38 
305Zygfryd LIBAN66M00:21:39BIEGAJĄCY TCZEW
306Anna KWIATKOWSKA101F00:21:39BIEGAJĄCY TCZEW
307Szymon ROMAN2M00:21:40 
308Krzysztof ŚWIATEK1M00:21:41 
309Radoslaw ZABINSKI2M00:21:41 
310Damian MAŁOLEPSZY3M00:21:41 
311Ireneusz TASARZ7M00:21:41 
312Grzegorz SZYMAŃSKI4M00:21:42Pruszcz Biega
313Szymon Tadeusz DZIEDZIC44M00:21:42 
314Eliasz NELKE30M00:21:42 
315Cezary KWIDZIŃSKI3M00:21:42 
316Łukasz PARASIAK42M00:21:43BIEGAJĄCY TCZEW
317Maciej MARKIEWICZ3M00:21:43Vege Runners
318Łukasz GACKOWSKI1M00:21:44 
319Andrzej ZAKRZEWSKI92M00:21:45BIEGAJĄCY TCZEW
320Dominika PRZYBYLSKA7F00:21:45UKS Buk
321James WHITTAKER1M00:21:45Abbey Runners Leeds
322Dominik NAWROCKI8M00:21:45 
323Mateusz SMOLIŃSKI1M00:21:45 
324Kamil SZULC1M00:21:46 
325Sławomir SZOSKA63M00:21:47 
326Jan MACHLIK2M00:21:48 
327Mariusz STEINKA5M00:21:48PRESS GLASS – Sport and Support
328Mikołaj BUŁAWSKI7M00:21:49SP nr 4 Tczew
329Szymon WOJCIECHOWSKI6M00:21:49 
330Natalia PIÓRKOWSKA4F00:21:50 
331Adam SZCZEŚNIAK70M00:21:51Eaton Running Team
332Kamil WOJCIECHOWSKI15M00:21:51 
333Kacper NOWAK- ORLIKOWSKI1M00:21:51 
334Jan LEFANCZYK1M00:21:52 
335Malcolm LAVERY1M00:21:52Abbey Runners Leeds
336Jan PIEKARSKI143M00:21:52BIEGAJĄCY TCZEW
337Damian TRENDOWICZ1M00:21:53 
338Filip TOCEWICZ53M00:21:53 
339Adrian ŻUBIŃSKI3M00:21:54 
340Maciej GRZESIK4M00:21:54 
341Adam NARLOCH1M00:21:54 
342Piotr DELEWSKI5M00:21:54 
343Dominik WOJTCZAK1M00:21:55Morena Czołowa
344Aleksander CISKOWSKI14M00:21:55 
345Michał JARUGA53M00:21:55 
346Agnieszka KIJAK1F00:21:56 
347Maciej WOJCIECHOWSKI1M00:21:56 
348Gustaw Rafał ANDRZEJEWSKI2M00:21:56 
349Krzysztof RODZIEWICZ3M00:21:57 
350Szymon CHAMIER CIEMINSKI7M00:21:57 
351Wojciech GÓRACZYŃSKI17M00:21:58BIEGAJĄCY TCZEW
352Marcin NOWAKOWSKI56M00:21:58 
353Kamil Marek SARNOWSKI3M00:21:58 
354Daniela KAMIŃSKA8F00:21:59 
355Bartosz HENDRYSIAK64M00:21:59 
356Wojciech STAŃCZYK157M00:21:59BIEGAJĄCY TCZEW
357Piotr OSTROWSKI23M00:22:00BIEGAJĄCY TCZEW
358Łukasz BŁOŃSKI1M00:22:00 
359Laura PHILLIPS1F00:22:01Abbey Runners Leeds
360Jarosław WOLSKI29M00:22:01BIEGAJĄCY TCZEW
361Paweł LITWIŃSKI29M00:22:01 
362Piotr CHORĄŻEWSKI45M00:22:01 
363Jacek KMIEĆ3M00:22:02GRUPA MALBORK
364Darosław ZIELIŃSKI43M00:22:02 
365Rafał PUSTKOWSKI67M00:22:02BIEGAJĄCY TCZEW
366Mieszko JASKÓŁKA1M00:22:03 
367Dawid CHOJNACKI ZSBIO38M00:22:03ZSBiO Tczew
368Anna Karolina PIEKUT4F00:22:03 
369Wojciech ODRZYWÓŁ VEL NAWENTURA2M00:22:03Łódź Kocha Sport
370Rafał KOMOROWSKI2M00:22:04 
371Mateusz STEINKA17M00:22:05Team Tapflo
372Piotr DUBIEL129M00:22:05 
373Borys BORYCKI33M00:22:05 
374Lucyna CZECHANOWSKA94F00:22:06BIEGAJĄCY TCZEW
375Jakub KAMPOWSKI1M00:22:06 
376Michał ŻYNDUL1M00:22:06 
377Hubert KOWALIK1M00:22:06 
378Michał STRUCZYŃSKI13M00:22:06 
379Oskar JAROŃSKI7M00:22:07 
380Andrzej ŚCISŁOWSKI94M00:22:07BIEGAJĄCY TCZEW
381Paweł ZWIRBULIS1M00:22:07 
382Bartosz JASNOCH3M00:22:08 
383Martyna KRYGIER12F00:22:09 
384Yevhen PYSANETS18M00:22:09Team Tapflo
385Marcin PAWEŁEK33M00:22:09Eaton Running Team
386Katarzyna BUTOWSKA2F00:22:10 
387Sławomir MALINOWSKI3M00:22:10 
388Mateusz DUDEK1M00:22:11 
389Paweł MOSIŃSKI1M00:22:11 
390Michał CICHOWSKI4M00:22:12 
391Szymon CZECHANOWSKI28M00:22:13 
392Karol Łukasz STOJAŁOWSKI1M00:22:14 
393Piotr ROGASZEWSKI2M00:22:14 
394Rafał GAWIN4M00:22:14 
395Szymon DRESZLER7M00:22:14 
396Bartłomiej DWORAKOWSKI1M00:22:14 
397Rafał SZCZUKA2M00:22:14 
398Tomasz ZIEMANN79M00:22:15 
399Bartek WEREMCZUK3M00:22:15 
400Marek CZAPIEWSKI13M00:22:16 
401Marcin MROZEK146M00:22:16BIEGAJĄCY TCZEW
402Jakub GOŁĄB1M00:22:17 
403Dariusz DOBROWOLSKI2M00:22:17 
404Wiesław LANIECKI3M00:22:18 
405Mirosław KACPERSKI2M00:22:18Vege Runners
406Dawid DUBIELA19M00:22:19 
407Adam SOSNOWSKI1M00:22:19 
408Waldemar MAKOWSKI5M00:22:19 
409Paweł RACINOWSKI3M00:22:20 
410Pawel GAJDOWSKI2M00:22:20 
411Daniel SZKUAT7M00:22:20 
412Jakub FEDEROWICZ2M00:22:21 
413Mateusz KILLICH1M00:22:21 
414Filip SZKUAT11M00:22:21ZSBiO Tczew
415Mirko WARNKE1M00:22:21Marathon Club Ireland
416Cezary PICHLA2M00:22:22 
417Przemysław Adam OKROJ1M00:22:22 
418Emil ZIEŃKO1M00:22:23 
419Wojciech LAMEK28M00:22:23 
420Edward WAŚNIEWSKI4M00:22:24 
421Paweł LIPKOWSKI6M00:22:24 
422Oliwier KALICIŃSKI3M00:22:25 
423Adrian CZACHOROWSKI1M00:22:26 
424Karol WALKIEWICZ55M00:22:26 
425Janusz LIC7M00:22:29 
426Michael THORLEY1M00:22:29Macclesfield Harriers & AC
427Marek KISIELIŃSKI1M00:22:29 
428Jacek DELEWSKI3M00:22:30LPP Team
429Nikodem CYRZON7M00:22:30 
430Mateusz FURMANIK2M00:22:31LPP Team
431Grzegorz NOWAK68M00:22:31 
432Robert TOKARSKI1M00:22:31 
433Janusz Lech KUKUŁA76M00:22:31BIEGAJĄCY TCZEW
434Katarzyna KOSZYK117F00:22:32BIEGAJĄCY TCZEW
435Kacper Zsbio KUNOWSKI6M00:22:33 
436Mariusz LIEGMANN12M00:22:34 
437Piotr BOCZKAJ7M00:22:34Eaton Running Team
438Bożena SOSNOWSKA111F00:22:34BIEGAJĄCY TCZEW
439Jakub Piotr PIOTROWSKI3M00:22:34 
440Grzegorz BŁASZCZUK39M00:22:34 
441Zby KRÓL3M00:22:35Smashing Pąpkins
442Rafał BŁADZIKOWSKI41M00:22:35 
443Piotr ULANOWSKI25M00:22:37 
444Jarosław KOLBERG21M00:22:37 
445Karol GAJDOWSKI2M00:22:37 
446Ireneusz DZIEWIĄTKOWSKI7M00:22:38 
447Stanisław SKWIOT2M00:22:38Taka RYBA
448Masciej SZWINDOWSKI SP1137M00:22:38 
449Damian JEWSIENIA2M00:22:39 
450Waldemar NADOLSKI44M00:22:39 
451Damian WALAS91M00:22:39 
452Julia RULIŃSKA1F00:22:41 
453Pete SCOLLS1M00:22:41Sweatshop Running Community
454Michał WIŚNIEWSKI1M00:22:42 
455Wojtek RUTKOWSKI7M00:22:42 
456Bartosz KOSMACZEWSKI16M00:22:43 
457Ariel SKOBODZIŃSKI5M00:22:43 
458Bohdan HORBACH13M00:22:44 
459Oliwier Wojciech SZLICHT9M00:22:44 
460Olek ROZINSKI12M00:22:45 
461Przemek ROZINSKI2M00:22:45 
462Maciej ZIELIŃSKI43M00:22:45 
463Aleksandra KARCZEWSKA24F00:22:45 
464Anna JANAS59F00:22:46 
465Maciej HEROLD23M00:22:46 
466Jakub Jerzy BAŁAMONCZEK1M00:22:47 
467Sławomir DWORSKI87M00:22:48BIEGAJĄCY TCZEW
468Grzegorz KŁOSOWSKI17M00:22:48Eaton Running Team
469Łukasz CHYŁA3M00:22:49 
470Karol JANCZYNSKI43M00:22:49 
471Tomasz CHABOWSKI42M00:22:49 
472Jannie FOURIE1M00:22:49Maidenhead AC
473Mikołaj OSTROWSKI1M00:22:49SP nr 10 Tczew
474Kuba Maksymilian ROMAN3M00:22:50 
475Katarzyna CHOJNACKA4F00:22:50 
476Robert BIELAU1M00:22:50 
477Alison SMITH1F00:22:51Abbey Runners Leeds
478Aleksandra KARCZEWSKA48F00:22:51BIEGAJĄCY TCZEW
479Sebastian DUBIELA22M00:22:51 
480Nikola MODZELEWSKA30F00:22:51 
481Jon REMEIKA1M00:22:51 
482Kamil LIPIAK8M00:22:52 
483Kajetan GOLICKI3M00:22:52 
484Laura GŁÓWCZEWSKA7F00:22:52 
485Szymon TOPOROWSKI1M00:22:52 
486Adrian KNOPP3M00:22:52 
487Andrzej FABICH1M00:22:53 
488Piotr Krzysztof KRZEMIŃSKI1M00:22:54 
489Zbigniew SZCZEPAŃSKI3M00:22:54 
490Tomasz RUTKOWSKI1M00:22:55 
491Julian KAPUŚCIŃSKI1M00:22:55 
492Patryk BARAN5M00:22:56 
493Jakub WOŁOSZYK5M00:22:56 
494Paweł LEWANDOWSKI1M00:22:56 
495Konrad REPIŃSKI5M00:22:57 
496Radosław MANIA4M00:22:57 
497Karol SOSNOWSKI5M00:22:57 
498Przemysław CZECH5M00:22:57CrossElite Tczew
499Adam ŁUCZAK6M00:22:57 
500Dorota CZECHOWSKA60F00:22:58BIEGAJĄCY TCZEW