parkrun Toruń 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Jędrzej POCZWARDOWSKI9M00:15:56 
2Wiktor SZYNAKA7M00:15:59 
3Daniel MIKIELSKI7M00:16:15 
4Maciej Emanuel TOMASZEWSKI80M00:16:27KM Truchcik Łubianka
5Kamil NARTOWSKI1M00:16:33 
6Mikołaj ZIĘBA63M00:16:39 
7Jacek CIELUSZECKI1M00:16:42Bournemouth AC
8Mateusz GOLENIEWSKI15M00:16:44 
9Jan ZIELONKA1M00:16:44 
10Witold M. ORCHOLSKI25M00:16:46T.S. Opatrunki Toruń
11Łukasz ZIMMER9M00:17:04 
12Wojciech Karol ŚWIDEREK57M00:17:04 
13Sebastian CHMIELARZ29M00:17:06CHMIELARZ TEAM KRUSZWICA
14Bartłomiej MECHLIŃSKI43M00:17:07 
15Jacek WOŹNIAK8M00:17:10 
16Krzysztof WERNER16M00:17:13 
17Tomasz Henryk BAGROWSKI1M00:17:17Radość Biegania
18Robert WOJNAR23M00:17:20 
19Maciej Jan CIESIELSKI21M00:17:21 
20Andrzej JARANOWSKI2M00:17:25 
21Artur ŻELISZCZAK17M00:17:28 
22Sławomir BARTKOWSKI40M00:17:34 
23Adam HOLDA4M00:17:36Trawden AC
24Robert KLUSZCZYŃSKI12M00:17:44 
25Wojciech GRABIŃSKI1M00:17:46gRUNwald team Poznań
26Łukasz KALATA18M00:17:47 
27Mikołaj RACZYŃSKI1M00:17:52Vege Runners
28Maciej KRAJEWSKI15M00:17:55 
29Michał PIĄTKOWSKI11M00:17:56TKKF Kolejarz Bydgoszcz
30Konrad ZALEWSKI2M00:17:59 
31Łukasz KLAŚ2M00:17:59Nudne Piątki
32Michał JERECZEK38M00:18:00 
33Michał SZYMAŃSKI61M00:18:07
34Michał PANEK14M00:18:08 
35Szymon GRYCKIEWICZ3M00:18:08 
36Mateusz GAPSKI1M00:18:09 
37Karim ABU NAHIA2M00:18:10 
38Arkadiusz PIWOŃSKI37M00:18:13 
39Klaudiusz WALENDZIAK1M00:18:18 
40Mikołaj PIWOŃSKI11M00:18:19 
41Sebastian WOJCIECHOWSKI1M00:18:20Vege Runners
42Krzysztof BIELAWSKI7M00:18:20 
43Dominik KUŹMICZ2M00:18:22 
44Mariusz KOTARSKI4M00:18:23Biegamyrazem.pl
45Sławomir FOREMSKI116M00:18:27Toruński Klub Triathlonowy
46Mariusz DANIELEWSKI1M00:18:31Drużyna Szpiku
47Piotr CZAJKOWSKI4M00:18:32BCT Team
48Grzegorz GULIŃSKI24M00:18:34 
49Waldemar KOWALSKI1M00:18:36 
50Tomasz BOGUSZ1M00:18:37BIEGAJĄCA GDYNIA
51Artur IWICKI1M00:18:38 
52Piotr SZCZĘSNY4M00:18:39 
53Fabian KLÓSKA2M00:18:39Spójnia Białe Błota
54Ireneusz SYWANYCZ1M00:18:41 
55Matthew PRESTON1M00:18:44Cambridge Harriers
56Mirosław DRAPIEWSKI31M00:18:46BIEGOHOLICY
57Arkadiusz RUMINSKI13M00:18:47 
58Arkadiusz SIKUT32M00:18:47 
59Robert ROŻEJ17M00:18:49Oroloko Team
60Paweł SZPEJNA3M00:18:50 
61John MOORE1M00:18:50Heaton Harriers & AC
62Robert KMIECIAK24M00:18:52 
63Volodymyr KONIAIEV1M00:18:53 
64Seweryn KACZMARCZYK7M00:18:54BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
65Krzysztof GREGROWSKI13M00:18:54 
66Błażej MARCINKOWSKI80M00:18:55 
67Marcin KASPROWICZ2M00:18:55Rozbiegane Działdowo
68Radosław ŁUCZAK129M00:18:58 
69Anna ARSENIUK1F00:18:59 
70Damian KACZMAREK23M00:19:02 
71Grzegorz Paweł NOWAK1M00:19:03parkrun tourists Poznań
72Marek CHOŁOTA1M00:19:03Biegowyswiat.pl
73Łukasz PRUSIK11M00:19:04 
74Andrzej KĘDZIERSKI1M00:19:05 
75Paweł SKOWROŃSKI2M00:19:07 
76Jakub FISZER107M00:19:09#TEAMDKMS
77Jan KULASIŃSKI11M00:19:14 
78Łukasz MAJEWSKI49M00:19:17 
79Paulina SURMACEWICZ8F00:19:18ANIRO Run Team
80Łukasz SAMORAJ18M00:19:18 
81Sławomir GORZYCKI12M00:19:19ANIRO Run Team
82Artur BOROWSKI3M00:19:19 
83Zbigniew KOSIŃSKI2M00:19:20 
84Adam BORSKI1M00:19:2142.195 Wejherowo
85Karol TWAROWSKI28M00:19:22 
86Paweł HOŁDA6M00:19:25 
87Krzysztof PILARSKI9M00:19:25 
88Mariusz DYL4M00:19:26 
89Igor GUTTFELD76M00:19:26 
90Piotr KAMINSKI1M00:19:27 
91Robert WALCZAK1M00:19:28Cytadela by Night Team
92Kamil SIERUTA43M00:19:30 
93Zbigniew KOZŁOWSKI24M00:19:30 
94Daniel OLSZEWSKI9M00:19:31 
95Rafal KOWALSKI31M00:19:31 
96Krzysztof KRYGIER1M00:19:31Accenture
97Piotr KASPRZYK6M00:19:32 
98Aleksander DEPERAS3M00:19:32 
99Dan BUSHER2M00:19:33Chichester Runners & AC
100Lech WRÓBLEWSKI1M00:19:33 
101Bartosz GWITT41M00:19:35 
102Filip MAŃCZAK1M00:19:36 
103Rafał ŁOPUSZYŃSKI1M00:19:38 
104Paweł BARCZAK1M00:19:38ANIRO Run Team
105Adam KOWALIK4M00:19:39 
106Maciej WŁOSIŃSKI12M00:19:39 
107Sebastian CHOJNACKI87M00:19:40Klub Maratonski UMK Torun
108Maksymilian, Adam GURZYŃSKI1M00:19:41Toruński Klub Triathlonowy
109Przemysław MUZYK8M00:19:41 
110Dominik WOJTCZAK1M00:19:41Morena Czołowa
111Zbigniew BĄCZKIEWICZ4M00:19:42 
112Jacek SZULC3M00:19:42 
113Remigiusz KÜBLER3M00:19:44 
114Michał SAWICZ1M00:19:44Biegacz z Północy
115Dariusz SAMEREK24M00:19:45 
116Piotr BRZOZOWSKI1M00:19:45 
117Michał ZUREL1M00:19:46KB Lech Rypin
118Jarosław FRĄCZYK217M00:19:46parkrun Toruń GP Team
119Andrzej PREDENKIEWICZ41M00:19:48 
120Marek CZUK17M00:19:49 
121Karol Dawid LEWANDOWSKI1M00:19:50Toruński Klub Triathlonowy
122Michał GRZYBOWSKI2M00:19:50Toruński Klub Triathlonowy
123Mariusz SZARWIŃSKI31M00:19:50 
124Piotr PILARSKI3M00:19:50 
125Artur MIEMCZYK5M00:19:51Żagańska Grupa Biegowa
126Daniel LIPINSKI1M00:19:52 
127Piotr RUDERA2M00:19:52Klub Maratonski UMK Torun
128Piotr MAKSYMIUK2M00:19:52 
129Paweł BEHRENDT1M00:19:53Bieg o Puchar Dziekana OIRP
130Jarosław KRUCZKOWSKI115M00:19:54 
131Łukasz OŁOWNIA2M00:19:57 
132Marcin GAŁKOWSKI1M00:19:57 
133Dominik JABŁOŃSKI113M00:19:57 
134Grzegorz HAJDUKIEWICZ10M00:19:59 
135Grzegorz BŁOTNICKI2M00:19:59 
136Arkadiusz DOŁCHUN16M00:19:59 
137Michał RUTKOWICZ27M00:19:59 
138Paweł GREFKOWICZ89M00:20:00ANIRO Run Team
139Joanna BARTKOWSKA144F00:20:01Klub Maratonski UMK Torun
140Piotr NADOLNY12M00:20:02 
141Arkadiusz Robert DEJEWSKI24M00:20:02 
142Kamil WOŁOSEWICZ1M00:20:03 
143Zbigniew MILEWSKI3M00:20:03TKKF Kolejarz Bydgoszcz
144Marcin KOWALSKI21M00:20:04 
145Marcin JANCZARSKI1M00:20:04ANIRO Run Team
146Krzysztof LIPIŃSKI84M00:20:04 
147Radosław MALARSKI8M00:20:05 
148Szymon BALICKI1M00:20:06 
149Łukasz SZPARŁO7M00:20:07Pikseo Team
150Jacek BRAMOWICZ1M00:20:07 
151Szymon RZĄD85M00:20:07 
152Łukasz KORBACZ1M00:20:08 
153Ariel IMIOŁEK2M00:20:08Maratończyk Poznań
154Michał SKRĘTOWICZ7M00:20:08 
155Krzysztof URBAŃSKI8M00:20:09 
156Eryk FISZER101M00:20:13#TEAMDKMS
157Jakub KOCZOROWSKI1M00:20:14 
158Szymon WIŚNIEWSKI3M00:20:15 
159Mariusz ŚLIWIŃSKI26M00:20:15 
160Juliusz PASTUCHA7M00:20:15 
161Łukasz JARMOSZEWICZ3M00:20:15Toruński Klub Triathlonowy
162Niko Zbigniew STYGAR14M00:20:15 
163Patryk KARPOWICZ20M00:20:17 
164Piotrek DĄBROWSKI1M00:20:17 
165Łukasz WIKIERSKI1M00:20:17Wielkopolscy Biegacze
166Dariusz NIEDZIELSKI1M00:20:18Vege Runners
167Michał RUTKOWSKI1M00:20:18 
168Piotr MNICH1M00:20:18 
169Agata MALICKA44F00:20:18ANIRO Run Team
170Daniel DEREZIŃSKI156M00:20:18 
171Damian SŁOWIK1M00:20:19Joggas.com Team
172Paweł BĄK1M00:20:19 
173Bartosz PUCHOWSKI26M00:20:19 
174Artur PIASECKI10M00:20:20 
175Marcin KREBS1M00:20:21 
176Marcin BLUS1M00:20:21 
177Mariusz DERESZ24M00:20:21 
178Filip KISIELIŃSKI4M00:20:21 
179Kamil ŻMUDZIŃSKI2M00:20:22 
180Jerzy NOWAKOWSKI33M00:20:22 
181Łukasz RZEPNICKI1M00:20:22Toruński Klub Triathlonowy
182Paweł PAŁAT1M00:20:24 
183Piotr MURACZEWSKI7M00:20:24 
184Paweł PRÜFER1M00:20:26 
185Krzysztof WÓDKOWSKI1M00:20:27 
186Kamil GAWARECKI1M00:20:28LOTOS Running Team
187Daniel KACZMARCZYK12M00:20:28ANIRO Run Team
188Michał JASZCZOŁT1M00:20:29 
189Krzysztof RACZYŃSKI1M00:20:30 
190Andy GANNAWAY1M00:20:30Winchester and District AC
191Sylwester RASMUS2M00:20:30 
192Mirosław PALMA58M00:20:31 
193Marcin BŁĘDOWSKI5M00:20:31 
194Paweł JURKIEWICZ1M00:20:32 
195Mateusz RADZIKOWSKI18M00:20:32 
196Dawid TACIAK1M00:20:34 
197Rafał PRUCHNICKI7M00:20:34Toruński Klub Triathlonowy
198Rafał KRAJEWSKI9M00:20:35 
199Jakub KISIELIŃSKI4M00:20:35 
200Łukasz KORPAL12M00:20:36BIEGOHOLICY
201Wojciech Krzysztof TOMASZEWSKI54M00:20:36 
202Łukasz PAWŁOWSKI3M00:20:36 
203Jacek LITAWA1M00:20:37 
204Adrian WASILEWSKI8M00:20:37
205Daniel JADCZAK1M00:20:37 
206Michał OSIŃSKI2M00:20:38 
207Maciej MARKIEWICZ2M00:20:38 
208Krzysztof TOMASZEWSKI73M00:20:39 
209Maciej JASZCZYŃSKI1M00:20:40Lacho Team
210Paweł BRZOZOWSKI4M00:20:40 
211Kuba CHUDZIŃSKI51M00:20:40
212Oskar JARNOT4M00:20:41 
213Karol TESSA2M00:20:42Bydgoszcz Fan Maraton
214Arkadiusz GOŁĘBIEWSKI1M00:20:43 
215Kamil JAGŁA1M00:20:43Pędzące Warchlaki
216Marek ZIELINSKI45M00:20:43 
217Oliwia PELA6F00:20:45 
218Maciej KAMIŃSKI1M00:20:45 
219Piotr WIERZBOWSKI2M00:20:45 
220Karolina JANKOWSKA3F00:20:47 
221Rafał LEWANDOWSKI115M00:20:47Veni, cucurri, vici
222Tomasz WOJTCZAK1M00:20:48 
223Jarosław WINCEK2M00:20:48 
224Rafał CZESZEWSKI115M00:20:48ANIRO Run Team
225Rafał STRZELECKI1M00:20:48 
226Krzysztof SKRĘTA1M00:20:48 
227Krzysztof Bartosz BUTOWSKI17M00:20:48 
228Artru KURPIEWSKI4M00:20:49 
229Radosław GRABAN63M00:20:50 
230Bartosz TOKARSKI4M00:20:50 
231Robert LUBISZEWSKI133M00:20:51parkrun Toruń GP Team
232Jacek GRUSZECZKA9M00:20:51Polska Grupa Biegowa
233Sylwia ROK-SZPALA94F00:20:51 
234Szymon Michał CIESZYŃSKI3M00:20:52 
235Dariusz PELA5M00:20:53 
236Mateusz BOGORODZ1M00:20:54 
237Arkadiusz DEMSKI8M00:20:54 
238Piotr MIAZGOWICZ27M00:20:54BbL Toruń
239Michał SULA7M00:20:54 
240Dawid BUTRYM112M00:20:55 
241Marek KARAŚ8M00:20:55 
242Przemysław Tomasz WÓJCIK1M00:20:55 
243Artur WROTEK82M00:20:55 
244Mateusz WESTA1M00:20:56 
245Tomasz WIŚNIEWSKI44M00:20:58 
246Dariusz GRABOWSKI68M00:20:58KS PERUN
247Damian DRZEWIECKI1M00:20:58 
248Andrzej DZIEŁAK171M00:20:58parkrun Toruń GP Team
249Krzysztof KOLIŃSKI3M00:20:58
250Jakub CICHECKI51M00:20:59 
251Kamil ZATORSKI40M00:21:00 
252Artur KACHNIARZ3M00:21:00 
253Karol JASKULSKI10M00:21:01 
254Karol ZIELIŃSKI38M00:21:01 
255Yohann MARION1M00:21:01Toruński Klub Triathlonowy
256Michał SOŁECKI8M00:21:02BbL Toruń
257Sławomir SZUMSKI12M00:21:02KM Truchcik Łubianka
258Adam RYCZEK3M00:21:04Biegam Na Tarchominie
259Andrzej BERCZYŃSKI1M00:21:05Smashing Pąpkins
260Paweł ZACNIEWSKI18M00:21:05 
261Rafał BUJNOWSKI1M00:21:05Grupa Biegowa parkrun Warszawa
262Tomasz KOCHAŃSKI2M00:21:05Polska Grupa Biegowa
263Arkadiusz DULSKI22M00:21:05 
264Dariusz KNITER1M00:21:06 
265Andrew STEWART1M00:21:06Chiltern Harriers AC
266Kacper POLAŃSKI1M00:21:07 
267Krzysztof CHODKOWSKI1M00:21:07Żoli Runners
268Jerzy NIEWDZIĘCZNY2M00:21:08Są Wolniejsi
269Michał BUCZEL3M00:21:08 
270Leszek ZAJĄC8M00:21:08 
271Karol BRUCHMANN1M00:21:08Runeda
272Michał BOBER5M00:21:10 
273Adam BINASZEWSKI6M00:21:10 
274Paweł PARUCH2M00:21:10 
275Michał KOWALCZYKOWSKI2M00:21:11Rysio Team
276Jakub MISIASZEK11M00:21:12Vege Runners
277Tomasz MRUK1M00:21:12Czarne Stopy.SM
278Wojciech WŁODARCZYK1M00:21:12Czarne Stopy.SM
279Marcin URBAŃCZYK4M00:21:13 
280Krzysztof STOPA1M00:21:14 
281Andrew Stephen GRAHAM1M00:21:15DH Runners
282Piotr KRAWCZUK1M00:21:15 
283Jakub BLADZIAK1M00:21:16Legia Run Club
284Marcin KĘPARA1M00:21:16 
285Arron TREVOR1M00:21:16Grupa Biegowa parkrun Warszawa
286Borys FISZER109M00:21:16#TEAMDKMS
287Wojciech BUKOWSKI1M00:21:17 
288Przemysław Grzegorz MURAWSKI2M00:21:17 
289Michał DUDKOWIAK28M00:21:17CHMIELARZ TEAM KRUSZWICA
290Adam ŻYTKOWSKI1M00:21:17 
291Joanna NABIELEC1F00:21:19ITMBW Kraków
292Jerzy ZIETARSKI1M00:21:20Strażak OSP (Ochotnicza Straż Pożarna)
293Tomasz CHOJNOWSKI1M00:21:20 
294Falko GITTEL1M00:21:21 
295Marcin Qurt KRYGIER1M00:21:21Szybkobieżny Żółw
296Dennis LANE4M00:21:23 
297Marcin JÓŹWIAK3M00:21:23 
298Daniel MANIKOWSKI2M00:21:23 
299Wojtek STROM4M00:21:24 
300Maciej GRYŻEWSKI1M00:21:25Vege Runners
301Michał BŁOTNICKI2M00:21:25 
302Katarzyna GENTKOWSKA19F00:21:25 
303Michał JUCHA1M00:21:26Rysio Team
304Marek ADAMCZYK1M00:21:26 
305Tomasz KUNICKI16M00:21:26 
306Jakub PIETRZAK1M00:21:27Rozbiegane Działdowo
307Eugeniusz ORLIKOWSKI1M00:21:27Biegamyrazem.pl
308Krzysztof PIASECKI3M00:21:27 
309Andrzej BĄK65M00:21:28 
310Dawid JEZIOREK9M00:21:29 
311Małgorzata ZIELIŃSKA3F00:21:29 
312Jarosław KILAN1M00:21:29 
313Grzegorz SKRZYPIEC2M00:21:29 
314Wojtek NIECIECKI121M00:21:30BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
315Anna BLACHOWSKA1F00:21:31 
316Rafal PUSLECKI11M00:21:31 
317Arkadiusz BUCZKOWSKI10M00:21:32 
318Damian GRUBICH2M00:21:32 
319Wojciech SYKUT4M00:21:32 
320Adam GRYCKIEWICZ1M00:21:32 
321Zbigniew CISKI64M00:21:32 
322Jan TUŁAZA8M00:21:34Klub Biegacza T2/4
323Norbert BŁASZCZYK3M00:21:34 
324Robert KULASIŃSKI9M00:21:34 
325Paweł CEGIEŁKO1M00:21:34 
326Sławomir ROSADZIŃSKI1M00:21:35 
327Maciej NAPIÓRSKI25M00:21:36 
328Marek SZYMBORSKI2M00:21:36Strażak PSP (Państwowa Straż Pożarna)
329Maciej JARZĘBSKI8M00:21:38 
330Krzysztof PUSTUŁKA2M00:21:38 
331Mirosława SZWEDA1F00:21:39 
332Daniel KORYCKI1M00:21:39 
333Maciej SZELC2M00:21:42 
334Mateusz MENDYKA1M00:21:42 
335Mariusz SZCZERBA9M00:21:42 
336Rafał RETKOWSKI3M00:21:43 
337Magdalena GRABARSKA28F00:21:43 
338Łukasz NOWAK19M00:21:44Running Sucks
339Maciej ROGALSKI1M00:21:44 
340Łukasz SZABLEWSKI1M00:21:44 
341Arkadiusz TWAROWSKI46M00:21:45 
342Łukasz MINUTH1M00:21:46LOTOS Running Team
343Krzysztof BUTOWSKI1M00:21:46 
344Nika TARNOWSKA10F00:21:46 
345Paweł KOWALSKI19M00:21:47 
346Dorota GAŁUSZKA1F00:21:47Wtorkowy Trening
347Arkadiusz KRZEMINSKI1M00:21:47 
348Tomasz STRUŻANOWSKI15M00:21:47 
349Rafał RATOWSKI121M00:21:48 
350Bartosz GRZYWIŃSKI93M00:21:49 
351Bartosz GUMIŃSKI2M00:21:49 
352Elżbieta STAWARSKA18F00:21:49#DoMaratonu
353Adam SEICHTER2M00:21:51 
354Adrian ZIMOLZAK1M00:21:51 
355Michał SUTUŁA1M00:21:52Klub Maratonski UMK Torun
356Kamil RZEŹNIK1M00:21:52 
357Magda GURTOWSKA23F00:21:53 
358Robert SUSKI3M00:21:53 
359Tomasz ŁUKOWICZ1M00:21:53 
360Rafał NIECZYPOR6M00:21:54 
361Daniel ROCHOWIAK1M00:21:54BbL Toruń
362Grzegorz SZYMAŃSKI1M00:21:54Pruszcz Biega
363Wojciech Piotr TEJKOWSKI96M00:21:54 
364Sylwia BUDZYŃSKA3F00:21:54Toruński Klub Triathlonowy
365Dominik MODRZEJEWSKI1M00:21:54 
366Jack SZTANDAR2M00:21:55 
367Przemysław WOJCIECHOWSKI5M00:21:55 
368Kacper RADZIKOWSKI9M00:21:55 
369Przemysław CISKI76M00:21:55 
370Piotr TARKOWSKI2M00:21:56 
371Patryk Grzegorz GABRYCHOWICZ3M00:21:56Husaria Race Team
372Maciej MASŁOWSKI6M00:21:57 
373Łukasz POTAKOWSKI25M00:21:57 
374Michał GOŁĘBIEWSKI17M00:21:57 
375Damian CIESIUN2M00:21:57 
376Wojciech ANDRYSZAK1M00:21:57 
377Marcin RYGIELSKI10M00:21:57 
378Mariusz Wojciech DĄDELSKI33M00:21:57 
379Michał GORCZYŃSKI6M00:21:57 
380Marek GRZYBOWSKI1M00:21:58 
381Lukasz OZOROWSKI4M00:21:58 
382Leszek SZCZĘSNY1M00:21:58 
383Dawid ZIELIŃSKI8M00:21:58 
384Wojciech REDZIMSKI1M00:21:59 
385Jarosław WĘGLER4M00:22:00 
386Mateusz GRUSZECZKA1M00:22:00Polska Grupa Biegowa
387Konrad RATAJCZAK6M00:22:00 
388Maciej MARKIEWICZ2M00:22:01Vege Runners
389Mariusz ZIÓŁKOWSKI6M00:22:01 
390Piotr MASZTALERZ1M00:22:01 
391Dorota Anna WĄSIK11F00:22:02 
392Marlena LEWANDOWSKA20F00:22:02KM Truchcik Łubianka
393Jan LE METAYER1M00:22:02 
394Grzegorz KACZMAREK2M00:22:03NBP
395Jędrzej SOLARZ13M00:22:03 
396Kamil Waldemar KUNICKI39M00:22:03 
397Andrzej KOZIOŁ10M00:22:03NBP
398Paweł CICHECKI48M00:22:03 
399Michal And Anastasia ROSINSCY1M00:22:04UKS "TARPAN" Chelmno and Motherwell
400Michał SCHLEGEL1M00:22:04TreningSportowy.pl
401Robert SZTUCZYŃSKI1M00:22:05 
402Krzysztof Piotr TOMCZUK3M00:22:06 
403Kornel BESZCZYŃSKI114M00:22:06parkrun Toruń GP Team
404Mariusz KOSIŃSKI28M00:22:06 
405Kamil FILIPKOWSKI3M00:22:07 
406Łukasz WARCHOLAK61M00:22:08 
407Mateusz BINKOWSKI2M00:22:08 
408Damian ŻUCHOWSKI2M00:22:08Husaria Race Team
409Roman MAJEWSKI5M00:22:08Toruński Klub Triathlonowy
410Paweł BARAŃSKI1M00:22:09 
411Oskar KOWALSKI2M00:22:10 
412Szymon SOBCZAK1M00:22:11 
413Jarosław JĘDRZEJEWSKI1M00:22:11 
414Andrzej MIŚKO15M00:22:11 
415Mariusz BŁĘDOWSKI1M00:22:12AAC Ford Auto Styl Włocławek TEAM
416Sławomir KATRYŃSKI42M00:22:13 
417Andrzej HORNIAK21M00:22:13 
418Marek KISIELIŃSKI1M00:22:13 
419Mateusz FRĄCZYK28M00:22:15 
420Susan BOWES2F00:22:15Les Croupiers RC
421Jaroslaw Adrian ŻYŁKOWSKI50M00:22:16 
422Robert OKSENIUK9M00:22:16 
423Michał ŁĘGOWSKI1M00:22:16 
424Maksymilian KARDAS4M00:22:16 
425Przemysław PIĄTKIEWICZ3M00:22:16 
426Bartosz SZYMECKI1M00:22:17Toruński Klub Triathlonowy
427Sławomir WĄŻ64M00:22:17 
428Jarosław NOWAK64M00:22:17 
429Zenon WALIŃSKI28M00:22:17 
430Marcin KWIATKOWSKI3M00:22:18 
431Damian REŁOWICZ3M00:22:18 
432Michał WALKOWSKI3M00:22:19 
433Tomasz POKORNIECKI4M00:22:20 
434Tomasz SŁUNIECKI116M00:22:21parkrun Toruń GP Team
435Marek JASIŃSKI1M00:22:21 
436Marcel CHRAPKOWSKI1M00:22:21Włocławek Triathlon Team
437Piotr GAWRYSZEWSKI58M00:22:22parkrun Toruń GP Team
438Michał CHŁOPECKI29M00:22:22 
439Marcin KALETA2M00:22:22Endure Team
440Daniel BARTOSIK1M00:22:23Drużyna Szpiku
441Sławomir ORŁOWSKI178M00:22:23 
442Michał HARMATA2M00:22:24 
443Krzysztof KAWAŁKOWSKI1M00:22:24 
444Robert BURDACH4M00:22:25 
445Adam PAWLIKOWSKI2M00:22:25 
446Mikołaj KALETA1M00:22:25 
447Daniel ANDLER1M00:22:25 
448Marcin KOLDYKA1M00:22:25 
449Łukasz DĘBIŃSKI75M00:22:26 
450Jerzy ŁOŃSKI60M00:22:26parkrun Toruń GP Team
451Dave STUBBS1M00:22:26 
452Paweł WOLAK1M00:22:28Klub Biegacza T2/4
453Paweł OLSZEWSKI2M00:22:28 
454Rafał GUZOWSKI93M00:22:28 
455Martin LADEMANN1M00:22:28SV Neptun 08 Finsterwalde
456Hubert OSIŃSKI5M00:22:29 
457Pete STEPNEY1M00:22:30Abingdon AC
458Wojciech UROWSKI1M00:22:30 
459Piotr SAMBORSKI11M00:22:30 
460Tomasz WOJNAR9M00:22:30 
461Jaroslaw POLAKOWSKI23M00:22:31 
462Piotr FIREK1M00:22:31 
463Karol WARUSZEWSKI1M00:22:31BIEGAJĄCY TCZEW
464Danik BATES1M00:22:32Stevenage Striders
465Paweł KUBALSKI1M00:22:32 
466Bartosz STYPCZYŃSKI2M00:22:33 
467Michał MARCINIAK1M00:22:33 
468Dariusz Piotr MAJCHRZAK33M00:22:34Klub Maratonski UMK Torun
469Paulina CZAJA1F00:22:34BbL Toruń
470Michał SOCHA8M00:22:34 
471Julia BĄK5F00:22:34 
472Grzegorz Marian VAN MARKE DE LUMEN7M00:22:35 
473Philip RUDD1M00:22:35Wanderers AC
474Adrian Andrzej ZDZIARSKI2M00:22:36 
475Karol BIELECKI4M00:22:36 
476Janusz BOLA1M00:22:36Biegus
477Joanna OBERLAN-MAROŃ8F00:22:36 
478Jaromir ŚWIERCZEWSKI6M00:22:37 
479Dariusz BŁOŃSKI31M00:22:38 
480Paweł DOBUSZYŃSKI40M00:22:38 
481Marek MAJEWSKI1M00:22:38Skazani na sukces
482Mikołaj ROESLER2M00:22:39 
483Krzysztof BEDNAREK2M00:22:39 
484Olga PELA4F00:22:39 
485Pawel JAKUBOWSKI14M00:22:39 
486Stefan KAMIŃSKI22M00:22:40 
487Włodzimierz WIŚNIEWSKI58M00:22:40 
488Ewelina PUCHAŁA3F00:22:40Night Runners
489Tomasz HOLDA2M00:22:40 
490Jacek CHOJNACKI5M00:22:40 
491Claudia KLOPOTEK2F00:22:40MAMY TO !
492Paweł BORKOWSKI1M00:22:40Raisio Sulma Sulechów
493Nadhim BAYATTI8M00:22:41Bramhall Runners
494Bartosz GRZYWIŃSKI8M00:22:42 
495Adam CZUBA20M00:22:42 
496Sybilla WALCZYK3F00:22:42 
497Bartosz KUŁAKOWSKI3M00:22:42 
498Michał ŚLOT76M00:22:43 
499Katarzyna PASTWA1F00:22:43 
500Marek SZYDŁOWSKI1M00:22:43