parkrun Toruń 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Jędrzej POCZWARDOWSKI7M00:15:56 
2Daniel MIKIELSKI7M00:16:15 
3Maciej Emanuel TOMASZEWSKI73M00:16:27KM Truchcik Łubianka
4Kamil NARTOWSKI1M00:16:33 
5Wiktor SZYNAKA4M00:16:39 
6Mikołaj ZIĘBA60M00:16:39 
7Jacek CIELUSZECKI1M00:16:42Bournemouth AC
8Jan ZIELONKA1M00:16:44 
9Mateusz GOLENIEWSKI15M00:16:44 
10Witold M. ORCHOLSKI22M00:16:46T.S. Opatrunki Toruń
11Wojciech Karol ŚWIDEREK56M00:17:04 
12Łukasz ZIMMER9M00:17:04 
13Sebastian CHMIELARZ27M00:17:06CHMIELARZ TEAM KRUSZWICA
14Bartłomiej MECHLIŃSKI40M00:17:07 
15Jacek WOŹNIAK8M00:17:10 
16Krzysztof WERNER16M00:17:13 
17Tomasz Henryk BAGROWSKI1M00:17:17Radość Biegania
18Robert WOJNAR22M00:17:20 
19Maciej Jan CIESIELSKI17M00:17:21 
20Andrzej JARANOWSKI2M00:17:25 
21Artur ŻELISZCZAK17M00:17:28 
22Adam HOLDA2M00:17:37Trawden AC
23Robert KLUSZCZYŃSKI10M00:17:44 
24Wojciech GRABIŃSKI1M00:17:46gRUNwald team Poznań
25Łukasz KALATA14M00:17:47 
26Mikołaj RACZYŃSKI1M00:17:52Vege Runners
27Maciej KRAJEWSKI14M00:17:55 
28Michał PIĄTKOWSKI11M00:17:56TKKF Kolejarz Bydgoszcz
29Łukasz KLAŚ1M00:17:59Trucht Tarchomin Team
30Konrad ZALEWSKI1M00:17:59 
31Michał JERECZEK35M00:18:00 
32Michał SZYMAŃSKI59M00:18:07
33Michał PANEK14M00:18:08 
34Szymon GRYCKIEWICZ3M00:18:08 
35Mateusz GAPSKI1M00:18:09 
36Arkadiusz PIWOŃSKI30M00:18:13 
37Karim ABU NAHIA1M00:18:17 
38Klaudiusz WALENDZIAK1M00:18:18 
39Mikołaj PIWOŃSKI7M00:18:19 
40Sebastian WOJCIECHOWSKI1M00:18:20Vege Runners
41Krzysztof BIELAWSKI3M00:18:20 
42Dominik KUŹMICZ1M00:18:22 
43Mariusz KOTARSKI4M00:18:23Biegamyrazem.pl
44Sławomir FOREMSKI105M00:18:27Toruński Klub Triathlonowy
45Mariusz DANIELEWSKI1M00:18:31Drużyna Szpiku
46Piotr CZAJKOWSKI4M00:18:32BCT Team
47Grzegorz GULIŃSKI23M00:18:34 
48Waldemar KOWALSKI1M00:18:36 
49Artur IWICKI1M00:18:38 
50Piotr SZCZĘSNY4M00:18:39 
51Fabian KLÓSKA2M00:18:39Spójnia Białe Błota
52Ireneusz SYWANYCZ1M00:18:41 
53Matthew PRESTON1M00:18:44Cambridge Harriers
54Mirosław DRAPIEWSKI23M00:18:46
55Arkadiusz SIKUT31M00:18:47 
56Arkadiusz RUMINSKI13M00:18:47 
57Robert ROŻEJ17M00:18:49Oroloko Team
58John MOORE1M00:18:50Heaton Harriers & AC
59Paweł SZPEJNA3M00:18:50 
60Robert KMIECIAK23M00:18:52 
61Volodymyr KONIAIEV1M00:18:53 
62Krzysztof GREGROWSKI10M00:18:54 
63Seweryn KACZMARCZYK7M00:18:54BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
64Marcin KASPROWICZ2M00:18:55Rozbiegane Działdowo
65Błażej MARCINKOWSKI80M00:18:55 
66Radosław ŁUCZAK111M00:18:58 
67Anna ARSENIUK1F00:18:59 
68Damian KACZMAREK21M00:19:02 
69Grzegorz Paweł NOWAK1M00:19:03parkrun tourists Poznań
70Marek CHOŁOTA1M00:19:03Biegowyswiat.pl
71Andrzej KĘDZIERSKI1M00:19:05 
72Łukasz PRUSIK8M00:19:05 
73Sławomir BARTKOWSKI22M00:19:06 
74Paweł SKOWROŃSKI2M00:19:07BbL Toruń
75Jakub FISZER94M00:19:09#TEAMDKMS
76Jan KULASIŃSKI8M00:19:14 
77Łukasz MAJEWSKI49M00:19:17 
78Łukasz SAMORAJ18M00:19:18 
79Paulina SURMACEWICZ8F00:19:18ANIRO Run Team
80Artur BOROWSKI3M00:19:19 
81Sławomir GORZYCKI12M00:19:19ANIRO Run Team
82Adam BORSKI1M00:19:2142.195 Wejherowo
83Krzysztof PILARSKI6M00:19:25 
84Igor GUTTFELD65M00:19:26 
85Mariusz DYL4M00:19:26 
86Piotr KAMINSKI1M00:19:27 
87Robert WALCZAK1M00:19:28Naramowice Biegają
88Zbigniew KOZŁOWSKI22M00:19:30 
89Kamil SIERUTA43M00:19:30 
90Krzysztof KRYGIER1M00:19:31Accenture
91Daniel OLSZEWSKI9M00:19:31 
92Rafal KOWALSKI22M00:19:31 
93Piotr KASPRZYK5M00:19:32 
94Lech WRÓBLEWSKI1M00:19:33 
95Dan BUSHER2M00:19:33Chichester Runners & AC
96Bartosz GWITT41M00:19:35 
97Filip MAŃCZAK1M00:19:36 
98Karol TWAROWSKI13M00:19:38 
99Paweł BARCZAK1M00:19:38ANIRO Run Team
100Rafał ŁOPUSZYŃSKI1M00:19:38 
101Maciej WŁOSIŃSKI10M00:19:39 
102Adam KOWALIK4M00:19:39 
103Sebastian CHOJNACKI83M00:19:40Klub Maratonski UMK Torun
104Maksymilian, Adam GURZYŃSKI1M00:19:41Toruński Klub Triathlonowy
105Przemysław MUZYK8M00:19:41 
106Dominik WOJTCZAK1M00:19:41Morena Czołowa
107Zbigniew BĄCZKIEWICZ4M00:19:42 
108Remigiusz KÜBLER3M00:19:44 
109Michał SAWICZ1M00:19:44Biegacz z Północy
110Piotr BRZOZOWSKI1M00:19:45 
111Michał ZUREL1M00:19:46KB Lech Rypin
112Jarosław FRĄCZYK197M00:19:46parkrun Toruń GP Team
113Andrzej PREDENKIEWICZ39M00:19:48 
114Marek CZUK11M00:19:49 
115Mariusz SZARWIŃSKI27M00:19:50 
116Michał GRZYBOWSKI2M00:19:50Toruński Klub Triathlonowy
117Karol Dawid LEWANDOWSKI1M00:19:50Toruński Klub Triathlonowy
118Piotr PILARSKI3M00:19:50 
119Artur MIEMCZYK4M00:19:51Żagańska Grupa Biegowa
120Piotr MAKSYMIUK1M00:19:52 
121Paweł BEHRENDT1M00:19:53Bieg o Puchar Dziekana OIRP
122Dariusz SAMEREK22M00:19:53 
123Jarosław KRUCZKOWSKI111M00:19:54 
124Marcin GAŁKOWSKI1M00:19:57 
125Łukasz OŁOWNIA2M00:19:57 
126Michał RUTKOWICZ25M00:19:59 
127Grzegorz HAJDUKIEWICZ9M00:19:59 
128Grzegorz BŁOTNICKI2M00:19:59 
129Arkadiusz DOŁCHUN16M00:19:59 
130Paweł GREFKOWICZ89M00:20:00ANIRO Run Team
131Joanna BARTKOWSKA131F00:20:01Klub Maratonski UMK Torun
132Arkadiusz Robert DEJEWSKI24M00:20:02 
133Piotr NADOLNY9M00:20:02 
134Zbigniew MILEWSKI3M00:20:03TKKF Kolejarz Bydgoszcz
135Kamil WOŁOSEWICZ1M00:20:03 
136Marcin KOWALSKI21M00:20:04 
137Marcin JANCZARSKI1M00:20:04ANIRO Run Team
138Krzysztof LIPIŃSKI75M00:20:04 
139Radosław MALARSKI7M00:20:05 
140Szymon BALICKI1M00:20:06 
141Jacek BRAMOWICZ1M00:20:07 
142Michał SKRĘTOWICZ7M00:20:08 
143Ariel IMIOŁEK1M00:20:08Maratończyk Poznań
144Łukasz KORBACZ1M00:20:08 
145Krzysztof URBAŃSKI3M00:20:09 
146Dominik JABŁOŃSKI93M00:20:11 
147Eryk FISZER85M00:20:13#TEAMDKMS
148Jakub KOCZOROWSKI1M00:20:14 
149Szymon WIŚNIEWSKI2M00:20:15 
150Juliusz PASTUCHA7M00:20:15 
151Niko Zbigniew STYGAR14M00:20:15 
152Mariusz ŚLIWIŃSKI26M00:20:15 
153Łukasz JARMOSZEWICZ3M00:20:15Toruński Klub Triathlonowy
154Łukasz WIKIERSKI1M00:20:17Wielkopolscy Biegacze
155Piotrek DĄBROWSKI1M00:20:17 
156Daniel DEREZIŃSKI138M00:20:18 
157Dariusz NIEDZIELSKI1M00:20:18Vege Runners
158Michał RUTKOWSKI1M00:20:18 
159Piotr MNICH1M00:20:18 
160Agata MALICKA40F00:20:18ANIRO Run Team
161Paweł BĄK1M00:20:19 
162Bartosz PUCHOWSKI26M00:20:19 
163Damian SŁOWIK1M00:20:19Road To Good Form
164Artur PIASECKI7M00:20:20 
165Marcin KREBS1M00:20:21 
166Filip KISIELIŃSKI4M00:20:21 
167Mariusz DERESZ18M00:20:21 
168Kamil ŻMUDZIŃSKI2M00:20:22 
169Jerzy NOWAKOWSKI28M00:20:22 
170Łukasz RZEPNICKI1M00:20:22Toruński Klub Triathlonowy
171Piotr MURACZEWSKI3M00:20:24 
172Paweł PRÜFER1M00:20:26 
173Krzysztof WÓDKOWSKI1M00:20:27 
174Daniel KACZMARCZYK10M00:20:28ANIRO Run Team
175Michał JASZCZOŁT1M00:20:29 
176Krzysztof RACZYŃSKI1M00:20:30 
177Andy GANNAWAY1M00:20:30Winchester and District AC
178Sylwester RASMUS2M00:20:30 
179Marcin BŁĘDOWSKI3M00:20:31 
180Mirosław PALMA56M00:20:31 
181Mateusz RADZIKOWSKI18M00:20:32 
182Paweł JURKIEWICZ1M00:20:32 
183Rafał PRUCHNICKI5M00:20:34Toruński Klub Triathlonowy
184Dawid TACIAK1M00:20:34 
185Jakub KISIELIŃSKI4M00:20:35 
186Rafał KRAJEWSKI9M00:20:35 
187Łukasz PAWŁOWSKI3M00:20:36 
188Jacek LITAWA1M00:20:37 
189Adrian WASILEWSKI8M00:20:37
190Daniel JADCZAK1M00:20:37 
191Paweł HOŁDA3M00:20:37 
192Maciej MARKIEWICZ2M00:20:38 
193Michał OSIŃSKI2M00:20:38 
194Krzysztof TOMASZEWSKI66M00:20:39 
195Patryk KARPOWICZ10M00:20:40 
196Paweł BRZOZOWSKI4M00:20:40 
197Maciej JASZCZYŃSKI1M00:20:40Lacho Team
198Oskar JARNOT4M00:20:41 
199Kamil JAGŁA1M00:20:43Pędzące Warchlaki
200Arkadiusz GOŁĘBIEWSKI1M00:20:43 
201Szymon RZĄD71M00:20:44 
202Piotr WIERZBOWSKI2M00:20:45 
203Oliwia PELA5F00:20:45 
204Maciej KAMIŃSKI1M00:20:45 
205Karolina JANKOWSKA3F00:20:47 
206Rafał LEWANDOWSKI115M00:20:47Veni, cucurri, vici
207Krzysztof Bartosz BUTOWSKI17M00:20:48 
208Tomasz WOJTCZAK1M00:20:48 
209Krzysztof SKRĘTA1M00:20:48 
210Jarosław WINCEK2M00:20:48 
211Rafał CZESZEWSKI103M00:20:48ANIRO Run Team
212Rafał STRZELECKI1M00:20:48 
213Artru KURPIEWSKI4M00:20:49 
214Radosław GRABAN49M00:20:50 
215Bartosz TOKARSKI4M00:20:50 
216Jacek GRUSZECZKA8M00:20:51Polska Grupa Biegowa
217Sylwia ROK-SZPALA79F00:20:51 
218Robert LUBISZEWSKI116M00:20:51 
219Szymon Michał CIESZYŃSKI3M00:20:52 
220Mateusz BOGORODZ1M00:20:54 
221Arkadiusz DEMSKI5M00:20:54 
222Dariusz PELA1M00:20:54 
223Michał SULA7M00:20:54 
224Piotr MIAZGOWICZ20M00:20:54BbL Toruń
225Marek KARAŚ8M00:20:55 
226Przemysław Tomasz WÓJCIK1M00:20:55 
227Dawid BUTRYM112M00:20:55 
228Artur WROTEK69M00:20:55 
229Mateusz WESTA1M00:20:56 
230Tomasz WIŚNIEWSKI31M00:20:58 
231Krzysztof KOLIŃSKI3M00:20:58 
232Damian DRZEWIECKI1M00:20:58 
233Andrzej DZIEŁAK153M00:20:58parkrun Toruń GP Team
234Jakub CICHECKI47M00:20:59 
235Artur KACHNIARZ3M00:21:00 
236Kamil ZATORSKI33M00:21:00 
237Yohann MARION1M00:21:01Toruński Klub Triathlonowy
238Karol JASKULSKI10M00:21:01 
239Karol ZIELIŃSKI38M00:21:01 
240Michał SOŁECKI6M00:21:02BbL Toruń
241Sławomir SZUMSKI12M00:21:02KM Truchcik Łubianka
242Kuba CHUDZIŃSKI44M00:21:04 
243Adam RYCZEK3M00:21:04Biegam Na Tarchominie
244Arkadiusz DULSKI22M00:21:05 
245Andrzej BERCZYŃSKI1M00:21:05Smashing Pąpkins
246Rafał BUJNOWSKI1M00:21:05Grupa Biegowa parkrun Warszawa
247Andrew STEWART1M00:21:06Chiltern Harriers AC
248Marek ZIELINSKI31M00:21:07 
249Krzysztof CHODKOWSKI1M00:21:07Żoli Runners
250Leszek ZAJĄC8M00:21:08 
251Karol BRUCHMANN1M00:21:08Runeda
252Jerzy NIEWDZIĘCZNY1M00:21:08Są Wolniejsi
253Michał BUCZEL3M00:21:08 
254Michał BOBER5M00:21:10 
255Adam BINASZEWSKI6M00:21:10 
256Paweł PARUCH2M00:21:10 
257Karol TESSA1M00:21:10Bydgoszcz Fan Maraton
258Michał KOWALCZYKOWSKI2M00:21:11Rysio Team
259Jakub MISIASZEK10M00:21:12Vege Runners
260Krzysztof STOPA1M00:21:14 
261Andrew Stephen GRAHAM1M00:21:15DH Runners
262Zbigniew KOSIŃSKI1M00:21:15 
263Piotr KRAWCZUK1M00:21:15 
264Arron TREVOR1M00:21:16Grupa Biegowa parkrun Warszawa
265Marcin KĘPARA1M00:21:16 
266Jakub BLADZIAK1M00:21:16Legia Run Club
267Adam ŻYTKOWSKI1M00:21:17 
268Joanna NABIELEC1F00:21:19ITMBW Kraków
269Falko GITTEL1M00:21:21 
270Marcin Qurt KRYGIER1M00:21:21Szybkobieżny Żółw
271Marcin JÓŹWIAK3M00:21:23 
272Dennis LANE3M00:21:23 
273Daniel MANIKOWSKI2M00:21:23 
274Wojtek STROM4M00:21:24 
275Maciej GRYŻEWSKI1M00:21:25Vege Runners
276Michał BŁOTNICKI2M00:21:25 
277Przemysław Grzegorz MURAWSKI1M00:21:25 
278Michał JUCHA1M00:21:26Rysio Team
279Marek ADAMCZYK1M00:21:26 
280Tomasz KUNICKI13M00:21:26 
281Jakub PIETRZAK1M00:21:27Rozbiegane Działdowo
282Eugeniusz ORLIKOWSKI1M00:21:27Biegamyrazem.pl
283Andrzej BĄK58M00:21:28 
284Łukasz KORPAL6M00:21:28 
285Jarosław KILAN1M00:21:29 
286Grzegorz SKRZYPIEC2M00:21:29 
287Małgorzata ZIELIŃSKA3F00:21:29 
288Dawid JEZIOREK7M00:21:29 
289Wojtek NIECIECKI106M00:21:30BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
290Rafal PUSLECKI11M00:21:31 
291Anna BLACHOWSKA1F00:21:31 
292Arkadiusz BUCZKOWSKI10M00:21:32 
293Adam GRYCKIEWICZ1M00:21:32 
294Wojciech SYKUT4M00:21:32 
295Zbigniew CISKI61M00:21:32 
296Paweł CEGIEŁKO1M00:21:34 
297Wojciech Krzysztof TOMASZEWSKI40M00:21:34 
298Borys FISZER92M00:21:34#TEAMDKMS
299Jan TUŁAZA8M00:21:34Klub Biegacza T2/4
300Sławomir ROSADZIŃSKI1M00:21:35 
301Marek SZYMBORSKI1M00:21:36Strażak PSP (Państwowa Straż Pożarna)
302Maciej NAPIÓRSKI25M00:21:36 
303Maciej JARZĘBSKI8M00:21:38 
304Krzysztof PUSTUŁKA2M00:21:38 
305Michał DUDKOWIAK23M00:21:39 
306Mirosława SZWEDA1F00:21:39 
307Mariusz SZCZERBA9M00:21:42 
308Maciej SZELC2M00:21:42 
309Rafał RETKOWSKI3M00:21:43 
310Magdalena GRABARSKA28F00:21:43 
311Maciej ROGALSKI1M00:21:44 
312Łukasz NOWAK19M00:21:44Running Sucks
313Arkadiusz TWAROWSKI40M00:21:45 
314Krzysztof BUTOWSKI1M00:21:46 
315Nika TARNOWSKA9F00:21:46 
316Arkadiusz KRZEMINSKI1M00:21:47 
317Tomasz STRUŻANOWSKI14M00:21:47 
318Paweł KOWALSKI16M00:21:47 
319Rafał RATOWSKI111M00:21:48 
320Bartosz GRZYWIŃSKI78M00:21:49 
321Elżbieta STAWARSKA16F00:21:49#DoMaratonu
322Bartosz GUMIŃSKI2M00:21:49 
323Adrian ZIMOLZAK1M00:21:51 
324Adam SEICHTER2M00:21:51 
325Michał SUTUŁA1M00:21:52Klub Maratonski UMK Torun
326Robert SUSKI3M00:21:53 
327Magda GURTOWSKA22F00:21:53 
328Tomasz ŁUKOWICZ1M00:21:53 
329Dominik MODRZEJEWSKI1M00:21:54 
330Katarzyna GENTKOWSKA11F00:21:54 
331Rafał NIECZYPOR6M00:21:54 
332Daniel ROCHOWIAK1M00:21:54BbL Toruń
333Grzegorz SZYMAŃSKI1M00:21:54Pruszcz Biega
334Wojciech Piotr TEJKOWSKI86M00:21:54 
335Sylwia BUDZYŃSKA3F00:21:54Toruński Klub Triathlonowy
336Dariusz GRABOWSKI49M00:21:55 
337Przemysław CISKI68M00:21:55 
338Jack SZTANDAR2M00:21:55 
339Kacper RADZIKOWSKI9M00:21:55 
340Patryk Grzegorz GABRYCHOWICZ3M00:21:56Husaria Race Team
341Piotr TARKOWSKI2M00:21:56 
342Robert KULASIŃSKI6M00:21:56 
343Damian CIESIUN2M00:21:57 
344Wojciech ANDRYSZAK1M00:21:57 
345Mariusz Wojciech DĄDELSKI29M00:21:57 
346Maciej MASŁOWSKI6M00:21:57 
347Michał GORCZYŃSKI6M00:21:57 
348Marcin RYGIELSKI9M00:21:57 
349Dawid ZIELIŃSKI8M00:21:58 
350Marek GRZYBOWSKI1M00:21:58 
351Leszek SZCZĘSNY1M00:21:58 
352Lukasz OZOROWSKI4M00:21:58 
353Mateusz GRUSZECZKA1M00:22:00Polska Grupa Biegowa
354Jarosław WĘGLER4M00:22:00 
355Konrad RATAJCZAK5M00:22:00 
356Maciej MARKIEWICZ2M00:22:01Vege Runners
357Mariusz ZIÓŁKOWSKI5M00:22:01 
358Piotr MASZTALERZ1M00:22:01 
359Marlena LEWANDOWSKA17F00:22:02KM Truchcik Łubianka
360Jan LE METAYER1M00:22:02 
361Dorota Anna WĄSIK11F00:22:02 
362Jędrzej SOLARZ13M00:22:03 
363Andrzej KOZIOŁ1M00:22:03NBP
364Grzegorz KACZMAREK2M00:22:03NBP
365Kamil Waldemar KUNICKI36M00:22:03 
366Michal And Anastasia ROSINSCY1M00:22:04UKS "TARPAN" Chelmno and Motherwell
367Michał SCHLEGEL1M00:22:04TreningSportowy.pl
368Łukasz POTAKOWSKI12M00:22:04 
369Robert SZTUCZYŃSKI1M00:22:05 
370Kornel BESZCZYŃSKI96M00:22:06parkrun Toruń GP Team
371Mariusz KOSIŃSKI28M00:22:06 
372Krzysztof Piotr TOMCZUK2M00:22:06 
373Kamil FILIPKOWSKI3M00:22:07 
374Damian ŻUCHOWSKI2M00:22:08Husaria Race Team
375Mateusz BINKOWSKI2M00:22:08 
376Łukasz WARCHOLAK61M00:22:08 
377Oskar KOWALSKI2M00:22:10 
378Szymon SOBCZAK1M00:22:11 
379Andrzej MIŚKO15M00:22:11 
380Jarosław JĘDRZEJEWSKI1M00:22:11 
381Mariusz BŁĘDOWSKI1M00:22:12AAC Ford Auto Styl Włocławek TEAM
382Andrzej HORNIAK21M00:22:13 
383Marek KISIELIŃSKI1M00:22:13 
384Sławomir KATRYŃSKI28M00:22:13 
385Roman MAJEWSKI4M00:22:15Toruński Klub Triathlonowy
386Mateusz FRĄCZYK28M00:22:15 
387Susan BOWES2F00:22:15Les Croupiers RC
388Michał ŁĘGOWSKI1M00:22:16 
389Robert OKSENIUK9M00:22:16 
390Maksymilian KARDAS4M00:22:16 
391Jaroslaw Adrian ŻYŁKOWSKI42M00:22:16 
392Jarosław NOWAK58M00:22:17 
393Bartosz SZYMECKI1M00:22:17Toruński Klub Triathlonowy
394Marcin KWIATKOWSKI3M00:22:18 
395Damian REŁOWICZ2M00:22:18 
396Tomasz POKORNIECKI4M00:22:20 
397Tomasz SŁUNIECKI100M00:22:21parkrun Toruń GP Team
398Marek JASIŃSKI1M00:22:21 
399Sławomir WĄŻ55M00:22:21 
400Michał CHŁOPECKI27M00:22:22 
401Piotr GAWRYSZEWSKI46M00:22:22parkrun Toruń GP Team
402Marcin KALETA2M00:22:22Endure Team
403Daniel BARTOSIK1M00:22:23Drużyna Szpiku
404Sławomir ORŁOWSKI170M00:22:23 
405Michał HARMATA2M00:22:24 
406Daniel ANDLER1M00:22:25 
407Mikołaj KALETA1M00:22:25 
408Marcin KOLDYKA1M00:22:25 
409Adam PAWLIKOWSKI2M00:22:25 
410Robert BURDACH4M00:22:25 
411Martin LADEMANN1M00:22:28SV Neptun 08 Finsterwalde
412Rafał GUZOWSKI79M00:22:28 
413Paweł OLSZEWSKI1M00:22:28 
414Hubert OSIŃSKI5M00:22:29 
415Tomasz WOJNAR8M00:22:30 
416Piotr SAMBORSKI11M00:22:30 
417Pete STEPNEY1M00:22:30Abingdon AC
418Łukasz DĘBIŃSKI61M00:22:30 
419Wojciech UROWSKI1M00:22:30 
420Jaroslaw POLAKOWSKI23M00:22:31 
421Piotr FIREK1M00:22:31 
422Zenon WALIŃSKI10M00:22:31 
423Karol WARUSZEWSKI1M00:22:31BIEGAJĄCY TCZEW
424Danik BATES1M00:22:32Stevenage Striders
425Paweł KUBALSKI1M00:22:32 
426Bartosz STYPCZYŃSKI2M00:22:33 
427Michał MARCINIAK1M00:22:33 
428Dariusz Piotr MAJCHRZAK31M00:22:34Klub Maratonski UMK Torun
429Julia BĄK5F00:22:34 
430Paulina CZAJA1F00:22:34BbL Toruń
431Michał SOCHA8M00:22:34 
432Philip RUDD1M00:22:35Wanderers AC
433Grzegorz Marian VAN MARKE DE LUMEN7M00:22:35 
434Adrian Andrzej ZDZIARSKI2M00:22:36 
435Janusz BOLA1M00:22:36Biegus
436Marcin URBAŃCZYK2M00:22:37 
437Dariusz BŁOŃSKI30M00:22:38 
438Paweł DOBUSZYŃSKI40M00:22:38 
439Marek MAJEWSKI1M00:22:38Skazani na sukces
440Pawel JAKUBOWSKI14M00:22:39 
441Krzysztof BEDNAREK2M00:22:39 
442Mikołaj ROESLER1M00:22:39 
443Ewelina PUCHAŁA3F00:22:40Night Runners
444Stefan KAMIŃSKI22M00:22:40 
445Tomasz HOLDA2M00:22:40 
446Jacek CHOJNACKI5M00:22:40 
447Włodzimierz WIŚNIEWSKI54M00:22:40 
448Paweł BORKOWSKI1M00:22:40Raisio Sulma Sulechów
449Nadhim BAYATTI7M00:22:41Bramhall Runners
450Sybilla WALCZYK3F00:22:42 
451Bartosz GRZYWIŃSKI8M00:22:42 
452Adam CZUBA19M00:22:42 
453Bartosz KUŁAKOWSKI3M00:22:42 
454Marek SZYDŁOWSKI1M00:22:43 
455Katarzyna PASTWA1F00:22:43 
456Michał ŚLOT71M00:22:43 
457Dariusz DĘBICKI3M00:22:44 
458Jerzy CIESIELSKI11M00:22:44 
459Maciej AFANASJEW3M00:22:44 
460Bartosz ANDRZEJEWSKI1M00:22:45 
461Tomasz CHOJNOWSKI1M00:22:45 
462Dzem CHMIELEWSKI30M00:22:45 
463Andrew BLAYLOCK1M00:22:45DH Runners
464Harry SHORT2M00:22:45 
465Tomasz JANKOWSKI4M00:22:45 
466Damian BONIECKI17M00:22:46 
467Emil SEBASTE1M00:22:46 
468Kamil TENDERENDA1M00:22:47 
469Waldemar SZULIST1M00:22:47DUDYCZ run
470Michał MALINOWSKI2M00:22:47 
471Adrian SZPALA30M00:22:48 
472Rafał STACHOWSKI9M00:22:48 
473Jacek PODLASZEWSKI132M00:22:49 
474Tomasz SZYMKIEWICZ4M00:22:49 
475Bartosz KARAŚ3M00:22:49 
476Paweł GRABOWSKI3M00:22:49 
477Kamil HUZARSKI6M00:22:49 
478Agnieszka ADAMOWICZ1F00:22:50 
479Tomasz KALISZ1M00:22:50 
480Krzysztof GOŁASZEWSKI1M00:22:50 
481Karol SZCZYPIORSKI4M00:22:51 
482Olga MISZKIEWICZ-GÓRECKA1F00:22:51Vege Runners
483Sławomir KLICH14M00:22:52 
484Janusz STOLARSKI9M00:22:53 
485Maciej ZDUNOWSKI5M00:22:54 
486Przemek SZPALA13M00:22:54 
487Tomasz LESZKO1M00:22:55S.L. Salos-Wodna Łódź
488Piotr ROSIAK1M00:22:55Rysio Team
489Jakub JANISZEWSKI78M00:22:55 
490Rafał BRZÓSKIEWICZ58M00:22:56 
491Tadeusz GŁUPCZYK1M00:22:56Grupa Biegowa parkrun Warszawa
492Jacek Marek SCHIENBEIN8M00:22:57 
493Karol ZALEWSKI1M00:22:57 
494Sławomir SZOSKA1M00:22:58 
495Rafał CICHY1M00:22:58 
496Krzysztof CHMIELARZ2M00:22:59 
497Sebastian URBAŃSKI4M00:22:59 
498Piotr JABŁOŃSKI42M00:23:00 
499Agnieszka MACHALICA2F00:23:00 
500Dorota REZMER2F00:23:00