parkrun Tychy 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Adam JAMIŃSKI2M00:15:25 
2Paweł BUCZEK8M00:16:38 
3Dawid Paweł BUKAŁA2M00:16:54 
4Daniel MCCAIG45M00:17:03Vege Runners
5Wojciech Karol DORIGHI1M00:17:10HRmax Żory
6Robert GOLEŃ1M00:17:18 
7Piotr BRYŚ1M00:17:36RUNHOGS Tychy
8Karol SOKOLOWSKI17M00:17:36TGB LAKE RUNNERS
9Paweł DZIĘGIELOWSKI1M00:17:37HRmax Żory
10Damian CZYPEK18M00:17:46TGB LAKE RUNNERS
11Piotr TRESKA1M00:17:52RUNHOGS Tychy
12Krzysztof JANIK9M00:17:57Kenyan Power
13Marcin GAJDA2M00:17:5840-latek Tychy
14Marek CHOŁOTA1M00:18:07Biegowyswiat.pl
15Adam MALINA1M00:18:08 
16Mariusz WALCZYŃSKI1M00:18:08HRmax Żory
17Tomasz BIZOŃ2M00:18:12Czorno Linia Lędziny
18Ladislav SVENTEK1M00:18:15 
19Jakub WAŁĘSIAK104M00:18:18 
20Marcin FRANEK1M00:18:34Cieszynioki
21Paweł PUSZ1M00:18:34 
22Kamil CZECHOWICZ1M00:18:34Zadyszka Oświęcim
23Roman KARAMUCKI1M00:18:41 
24Grzegorz Piotr TOMASZEWSKI1M00:18:44 
25Piotr RZEPKA5M00:18:45Hernik Team
26Łukasz KLAŚ1M00:18:49Nudne Piątki
27Grzegorz WOWRY1M00:18:51Olza Cieszyn
28Peter LIHS4M00:18:51 
29Jarosław KOCUR5M00:18:52 
30Artur STĘPNIEWSKI9M00:18:55TEAM PAPRY 20
31Sławomir MOSKWA1M00:18:58 
32Krzysztof ŻŁOBIŃSKI2M00:19:00 
33Michał CHABOWSKI18M00:19:06 
34Tomasz IWANYSZYN1M00:19:09 
35Wiesław SIKORA1M00:19:16Olza Cieszyn
36Agata DŁUGOSZ23F00:19:17 
37Елена СКОБЛИНА1F00:19:19IRC
38Pablos SVIC17M00:19:21 
39Adam SHEW1M00:19:27Croydon Harriers
40Marcin GREGORCZYK5M00:19:27 
41Michalina MENDECKA1F00:19:32 
42Oliver GARBAS1M00:19:33Stevenage Striders
43Dawid PALKA12M00:19:4240-latek Tychy
44Mariusz RYNIAK10M00:19:42 
45Piotr Karol GRZYŚ2M00:19:42Biegamyrazem.pl
46Richard MCALPIN1M00:19:47Ballydrain Harriers
47Ian BOWER1M00:19:50Lordshill Road Runners
48Kamil MEDZKIEWICZ1M00:19:51 
49Adam KACZMAREK1M00:19:51 
50Artur SONGIN18M00:19:51 
51Dominik GWAREK8M00:19:52 
52Adam KLIMA1M00:19:55RUNHOGS Tychy
53Michał ŻERDKA2M00:19:56Viking Training Center
54Adam BARANOWSKI11M00:19:59TEAM PAPRY 20
55Kamil STROIŃSKI4M00:20:03 
56Tomasz KAŹMIERCZAK1M00:20:04 
57Stasiu ORLICKI9M00:20:04 
58Tomasz PETKIEWICZ4M00:20:05 
59Krzysiek Tadeusz SZYMKOWSKI1M00:20:07 
60Damian SZPAK6M00:20:08 
61Piotr Jan OLEJARZ88M00:20:11 
62Rafał PIEKARSKI8M00:20:12RUNHOGS Tychy
63Ben KOSCHALKA1M00:20:13 
64Beniamin WOJNIUSZ4M00:20:14PRESS GLASS – Sport and Support
65Grzegorz ADAMCZYK6M00:20:14 
66Klaudiusz WOWRY1M00:20:15 
67Stanisław ORLICKI48M00:20:15 
68Mateusz MERCIK2M00:20:16#YOLOTEAMKRK
69Łukasz LUBOWICKI6M00:20:1740-latek Tychy
70Krzysztof CZEKAJ4M00:20:1740-latek Tychy
71Dariusz NIEDZIELSKI1M00:20:17Vege Runners
72Piotr PETELCZYC19M00:20:20 
73Marcin OLSZOWSKI1M00:20:20Olza Cieszyn
74Víctor JIMÉNEZ5M00:20:23 
75Jarosław WOSIK11M00:20:24 
76Jakub DAROŃ11M00:20:24 
77Kamil HERNAS49M00:20:26TGB LAKE RUNNERS
78Krzysztof DUDA5M00:20:31 
79Tomek KRUSZYŃSKI58M00:20:32 
80Michalina MALINA1F00:20:32 
81Grzegorz Paweł NOWAK1M00:20:33parkrun tourists Poznań
82Sandro SURWIŁO3M00:20:35 
83Tadeusz SAMBAK1M00:20:37Zadyszka Oświęcim
84Marcin SZYNIEC58M00:20:38 
85Maciej JASZCZYŃSKI1M00:20:38Lacho Team
86Marcin SAGANOWSKI84M00:20:38ADS Masna
87Emilian DZIUBA4M00:20:39 
88Krzysztof BUCHTA1M00:20:41 
89Tadeusz GŁUPCZYK3M00:20:43100 Marathon Club Polska
90Dariusz MROZIK3M00:20:44 
91Marek PIPANS1M00:20:45 
92Sebastian ZIOŁA56M00:20:54TGB LAKE RUNNERS
93Bartłomiej TYTKO10M00:20:54 
94Adrian WRZECIONKOWSKI22M00:20:56TGB LAKE RUNNERS
95Mariusz Andrzej KASTELIK1M00:20:56 
96Wojciech WŁODARCZYK2M00:20:57Czarne Stopy.SM
97Rafał GRABKOWSKI1M00:20:58 
98Zbigniew KOSIŃSKI1M00:20:58 
99Maciej KRZYŻOWSKI6M00:20:59 
100Armand SURWIŁO1M00:20:59 
101Andrzej GOZDEK1M00:21:05
102Agnieszka KIJAK1F00:21:06 
103Dawid ĆMOK1M00:21:07 
104Wojciech BROŻEK3M00:21:08TEAM PAPRY 20
105Łukasz WYWIAŁ3M00:21:12Saint-Gobain SQUAD
106Tomasz Samuel Robert PROCTER1M00:21:12Imperial College Cross Country & AC
107Natalia GRACZ1F00:21:13Hernik Team
108Magdalena PERCHALUK1F00:21:14
109Adam KOTAS1M00:21:16 
110Patryk ŻUCZEK5M00:21:20RUNHOGS Tychy
111Tomasz DUDA2M00:21:22 
112Artur NOWICKI1M00:21:2240-latek Tychy
113Mateusz MUCHA1M00:21:22 
114Artur OLSZEWSKI3M00:21:24 
115Mariusz SUCHECKI3M00:21:27Chrzanów
116Rafał CICHY1M00:21:28 
117Arkadiusz Adam KAŁUŻA1M00:21:32 
118Tomek JARCZYK1M00:21:33Beaumont RC
119Piotr MICHALIK9M00:21:35 
120Michał DAWID61M00:21:36TGB LAKE RUNNERS
121Jakub CIEŚLAK4M00:21:36 
122Dariusz FILIPEK32M00:21:36Biegnę Byle Dobiec
123Zbigniew Adam PYRSCH36M00:21:40 
124Adam SĘPIOŁ5M00:21:41 
125Przemek SOŁTYSIK70M00:21:43 
126Bartlomiej GLINIECKI1M00:21:44Rebellion of Free Runners
127Marcin MODRZEJEWSKI1M00:21:47 
128Daniel VERO1M00:21:49Plumstead Runners
129Krzysztof KONOPKO1M00:21:50 
130Łukasz TRYJANOWSKI1M00:21:51 
131Arkadiusz FRANKE2M00:21:51 
132Marek OPIŁEK1M00:21:51Euvic
133Daria PIETRUCZUK13F00:21:53 
134Ryszard KUBERA5M00:21:54TEAM PAPRY 20
135Piotr BUCHTA5M00:21:56 
136Rafal KUSY1M00:21:57Olza Cieszyn
137Grzegorz DRĄG15M00:21:57Biegnę Byle Dobiec
138Anna IWANOWICZ1F00:22:00 
139Robert PRZYBYŁEK1M00:22:02 
140Tomek BOROŃ20M00:22:02RUNHOGS Tychy
141Piotr GROLIK1M00:22:04 
142Daniel KANCEL1M00:22:05 
143Waldemar SZYDŁOWSKI30M00:22:06Biegnę Byle Dobiec
144Jan FERDEK2M00:22:07 
145Krzysztof SZCZYPKA1M00:22:10Cieszynioki
146Piotr OPRZONDEK47M00:22:11 
147Marcin BARTOSIEWICZ1M00:22:11Szybkobieżny Żółw
148Bernadette MAHER ALLAN1F00:22:14Wimbledon Windmilers
149Robert ZAJĄCZKOWSKI1M00:22:16 
150Eugeniusz ORLIKOWSKI1M00:22:17Biegamyrazem.pl
151Rafał FOKT3M00:22:18 
152Grzegorz OSUCH1M00:22:18 
153Jakub WYGRABEK1M00:22:19 
154Natasha PIETRZAK1F00:22:20 
155Rafal WIRKUS1M00:22:22Polish Runners Club Ireland
156Jakub FLISIAK11M00:22:22 
157Patryk PRZYŻYCKI18M00:22:23 
158Kinga KOWALSKA1F00:22:23Olza Cieszyn
159Łukasz MAZUREK2M00:22:23 
160Krzysztof JASICKI16M00:22:25 
161Olivier BEDNARSKI2M00:22:27 
162Piotr KAPELA3M00:22:29 
163Krzysztof CHEŁCHOWSKI4M00:22:29 
164Rafał PUTAJ1M00:22:30 
165Martin LADEMANN1M00:22:30SV Neptun 08 Finsterwalde
166Maciej WIDŁOK1M00:22:31 
167Paweł SZCZĘSNY58M00:22:34 
168Piotr BOROWIECKI1M00:22:38 
169Karol OLSZAŃSKI6M00:22:41
170Jacek BROŹ4M00:22:42 
171Tomasz SZAŁKOWSKI1M00:22:44 
172Marek KISIELIŃSKI1M00:22:45 
173Karolcia DAWID5F00:22:46TGB LAKE RUNNERS
174Michał BOTOREK1M00:22:46 
175Marcin DUŻY2M00:22:47 
176Robert FORS1M00:22:48 
177Sławomir LITWIŃSKI18M00:22:51Biegnę Byle Dobiec
178Grzegorz SZCZEPANIAK5M00:22:52TEAM PAPRY 20
179Sylwester JUCHA9M00:22:54 
180Joanna PASZEK1F00:22:55 
181Jacek KOWALSKI19M00:22:55RUNHOGS Tychy
182Artur WOŹNIAK3M00:22:56 
183Michal NYL1M00:22:56 
184Janusz KOWALSKI1M00:22:57Olza Cieszyn
185Nikodem ANCZYKOWSKI3M00:22:58 
186Marcin SKRABAKA4M00:22:59 
187Ian MILBURN1M00:22:59Ryston Runners AC
188Adam WASIOŁKA2M00:22:59Grantham Running Club
189Alex ASIGNO1M00:23:00 
190Grzegorz WELM2M00:23:01Zabiegani Częstochowa
191Stanisław KORCZYŃSKI2M00:23:01Rysio Team
192Tomasz CHOLEWA1M00:23:02 
193Adrian POMPA14M00:23:02Biegnę Byle Dobiec
194Jacek Ryszard SMOLINIEC1M00:23:03ITMBW Kraków
195Michał DACZYŃSKI1M00:23:03Vege Runners
196Andy ALLAN1M00:23:04Wimbledon Windmilers
197Tomasz LESZKO1M00:23:05S.L. Salos-Wodna Łódź
198Julia BARON13F00:23:06 
199Łukasz ORLIŃSKI63M00:23:06 
200Adam GRALAK2M00:23:06 
201Krzysztof WANAT1M00:23:07Bristol and West AC
202Monika STANICKA2F00:23:07RUNHOGS Tychy
203Wojtek BANDZEREWICZ1M00:23:08 
204Aleksandra Natalia FERDEK1F00:23:08 
205Arkadiusz WRÓBEL1M00:23:09 
206Paweł Antoni Jan FOLTYN3M00:23:11 
207Damian Mariusz GRALAK3M00:23:14 
208Marzena ŁUGOWSKA20F00:23:18Biegnę Byle Dobiec
209Tomasz CHRZĄŚCIK1M00:23:19 
210Mateusz BANAŚ1M00:23:21Night Runners
211Piotr KOWALCZYK12M00:23:21TEAM PAPRY 20
212Wojciech HARPULA1M00:23:23Szybkobieżny Żółw
213Kasia KOPROWSKA8F00:23:24 
214Klaudia WĘGRZYNOWICZ77F00:23:24TEAM PAPRY 20
215Marian MARUSZCZYK20M00:23:26 
216Patrycja MCALPIN1F00:23:27Ballydrain Harriers
217Tom BRYSZ6M00:23:27 
218Piotr PŁÓCIENICZAK1M00:23:30 
219Marcin ORTMAN1M00:23:31 
220Magdalena KRAUSE9F00:23:31 
221Karolina GOŁASZEWSKA3F00:23:31 
222Michał ŚWIERCZYŃSKI1M00:23:32 
223Tadeusz ORLIKOWSKI1M00:23:33 
224Krzysztof BOJARSKI28M00:23:33 
225Adam STANICZEK3M00:23:36Biegnę Byle Dobiec
226Marcin KAŁMUK1M00:23:39Magna Formpol running team
227Ireneusz RUCHAŁA7M00:23:39TEAM PAPRY 20
228Barbara WYTRYKUS22F00:23:40 
229Michał ERAZMUS4M00:23:42Biegnę Byle Dobiec
230Grzegorz NOWAK6M00:23:45 
231Marcin BEKUS3M00:23:45 
232Łukasz JABŁOŃSKI1M00:23:47 
233Marcin HANASIEWICZ1M00:23:48 
234Lukasz MIODUSZEWSKI4M00:23:49 
235Joanna MUSZYŃSKA28F00:23:5140-latek Tychy
236Dariusz POMPA28M00:23:51Biegnę Byle Dobiec
237Patryk KOŹMIŃSKI1M00:23:53Huragan Ligota
238Piotr MÜLLER1M00:23:58 
239Adrian DZIARNOWSKI7M00:23:58 
240Adam SIEWIERSKI7M00:23:59 
241Łukasz CACKOWSKI1M00:24:00 
242Adam JASTRZEMSKI1M00:24:00 
243Bogusława WILCZEK17F00:24:00 
244Katarzyna BUGAJ35F00:24:01TGB LAKE RUNNERS
245Paweł ROGUSZ1M00:24:02 
246Agnieszka DOLIŃSKA1F00:24:04 
247Tomasz POLOCZEK6M00:24:06TEAM PAPRY 20
248Piotr TARGOSZ2M00:24:08Olza Cieszyn
249Adam KOZUB3M00:24:09 
250Magdalena WIELGAT- KOJDECKA9F00:24:09 
251Krzysztof SZUBARSKI2M00:24:10Olza Cieszyn
252Sławosz GŁODEK1M00:24:11 
253Steven ALDER1M00:24:11Springfield Striders RC
254Łukasz Krzysztof GAŁOWICZ3M00:24:12 
255Krzysztof MUCHA8M00:24:13 
256Natalia KARPUK2F00:24:13 
257Kinga RELIGA11F00:24:13 
258Agnieszka ĆWIKLIK4F00:24:15 
259Marcin STAŃKO1M00:24:19 
260Wiola KRUPIŃSKA1F00:24:21Trucht Tarchomin Team
261Piotr BAŃCZYK2M00:24:21Night Runners
262Arkadiusz JOCHACY8M00:24:21 
263Wojciech MUCHA10M00:24:22Magna Formpol running team
264Anna LUBOWICKA5F00:24:23 
265Monika DUŻY1F00:24:29 
266Maciej GAŁKA1M00:24:30 
267Grzegorx DUDA1M00:24:30Biegnę Byle Dobiec
268David FRENCH1M00:24:31 
269Tomasz DANIŁOWSKI1M00:24:32 
270Tomasz WILCZEWSKI1M00:24:3240-latek Tychy
271Michał JUSZCZYK3M00:24:34 
272Filip POMPA4M00:24:35Biegnę Byle Dobiec
273Ilona JANIK1F00:24:36 
274Barbara JANKO1F00:24:37 
275Wojciech JANKO1M00:24:37 
276Sebastian MADEJSKI1M00:24:38 
277Dominika PODEMSKA21F00:24:40 
278Sandra Katarzyna BORZĘCKA4F00:24:40 
279Hubert DAROŃ1M00:24:41 
280Sebastian KANTOR3M00:24:43Biegnę Byle Dobiec
281Artur MIKOŁAJCZYK6M00:24:43 
282Agnieszka ŻURANIEWSKA1F00:24:43Nudne Piątki
283Łukasz CZYŻEWSKI1M00:24:45 
284Wojciech Jakub GAŁACH1M00:24:45 
285Łukasz GERYCKI12M00:24:45Biegnę Byle Dobiec
286Barbara POHL7F00:24:46 
287Ewa KĄCKA-CICHY1F00:24:47 
288Dominika STENCEL4F00:24:48 
289Jolanta PRAUS2F00:24:49 
290Monika KRUCZEK37F00:24:51TEAM PAPRY 20
291Karol KRUPIAK1M00:24:52 
292Piotr ERAZMUS24M00:24:52Biegnę Byle Dobiec
293Dariusz SZYJA1M00:24:52ADS Masna
294Kamila KOWALSKA2F00:24:53Vege Runners
295Natalia Wiktoria MLECZEK5F00:24:53 
296Arkadiusz SYROCKI3M00:24:54Magna Formpol running team
297Grzegorz KOZYRA4M00:24:55 
298Dawid ŻÓŁTY5M00:24:56 
299Klaudia PIĄTEK-OLSZEWSKA3F00:24:57 
300Jakub MAZUR17M00:24:57 
301Marek STOKOWSKI1M00:24:57 
302Aleksandra OSTROWSKA6F00:25:01 
303Karol PENKALA5M00:25:03 
304Marcin, Wojciech FOLTYN1M00:25:03 
305Joanna MARCINIAK1F00:25:04 
306Zdzisław ARENDT8M00:25:06Katowicki Nordic Walking
307Marcin MIKOŁAJCZYK32M00:25:08 
308Victor HUTCHINS1M00:25:09Hercules Wimbledon AC
309Nanda Albertina GRIFFIOEN1F00:25:10Porterstown Panthers
310Honorata KLUCZYŃSKA1F00:25:12 
311Patrycja RZĄP5F00:25:12 
312Igor ŻMUDA1M00:25:13 
313Marta GIEDWIŁŁO99F00:25:14 
314Łukasz PUSTUŁKA21M00:25:16Biegnę Byle Dobiec
315Anna STACHURSKA1F00:25:16 
316Marek SŁOWIK1M00:25:16PoWoli do Celu
317Damian SĘKOWSKI4M00:25:16 
318Tomasz BOJARSKI12M00:25:22 
319Dawid RĘBISZ41M00:25:23 
320Wioleta MERCIK2F00:25:24#YOLOTEAMKRK
321Grzegorz ŁAZARZ1M00:25:25 
322Natalia MADEJ5F00:25:26ADS Masna
323Magdalena SEWERYN5F00:25:27 
324Damian DYMANUS1M00:25:28 
325Magdalena Barbara REPLIŃSKA1F00:25:28 
326Marcin HOLECZEK1M00:25:28 
327Monika OSYPIUK3F00:25:29 
328Paulina BUDZIŃSKA37F00:25:30 
329Andrzej RZEPECKI1M00:25:32Olza Cieszyn
330Bartłomiej CIAŁOŃ1M00:25:33 
331Katarzyna KULIGA1F00:25:33 
332Piotr KUBICIUS1M00:25:33Olza Cieszyn
333Adam ŻŁOBIŃSKI48M00:25:36 
334Adam KULIGA1M00:25:38 
335Artur CHMIELEWSKI1M00:25:39 
336Rafał PŁASZCZYCA1M00:25:40 
337Andrzej WALIGÓRA1M00:25:40 
338Karolina STRZODA17F00:25:41 
339Arkadiusz WARZECHA9M00:25:43 
340Dorota GREŃ1F00:25:45Olza Cieszyn
341Renata BRAŃCZYK1F00:25:45Olza Cieszyn
342Łukasz BRAŃCZYK1M00:25:45Olza Cieszyn
343Aleksandra KUSY1F00:25:46 
344Magdalena STRZELCZYK4F00:25:51TGB LAKE RUNNERS
345Kamila LISIŃSKA1F00:25:52 
346Tomasz PIETRZYK1M00:25:54 
347Emilia ZAJĄCZKOWSKA1F00:25:54 
348Tomasz ROZANSKI2M00:26:02 
349Sebastian WIKA8M00:26:0240-latek Tychy
350Andrzej PILSKI1M00:26:03Barefoot Runners Society - UK
351Jarosław RUPIEWICZ1M00:26:04 
352Aldona FALKIEWICZ14F00:26:05TEAM PAPRY 20
353Kasia ZAZAKOWNY4F00:26:08TEAM PAPRY 20
354Sławek GWIOŹDZIK1M00:26:09 
355Julianna BOROŃ10F00:26:11RUNHOGS Tychy
356Karol MRZYK1M00:26:11 
357Beata Ewa PAJEST-LEWANDOWSKA4F00:26:13 
358Michał KASPERCZYK22M00:26:16 
359Zuzanna KORCZYŃSKA1F00:26:16 
360Krzysztof ZAJĄC3M00:26:17 
361Marzena CHWALCZYK2F00:26:19 
362Violetta PRZYBYŁA106F00:26:20 
363Luiza BOROŃ19F00:26:21RUNHOGS Tychy
364Maciej OBCOWSKI1M00:26:22 
365Aneta STEJZYGIER3F00:26:23 
366Katarzyna GRABIAŃSKA18F00:26:26Viking Training Center
367Dorota SIKORA1F00:26:27 
368Thomas MILLIARD1M00:26:30 
369Krzysztof RÓŻYCKI1M00:26:30Vege Runners
370Aleksandra LEWICKA37F00:26:35Biegnę Byle Dobiec
371Ania ZAJĄCZKOWSKA1F00:26:36 
372Marcin STEFAŃSKI1M00:26:38 
373Bożena LITWIŃSKA19F00:26:39Biegnę Byle Dobiec
374Krzysztof WILK1M00:26:40 
375Radosław GRZYWA5M00:26:42 
376Łukasz MARKOWSKI1M00:26:43 
377Rafał ŻELAZNY18M00:26:45 
378Monika NOWICKA1F00:26:45 
379Bartłomiej MADEJA1M00:26:46Magna Formpol running team
380Aleksandra TOMCZYK1F00:26:46 
381Iwona BZDYK1F00:26:46 
382Paul FREYNE1M00:26:46 
383Roksana NOWAK1F00:26:47 
384Jacek NOWAK3M00:26:47 
385Kasper PAŹDZIERNY1M00:26:47 
386Jacek PONIEDZIAŁEK1M00:26:47 
387Bożena RZEPECKA1F00:26:49Olza Cieszyn
388Grzegorz SALACHNA1M00:26:50Olza Cieszyn
389Barbara BRZEZIŃSKA1F00:26:52 
390Aleksandra SPAŁA30F00:26:53Centrum Kettlebell Tychy
391Grzegorz WAŃCZYK3M00:26:53 
392Mateusz ZALASA1M00:26:55 
393Monika LEKI1F00:26:57TEAM PAPRY 20
394Marta KEMPSKA2F00:26:59Viking Training Center
395Izabela WISNIOWSKA26F00:27:03PRESS GLASS – Sport and Support
396Grzegorz TOMAS1M00:27:03 
397Zdzisław SOBOLEWSKI1M00:27:05 
398Aleksandra PIETRZYK35F00:27:05TGB LAKE RUNNERS
399Konrad DAWID3M00:27:07TGB LAKE RUNNERS
400Wojciech DYMURSKI71M00:27:08 
401Leszek Tomasz WOLNY5M00:27:09Biegnę Byle Dobiec
402Peter SHEW1M00:27:09Striders of Croydon AC
403Joanna RYNIAK6F00:27:0940-latek Tychy
404Bernadetta BEDNARSKA8F00:27:12 
405Katarzyna WALKOWICZ1F00:27:14 
406Agnieszka , Irena ŻOGAŁA-JEGLIŃSKA3F00:27:15 
407Szymon WÓJCIK1M00:27:15 
408Sebastian JEGLIŃSKI1M00:27:15 
409Piotr NOWAK1M00:27:16 
410Roman BLIMKE9M00:27:16 
411Żaneta CZYPIONKA57F00:27:20 
412Beata OKRĘGLICKA23F00:27:21 
413Tymoteusz ŻMUDA1M00:27:23 
414Magdalena DUDEK1F00:27:23 
415Dorota SZKUAT SZYMAŃSKA8F00:27:26TEAM PAPRY 20
416Tomasz KWIATKOWSKI18M00:27:27Biegnę Byle Dobiec
417Grzegorz PIECUCH3M00:27:28Biegnę Byle Dobiec
418Ewa JASICKA1F00:27:29 
419Marysia ERAZMUS5F00:27:30Biegnę Byle Dobiec
420Magda EDWARDS1F00:27:34Running Mums Australia
421Agnieszka PYRSCH17F00:27:36 
422Artem PECHENKIN1M00:27:37 
423Adam DZIARNOWSKI1M00:27:42 
424Gabriela KROPKA1F00:27:42Olza Cieszyn
425Mariusz KACZMARCZYK1M00:27:43 
426Zuzanna PIETRZYK15F00:27:44 
427Ewa KOCUR1F00:27:4540-latek Tychy
428Patrycja PIEKACZ3F00:27:46Biegnę Byle Dobiec
429Agnieszka GOŁYSZNY1F00:27:48 
430Piotr POTOCKI1M00:27:48Chrzanów
431Ewa SZYPUŁA4F00:27:49 
432Barbara Anna BOJARSKA8F00:27:51 
433Agnieszka SZYDŁOWSKA19F00:27:53Biegnę Byle Dobiec
434Marta WATA5F00:27:53 
435Ewa ŻMUDA1F00:27:54 
436Daria RABENDA10F00:27:59 
437Tomasz STACHOŃ8M00:28:00 
438Bartosz GORZEJA1M00:28:06 
439Izabela ZIELIŃSKA2F00:28:07 
440Ewa SKIERŚ2F00:28:10Magna Formpol running team
441Łukasz CZUBEK1M00:28:11 
442Aneta BRANDYS29F00:28:11 
443Edyta BUGAJSKA8F00:28:11 
444Paulina SZOJDA5F00:28:11Biegnę Byle Dobiec
445Weronika SŁOWIK31F00:28:13 
446Agnieszka RUSECKA2F00:28:13 
447Mateusz CIERLICKI2M00:28:15 
448Aldona MUSIK2F00:28:18 
449Patrycja Katarzyna DANIELCZYK1F00:28:22 
450Tomasz BOŁDYS6M00:28:23TGB LAKE RUNNERS
451Ewa ŻUKOWSKA1F00:28:24 
452Beata BARON11F00:28:25 
453Agnieszka MATYASZEWSKA-BOŁDYS7F00:28:31TGB LAKE RUNNERS
454Aneta PASTERNAK1F00:28:33 
455Dawid KOZYRA1M00:28:38 
456Anna DUDKIEWICZ3F00:28:38 
457Szymon DANIELCZYK1M00:28:39 
458Aleksandra ZOBEK-HARPULA1F00:28:40Szybkobieżny Żółw
459Klaudia Ewelina ZIMNA1F00:28:44 
460Dagmara PLOSKONKA1F00:28:4540-latek Tychy
461Joanna KAPELA19F00:28:45 
462Dawid RATKA1M00:28:46 
463Barbara LIPIŃSKA-BĄK1F00:28:49 
464Paweł PRZYBYLAK1M00:28:51 
465Małgorzata WAJDZIK22F00:28:52Biegnę Byle Dobiec
466Karolina CZYPEK4F00:28:53 
467Jolanta WAGNER1F00:28:53 
468Adam HOJNCA1M00:28:54 
469Arkadiusz OSSOWSKI1M00:28:54Runeda
470Katarzyna Anna LANGE4F00:28:55Viking Training Center
471Randolf Willem BRUIN1M00:28:55Porterstown Panthers
472Paulina ZAŁUSKA2F00:28:56 
473Dorota ASIGNO1F00:28:56Dirty Cheetahs
474Przemysław MOSKWA28M00:28:56 
475Maja LUBOWICKA5F00:28:57 
476Magdalena COLIK7F00:28:58 
477Magdalena RADZIWON1F00:28:59 
478Agnieszka RĘKAS4F00:29:00 
479Monika Justyna POMPA1F00:29:00Biegnę Byle Dobiec
480Konrad PAŹDZIERNY1M00:29:05 
481Ewa RUDZIŃSKA6F00:29:11 
482Aneta LIGEZA1F00:29:12Lordshill Road Runners
483Agnieszka Anna TOKARZ1F00:29:17TEAM PAPRY 20
484Dominika SZKLORZ1F00:29:18 
485Mariola MARCINKOWSKA1F00:29:20 
486Paweł PASZEK1M00:29:20 
487Jacek KRAWCZYK1M00:29:21Olza Cieszyn
488Arkadiusz Włodzimierz SZOTA3M00:29:24 
489Sandra DZIEDZIOCH1F00:29:25 
490Wiesław GOCAŁEK66M00:29:31 
491Renata NOWAK2F00:29:32Biegnę Byle Dobiec
492Wioletta Marianna DAWCZYŃSKA3F00:29:33 
493Agnieszka DZIUBA1F00:29:33 
494Aleksandra KWASNY1F00:29:35 
495Paulina CZMOK7F00:29:36 
496Rafał BIENIEK8M00:29:39 
497Julia GRODZICKA1F00:29:40 
498Adrian SWIERCZEK1M00:29:43 
499Jakub JELEŃCZAK1M00:29:45 
500Barbara GOLEK1F00:29:46