parkrun Tychy 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Adam JAMIŃSKI2M00:15:25 
2Dawid Paweł BUKAŁA2M00:16:54 
3Daniel MCCAIG42M00:17:03Vege Runners
4Paweł BUCZEK6M00:17:03 
5Wojciech Karol DORIGHI1M00:17:10HRmax Żory
6Robert GOLEŃ1M00:17:18 
7Piotr BRYŚ1M00:17:36RUNHOGS Tychy
8Paweł DZIĘGIELOWSKI1M00:17:37HRmax Żory
9Karol SOKOLOWSKI15M00:17:41TGB LAKE RUNNERS
10Damian CZYPEK18M00:17:46TGB LAKE RUNNERS
11Piotr TRESKA1M00:17:52RUNHOGS Tychy
12Krzysztof JANIK9M00:17:57Kenyan Power
13Marcin GAJDA2M00:17:5840-latek Tychy
14Marek CHOŁOTA1M00:18:07Biegowyswiat.pl
15Mariusz WALCZYŃSKI1M00:18:08HRmax Żory
16Adam MALINA1M00:18:08 
17Tomasz BIZOŃ1M00:18:12Czorno Linia Lędziny
18Ladislav SVENTEK1M00:18:15 
19Jakub WAŁĘSIAK97M00:18:18 
20Paweł PUSZ1M00:18:34 
21Kamil CZECHOWICZ1M00:18:34Zadyszka Oświęcim
22Marcin FRANEK1M00:18:34Cieszynioki
23Roman KARAMUCKI1M00:18:41 
24Grzegorz Piotr TOMASZEWSKI1M00:18:44 
25Piotr RZEPKA5M00:18:45Hernik Team
26Łukasz KLAŚ1M00:18:49Nudne Piątki
27Peter LIHS4M00:18:51 
28Grzegorz WOWRY1M00:18:51Olza Cieszyn
29Jarosław KOCUR5M00:18:52 
30Artur STĘPNIEWSKI9M00:18:55TEAM PAPRY 20
31Sławomir MOSKWA1M00:18:58 
32Krzysztof ŻŁOBIŃSKI2M00:19:00 
33Michał CHABOWSKI18M00:19:06 
34Tomasz IWANYSZYN1M00:19:09 
35Wiesław SIKORA1M00:19:16Olza Cieszyn
36Agata DŁUGOSZ22F00:19:17 
37Елена СКОБЛИНА1F00:19:19IRC
38Pablos SVIC17M00:19:21 
39Adam SHEW1M00:19:27Croydon Harriers
40Marcin GREGORCZYK5M00:19:27 
41Michalina MENDECKA1F00:19:32 
42Oliver GARBAS1M00:19:33Stevenage Striders
43Mariusz RYNIAK10M00:19:42 
44Piotr Karol GRZYŚ2M00:19:42Biegamyrazem.pl
45Dawid PALKA12M00:19:4240-latek Tychy
46Richard MCALPIN1M00:19:47Ballydrain Harriers
47Ian BOWER1M00:19:50Lordshill Road Runners
48Artur SONGIN18M00:19:51 
49Kamil MEDZKIEWICZ1M00:19:51 
50Adam KACZMAREK1M00:19:51 
51Dominik GWAREK8M00:19:52 
52Adam KLIMA1M00:19:55RUNHOGS Tychy
53Michał ŻERDKA2M00:19:56Viking Training Center
54Adam BARANOWSKI11M00:19:59TEAM PAPRY 20
55Kamil STROIŃSKI4M00:20:03 
56Stasiu ORLICKI9M00:20:04 
57Tomasz KAŹMIERCZAK1M00:20:04 
58Tomasz PETKIEWICZ4M00:20:05 
59Krzysiek Tadeusz SZYMKOWSKI1M00:20:07 
60Damian SZPAK6M00:20:08 
61Piotr Jan OLEJARZ83M00:20:11 
62Rafał PIEKARSKI8M00:20:12RUNHOGS Tychy
63Ben KOSCHALKA1M00:20:13 
64Beniamin WOJNIUSZ3M00:20:14PRESS GLASS – Sport and Support
65Grzegorz ADAMCZYK6M00:20:14 
66Klaudiusz WOWRY1M00:20:15 
67Stanisław ORLICKI45M00:20:15 
68Mateusz MERCIK2M00:20:16#YOLOTEAMKRK
69Krzysztof CZEKAJ4M00:20:1740-latek Tychy
70Dariusz NIEDZIELSKI1M00:20:17Vege Runners
71Łukasz LUBOWICKI6M00:20:1740-latek Tychy
72Piotr PETELCZYC19M00:20:20 
73Marcin OLSZOWSKI1M00:20:20Olza Cieszyn
74Víctor JIMÉNEZ4M00:20:23 
75Jakub DAROŃ11M00:20:24 
76Jarosław WOSIK11M00:20:24 
77Kamil HERNAS49M00:20:26TGB LAKE RUNNERS
78Krzysztof DUDA4M00:20:31 
79Michalina MALINA1F00:20:32 
80Tomek KRUSZYŃSKI58M00:20:32 
81Grzegorz Paweł NOWAK1M00:20:33parkrun tourists Poznań
82Sandro SURWIŁO3M00:20:35 
83Tadeusz SAMBAK1M00:20:37Zadyszka Oświęcim
84Marcin SAGANOWSKI80M00:20:38ADS Masna
85Maciej JASZCZYŃSKI1M00:20:38Lacho Team
86Marcin SZYNIEC58M00:20:38 
87Emilian DZIUBA4M00:20:39 
88Krzysztof BUCHTA1M00:20:41 
89Tadeusz GŁUPCZYK3M00:20:43100 Marathon Club Polska
90Dariusz MROZIK3M00:20:44 
91Marek PIPANS1M00:20:45 
92Sebastian ZIOŁA53M00:20:54TGB LAKE RUNNERS
93Bartłomiej TYTKO10M00:20:54 
94Adrian WRZECIONKOWSKI22M00:20:56TGB LAKE RUNNERS
95Mariusz Andrzej KASTELIK1M00:20:56 
96Wojciech WŁODARCZYK2M00:20:57Czarne Stopy.SM
97Rafał GRABKOWSKI1M00:20:58 
98Zbigniew KOSIŃSKI1M00:20:58 
99Maciej KRZYŻOWSKI4M00:20:59 
100Armand SURWIŁO1M00:20:59 
101Andrzej GOZDEK1M00:21:05
102Agnieszka KIJAK1F00:21:06 
103Dawid ĆMOK1M00:21:07 
104Wojciech BROŻEK3M00:21:08TEAM PAPRY 20
105Tomasz Samuel Robert PROCTER1M00:21:12Imperial College Cross Country & AC
106Łukasz WYWIAŁ3M00:21:12Saint-Gobain SQUAD
107Natalia GRACZ1F00:21:13Hernik Team
108Magdalena PERCHALUK1F00:21:14
109Adam KOTAS1M00:21:16 
110Patryk ŻUCZEK2M00:21:20RUNHOGS Tychy
111Mateusz MUCHA1M00:21:22 
112Tomasz DUDA2M00:21:22 
113Artur NOWICKI1M00:21:2240-latek Tychy
114Artur OLSZEWSKI3M00:21:24 
115Mariusz SUCHECKI3M00:21:27Chrzanów
116Rafał CICHY1M00:21:28 
117Arkadiusz Adam KAŁUŻA1M00:21:32 
118Tomek JARCZYK1M00:21:33Beaumont RC
119Piotr MICHALIK9M00:21:35 
120Dariusz FILIPEK30M00:21:36Biegnę Byle Dobiec
121Jakub CIEŚLAK4M00:21:36 
122Zbigniew Adam PYRSCH35M00:21:40 
123Adam SĘPIOŁ5M00:21:41 
124Przemek SOŁTYSIK70M00:21:43 
125Bartlomiej GLINIECKI1M00:21:44Rebellion of Free Runners
126Marcin MODRZEJEWSKI1M00:21:47 
127Daniel VERO1M00:21:49Plumstead Runners
128Krzysztof KONOPKO1M00:21:50 
129Marek OPIŁEK1M00:21:51Euvic
130Arkadiusz FRANKE2M00:21:51 
131Łukasz TRYJANOWSKI1M00:21:51 
132Daria PIETRUCZUK13F00:21:53 
133Ryszard KUBERA5M00:21:54TEAM PAPRY 20
134Piotr BUCHTA5M00:21:56 
135Grzegorz DRĄG14M00:21:57Biegnę Byle Dobiec
136Rafal KUSY1M00:21:57Olza Cieszyn
137Anna IWANOWICZ1F00:22:00 
138Robert PRZYBYŁEK1M00:22:02 
139Tomek BOROŃ20M00:22:02RUNHOGS Tychy
140Piotr GROLIK1M00:22:04 
141Daniel KANCEL1M00:22:05 
142Waldemar SZYDŁOWSKI25M00:22:06Biegnę Byle Dobiec
143Jan FERDEK2M00:22:07 
144Krzysztof SZCZYPKA1M00:22:10Cieszynioki
145Piotr OPRZONDEK45M00:22:11 
146Marcin BARTOSIEWICZ1M00:22:11Szybkobieżny Żółw
147Bernadette MAHER ALLAN1F00:22:14Wimbledon Windmilers
148Robert ZAJĄCZKOWSKI1M00:22:16 
149Eugeniusz ORLIKOWSKI1M00:22:17Biegamyrazem.pl
150Grzegorz OSUCH1M00:22:18 
151Rafał FOKT3M00:22:18 
152Jakub WYGRABEK1M00:22:19 
153Natasha PIETRZAK1F00:22:20 
154Jakub FLISIAK9M00:22:22 
155Rafal WIRKUS1M00:22:22Polish Runners Club Ireland
156Łukasz MAZUREK2M00:22:23 
157Patryk PRZYŻYCKI18M00:22:23 
158Kinga KOWALSKA1F00:22:23Olza Cieszyn
159Olivier BEDNARSKI2M00:22:27 
160Krzysztof CHEŁCHOWSKI4M00:22:29 
161Piotr KAPELA3M00:22:29 
162Rafał PUTAJ1M00:22:30 
163Martin LADEMANN1M00:22:30SV Neptun 08 Finsterwalde
164Maciej WIDŁOK1M00:22:31 
165Paweł SZCZĘSNY57M00:22:34 
166Piotr BOROWIECKI1M00:22:38 
167Michał DAWID54M00:22:38TGB LAKE RUNNERS
168Krzysztof JASICKI11M00:22:41 
169Karol OLSZAŃSKI6M00:22:41
170Jacek BROŹ4M00:22:42 
171Tomasz SZAŁKOWSKI1M00:22:44 
172Marek KISIELIŃSKI1M00:22:45 
173Michał BOTOREK1M00:22:46 
174Karolcia DAWID4F00:22:46TGB LAKE RUNNERS
175Marcin DUŻY2M00:22:47 
176Robert FORS1M00:22:48 
177Sławomir LITWIŃSKI17M00:22:51Biegnę Byle Dobiec
178Grzegorz SZCZEPANIAK4M00:22:52TEAM PAPRY 20
179Sylwester JUCHA8M00:22:54 
180Joanna PASZEK1F00:22:55 
181Jacek KOWALSKI19M00:22:55RUNHOGS Tychy
182Artur WOŹNIAK3M00:22:56 
183Michal NYL1M00:22:56 
184Janusz KOWALSKI1M00:22:57Olza Cieszyn
185Nikodem ANCZYKOWSKI3M00:22:58 
186Adam WASIOŁKA2M00:22:59Grantham Running Club
187Marcin SKRABAKA4M00:22:59 
188Ian MILBURN1M00:22:59Ryston Runners AC
189Alex ASIGNO1M00:23:00 
190Stanisław KORCZYŃSKI2M00:23:01Rysio Team
191Grzegorz WELM2M00:23:01Zabiegani Częstochowa
192Tomasz CHOLEWA1M00:23:02 
193Adrian POMPA12M00:23:02Biegnę Byle Dobiec
194Jacek Ryszard SMOLINIEC1M00:23:03ITMBW Kraków
195Michał DACZYŃSKI1M00:23:03Vege Runners
196Andy ALLAN1M00:23:04Wimbledon Windmilers
197Tomasz LESZKO1M00:23:05S.L. Salos-Wodna Łódź
198Adam GRALAK2M00:23:06 
199Łukasz ORLIŃSKI60M00:23:06 
200Julia BARON13F00:23:06 
201Monika STANICKA2F00:23:07RUNHOGS Tychy
202Krzysztof WANAT1M00:23:07Bristol and West AC
203Wojtek BANDZEREWICZ1M00:23:08 
204Aleksandra Natalia FERDEK1F00:23:08 
205Arkadiusz WRÓBEL1M00:23:09 
206Paweł Antoni Jan FOLTYN3M00:23:11 
207Damian Mariusz GRALAK3M00:23:14 
208Marzena ŁUGOWSKA19F00:23:18Biegnę Byle Dobiec
209Tomasz CHRZĄŚCIK1M00:23:19 
210Piotr KOWALCZYK11M00:23:21TEAM PAPRY 20
211Mateusz BANAŚ1M00:23:21Night Runners
212Wojciech HARPULA1M00:23:23Szybkobieżny Żółw
213Klaudia WĘGRZYNOWICZ75F00:23:24TEAM PAPRY 20
214Kasia KOPROWSKA8F00:23:24 
215Marian MARUSZCZYK20M00:23:26 
216Tom BRYSZ6M00:23:27 
217Patrycja MCALPIN1F00:23:27Ballydrain Harriers
218Piotr PŁÓCIENICZAK1M00:23:30 
219Magdalena KRAUSE9F00:23:31 
220Karolina GOŁASZEWSKA3F00:23:31 
221Marcin ORTMAN1M00:23:31 
222Michał ŚWIERCZYŃSKI1M00:23:32 
223Krzysztof BOJARSKI26M00:23:33 
224Tadeusz ORLIKOWSKI1M00:23:33 
225Adam STANICZEK3M00:23:36Biegnę Byle Dobiec
226Marcin KAŁMUK1M00:23:39Magna Formpol running team
227Ireneusz RUCHAŁA6M00:23:39TEAM PAPRY 20
228Barbara WYTRYKUS22F00:23:40 
229Michał ERAZMUS4M00:23:42Biegnę Byle Dobiec
230Grzegorz NOWAK5M00:23:45 
231Marcin BEKUS3M00:23:45 
232Łukasz JABŁOŃSKI1M00:23:47 
233Marcin HANASIEWICZ1M00:23:48 
234Lukasz MIODUSZEWSKI4M00:23:49 
235Dariusz POMPA23M00:23:51Biegnę Byle Dobiec
236Joanna MUSZYŃSKA28F00:23:5140-latek Tychy
237Patryk KOŹMIŃSKI1M00:23:53Huragan Ligota
238Adrian DZIARNOWSKI7M00:23:58 
239Piotr MÜLLER1M00:23:58 
240Adam SIEWIERSKI7M00:23:59 
241Bogusława WILCZEK15F00:24:00 
242Adam JASTRZEMSKI1M00:24:00 
243Łukasz CACKOWSKI1M00:24:00 
244Katarzyna BUGAJ35F00:24:01TGB LAKE RUNNERS
245Paweł ROGUSZ1M00:24:02 
246Agnieszka DOLIŃSKA1F00:24:04 
247Tomasz POLOCZEK6M00:24:06TEAM PAPRY 20
248Piotr TARGOSZ2M00:24:08Olza Cieszyn
249Adam KOZUB3M00:24:09 
250Krzysztof SZUBARSKI2M00:24:10Olza Cieszyn
251Sławosz GŁODEK1M00:24:11 
252Steven ALDER1M00:24:11Springfield Striders RC
253Łukasz Krzysztof GAŁOWICZ3M00:24:12 
254Natalia KARPUK2F00:24:13 
255Kinga RELIGA10F00:24:13 
256Krzysztof MUCHA8M00:24:13 
257Agnieszka ĆWIKLIK4F00:24:15 
258Magdalena WIELGAT- KOJDECKA7F00:24:16 
259Marcin STAŃKO1M00:24:19 
260Arkadiusz JOCHACY8M00:24:21 
261Piotr BAŃCZYK2M00:24:21Night Runners
262Wiola KRUPIŃSKA1F00:24:21Trucht Tarchomin Team
263Wojciech MUCHA10M00:24:22Magna Formpol running team
264Anna LUBOWICKA5F00:24:23 
265Monika DUŻY1F00:24:29 
266Grzegorx DUDA1M00:24:30Biegnę Byle Dobiec
267Maciej GAŁKA1M00:24:30 
268Tomasz WILCZEWSKI1M00:24:3240-latek Tychy
269Tomasz DANIŁOWSKI1M00:24:32 
270Michał JUSZCZYK3M00:24:34 
271Filip POMPA4M00:24:35Biegnę Byle Dobiec
272Ilona JANIK1F00:24:36 
273Barbara JANKO1F00:24:37 
274Wojciech JANKO1M00:24:37 
275Sebastian MADEJSKI1M00:24:38 
276Dominika PODEMSKA20F00:24:40 
277Sandra Katarzyna BORZĘCKA4F00:24:40 
278Hubert DAROŃ1M00:24:41 
279Agnieszka ŻURANIEWSKA1F00:24:43Nudne Piątki
280Sebastian KANTOR3M00:24:43Biegnę Byle Dobiec
281Artur MIKOŁAJCZYK6M00:24:43 
282Łukasz CZYŻEWSKI1M00:24:45 
283Łukasz GERYCKI12M00:24:45Biegnę Byle Dobiec
284Barbara POHL7F00:24:46 
285Ewa KĄCKA-CICHY1F00:24:47 
286Dominika STENCEL4F00:24:48 
287Jolanta PRAUS2F00:24:49 
288Monika KRUCZEK33F00:24:51TEAM PAPRY 20
289Piotr ERAZMUS18M00:24:52Biegnę Byle Dobiec
290Dariusz SZYJA1M00:24:52ADS Masna
291Karol KRUPIAK1M00:24:52 
292Arkadiusz SYROCKI3M00:24:54Magna Formpol running team
293Grzegorz KOZYRA4M00:24:55 
294Dawid ŻÓŁTY5M00:24:56 
295Klaudia PIĄTEK-OLSZEWSKA3F00:24:57 
296Jakub MAZUR17M00:24:57 
297Marek STOKOWSKI1M00:24:57 
298Aleksandra OSTROWSKA6F00:25:01 
299Marcin, Wojciech FOLTYN1M00:25:03 
300Karol PENKALA5M00:25:03 
301Joanna MARCINIAK1F00:25:04 
302Zdzisław ARENDT8M00:25:06Katowicki Nordic Walking
303Marcin MIKOŁAJCZYK26M00:25:08 
304Victor HUTCHINS1M00:25:09Hercules Wimbledon AC
305Nanda Albertina GRIFFIOEN1F00:25:10Porterstown Panthers
306Natalia Wiktoria MLECZEK1F00:25:11 
307Honorata KLUCZYŃSKA1F00:25:12 
308Patrycja RZĄP5F00:25:12 
309Igor ŻMUDA1M00:25:13 
310Marta GIEDWIŁŁO96F00:25:14 
311Damian SĘKOWSKI4M00:25:16 
312Anna STACHURSKA1F00:25:16 
313Tomasz BOJARSKI12M00:25:22 
314Dawid RĘBISZ36M00:25:23 
315Wioleta MERCIK2F00:25:24#YOLOTEAMKRK
316Grzegorz ŁAZARZ1M00:25:25 
317Natalia MADEJ5F00:25:26ADS Masna
318Magdalena SEWERYN5F00:25:27 
319Damian DYMANUS1M00:25:28 
320Magdalena Barbara REPLIŃSKA1F00:25:28 
321Marcin HOLECZEK1M00:25:28 
322Monika OSYPIUK3F00:25:29 
323Paulina BUDZIŃSKA34F00:25:30 
324Andrzej RZEPECKI1M00:25:32Olza Cieszyn
325Bartłomiej CIAŁOŃ1M00:25:33 
326Katarzyna KULIGA1F00:25:33 
327Piotr KUBICIUS1M00:25:33Olza Cieszyn
328Łukasz PUSTUŁKA15M00:25:33Biegnę Byle Dobiec
329Adam ŻŁOBIŃSKI41M00:25:36 
330Adam KULIGA1M00:25:38 
331Artur CHMIELEWSKI1M00:25:39 
332Rafał PŁASZCZYCA1M00:25:40 
333Andrzej WALIGÓRA1M00:25:40 
334Karolina STRZODA17F00:25:41 
335Renata BRAŃCZYK1F00:25:45Olza Cieszyn
336Łukasz BRAŃCZYK1M00:25:45Olza Cieszyn
337Dorota GREŃ1F00:25:45Olza Cieszyn
338Aleksandra KUSY1F00:25:46 
339Magdalena STRZELCZYK4F00:25:51TGB LAKE RUNNERS
340Kamila LISIŃSKA1F00:25:52 
341Emilia ZAJĄCZKOWSKA1F00:25:54 
342Tomasz PIETRZYK1M00:25:54 
343Tomasz ROZANSKI2M00:26:02 
344Sebastian WIKA6M00:26:0240-latek Tychy
345Andrzej PILSKI1M00:26:03Barefoot Runners Society - UK
346Jarosław RUPIEWICZ1M00:26:04 
347Aldona FALKIEWICZ13F00:26:05TEAM PAPRY 20
348Kasia ZAZAKOWNY4F00:26:08TEAM PAPRY 20
349Sławek GWIOŹDZIK1M00:26:09 
350Karol MRZYK1M00:26:11 
351Julianna BOROŃ10F00:26:11RUNHOGS Tychy
352Beata Ewa PAJEST-LEWANDOWSKA4F00:26:13 
353Michał KASPERCZYK20M00:26:16 
354Zuzanna KORCZYŃSKA1F00:26:16 
355Krzysztof ZAJĄC3M00:26:17 
356Marzena CHWALCZYK2F00:26:19 
357Violetta PRZYBYŁA101F00:26:20 
358Maciej OBCOWSKI1M00:26:22 
359Aneta STEJZYGIER3F00:26:23 
360Katarzyna GRABIAŃSKA18F00:26:26Viking Training Center
361Dorota SIKORA1F00:26:27 
362Thomas MILLIARD1M00:26:30 
363Krzysztof RÓŻYCKI1M00:26:30Vege Runners
364Aleksandra LEWICKA32F00:26:35Biegnę Byle Dobiec
365Ania ZAJĄCZKOWSKA1F00:26:36 
366Marcin STEFAŃSKI1M00:26:38 
367Bożena LITWIŃSKA17F00:26:39Biegnę Byle Dobiec
368Radosław GRZYWA5M00:26:42 
369Łukasz MARKOWSKI1M00:26:43 
370Monika NOWICKA1F00:26:45 
371Rafał ŻELAZNY18M00:26:45 
372Arkadiusz WARZECHA4M00:26:45 
373Bartłomiej MADEJA1M00:26:46Magna Formpol running team
374Aleksandra TOMCZYK1F00:26:46 
375Paul FREYNE1M00:26:46 
376Iwona BZDYK1F00:26:46 
377Kasper PAŹDZIERNY1M00:26:47 
378Jacek PONIEDZIAŁEK1M00:26:47 
379Jacek NOWAK3M00:26:47 
380Roksana NOWAK1F00:26:47 
381Bożena RZEPECKA1F00:26:49Olza Cieszyn
382Grzegorz SALACHNA1M00:26:50Olza Cieszyn
383Barbara BRZEZIŃSKA1F00:26:52 
384Grzegorz WAŃCZYK3M00:26:53 
385Aleksandra SPAŁA30F00:26:53Centrum Kettlebell Tychy
386Mateusz ZALASA1M00:26:55 
387Monika LEKI1F00:26:57TEAM PAPRY 20
388Luiza BOROŃ18F00:26:58RUNHOGS Tychy
389Marta KEMPSKA2F00:26:59Viking Training Center
390Izabela WISNIOWSKA26F00:27:03PRESS GLASS – Sport and Support
391Zdzisław SOBOLEWSKI1M00:27:05 
392Konrad DAWID3M00:27:07TGB LAKE RUNNERS
393Wojciech DYMURSKI66M00:27:08 
394Joanna RYNIAK6F00:27:0940-latek Tychy
395Peter SHEW1M00:27:09Striders of Croydon AC
396Bernadetta BEDNARSKA8F00:27:12 
397Katarzyna WALKOWICZ1F00:27:14 
398Szymon WÓJCIK1M00:27:15 
399Sebastian JEGLIŃSKI1M00:27:15 
400Agnieszka , Irena ŻOGAŁA-JEGLIŃSKA3F00:27:15 
401Roman BLIMKE8M00:27:16 
402Piotr NOWAK1M00:27:16 
403Żaneta CZYPIONKA52F00:27:20 
404Beata OKRĘGLICKA22F00:27:21 
405Magdalena DUDEK1F00:27:23 
406Tymoteusz ŻMUDA1M00:27:23 
407Dorota SZKUAT SZYMAŃSKA8F00:27:26TEAM PAPRY 20
408Tomasz KWIATKOWSKI16M00:27:27Biegnę Byle Dobiec
409Grzegorz PIECUCH3M00:27:28Biegnę Byle Dobiec
410Ewa JASICKA1F00:27:29 
411Magda EDWARDS1F00:27:34Running Mums Australia
412Agnieszka PYRSCH17F00:27:36 
413Artem PECHENKIN1M00:27:37 
414Gabriela KROPKA1F00:27:42Olza Cieszyn
415Adam DZIARNOWSKI1M00:27:42 
416Mariusz KACZMARCZYK1M00:27:43 
417Zuzanna PIETRZYK15F00:27:44 
418Ewa KOCUR1F00:27:4540-latek Tychy
419Patrycja PIEKACZ3F00:27:46Biegnę Byle Dobiec
420Piotr POTOCKI1M00:27:48Chrzanów
421Agnieszka GOŁYSZNY1F00:27:48 
422Ewa SZYPUŁA3F00:27:49 
423Barbara Anna BOJARSKA8F00:27:51 
424Marta WATA5F00:27:53 
425Agnieszka SZYDŁOWSKA19F00:27:53Biegnę Byle Dobiec
426Ewa ŻMUDA1F00:27:54 
427Aleksandra PIETRZYK31F00:27:57TGB LAKE RUNNERS
428Daria RABENDA6F00:27:59 
429Tomasz STACHOŃ8M00:28:00 
430Bartosz GORZEJA1M00:28:06 
431Izabela ZIELIŃSKA2F00:28:07 
432Ewa SKIERŚ2F00:28:10Magna Formpol running team
433Edyta BUGAJSKA8F00:28:11 
434Paulina SZOJDA5F00:28:11Biegnę Byle Dobiec
435Łukasz CZUBEK1M00:28:11 
436Aneta BRANDYS28F00:28:11 
437Weronika SŁOWIK31F00:28:13 
438Agnieszka RUSECKA2F00:28:13 
439Mateusz CIERLICKI2M00:28:15 
440Aldona MUSIK2F00:28:18 
441Patrycja Katarzyna DANIELCZYK1F00:28:22 
442Tomasz BOŁDYS6M00:28:23TGB LAKE RUNNERS
443Ewa ŻUKOWSKA1F00:28:24 
444Beata BARON11F00:28:25 
445Agnieszka MATYASZEWSKA-BOŁDYS7F00:28:31TGB LAKE RUNNERS
446Aneta PASTERNAK1F00:28:33 
447Anna DUDKIEWICZ3F00:28:38 
448Dawid KOZYRA1M00:28:38 
449Szymon DANIELCZYK1M00:28:39 
450Aleksandra ZOBEK-HARPULA1F00:28:40Szybkobieżny Żółw
451Klaudia Ewelina ZIMNA1F00:28:44 
452Dagmara PLOSKONKA1F00:28:4540-latek Tychy
453Joanna KAPELA19F00:28:45 
454Dawid RATKA1M00:28:46 
455Barbara LIPIŃSKA-BĄK1F00:28:49 
456Paweł PRZYBYLAK1M00:28:51 
457Małgorzata WAJDZIK20F00:28:52Biegnę Byle Dobiec
458Marysia ERAZMUS4F00:28:52Biegnę Byle Dobiec
459Karolina CZYPEK4F00:28:53 
460Jolanta WAGNER1F00:28:53 
461Arkadiusz OSSOWSKI1M00:28:54Runeda
462Adam HOJNCA1M00:28:54 
463Randolf Willem BRUIN1M00:28:55Porterstown Panthers
464Katarzyna Anna LANGE4F00:28:55Viking Training Center
465Paulina ZAŁUSKA2F00:28:56 
466Dorota ASIGNO1F00:28:56Dirty Cheetahs
467Przemysław MOSKWA26M00:28:56 
468Maja LUBOWICKA5F00:28:57 
469Magdalena COLIK7F00:28:58 
470Magdalena RADZIWON1F00:28:59 
471Agnieszka RĘKAS4F00:29:00 
472Konrad PAŹDZIERNY1M00:29:05 
473Ewa RUDZIŃSKA5F00:29:11 
474Aneta LIGEZA1F00:29:12Lordshill Road Runners
475Agnieszka Anna TOKARZ1F00:29:17TEAM PAPRY 20
476Dominika SZKLORZ1F00:29:18 
477Paweł PASZEK1M00:29:20 
478Mariola MARCINKOWSKA1F00:29:20 
479Jacek KRAWCZYK1M00:29:21Olza Cieszyn
480Arkadiusz Włodzimierz SZOTA3M00:29:24 
481Sandra DZIEDZIOCH1F00:29:25 
482Wiesław GOCAŁEK66M00:29:31 
483Agnieszka DZIUBA1F00:29:33 
484Aleksandra KWASNY1F00:29:35 
485Paulina CZMOK7F00:29:36 
486Rafał BIENIEK8M00:29:39 
487Julia GRODZICKA1F00:29:40 
488Adrian SWIERCZEK1M00:29:43 
489Jakub JELEŃCZAK1M00:29:45 
490Barbara GOLEK1F00:29:46 
491Lukasz Michal BUKOWSKI1M00:29:46 
492Przemysław BIAŁKOWSKI1M00:29:49Magna Formpol running team
493Katarzyna KASPRZYCKA-SZUBARSKA2F00:29:51 
494Mateusz STERCUŁA2M00:29:51 
495Tymoteusz BROŹ1M00:29:51 
496Nikodem WĘGRZYNOWICZ1M00:29:53 
497Michał KARAMUCKI1M00:29:54 
498Jacek KOZOK2M00:29:55PRESS GLASS – Sport and Support
499Agnieszka KLIŚ1F00:29:55 
500Ola GAŁKA1F00:29:59Vege Runners