parkrun Warszawa-Praga 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Piotr MIELEWCZYK2M00:14:44 
2Daniel MIKIELSKI27M00:15:31 
3Michał BERNARDELLI5M00:15:42 
4Matthew MOLONEY10M00:15:56Caversham H & A Club Inc
5Maciej BIALOGONSKI1M00:15:59Bristol and West AC
6Paweł KROCHMAL2M00:15:59Pędzące Żółwie
7Mateusz BARAN1M00:16:01Warszawiaky
8Mikołaj RACZYŃSKI20M00:16:01Vege Runners
9Ben WARD1M00:16:10Metro Aberdeen RRC
10Artur JABŁOŃSKI2M00:16:17Dream Run
11Paweł BIAŁY3M00:16:21SKB Kraśnik
12Piotr KSIĄŻKIEWICZ1M00:16:21 
13Paweł ŁYSIK1M00:16:21 
14Vitaliy SOROCHUK18M00:16:23 
15Ross BRADEN1M00:16:24Blackheath & Bromley Harriers AC
16Rafał Wiesław MIREK2M00:16:24 
17Jonathan ESCALANTE-PHILLIPS1M00:16:25Cambridge and Coleridge AC
18Maciej ŁUKASIEWICZ2M00:16:27Legia Run Club
19James ALLCHIN1M00:16:29Road Runners Club
20Tomasz MIKULSKI7M00:16:30KM AKTYWNI Sochaczew
21Mateusz KAŹMIERCZAK1M00:16:32 
22James LAING1M00:16:36Hillingdon AC
23Artur SIELSKI6M00:16:39Entre.pl
24Daniel KAROLKIEWICZ2M00:16:42Entre.pl
25Kamil ARTYSZUK1M00:16:43Warszawiaky
26Łukasz GREGORCZYK3M00:16:43Vege Runners
27Vitaliy SOROCHUK4M00:16:44 
28Aston PERRIN1M00:16:46Long Eaton RC
29Daniel JUSZKOWIEC1M00:16:52 
30Ryszard PRZEPIÓRA25M00:16:52 
31Wojciech SKORY156M00:16:53 
32Łukasz LIPKA1M00:16:54Strażak OSP (Ochotnicza Straż Pożarna)
33Jon Koldo GONZALEZ PÉREZ1M00:16:54 
34Sylwester KUŚMIERZ1M00:16:55Byledobiec Anin
35Grzegorz KŁOS1M00:16:57 
36Andrzej IGNATOWICZ14M00:16:58Trucht Tarchomin Team
37Jarosław GÓRECKI6M00:16:58
38Maciej DUTKIEWICZ10M00:16:59 
39Mark Kurt JOHNSON1M00:17:00Leicester Coritanian AC
40Tomasz KUCHARCZYK5M00:17:01WKB META Lubliniec
41Jacek KARWOWSKI11M00:17:01 
42Bartosz PAWLAK1M00:17:01WKS Grunwald Poznan
43Piotr JANISZ1M00:17:04 
44Tomasz PIATKA5M00:17:04Adidas Runners Warsaw
45Krystian KOCHANEK4M00:17:05Trucht Tarchomin Team
46Krzysztof ŚLIWA4M00:17:07 
47Rafał RUSINIAK2M00:17:07Entre.pl
48Glenn MITCHELL1M00:17:11Crawley Saints and Sinners Running Club
49Tomasz GRZYBOWSKI1M00:17:12 
50Marcin WIĄCEK10M00:17:12Byledobiec Anin
51Tomasz LIPIEC63M00:17:12Byledobiec Anin
52Artur ROSIŃSKI1M00:17:13 
53Aleksander CELIŃSKI1M00:17:13Byledobiec Anin
54Rafał BUDNICKI12M00:17:15MORT
55Luke BOLAND1M00:17:15Donore Harriers
56Jules GREUSARD1M00:17:16 
57Kasper ZALEWSKI4M00:17:16Entre.pl
58Jacek DŁUGOSZ4M00:17:16 
59Michał PIĘDEL4M00:17:17MORT
60Juliusz Krzysztof BORAWSKI4M00:17:17Vege Runners
61Łukasz SZWAJ2M00:17:18Team Kopeć
62Paweł OLSZEWSKI2M00:17:19Warszawiaky
63Marek PRIMIK4M00:17:19Vege Runners
64Grzegorz KULIS13M00:17:20 
65Erik EMILSSON7M00:17:21 
66Seth HEALEY1M00:17:21East End Road Runners
67Marek SOTEK16M00:17:22Trucht Tarchomin Team
68Dominik BOGDANOWICZ5M00:17:22 
69Marcin STUPAK2M00:17:22obozybiegowe.pl
70Andrew BRIAN1M00:17:23 
71Dariusz Marek KRÓL118M00:17:24Dream Run
72Maciej SZAROSZYK1M00:17:24 
73Jacek KWIECIŃSKI5M00:17:2442.195 Wejherowo
74Ilya MARCHUK1M00:17:25 
75Radek GOZDEK10M00:17:26Trucht Tarchomin Team
76Robert ZYCH1M00:17:27 
77David POWELL1M00:17:28 
78Bartek FALKOWSKI1M00:17:28 
79Dawid ZARODKIEWICZ24M00:17:28Team ZabieganeDni
80Zbigniew LAMPARSKI1M00:17:30MKB DREPTAK
81Tomasz ŁYŻWIŃSKI11M00:17:31 
82Krzysztof PERZ1M00:17:32KS Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski
83Jan BARTOSZEWSKI2M00:17:32 
84Marcin HILDEBRAND2M00:17:33Biegam Na Tarchominie
85Maciej MAŁECKI1M00:17:33ForPro Runnin Team
86Wojciech PISZCZATOWSKI14M00:17:33Orange Polska
87Filip BABIK15M00:17:33Entre.pl
88Krzysztof DOŁĘGOWSKI2M00:17:33 
89Łukasz POTAPCZUK4M00:17:33Endure Team
90Łukasz KLAŚ14M00:17:34Nudne Piątki
91Krzysztof BRYŁA11M00:17:34Byledobiec Anin
92Hubert Mohamed KRED28M00:17:36Entre.pl
93Konrad PAWLAK1M00:17:37Supermaraton Kalisz
94Rafał LAWENDA14M00:17:38 
95Alan PARSONS7M00:17:39Warsaw International Triathlon Club (WITC)
96Sylwester CICHACKI11M00:17:39 
97Michał KACER1M00:17:40 
98Eliza GALIŃSKA22F00:17:40 
99Andrew MOSSOP6M00:17:40 
100Michal MURAWSKI49M00:17:41 
101Fergus JOHNSON1M00:17:42Egdon Heath Harriers
102Gary CHANDLER1M00:17:42Springfield Striders RC
103Krzysztof KRYGIER4M00:17:43Accenture
104Jarosław WŁODARSKI4M00:17:43Warszawiaky
105Mateusz JĘDRUCH3M00:17:44 
106Igor Michał NIEWIADOMSKI10M00:17:45 
107Vitaliy SOROCHUK1M00:17:45 
108Mariusz PIOTROWSKI2M00:17:46MKB DREPTAK
109Bryan KINGHORN1M00:17:46Metro Aberdeen RRC
110Artur BŁASZCZYK5M00:17:46 
111Michał ORZEŁ12M00:17:46RK Athletics Warszawa
112Mariola Elżbieta ŚLUSARCZYK1F00:17:48 
113Dariusz SAWICKI10M00:17:49 
114Matthew TAYLOR1M00:17:49Harborough AC
115Adam LEŚNIAK106M00:17:51Byledobiec Anin
116Jakub SEROCZYŃSKI1M00:17:53 
117Ben COCKER1M00:17:53Cambridge and Coleridge AC
118Stefan SZABLEWSKI2M00:17:53University of Nottingham Triathlon Club
119Piotr ŻERKO1M00:17:5412tri.pl
120Jakub ŻEBROWSKI37M00:17:54 
121Jonny MACLEOD1M00:17:54Inverness Harriers AAC
122Igor Hubert MAJEWSKI1M00:17:55 
123Szymon BUŚ1M00:17:55 
124Przemysław CHMIEL125M00:17:55 
125Seweryn SOBIESZEK3M00:17:56 
126Tomasz KWIATEK3M00:17:57MORT
127Marek WILCZURA2M00:17:57 
128Dawid PIÓRKOWSKI1M00:17:57mFundacja
129Adam STARZYŃSKI4M00:17:57 
130Jarosław SKARUZ1M00:17:58 
131Travis CURRIT1M00:17:59Warsaw International Triathlon Club (WITC)
132Maciej KRAJEWSKI2M00:17:59 
133John HURSE1M00:18:00Tyne Bridge Harriers
134Jakub HOROSZ7M00:18:00Warszawiaky
135Mateusz KAMIŃSKI4M00:18:00www.PowerBUG.pl
136Sławomir ĆWIRKO1M00:18:01 
137Piotr Łukasz KLECZEWSKI3M00:18:02 
138Melchior SZCZEPANIK5M00:18:02 
139Eryk SZUBA6M00:18:03 
140Kamil BOBYK5M00:18:03 
141Marcin MYŚLIŃSKI1M00:18:03mFundacja
142Andrzej KULIK1M00:18:03mFundacja
143Fryderyk POPIEL-SCHNEIDER45M00:18:03CS Ternes Paris Athlétisme
144Tomasz CHMIELEWSKI4M00:18:04Dream Run
145Rafał PORĘBSKI23M00:18:04 
146Daniel ANDERTON1M00:18:04Oxford City AC
147Bartłomiej TRZEBIŃSKI1M00:18:07 
148Zbigniew PODLEŚ7M00:18:07 
149Jarosław CHRABAŁOWSKI3M00:18:07Warszawiaky
150Joachim BURGARD24M00:18:07 
151Paweł ŻUK46M00:18:08Biegam Na Tarchominie
152Wojciech STASZEWSKI2M00:18:08KS Staszewscy
153Przemysław KUPIDURA4M00:18:09 
154Michał WĄSOWSKI1M00:18:09 
155Jakub BIELECKI2M00:18:09 
156Jerzy MAGIERSKI2M00:18:10Byledobiec Anin
157Marek CHOŁOTA1M00:18:10Biegowyswiat.pl
158Bartosz GRZEŚKOWIAK9M00:18:10 
159Marcin BACHMAN2M00:18:10Vege Runners
160Maciej TARNOWSKI75M00:18:10Trucht Tarchomin Team
161Ksawery SZCZEPANIK11M00:18:10 
162Paweł ŻUKOWSKI51M00:18:11Vege Runners
163Hanna KAŹMIERCZAK1F00:18:11 
164Antoni MODZELEWSKI1M00:18:11 
165Kieran HAYLES1M00:18:11Sudbury Joggers
166Norbert CZERBNIAK1M00:18:12Tarnowo Podgórne Biega
167Paweł Jerzy ZAWADZKI1M00:18:13 
168Krzysztof JANIK1M00:18:13Kenyan Power
169Andy GREEN1M00:18:14Team East Haddon
170Fryderyk Marek PRYJMA1M00:18:14Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej
171Piotr ROSIAK1M00:18:14Rysio Team
172Mariusz MARSZAL1M00:18:14RK Athletics Warszawa
173Piotr BĘTKOWSKI1M00:18:14MaratonyPolskie PL Team
174Mitch MARSHALL1M00:18:15 
175Thomas HORNE1M00:18:15Vege Runners
176Marek GALIŃSKI9M00:18:15 
177Marcin BASIS10M00:18:15 
178Tomasz WIŚNIEWSKI12M00:18:15ITMBW Kraków
179Piotr PRZYBOROWSKI1M00:18:17 
180Michał SOWA4M00:18:17ALBATROSY
181Paweł ZACH1M00:18:18Entre.pl
182Marcin KRASOŃ5M00:18:19Smashing Pąpkins
183Brian RENNIE1M00:18:19 
184Mindaugas SASNAUSKAS1M00:18:19 
185Karol GORLEWSKI40M00:18:19SFC Aspołeczni
186Michał NIEMIRA249M00:18:19 
187Wojciech KOŚCIESZA21M00:18:20 
188Łukasz POWAŁOWSKI30M00:18:20 
189Sebastian FILIPIAK4M00:18:20 
190Kamil POULAIN1M00:18:20 
191Wałsodar EKLES1M00:18:20MORT
192Marcin STARZEC15M00:18:20 
193Jacek PLESNAR1M00:18:21 
194Иван КУТЫРКИН1M00:18:21Сосновка
195Sean HAMPSON1M00:18:21Tuesday Tracks
196Darren WOOD1M00:18:21Hart Road Runners
197Karol Artur NOGAJEWSKI6M00:18:21 
198Harold BAKER1M00:18:22Defence Sports & Recreation
199Łukasz ZYCH14M00:18:22 
200Adrian KOWALSKI2M00:18:23KM AKTYWNI Sochaczew
201Piotr KUCHARCZYK12M00:18:23 
202Cyprian CZOP4M00:18:23 
203Paweł DYŚ1M00:18:24Stay Insane
204Konrad MODLIŃKI4M00:18:24 
205Dariusz TRZASKOWSKI10M00:18:24Trucht Tarchomin Team
206Michael DMITRZAK1M00:18:24Queens Park Harriers
207Damian ROMANÓW1M00:18:24 
208Jakub SALONI1M00:18:25 
209Adam MACUGOWSKI4M00:18:25BIEGam w Ząbkach
210Tomasz PAJĄK1M00:18:25Vege Runners
211Łukasz Kamil RYTEL61M00:18:26Grupa Biegowa parkrun Warszawa
212Jakub ZMORZYŃSKI151M00:18:26aleTEMPO
213Tomasz SKARŻYŃSKI3M00:18:28 
214Traczyk MAREK2M00:18:28 
215Szymon BRZĄKAŁA1M00:18:28 
216Piotr SZTELMACH2M00:18:29 
217Bartłomiej SUWIŃSKI3M00:18:29Vege Runners
218Andrzej KĘDZIERSKI2M00:18:29 
219Richard MCGAW1M00:18:30Metro Aberdeen RRC
220Dominik KUŹMICZ2M00:18:30 
221Adam ZALEWSKI6M00:18:30 
222Tomasz KOWALSKI4M00:18:30 
223Sebastian WOJCIECHOWSKI6M00:18:30Vege Runners
224Arkadiusz STAROBRAT14M00:18:30aleTEMPO
225Kamil JASZCZUR22M00:18:31 
226Piotr MICHALAK2M00:18:31 
227Gregg TAYLOR1M00:18:32St Albans Striders
228Łukasz MATEJKA7M00:18:32Biegam Na Tarchominie
229Alice MCGUSHIN1F00:18:32Clapham Chasers RC
230Tomasz GRABOWSKI3M00:18:32 
231Łukasz KANCIAŁA1M00:18:34 
232Darek KNYCHAS7M00:18:34PZU Sport Team
233Andrzej SAWCZENKO39M00:18:34KB Rebus.pl
234Bartosz LEWANDOWSKI11M00:18:35 
235Rob BOWERY1M00:18:35Black Pear Joggers
236Fraser HIRST5M00:18:35 
237Alan TOMASIK8M00:18:35 
238Mikołaj DUTKIEWICZ5M00:18:35 
239Darren HALLETT1M00:18:36Sphinx AC
240Dariusz KABULSKI1M00:18:36Dream Run
241Piotr KUBERA16M00:18:36 
242Michał HOROSZKO3M00:18:36 
243Mikołaj PRZYBYSZEWSKI1M00:18:36 
244Adam OGORZAŁEK1M00:18:37 
245Hubert BUŚKO10M00:18:37 
246Matej HAULÍK2M00:18:37Vege Runners
247Daniel KARWOWSKI3M00:18:37 
248Filip Piotr PAWELEC6M00:18:38 
249John HENRY1M00:18:39East London Runners
250John MATTHEWS1M00:18:3926.2 RRC
251Aleksander TITTENBRUN4M00:18:39 
252Gareth EDWARDS1M00:18:40Cheltenham & County Harriers
253Matthew PLOHL2M00:18:41 
254Jake DAVIES1M00:18:41Cambridge and Coleridge AC
255Zbigniew TYMICKI4M00:18:41Entre.pl
256Jamie HARWOOD1M00:18:41Run Academy Worthing
257Karim ABU NAHIA3M00:18:41 
258Robert PHILLIPS1M00:18:41 
259Paweł DĄBROWSKI1M00:18:42 
260Thomas WHITE1M00:18:42London Heathside
261Nestor KASZYCKI8M00:18:43Entre.pl
262Krzysztof KOROL4M00:18:43 
263Konrad Jan MARCINIAK39M00:18:43 
264Patrycjusz WOJCIK1M00:18:44 
265Mateusz MAKSYMIAK1M00:18:45 
266Michał MOKRZAŃSKI1M00:18:45 
267Daniel CHOJNOWSKI13M00:18:45 
268Yasu MATSUNAGA2M00:18:45 
269Paweł TIMOFIEJUK14M00:18:46ALBATROSY
270Krzysztof OTRZĄSEK3M00:18:46Trucht Tarchomin Team
271Paweł GRZEGOREK20M00:18:46 
272Jakub CZARNECKI3M00:18:4612tri.pl
273Bartłomiej GRABOWSKI4M00:18:46 
274Paweł KAMIŃSKI6M00:18:47 
275Łukasz NIEWIŃSKI15M00:18:47Trucht Tarchomin Team
276Jakub BIELECKI1M00:18:47 
277Michał STEGIENKO1M00:18:48BONVM KLUB SPORTOWY
278Marek ANTCZAK12M00:18:48Razem Trenujemy Sport
279Ireneusz ZIELONY21M00:18:49 
280Arkadiusz Marek KALINOWSKI1M00:18:49Tygrysy Pomorskie
281Piotr BARTULA1M00:18:49 
282Derek MARTIN1M00:18:49Cumbernauld AAC
283Marcin BARTCZAK1M00:18:49 
284Paweł LUCIMA2M00:18:5012tri.pl
285Piotr SZRAJNER1M00:18:50Entre.pl
286Tomasz WYSZOMIERSKI10M00:18:50 
287Michał MACIOPA19M00:18:50 
288Tom BEACH1M00:18:51Royston Runners
289Marcin ŚWIERCZYŃSKI21M00:18:51 
290Sebastian Karol GRZEJSZCZYK21M00:18:51RR Runners
291Zbigniew ARAŹNY1M00:18:52Trucht Tarchomin Team
292Maciej OSSOWSKI3M00:18:52 
293Tomasz CZECHOSKI9M00:18:52 
294Florian THIESSEN1M00:18:52 
295Maciej ŻYTO3M00:18:52 
296Marcin NIEDOBYLSKI4M00:18:53 
297Krzysztof BIENIAK4M00:18:53MORT
298Joe WORTHINGTON1M00:18:54Ackworth Road Runners
299Emil OKRĄGŁY1M00:18:54 
300Jakub LACHOWICZ2M00:18:54Sporturismo.pl
301Krzysztof WANAT1M00:18:55Bristol and West AC
302Jakub PRZYGOŃSKI1M00:18:55 
303Damian DĄBROWSKI4M00:18:55 
304Witek MIKIELSKI1M00:18:55 
305Kamil WERNER1M00:18:55Biegam Na Tarchominie
306Wojciech OŁTARZEWSKI6M00:18:55 
307Piotr MĄDRACH1M00:18:55 
308Marta KAZMIERCZAK13F00:18:55Dream Run
309Grzegorz GALEZIA5M00:18:56Dulwich Runners AC
310Dawwid NOWAK1M00:18:56 
311Andrzej KOTWA1M00:18:56Vege Runners
312Filip DZIKLIŃSKI96M00:18:57 
313Magdalena WIERZBICKA4F00:18:57 
314Marcin MATYSIAK1M00:18:57Gapmont Running Team
315Maciej Paweł SZYMAŃSKI4M00:18:57 
316Sebastian SZAŁADZIŃSKI12M00:18:57 
317Łukasz GOLIŃSKI1M00:18:58KB SPRINT Świdwin
318Michał SUCHOCKI1M00:18:5812tri.pl
319Gerard DOMAŃSKI12M00:18:58 
320Marcin KUREK17M00:18:58
321Robert ŁAGODA1M00:18:59
322Jacek BZURA16M00:18:59 
323Filip PRZEWOŹNY2M00:18:59 
324Cezary SOLCZAK1M00:18:59Grupa Biegowa CHTMO
325Witold RYBSKI10M00:18:59 
326Waldemar ZAJĄC9M00:18:59Akademia Biegania
327Marcin PIETRASZEK73M00:18:59Vege Runners
328Przemek POWALSKI2M00:19:00 
329Jakub OLEWIŃSKI1M00:19:00 
330Paweł RYBCZAK3M00:19:00 
331Paweł WICHNIAK29M00:19:00T-Mobile Running Team
332Karol FROŚ2M00:19:00 
333Brieuc LEHMANN1M00:19:01Wickham Avenue Strollers
334Martyna WIŚNIEWSKA3F00:19:01MaratonyPolskie PL Team
335Jamie ZUCKER1M00:19:02East End Road Runners
336Piotr TRZASKOMA19M00:19:02Grupa Biegowa CHTMO
337Piotr GÓRNIAK13M00:19:03 
338Damian FRAŃCZUK4M00:19:03 
339Marlon BOUMAN1M00:19:03 
340Damian TRUSZKOWSKI4M00:19:04 
341Oleksandr CEMERYS2M00:19:05 
342Paweł MADEJ1M00:19:05PGB - Sportowa Paczka
343Piotr SEKUNDA7M00:19:05 
344Jakub BAL2M00:19:06LOS TREPOS COMPANIEROS
345Piotr CZARNOTA13M00:19:06obozybiegowe.pl
346Maciej STRUK2M00:19:06Dream Run
347Richard BORROWDALE1M00:19:07Sunderland Harriers & AC
348Jakub PISZCZEK3M00:19:07 
349Maciej KOŁAKOWSKI1M00:19:07 
350Paweł KOWALCZYK7M00:19:07KB Rebus.pl
351Adam ILKIEWICZ3M00:19:07 
352Szymon KAMIŃSKI1M00:19:07 
353Marcin DĄBROWSKI3M00:19:07obozybiegowe.pl
354Jerome BESNAUD1M00:19:08Singapore Shufflers
355Mateusz WALCZAK1M00:19:08 
356Adam WALENDZIEWSKI109M00:19:08AKS Polonia Warszawa
357Adam BORKOWSKI3M00:19:08 
358Dariusz WYSOCKI1M00:19:08 
359Jacek SZCZYGIELSKI3M00:19:09 
360Tomasz GREWIŃSKI6M00:19:10 
361Marek KUĆ1M00:19:10 
362Siergiej WERWEJKO1M00:19:10 
363Ag VAN FAASSEN6M00:19:11 
364Aleksandra SKUZA1F00:19:11MORT
365Grzegorz MARCINISZYN1M00:19:12 
366Wojciech GRUNWALD30M00:19:12Byledobiec Anin
367Paweł NOWAK1M00:19:12Land Rower Wrocław
368Krzysztof CHODKOWSKI121M00:19:12Żoli Runners
369Piotr STRASZAK3M00:19:13 
370Adam KWASNIEWSKI2M00:19:13 
371Jess SAUNDERS1F00:19:13Fulham RC
372Bartosz LESZCZYŃSKI8M00:19:14AKS Polonia Warszawa
373Marcin DRĄŻEK2M00:19:14 
374Jędrzej SOWIŃSKI2M00:19:14Rembertów Team
375Piotr SEROCKI2M00:19:14 
376Peter MILEWSKI2M00:19:15 
377Marcin CIESIELSKI3M00:19:15Duklanowski Team
378Robert ZABEL1M00:19:15WKS Grunwald Poznan
379Krzysztof PIETRZYK1M00:19:15 
380Michał STANISZEWSKI5M00:19:15 
381Jan Bogusław CZAPLIŃSKI1M00:19:15WPRunning
382Adam ŻYCHOWSKI12M00:19:15 
383Mark FORRESTER1M00:19:16 
384Tom O'DWYER1M00:19:16 
385Marcin WĘGRZYN25M00:19:16RR Runners
386Marek POKORSKI19M00:19:16 
387Mateusz POLIT6M00:19:16 
388Paul DENNIS1M00:19:16Woking AC
389Krystian JARGIŁO4M00:19:17 
390Vincent BROM5M00:19:17 
391Ashley JUPP1M00:19:17 
392Jarosław SZCZEPANIUK1M00:19:17Dream Run
393Henry HART1M00:19:18 
394Marcin SŁOWIŃSKI1M00:19:18 
395Krzysztof PRĘDOTA28M00:19:18Trucht Tarchomin Team
396Adam STOLARZ1M00:19:18 
397Andrzej Grzegorz LEWICKI7M00:19:18 
398Joanna SCHAB1F00:19:19aleTEMPO
399Adam JANECZEK1M00:19:19 
400Przemysław TOMCZAK1M00:19:19 
401Robert MARCZUK4M00:19:19 
402Piotr DARUK1M00:19:20 
403Paulina SADOWY SELKE2F00:19:20MORT
404Kuba PECZSZ2M00:19:20 
405Maksymilian KĘPIŃSKI5M00:19:21
406Andrzej WITCZAK7M00:19:2112tri.pl
407Ireneusz JAKÓBCZYK10M00:19:21 
408Marcin Hubert KAWALOWSKI1M00:19:22 
409Krzysztof BONICKI1M00:19:22 
410Tomasz OLCZAK7M00:19:22 
411Jacek DARNOWSKI2M00:19:23BIEGOSTOK
412Michał GŁODOWSKI1M00:19:23Żórawski Team
413Lutosław BOGUSZ4M00:19:24Mikrus YOLO Kenji Running Team
414Marcin WIETECHA1M00:19:24 
415Arkadiusz MYSIAK1M00:19:24Warta Runners
416Adam MARKIEWICZ1M00:19:24 
417Paweł CIARCZYŃSKI5M00:19:24 
418Marcin ZARZEKA4M00:19:24Vege Runners
419Krzysztof DĄBROWSKI3M00:19:24Accelerate
420Roman KOLEŚNIK47M00:19:24 
421Bartosz PAWLAK1M00:19:25 
422Emma CREASEY1F00:19:25Folkestone Running Club
423Robert KOPER1M00:19:25 
424Marcin OLCHOWIK7M00:19:25 
425Wiesław SIKORA3M00:19:26Olza Cieszyn
426Grzegorz NAWODZIŃSKI1M00:19:26 
427Michał Krzysztof BIELECKI1M00:19:26 
428Adam SZCZEPAŃSKI8M00:19:26ALBATROSY
429Marek DŁUGOŁĘCKI1M00:19:26 
430Justyna TARNOWSKA4F00:19:26 
431Przemysław Witold JANIK1M00:19:26 
432Tomasz WYCZAWSKI5M00:19:26 
433Tomasz RACHWALIK11M00:19:26 
434Dominik ELBERT2M00:19:27 
435Rafał POSMAN20M00:19:27 
436Rafal BUCZYNSKI1M00:19:27 
437Robert JURCZAK1M00:19:28 
438Marcin MICHALSKI13M00:19:28 
439Andrij BIBIK2M00:19:28WPRunning
440Mariusz FORYCKI22M00:19:28 
441Paweł SZYMAŃSKI3M00:19:28Waski Run Team
442Darren BARFIELD1M00:19:28Sudbury Joggers
443Tomek POŚNIK9M00:19:29 
444Grzegorz Jakub CHEŁMICKI3M00:19:29PZU Sport Team
445Steve HART1M00:19:30Great Western Runners
446Marzena ŻUK2F00:19:30 
447Andrzej ZALEWSKI33M00:19:30 
448Grzegorz NOGAJ10M00:19:30 
449Łukasz STĘPIEŃ2M00:19:30 
450Przemysław WOJTASIK4M00:19:30 
451Marek FLORCZAK7M00:19:30 
452Sławomir Piotr WALCZAK48M00:19:31
453Jan KWAŚNIK1M00:19:31Fighting Dreamers
454Arkadiusz ROWIŃSKI2M00:19:31 
455Paweł MARCZAK17M00:19:31 
456Leszek PIENIĄŻEK2M00:19:31Ortoreh Team
457Olaf KACPERSKI25M00:19:31 
458Rafał RADTKE1M00:19:31KB GOCH Bytów
459Krzysztof FIJOŁEK5M00:19:32 
460Dawid DRABIK1M00:19:32 
461Krystian CZAYKA5M00:19:32ProRunning Promotion
462Rafał PYTLIŃSKI2M00:19:32Grupa Biegowa CHTMO
463Paweł WOJEWODA5M00:19:32 
464Marcin BUKAŁA1M00:19:32Vege Runners
465Dawid LIPIŃSKI3M00:19:32 
466Andrzej SARNOWSKI1M00:19:33 
467Howard OWEN1M00:19:33Les Croupiers RC
468Maciej WAWRYNIUK19M00:19:33 
469Łukasz KOWALEC2M00:19:33 
470Łukasz DUNAJ3M00:19:33Zabiegani Ropczyce
471Emilia ZIELINSKA2F00:19:34 
472Andrzej KUCHARCZYK31M00:19:34 
473Jan Jakub SZCZYREK1M00:19:34 
474Kamil Bartłomiej KOPANIA3M00:19:34 
475Aleksander URBANIAK184M00:19:34 
476Karol Marcin MARSZYCKI1M00:19:35 
477Łukasz JAŚKIEWICZ1M00:19:35Entre.pl
478Łukasz HANCZAKOWSKI1M00:19:35 
479Krzysztof ŁABANOWSKI162M00:19:35 
480Piotr MIKOŁAJEWSKI9M00:19:36Sporturismo.pl
481Leszek STASZAK4M00:19:36 
482Piotr SMOLEŃSKI25M00:19:36Trucht Tarchomin Team
483Sebastian BURZYŃSKI157M00:19:36 
484Marcin SIERGIEJ3M00:19:36 
485Radek STOLARCZYK2M00:19:36 
486Wojciech STARZYŃSKI2M00:19:37Entre.pl
487Leszek DESKA1M00:19:37 
488Stephan GAISER-PORTER1M00:19:38 
489Paweł MIERZYŃSKI3M00:19:38 
490Damian KWIATKOWSKI2M00:19:38 
491Mariusz SZYMAŃSKI1M00:19:38 
492Szymon MASZKIEWICZ1M00:19:38mFundacja
493Jakub JASTRZĘBSKI3M00:19:38PKO Bank Polski
494Andrzej RUSZCZEWSKI2M00:19:38Vege Runners
495Joseph CHEDGZOY1M00:19:38Kirkby Milers AC
496Marcin Qurt KRYGIER1M00:19:38Szybkobieżny Żółw
497Andrzej TURZYNIECKI13M00:19:39 
498Aleksander LANG4M00:19:39obozybiegowe.pl
499Michał ZYSK1M00:19:39 
500David CIFUENTES1M00:19:40Berlin Social Runners