#245 parkrun Warszawa-Ursynów w spódnicy

Spódnica była pierwszym i naturalnym przyodziewkiem człowieka. Niezależnie od płci było to najwygodniejsze ubranie chroniące przed chłodem. Z tej okazji w dniu dzisiejszym odbył się parkrun w spódnicy. Podziwialiśmy piękne nogi biegaczy obydwojga płci. W organizacji biegu - za co bardzo serdecznie dziękujemy -  uczestniczyli: Katarzyna BELKIUS, Anna BLIŹNIAKOWSKA, Marcin BOBROWSKI, Maciek GOWOREK, Elżbieta GŁOWACKA, Krzysztof KORONA, Joasia LESZCZYŃSKA, Alice MC MAHON, Cormac MC MAHON, Basia MUZYKA, Maria MUZYKA, Joanna Marta SCHUBERT, Filip STEFANIAK, Barbara TUKENDORF, Helena Katarzyna WŁODARCZYK, Berenika Anna WŁODARCZYK a także Eliza BUJNOWSKA dzięki której wszyscy chętni napili się przepysznej herbatki.

Przywitaliśmy wielu nowych biegaczy a także bardzo silną ekipę gości z Wielkiej Brytanii.

Piękne zdjęcia zawdzięczamy Ani Bliźniakowskiej KLIK

Wyniki możecie obejrzeć tu

 

#244 parkrun Warszawa Ursynów z kodem kreskowym

 


W Światowym dniu normalizacji spotykamy się na parkrunie Warszawa Ursynów z kodem kreskowym. Dzięki temu prostemu wynalazkowi bardzo szybko możemy trafić do każdego z Was drodzy biegacze w błyskawicznym tempie z rezultatem Waszego biegu. Tych kilka kresek o różnej grubości to nic innego jak znormalizowany w skali całego świata kod dzięki któremu możecie uczestniczyć w parkrunowych biegach na całym świecie!
Oczywiście oprócz normalizacji i techniki, biegi nie odbyły by się bez wsparcia wolontariuszy. U nas byli to:
Elżbieta GŁOWACKA (w roli koordynatora) Anna BLIŹNIAKOWSKA, Marcin BOBROWSKI, Jan BOROWSKI, Eliza BUJNOWSKA, Antoni BUJNOWSKI, Zofia GNIEWOSZ, Michal GOLEBIOWSKI,, Andrzej KOTWA, Basia MUZYKA, Maria MUZYKA, Joanna Marta SCHUBERT, Marcin TARNAS, Piotr WITUSOWSKI, Kamil WOŁOSEWICZ.
Bardzo dziękujemy za Wasze wsparcie!

Linki do albumów KLIK, KLIK

Link do wyników: KLIK

 

#243. parkrun Warszawa-Ursynów – edycja z termosem

W tę sobotę "odpaliliśmy" termos (wypełniony pyszną herbatą Basi), innymi słowy rozpoczęliśmy sezon jesienny. Czas pluchy, słoty i szarości. Jednak u nas, na Ursynowskim parkrunie, niezależnie od pogody zawsze spotykają się uśmiechnięci biegacze! Dziś było nas 67 osób, z których 2 to całkowici nowicjusze. 9 uczestników zarejestrowało swoje nowe rekordy osobiste. Biegacze reprezentowali 15 różnych klubów. Odwiedziła nas Ewa z parkrun Poznań. Na spotkanie przybyli też biegacze z dzieciaczkami w wózkach i z czworonożnymi przyjacielami. Wydarzenie odbyło się dzięki wsparciu 12 wolontariuszy: Marcin BOBROWSKI (w roli koordynatora) Basia MUZYKA • Maurycy MUZYKA • Katarzyna BOROWSKA • Jan BOROWSKI • Joasia LESZCZYŃSKA • Piotr WITUSOWSKI • Mateusz BANACH • Anna BLIŹNIAKOWSKA • Krzysztof MELLIN • Zofia GNIEWOSZ • Helena Katarzyna WŁODARCZYK. Dzisiejsze wyniki i pełną historię wydarzeń można znaleźć na stronie parkrun Warszawa-Ursynów.

Link do zdjęć tu, tu i tu

Wyniki KLIK

 

#242. parkrun Warszawa-Ursynów

W jesienny poranek w Parku przy Bażantarni po raz 242 na parkrun’ie 15 lat parkrun spotkali się miłośnicy aktywnego trybu życia. Jak co tydzień do pokonania było 5 km czyli 3 okrążenia dookoła naszego urokliwego parku. Na starcie zameldowało się 50 spragnionych endorfin biegaczy w tym zamykający stawkę Marcin Tarnas. Pojawili się także inni wolontariusze, bez których jak wiemy parkrun nie miałby szans się odbyć. Gremialnie i licznie w ramach wolontariatu stawiła się rodzina Borowskich (w liczbie 3 osób  :)  ). Koordynatorem wydarzenia była JoAsia Leszczyńska, koordynacją wolontariuszy i jednocześnie instruktażem nowych parkrun’owców zajęła się Basia Muzyka, czas mierzyły Kasia Borowska i Agnieszka Pater, mijającym linię mety tokeny wręczała Ela Głowacka, które następnie skanowali Szczepan Borowski oraz Kubuś Tarnas. Na mecie asystował i pomagał nam Janek Borowski. Trasę zabezpieczali Nikodem Tomasiak i Jan Turowicz Kwiatkowski. Przepyszną herbatkę przygotował Thomas Horne

natomiast Ania Bliźniakowska uwieczniła całe wydarzenie na zdjęciach. Po zakończonym biegu udaliśmy się do naszej ulubionej Ach Cafe, gdzie Marcin Bobrowski posortował tokeny i wgrał wyniki  :)  I tak oto minął kolejny parkrun. Jednak nie ma co się smucić gdyż już niebawem następna edycja, na którą wszystkich serdecznie zapraszamy  :)
Ziaja Polska 

 

#241 parkrun Warszawa-Ursynów


Nasycony jesiennymi barwami 241. parkrun Warszawa-Ursynów przebiegło 64 uczestników Dla Karola, Jakuba i Szymona był to pierwszy raz Trasę biegu pokonało aż 7 juniorów – fajnie, że byliście z nami Wszystkim dziękujemy za cudownie rozpoczęty poranek!

Spotkanie odbyło się dzięki wsparciu wolontariuszy: Marcin odprawił debiutantów, Piotr zmierzył czas, Joasia wręczyła tokeny, Tomasz skanował, a Daniel zamknął bieg. Adam, Marcin oraz Sławek zapewnili oprawę foto i video, Ela i Basia sprawowały opiekę nad sprzętem, a Ania była odpowiedzialna za komunikację. Ciepłą herbatkę oraz wodę zawdzięczamy Paulinie.

Jola miała przyjemność koordynować dzisiejsze spotkanie i napisać do Was kilka słów. Do zobaczenia za tydzień!

Albumy oglądajcie tu:
zdjęcia Marcin
zdjęcia Adam

Po wyniki zajrzyjcie TU

⇐ Nowsze wiadomości