parkrun Warszawa-Żoliborz 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Daniel MIKIELSKI3M00:15:52 
2Piotr PARFIANOWICZ1M00:15:54 
3Sebastian POLAK77M00:16:05 
4Radosław GROMEK1M00:16:13 
5Cezary BEDNARZ20M00:16:15 
6Piotr CYPRYAŃSKI2M00:16:27 
7Piotr KSIĄŻKIEWICZ1M00:16:35 
8Piotr BĘTKOWSKI7M00:16:40MaratonyPolskie PL Team
9Michał ORZEŁ151M00:16:46RK Athletics Warszawa
10Rafał BŁAHUT1M00:16:52Olza Cieszyn
11Ryszard PRZEPIÓRA2M00:16:54 
12Przemysław ARNOLD1M00:17:02 
13Łukasz BARANOW2M00:17:02 
14Filip BABIK11M00:17:04Entre.pl
15Łukasz LIPKA1M00:17:08Strażak OSP (Ochotnicza Straż Pożarna)
16Marcin PATECKI1M00:17:13LKS Koluszki
17Ryan FAULKNER1M00:17:14Reading Roadrunners
18Tomasz SZALA1M00:17:20 
19Łukasz GREGORCZYK3M00:17:21Vege Runners
20Dominik BOGDANOWICZ19M00:17:22 
21Adrian GRACZYK1M00:17:25Biegi.wlkp
22Wojciech OMIELAN11M00:17:26 
23Damian Krystian ŁUGOWSKI5M00:17:27 
24Stephen SHANKS1M00:17:31Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC
25Bartosz SZYMAŃSKI1M00:17:31 
26Jarek OLSZOWKA1M00:17:32 
27Tomasz LIPIEC3M00:17:33Byledobiec Anin
28Maciej Edward PIOTROWSKI8M00:17:34 
29Piotr WIECZOREK75M00:17:38 
30Konrad KOBIAŁKA108M00:17:39Naprzód Młociny
31Lech SALONI1M00:17:40 
32Tomasz FILIPOWICZ1M00:17:40 
33Maria CZEŚNIK8F00:17:42 
34Łukasz KLAŚ13M00:17:47Nudne Piątki
35Mariusz GODLEWSKI5M00:17:49 
36Paweł ŻUK6M00:17:50Biegam Na Tarchominie
37Karim ABU NAHIA3M00:17:53 
38Dariusz WIECZOREK2M00:17:57 
39Dariusz ŚWIERCZEWSKI1M00:17:58 
40John HURSE1M00:18:00Tyne Bridge Harriers
41Kacper CIESIELSKI21M00:18:02 
42Tomasz PAJĄK28M00:18:02Vege Runners
43Erik EMILSSON1M00:18:04 
44Łukasz LIS4M00:18:05 
45Dariusz WIEŚNIAK5M00:18:08 
46Tomasz WILCZĘGA2M00:18:08 
47Wojciech STARZYŃSKI76M00:18:10Entre.pl
48Kamil WERNER2M00:18:14Biegam Na Tarchominie
49Daniel KAROLKIEWICZ1M00:18:14Entre.pl
50Michał LISIEWICZ1M00:18:14 
51Adam JEŻ5M00:18:14 
52Sebastian KARAŚ1M00:18:15 
53Michał LEŚNIAK1M00:18:18 
54Eliza GALIŃSKA6F00:18:19 
55Sebastian ZASĘPA2M00:18:19Team ZabieganeDni
56Krzysztof ŚLIWA3M00:18:20 
57Piotr GŁOGOWSKI19M00:18:21Naprzód Młociny
58Krystian OŚWIĘCIMSKI4M00:18:21 
59Radek GOSS1M00:18:22 
60Marcin DZIERWA2M00:18:22Nowa Huta Team
61Paweł KOTLARZ14M00:18:24Byledobiec Anin
62Karol KLEPACKI3M00:18:24 
63Tomasz BAGIŃSKI1M00:18:25 
64Piotr Łukasz KLECZEWSKI9M00:18:26 
65Robert ZYCH1M00:18:26 
66Marek CHOŁOTA1M00:18:26Biegowyswiat.pl
67David POWELL1M00:18:27 
68Dariusz Marek KRÓL1M00:18:28Dream Run
69Marek GALIŃSKI6M00:18:28 
70Kamil POULAIN26M00:18:29 
71Jan BARTOSZEWSKI1M00:18:29 
72Andrew BRIAN1M00:18:31 
73Piotr ROSIAK1M00:18:31Rysio Team
74Jakub SALONI4M00:18:32 
75Maciej MARON3M00:18:33AZS UW Warszawa
76Andrzej KOTWA2M00:18:34Vege Runners
77Juliusz Krzysztof BORAWSKI2M00:18:35Vege Runners
78Bartosz BAWIEC12M00:18:36 
79Łukasz ZYCH3M00:18:36 
80Przemysław CHMIEL36M00:18:38 
81Wiesław SIKORA1M00:18:39Olza Cieszyn
82Tom ELMER1M00:18:40Tyne Bridge Harriers
83Paweł GAWRON6M00:18:41 
84Mateusz MAKSYMIAK1M00:18:41 
85Paweł ZEMBURA2M00:18:42 
86Paweł KALINOWSKI6M00:18:42 
87Paweł ZACH51M00:18:42Entre.pl
88Mateusz KAMIŃSKI7M00:18:42 
89Dariusz TRZASKOWSKI41M00:18:43Trucht Tarchomin Team
90Rajmund NAFALSKI2M00:18:43 
91Mariusz ANDRZEJEWSKI6M00:18:43T-Mobile Running Team
92Marcin KARPIŃSKI15M00:18:44 
93Jakub SEROCZYŃSKI3M00:18:44 
94Bartosz LEWANDOWSKI42M00:18:44 
95Maciej BRUŹDZIAK1M00:18:45 
96Marcin SIERGIEJ14M00:18:45 
97Bartłomiej GARNEK2M00:18:45JTENDO
98Dariusz KABULSKI1M00:18:46Dream Run
99Paweł RYBCZAK2M00:18:47 
100Krzysztof WIŚNIEWSKI14M00:18:47 
101Szymon ZIĘBORAK2M00:18:47 
102Dominik KUŹMICZ2M00:18:48 
103Lukasz JAWOREK4M00:18:48 
104Tomasz CZECHOSKI34M00:18:49 
105Mikołaj RACZYŃSKI1M00:18:49Vege Runners
106Daniel MCCAIG1M00:18:49Vege Runners
107Michał KORZENIEWSKI5M00:18:49 
108Marek PRIMIK2M00:18:49Vege Runners
109Grzegorz CHOJNACKI2M00:18:50 
110Bogdan SNARSKI4M00:18:51 
111Krzysztof KOROL1M00:18:51 
112Michał MACIOPA107M00:18:51 
113Artur FIJAŁKOWSKI1M00:18:51EKOBIEGI.PL
114Przemysław SZUDER3M00:18:52WTT Warszawa
115Marek SOTEK1M00:18:54Trucht Tarchomin Team
116Jacek BZURA161M00:18:54 
117Jakub ABRAMCZUK1M00:18:54Smashing Pąpkins
118Michał Jakub KLIMOWICZ10M00:18:55 
119Łukasz NIEWIŃSKI16M00:18:55Trucht Tarchomin Team
120Jakub HOROSZ10M00:18:55Warszawiaky
121Jarosław JĘDRZEJOWSKI4M00:18:56PZU Sport Team
122Marcin SŁOWIŃSKI3M00:18:57 
123Jarosław PIETRUCHOWSKI40M00:18:59Razem Trenujemy Sport
124Mateusz OCZKOWSKI2M00:19:00Grupa Biegowa CHTMO
125Arkadiusz Marek KALINOWSKI1M00:19:01Tygrysy Pomorskie
126Jerzy ROSTAFIŃSKI1M00:19:01 
127Michał GŁODOWSKI5M00:19:02Żórawski Team
128Wojciech KRUK-PIELESIAK4M00:19:02 
129Kristaps CEHOVICS1M00:19:03 
130Piotr BIAŁECKI11M00:19:03 
131Dariusz PRZEWOŹNY3M00:19:05 
132Adam SZCZEPAŃSKI8M00:19:05ALBATROSY
133Aleksandra RUDZIŃSKA1F00:19:05 
134Krzysztof KOROL4M00:19:06 
135Marek ANTCZAK112M00:19:06Razem Trenujemy Sport
136Patryk KOŚCIELSKI1M00:19:07Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo
137Sławko GREKOW1M00:19:07zatrzymajsiewbiegu.pl
138Bogdan BAREWSKI21M00:19:08 
139Olga KOWALSKA1F00:19:09Trinergy Team
140Karol GORLEWSKI3M00:19:09SFC Aspołeczni
141Kamil KRAUZE1M00:19:09 
142Tomasz MEJSNER4M00:19:10 
143Zbigniew TYMICKI32M00:19:10Entre.pl
144Kamil DĄBROWA32M00:19:12 
145Rafał RUDNICKI4M00:19:12 
146Kamil KALKA7M00:19:13RK Athletics Warszawa
147Michał HALAGIERA19M00:19:14DUDYCZ run
148Paweł KORZENIOWSKI1M00:19:16 
149Simon HARRIS2M00:19:17Blackheath & Bromley Harriers AC
150Paweł PRÜFER2M00:19:18 
151Tomasz LUKS1M00:19:18Serock Biega z Hotelem Narvil
152Kamil KAMIŃSKI4M00:19:19runnersclub.pl
153Piotr RZEPKA1M00:19:19Hernik Team
154Tomasz Henryk BAGROWSKI1M00:19:20Radość Biegania
155Damian TRUSZKOWSKI4M00:19:21 
156Oleksii VEDMIDSKYI29M00:19:22 
157Malea Camille MARTIN1F00:19:24 
158Jakub ŻEBROWSKI2M00:19:24 
159Wyatt James COOPER1M00:19:24 
160Łukasz DUNAJ1M00:19:24Zabiegani Ropczyce
161Marek MICHALSKI1M00:19:25WRC86:16
162Jakub FROŁOW3M00:19:26KS Staszewscy
163Paweł BURZYŃSKI3M00:19:26 
164Robert KARP2M00:19:27 
165Kamil POTRZUSKI2M00:19:29AZS UW Warszawa
166Adam STOLARZ1M00:19:29 
167Damian JANIKOWSKI1M00:19:29 
168Grzegorz KULIS1M00:19:29 
169Grzegorz Paweł NOWAK1M00:19:30parkrun tourists Poznań
170Adam ZAJĄC195M00:19:30Naprzód Młociny
171Zuzanna KUBICKA1F00:19:31 
172Jakub KUROWSKI1M00:19:31 
173Marcin PIETRASZEK10M00:19:31Vege Runners
174Jakub ANYSZKIEWICZ1M00:19:33 
175Piotr TRZASKOMA3M00:19:33Grupa Biegowa CHTMO
176Adam PLUSZKA6M00:19:34Vege Runners
177Dawid DRABIK1M00:19:34 
178Krzysztof KUCZYŃSKI1M00:19:34 
179Tomasz WIECZOREK1M00:19:35 
180Maciej TARNOWSKI4M00:19:36Trucht Tarchomin Team
181Adam MIODUSZEWSKI49M00:19:36 
182Piotr STANKIEWICZ9M00:19:36 
183Damian MAZIARZ8M00:19:36Naprzód Młociny
184Mariusz SZYMAŃSKI1M00:19:36 
185Michał SURTEL5M00:19:37 
186Krzysztof PIETRZAK8M00:19:37 
187Mateusz ZGODA1M00:19:38Naprzód Młociny
188Marcin HILDEBRAND1M00:19:38Biegam Na Tarchominie
189Paweł TIMOFIEJUK2M00:19:38ALBATROSY
190Kamil ZAWADZKI59M00:19:39 
191Krzysztof PAWŁOWSKI29M00:19:39 
192Arkadiusz BUCZYŃSKI26M00:19:39 
193Justyna KOSTRZEWSKA30F00:19:39 
194Stefan BOGUCKI5M00:19:39Żoli Runners
195Rafał DERLACZ1M00:19:39 
196Tomasz RACHWALIK6M00:19:40 
197Artur NOWAK1M00:19:41 
198Cezary KMIEĆ90M00:19:41Naprzód Młociny
199Andrzej SAWCZENKO3M00:19:42KB Rebus.pl
200Adam WOCH1M00:19:43 
201Paweł TUSK1M00:19:43Akademia Marynarki Wojennej
202Jakub PRZYBYLSKI10M00:19:43AKS Polonia Warszawa
203Kuba PECZSZ11M00:19:44 
204Natalia GRACZ1F00:19:44Hernik Team
205Karol Marcin MARSZYCKI2M00:19:44 
206Dariusz GRACZYK1M00:19:44 
207Michał GACA14M00:19:45PZU Sport Team
208Krzysztof DĄBROWSKI2M00:19:45Accelerate
209Krzysztof PRĘDOTA41M00:19:45Trucht Tarchomin Team
210Joachim BURGARD8M00:19:45 
211Stanisław KRAWCZYK2M00:19:46 
212Wojciech KOŚCIESZA3M00:19:46 
213Jakub SZMYTKE2M00:19:46 
214Aleksander TITTENBRUN1M00:19:46 
215Łukasz POWAŁOWSKI2M00:19:47 
216Daniel BIADUŃ1M00:19:47 
217Jarosław SZCZEPANIUK2M00:19:48Dream Run
218Janek MARCINIAK5M00:19:48 
219Błażej MROZIŃSKI8M00:19:49 
220Dawid LIPIŃSKI5M00:19:49 
221Marcin KUŹMA1M00:19:49biegusiem.pl
222Kacper NOWICKI3M00:19:50 
223Andrzej NOWAK3M00:19:50 
224Maciej BIALOBRZESKI3M00:19:50Rozbiegany Piastów
225Richard MCALPIN1M00:19:50Ballydrain Harriers
226Marcin BUKAŁA5M00:19:51Vege Runners
227Jakub ORGANISTA1M00:19:51 
228Mariusz PUCHAŁA56M00:19:51Naprzód Młociny
229Arron TREVOR10M00:19:51Grupa Biegowa parkrun Warszawa
230Bartosz PLISZKA1M00:19:52 
231Rafal PIETRZAKOWSKI4M00:19:53Vege Runners
232Sebastian DŁUSKI1M00:19:54 
233Grzegorz ZYCH1M00:19:54 
234Krzysztof CHODKOWSKI8M00:19:54Żoli Runners
235Norbert RÓŻYC4M00:19:54 
236Igor NOWACZYK2M00:19:55 
237Anna Natalia PADLEWSKA1F00:19:55PZU Sport Team
238Marcin WILCZĘGA3M00:19:56 
239Michał ZYSK1M00:19:56 
240Łukasz KUŹMA1M00:19:57 
241Piotr BURNOS12M00:19:57Biegam dla Zdrowia
242Andrzej BROWARSKI1M00:19:58 
243Lukasz CWIKLEWSKI3M00:19:58Pitreavie AAC
244Kris GIERAK5M00:19:58 
245Wojtek SZAJNERT2M00:19:59 
246Katarzyna SAWICKA2F00:20:00Żoli Runners
247Michał KOWALCZYK7M00:20:02 
248Przemysław DYGDOŃ4M00:20:04Accenture
249Maksymilian USZYCKI8M00:20:04 
250Maciej BUKOWSKI1M00:20:05 
251Alexander PARMEE4M00:20:05Adidas Runners Warsaw
252Przemek KOZŁOWSKI1M00:20:05Vera Running team
253Szymon KOŁODZIEJ10M00:20:05 
254Michał ŁOZA92M00:20:05Chciałbym dodać klub
255Piotr KOS2M00:20:06 
256Tomasz WNUK15M00:20:08Biegowi Zajawkowicze
257Jakub RZYMSKI1M00:20:08 
258Daniel PYCZ7M00:20:08 
259Sławomir RUTKOWSKI33M00:20:08 
260Paweł Michał PARADOWSKI2M00:20:09 
261Michal ZAKROCZYMSKI1M00:20:09 
262Arkadiusz ROWIŃSKI3M00:20:10 
263Artur CZERWOŃSKI2M00:20:11 
264Wojciech JACZEWSKI126M00:20:11 
265Marek CZAJKOWSKI24M00:20:12 
266Mariusz CICHOWICZ1M00:20:12 
267Wojciech GRUNWALD1M00:20:12Byledobiec Anin
268Kamil MADEJEK3M00:20:14Vege Runners
269Mikołaj KUBICZ2M00:20:14Entre.pl
270Kuba NOWOSZYŃSKI1M00:20:14 
271Piotr WOLOSZYN1M00:20:15London City Athletics Club
272Andrzej HALAT39M00:20:15 
273Marcin GRYGOROWICZ1M00:20:15Ambitious Runners Team
274Zbigniew JEDRZEJEWSKI4M00:20:15 
275Kamil WOŁOSEWICZ2M00:20:17 
276Natasza OBUCHOWICZ1F00:20:17 
277Jakub MAJER1M00:20:17 
278Maciej Antoni SZCZEPANIAK6M00:20:19 
279Łukasz CHMURA5M00:20:19 
280Krzysztof SORNAT1M00:20:20DA Wawrzyny
281Piotr GÓRNIAK1M00:20:20 
282Jacek BANIAK29M00:20:20KB im.P.Sękowskiego Płońsk
283Michał BUDNICKI2M00:20:21 
284Krzysztof STOPA1M00:20:22 
285Piotr SZCZUROWSKI7M00:20:23Naprzód Młociny
286Daniel MILLER8M00:20:24 
287Tomasz PIATKA1M00:20:25Adidas Runners Warsaw
288Magdalena PERCHALUK28F00:20:25
289Peter Adrian BROUER1M00:20:26 
290David CHANTREY1M00:20:27Spa Striders RC
291Dariusz NIEDZIELSKI1M00:20:27Vege Runners
292Piotr Adam WENTYKIER8M00:20:27KB im.P.Sękowskiego Płońsk
293Maciej OLCZAK2M00:20:28WRC86:16
294Tomasz FALKOWSKI1M00:20:29 
295Mateusz SZTANDUR1M00:20:29ITMBW Kraków
296Marcin WYSTRYCHOWSKI1M00:20:30 
297Krzysztof CICHOMSKI1M00:20:30 
298Tomek GAJDECKI1M00:20:30Accenture
299Marek POPŁAWSKI2M00:20:30 
300Łukasz SAGAN7M00:20:32PKO Bank Polski
301Tobiasz CAŁUCH2M00:20:32 
302Daniel ŚLIMKO1M00:20:33Olej Running Team
303Rafał PYTLIŃSKI8M00:20:33Grupa Biegowa CHTMO
304Andy MOORE1M00:20:33 
305Maciej DUTKIEWICZ1M00:20:33 
306Janusz TORZEWSKI26M00:20:33 
307Justyna KOSTRZEWSKA3F00:20:34 
308Anna SZEWCZYKOWSKA19F00:20:34 
309Witek LOCHOWSKI2M00:20:34Raheny Shamrock AC
310Mariusz KRZĘCZKO1M00:20:35 
311Tomasz ALEKSIUK1M00:20:37 
312Piotr ŚMIECHOWSKI3M00:20:37Biegam Na Tarchominie
313Sławek TERECH49M00:20:38 
314Dariusz KOSIOREK1M00:20:38 
315Jakub BAL1M00:20:38LOS TREPOS COMPANIEROS
316Seweryn BANDURA4M00:20:39 
317Tomasz OLEJNIK1M00:20:39Łomiankowska Grupa Biegowa
318Michał JASZCZUR1M00:20:40KB im.P.Sękowskiego Płońsk
319Magdalena NABIELEC1F00:20:40ITMBW Kraków
320Jarosław GLINICKI3M00:20:41Trucht Tarchomin Team
321Dominik WOJTCZAK1M00:20:41Morena Czołowa
322Norbert SABAT5M00:20:42 
323Michał KILJAN34M00:20:43 
324Maciej SZELC2M00:20:43 
325Stanisław STADNICZENKO1M00:20:43 
326Marek SZPENDOWSKI1M00:20:45Skazani na sukces
327Piotr JAKUSZCZONEK5M00:20:46 
328Alan SMITH5M00:20:46 
329Rafał GRZESZAK1M00:20:46Dogoń Grodzisk Mazowiecki
330Jakub ADAMSKI1M00:20:48 
331Sylwia Ewa RETMANIAK2F00:20:48 
332Piotr BINDER3M00:20:48 
333Krzysztof SITKOWSKI6M00:20:48 
334Kacper KĄKOL1M00:20:49 
335Slawek CYGLER4M00:20:49Inverness Orienteering Club
336Fryderyk POPIEL-SCHNEIDER1M00:20:49CS Ternes Paris Athlétisme
337Łukasz GŁASEK1M00:20:49 
338Rafał CICHY1M00:20:50 
339Marcin ROSŁOŃSKI1M00:20:50 
340Michał ZIÓŁKOWSKI4M00:20:51 
341Włodzimierz DŁUTOWSKI26M00:20:51 
342Tomasz KOWALCZYK4M00:20:51TRICLUB
343Tomasz SZOPA1M00:20:51 
344John PHILIP1M00:20:52 
345Piotr Ryszard GRALAK1M00:20:52 
346Szymon CZECHOWSKI2M00:20:53 
347Tadeusz GŁUPCZYK10M00:20:54Grupa Biegowa parkrun Warszawa
348Grzegorz DUSZAK12M00:20:54 
349Aleksander URBANIAK4M00:20:54 
350Natalia BIELAK1F00:20:55MLKS Agros Żary
351Łukasz NACZAS2M00:20:55 
352Rafał BIELIŃSKI86M00:20:55 
353Jarek IŻYCKI43M00:20:55 
354Sławomir DOBROWOLSKI17M00:20:55Naprzód Młociny
355Jan Paweł PIOTROWSKI2M00:20:55Runeda
356Łukasz MATUSZEWSKI80M00:20:56 
357Przemek ROMANÓW8M00:20:56Trucht Tarchomin Team
358Krzysztof SOBOTA1M00:20:57Bravehearts Legionowo
359Bartosz PRĘDOTA25M00:20:57Trucht Tarchomin Team
360Tomasz BANASZAK1M00:20:58 
361Grzegorz IDZIKOWSKI1M00:20:59 
362Justyna ŚLIWOWSKA3F00:20:59 
363Tomasz PŁONKOWSKI4M00:20:59Biegam Na Tarchominie
364Witold DZIAŁOSZYŃSKI2M00:21:00 
365Sylwester ŁUGOWSKI4M00:21:01 
366Damian SŁOWIK1M00:21:02Road To Good Form
367Piotr SUBOCZ47M00:21:03 
368Daniel KIELAK3M00:21:04ALBATROSY
369Krzysztof KILJAN2M00:21:05 
370Ant ETHERINGTON1M00:21:05 
371Zbigniew KOSIŃSKI1M00:21:06 
372Marcin OPALACH3M00:21:06 
373Łukasz WYWIAŁ1M00:21:07Saint-Gobain SQUAD
374Jan Piotr ZIELIŃSKI18M00:21:07 
375Kamila Justyna BANAŚ1F00:21:07 
376Paweł WICHNIAK1M00:21:08T-Mobile Running Team
377Natalia KONWERSKA1F00:21:08 
378Michał WOJDYŁA3M00:21:10TRICLUB
379Wojciech HAPONIUK6M00:21:10 
380Wladyslaw JAROCHOWSKI1M00:21:10 
381Andrzej MIRKIEWICZ1M00:21:10 
382Aleksander MIROS4M00:21:12 
383Maciej DZIUBECKI1M00:21:12 
384Jędrzej JAŻDŻYK1M00:21:12 
385Jarosław CHRABAŁOWSKI1M00:21:13Warszawiaky
386Krzysztof WOCH11M00:21:13 
387Julia WIERGOWSKA1F00:21:13Straszyn Biega
388Krzysztof URBAN1M00:21:14TRICLUB
389Marek WIERGOWSKI1M00:21:14Straszyn Biega
390Katarzyna GRATYS1F00:21:15Entre.pl
391Mariusz ROGOZIK1M00:21:15 
392Daniel KOLAT2M00:21:15Triathlon Olesin
393Krzysztof PILARCZYK1M00:21:16WTT Warszawa
394Waldemar KOWALSKI1M00:21:16 
395Robert BOSEK102M00:21:16 
396Bartłomiej BANIAK3M00:21:16KB im.P.Sękowskiego Płońsk
397Christian TERZONI1M00:21:17 
398Krzysztof JARZĄBEK1M00:21:18 
399Marcin BIERNAT1M00:21:19Boot Camp Polska
400Piotr MILLER1M00:21:19 
401Konrad BUCZYŁO7M00:21:19 
402Adam WICHNIAREK1M00:21:19SWORDS WARSAW
403Adam MICHNIOK4M00:21:20Wye Valley Runners
404Magdalena BIJOK3F00:21:20 
405Kamil PAWELEC4M00:21:20PZU Sport Team
406Adam RZECZKOWSKI1M00:21:21 
407Artur MOSTOWSKI1M00:21:22 
408Kuba HENREWICZ31M00:21:22 
409Witold TATARA1M00:21:23 
410Ian BIRCH1M00:21:24 
411Dariusz OGIŃSKI1M00:21:24 
412Artur SKOWYRA15M00:21:24 
413Artur WĄSICKI1M00:21:25 
414Jan DOMICZ1M00:21:25 
415Radosław WĘGLARZ5M00:21:26 
416Marcin SROKA1M00:21:26Pro-Run Wrocław
417Marcin Daniel ANTONIUK3M00:21:26 
418Paulina CYGLER1F00:21:26Inverness Orienteering Club
419Tomasz ZADROŻNY21M00:21:26Accenture
420Marzena ŻUK1F00:21:28 
421Andrzej KOZŁOWSKI2M00:21:28WTT Warszawa
422Maciej PTASZNIK1M00:21:28Dogoń Grodzisk Mazowiecki
423Patryk WOŁOWICZ1M00:21:29 
424Piotr SOBIESZCZAK6M00:21:29 
425Maciej STACHOWICZ2M00:21:29 
426Krzysztof Cezary ODERKIEWICZ1M00:21:30 
427Adam ZAWIASA1M00:21:30 
428Paweł WOLAŃCZUK1M00:21:31 
429Piotr MAŁECKI2M00:21:31Naprzód Młociny
430Monika GRABARCZYK6F00:21:32 
431Amir MAZLOUM2M00:21:33 
432Adam BIELICKI21M00:21:33 
433Łukasz LESZEWSKI33M00:21:33 
434Jakub STANCZAK2M00:21:33 
435Jakub CHEŁMIŃSKI3M00:21:34 
436Ariel KOŁODZIEJSKI1M00:21:34 
437Andrew DALLAS1M00:21:35Gallopers AC
438Paweł DĄBROWSKI1M00:21:35 
439Milosz POGODA7M00:21:35 
440Bogdan PIĄTEK5M00:21:36LECHICI Zielonka
441Norbert FRĄTCZAK2M00:21:36 
442Mariusz ZWOLIŃSKI1M00:21:36 
443Piotr KUCIŃSKI24M00:21:36 
444Karol PAWŁOWSKI3M00:21:36 
445Tomasz SZEWCZYK13M00:21:37Naprzód Młociny
446Rafał KILIAŃSKI28M00:21:38Trucht Tarchomin Team
447Agnieszka PACHNIEWSKA1F00:21:39 
448Mirosław Tomasz CISEK1M00:21:39 
449Marta Agnieszka JASTRZĘBSKA-MAJAK6F00:21:39Naprzód Młociny
450Michał GŁOWA1M00:21:39 
451Ian Adrian TIDDER3M00:21:40Wimbledon Windmilers
452Sebastian Artur SZYMKOWIAK1M00:21:40 
453Konrad PYTKA8M00:21:41Naprzód Młociny
454Jakub WŁUDYKA3M00:21:41 
455Dominik SKOWERSKI19M00:21:42 
456Michał KURCZ3M00:21:43 
457Patrick DEBA1M00:21:43SWORDS WARSAW
458Krzysztof ŁABANOWSKI9M00:21:43 
459Mateusz KOMOROWSKI13M00:21:44 
460Krzysztof CZAJKOWSKI43M00:21:44Naprzód Młociny
461Dobrochna MIERZEJEWSKA1F00:21:45 
462Kamil PIEKUT5M00:21:45 
463Małgorzata WÓJCIK5F00:21:45 
464Paweł PIKUS3M00:21:45 
465Agnieszka STENCEL1F00:21:46 
466Michał PROROK1M00:21:46 
467Krzysztof SAS-BOJARSKI2M00:21:46 
468Monika Joanna WACH2F00:21:46Dream Run
469Dariusz POTERALSKI14M00:21:48 
470Adrian SWIDERSKI3M00:21:48 
471Krzysztof MAŃKA1M00:21:48PZU Sport Team
472Piotr Adam WITKOWSKI1M00:21:49Vege Runners
473Daniel DEREZIŃSKI1M00:21:49 
474Brendan HALLISSEY1M00:21:49 
475Rafał BOBER72M00:21:49 
476Lafond ROMAN2M00:21:50 
477Albert TORZEWSKI3M00:21:51 
478Jakub MILCZAREK1M00:21:51 
479Marcin GAŁĄZKA1M00:21:51Grupa Biegowa parkrun Warszawa
480Tomasz BIERNACKI1M00:21:51 
481Maciej R. MIESZKOWSKI195M00:21:53 
482Rafał JAKUBOWSKI1M00:21:53 
483Adam BANDEL1M00:21:53ReebokRunCrew LDZ
484Michał M. MISZEWSKI95M00:21:54Night Runners
485Przemysław KRAJEWSKI30M00:21:54 
486Konrad WIERZBICKI1M00:21:55 
487Maciej STANIAK1M00:21:55 
488Wojciech NOWOTNIK2M00:21:56 
489Kamil WIŚNIEWSKI1M00:21:56 
490Wojciech STARZYŃSKI12M00:21:56 
491Michał SEKRECKI1M00:21:57 
492Jakub LEŚNIEWSKI1M00:21:57SWORDS WARSAW
493Magda JASKÓLSKA63F00:21:57Vege Runners
494Dariusz RDZONEK2M00:21:58 
495Kamil KAPLIŃSKI7M00:21:58 
496Kaja MILANOWSKA1F00:21:58TKKF Uklejna Myślenice
497Tomasz LESKIER1M00:21:58 
498Kamil ŻMUDZIŃSKI1M00:21:58 
499Marta Zofia KOC2F00:21:58 
500Marcin ZINÓWKO1M00:22:00