Podsumowanie #224

Rozgrzani przed maratonem, czyli parkrun Warszawa-Praga #224 za nami! Dzisiaj trochę nas zaskoczyliście – zawsze przed dużą imprezą biegową jest bardzo dużo wolontariuszy i bardzo mało biegaczy, jednak dzisiaj ku naszemu zaskoczeniu dużo osób postanowiło przebiec na spokojnie 5km przed jutrzejszym maratonem. Oczywiście dużo było dzisiaj też osób z innych lokalizacji (i krajów), którzy specjalnie przyjechali do Warszawy na maraton, a zarazem chcieli tradycyjnie jak w każdą sobotę zaliczyć parkrun :) Życzymy wam powodzenia podczas jutrzejszego biegu, a jeżeli zdrowie pozwoli to będziemy wam kibicować na trasie :)

Wielkie podziękowania kierujemy do naszych wolontariuszy – Arturowi, Bogdanowi, Januszowi, Krzyśkowi, Magdzie, Marcinowi i Robertowi – To wasza bezinteresowna pomoc sprawia, że parkrun jest takim wyjątkowym biegiem :)

Podczas dzisiejszego biegu linię mety przekroczyło 78 osób – 77 biegaczy oraz 1 osoba maszerująca z kijkami. Pamiętajcie, że parkrun nie tylko się biega, ale również można przejść z kijkami. Jeżeli chcieli byście wraz z najbliższymi chodzić na parkrun, ale nie chcą oni biegać 5 kilometrów, zawsze możecie namówić ich na Nordic Walking na parkrunie i tym sposobem razem z nimi aktywnie rozpoczynać sobotę. Dzisiaj pojawiło się 9 osób które biegły z nami po raz pierwszy. Tak jak wspominaliśmy wcześniej, w zdecydowanej większości są to jutrzejsi maratończycy za których będziemy mocno trzymać kciuki :) Oczywiście nie zabrakło też dzisiaj nowych rekordów osobistych! 10 osób poprawiło swój dotychczasowy wynik na naszym parkrunie, czego im serdecznie gratulujemy!

Osoby których nie ma w wynikach, a ukończyły bieg, odezwijcie się do nas – nie możemy was znaleźć w systemie.

Najlepsze wyniki w tym tygodniu wyglądały następująco:

Panowie:

1) Jakub ŻEBROWSKI (18:00)

2) Sean HAMPSON (18:21) – Pierwszy raz z nami!

3) Marek GALIŃSKI (18:45) – Nowy PB!

Panie:

1) Eliza GALIŃSKA (18:34) – Nowy PB – 3 miejsce OPEN!

2) Magdalena Anna DOBAJ – ZEREK (21:06)

3) Katarzyna GALIŃSKA (21:49) – Nowy PB!

Pełne wyniki znajdziecie tutaj

Jeżeli macie jakiś pomysł – może być on stonowany i poważny, jak również całkowicie szalony i abstrakcyjny – jak możemy uczcić 13 urodziny biegów parkrun na świecie dajcie znać :)

Do zobaczenia w następną sobotę!