Podsumowanie #22…kolejnego? :) #226 biegu

Urodzinowo, czyli parkrun Warszawa-Praga #226 za nami! Dzisiaj troszkę świętowaliśmy 13 urodziny istnienia inicjatywy parkrun na świecie. Inicjatywy której i wy jesteście częścią. Od 13 lat parkrun stara się promować zdrowy, aktywny tryb życia i od 13 lat początkowo tylko miłośnicy biegania, a obecnie również kijkarze oraz spacerowicze w każdą sobotę w różnych miejscach na świecie razem pokonują 5km.

Dzisiaj mogliście również zobaczyć najnowszą kolekcję kamizelek i plakietek parkrun kolekcja jesień 2017 jak wam się podobały? Aż chce się być wolontariuszem, prawda? :)

A jak już o wolontariuszach mowa, Serdecznie pragniemy podziękować dzisiejszym wolontariuszom – Bogdanowi, Edycie, Januszowi, Krzysztofowi, Marcinowi, Małgorzacie, Tadeuszowi oraz Łukaszowi – To dzięki waszej pomocy nasz bieg może się odbyć!

Podczas pierwszego październikowego biegu, linię mety przekroczyło 71 osób, z czego 4 przeszły naszą trasę z kijkami. Naprawdę bardzo nas cieszy, że powoli rośnie ilość kijkarzy na parkrunie, a zarazem zachęcamy was, abyście namawiali swoich bliskich oraz znajomych, aby razem z kijkami wraz z wami przyszli na parkrun. My na parkrunie nie biegamy dla wyników, ale... :) zawsze miło jest poprawić swoje wyniki i przekraczać kolejne granice :) Dzisiaj dokonało tego 9 osób i były wśród nich zarówno osoby które zaczynają dopiero się rozkręcać na parkrunie, jak również osoby które na pamięć znają rozkład dziur na asfalcie w skaryszaku. Zarówno jednym jak i drugim, gratulujemy nowych rekordów! Miło nam też było powitać 3 nowe osoby i liczymy na to, że jeszcze nie raz wpadniecie do skaryszaka na 9 aby razem z nami przebiec 5km :)

Najlepsze wyniki w tym tygodniu wyglądały następująco:

Panowie:

1) Wojciech SKORY (17:33)

2) Łukasz ZYCH (19:29)

3) Adam ŻYCHOWSKI (20:09)

Panie:

1) Magdalena Anna DOBAJ – ZEREK (21:27)

2) Aleksandra KULIS [MORT] (22:45)

3) Edyta KRUK (24:02)

Pełne wyniki znajdziecie tutaj

A za tydzień, czeka was niespodzianka na parkrunie :> Jaka? Dowiecie się za kilka dni ;)

Do zobaczenia w następną sobotę!