Podsumowanie #227

Koński bieg, czyli parkrun Warszawa-Praga #227 za nami! Dzisiaj dowiedzieliśmy się po biegu, że rzut podkową wcale nie jest taki prosty jak by się wydawało, a właściwie jest to piekielnie trudna sztuka. Wiemy też, że Witek ma największe zasoby wiedzy jeśli chodzi o pomniki związane z końmi, a złota podkowa przyniosła dzisiaj szczęście Monice. Super było też zobaczyć tak dużą ilości osób z kijkami i biegaczy z psami. Wyraźnie to pokazuje, że parkrun to coś więcej, niż klepanie kilometrów do apki na telefonie :)

Odwiedzili nas dzisiaj również dwaj Panowie, którzy chcieli zwrócić uwagę na problem raka jąder. Pamiętajcie, że od kilku lat Listopad (który rozpocznie się za kilkanaście dni) jest miesiącem walki z rakiem jąder i prostaty, oraz profilaktyki związanej z tą chorobą.

Bardzo dziękujemy Ani za atrakcję jakie wam zafundowała po biegu i gorąco zachęcamy was do odwiedzania jej strony, gdzie między innymi możecie się dowiedzieć, gdzie znajduje się gigantyczny 30 metrowy pomnik i jakiego władcę siedzącego na koniu on przedstawia.

Dziękujemy również naszym wolontariuszom – Krzyśkom, Marcinowi, Marzenie, Oldze oraz Robertowi – To dzięki wam, dzisiejszy bieg mógł się odbyć!

Dzisiaj linię mety przekroczyło równo 90 osób w tym 5 osób maszerowało z kijkami. Nadal gorąco zachęcamy was abyście namawiali swoich najbliższych na 5tke z kijkami. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, aby wspólnie aktywnie spędzić czas :) 13 osób biegało z nami dzisiaj po raz pierwszy i mamy nadzieję, że jeszcze nas odwiedzicie nie jeden raz. Dodatkowo 6 osób poprawiło dzisiaj swój dotychczasowy wynik, zarówno były to osoby które dopiero zaczynają swoją przygodę z bieganiem i dopiero odkrywają możliwości swojego organizmu, jak również osoby, które przesuwają granice swoich możliwości coraz dalej. Zarówno jednym jak i drugim gratulujemy nowych rekordów na parkrunie!

Wspomnieć też musimy o Tomku który, tydzień temu ukończył swój 100 bieg i tym samym pokazał, że jest już uzależniony od biegania w soboty rano :) Przepraszamy, że tydzień temu nie pogratulowaliśmy ci tego niesamowitego osiągnięcia :(

Za to dzisiaj, aż 4 osoby przekroczyły magiczną liczbę parkrunowych biegów:

Adam miał dzisiaj swój 100 bieg, a Maciek, Marcin oraz Piotrek przekroczyli linię mety po raz 50! Całej waszej 4 gratulujemy :)

Najlepsze wyniki w tym tygodniu wyglądały następująco:

Panowie:

1) Tomasz LIPIEC - Byledobiec Anin (17:33)

2) Rafał LAWENDA (17:38) – Nowy rekord!

3) Dariusz SAWICKI (18:06)

Panie:

1) Marta KAZMIERCZAK – WITC (19:11) – Nowy rekord!

2) Magdalena Anna DOBAJ-ZEREK (21:29)

3) Paulina SADOWY-SELKE – MORT (22:01)

Pełne wyniki znajdziecie tutaj:

http://www.parkrun.pl/warszawa-praga/rezultaty/weeklyresults/?runSeqNumber=227

Do zobaczenia w następną sobotę!