Podsumowanie #254 biegu

Słowem wstępu, wiemy, że szykują się zmiany w skaryszaku. Zobaczymy co to będzie oznaczać dla naszych spotkań i jak coś będziemy wiedzieć damy wam znać. A jeżeli nie słyszeliście o planowanych zmianach w skaryszaku to rzućcie okiem na posty gości na naszym FB.

Dziękujemy Wam, za przyniesione dzisiaj nakrętki. Niby to tylko parę kilo nakrętek co miesiąc, ale jak podliczy się te wszystkie miesiące, to kto wie może dzięki Wam już jedna niepełnosprawna osoba więcej ma profesjonalny wózek.

Dziękujemy również naszym wolontariuszom - Januszowi, Jolancie, Krzyśkowi, Marcinowi, Michałowi oraz Robertowi - za pomoc w organizacji dzisiejszego spotkania! :)

Po raz kolejny odwiedzili nas dzisiaj Rosyjscy parkobiegacze z Parkrun Сосновка, z którymi wymienialiśmy się pozdrowieniami w zeszłym roku na facebooku :) Do tego mieliśmy również zagranicznych gości z Irlandii oraz Anglii, a także z naszych rodzimych parkrunów z Dąbrówka, Gdyni oraz z Poznania. Zbliża się długi majowy weekend, czyli idealna okazja, abyście i wy spróbowali parkrunowej turystyki i odwiedzili przy okazji wyjazdów jakąś inną lokalizację parkrun :)

Niestety pomimo, pięciokrotnej zmiany miejsca w którym robiliśmy dzisiaj zdjęcie po biegu... fotek dzisiaj nie będzie. Aparat strzelił nam focha i powiedział, że nie zapisze zdjęć bo... nie :( Postaramy się go ugłaskać tak, aby za tydzień działał już prawidłowo.

Wszystkim tym którzy jutro biegną, życzymy powodzenia. Będziemy trzymać kciuki za was!

Pełne wyniki z #254 spotkania znajdziecie tutaj