Podsumowanie #301 biegu

Kolejne spotkanie parkrun za nami! Miało wiać i padać, ale chyba nie było dzisiaj tak źle prawda? Bardzo dziękujemy wszystkim tym, którzy dzisiaj przynieśli plastikowe nakrętki na parkrun! Niby to kilka siatek co miesiąc, ale uwierzcie nam, po 300 spotkaniach ich ilość w sumie robi się naprawdę imponująca. Tak jak zawsze nakrętki trafiły do Stowarzyszenia Dać Siebie Innym.

Gorąco też dziękujemy wszystkim wolontariuszom – Adrianowi, Agnieszce, Arkowi, Bogdanowi, Edycie, Gregowi, Januszowi, Krzyśkowi, Marcinowi, Mateuszowi, Małgorzacie, Robertowi oraz Witoldowi – za pomoc w organizacji dzisiejszego spotkania! Równie gorąco dziękujemy też Misianka za to, że pomaga nam w przechowywaniu naszej parkramki, z którą tak bardzo lubicie robić sobie zdjęcia :)

Na zakończenie ciekawostka: czy wiecie, że Park Skaryszewski jest najbardziej zasiedlonym parkiem przez wiewiórki w całej Warszawie, a z dużym prawdopodobieństwem też i w całej Polsce? Z Badań prowadzonych przez SGGW wynika, że na jeden hektar parku przypada 2,5-3 wiewiórki co daje prawie 3 razy więcej wiewiórek niż w innych parkach :)

Pełne wyniki z dzisiejszego spotkania znajdziecie tutaj:

http://www.parkrun.pl/warszawa-praga/rezultaty/weeklyresults/

Do zobaczenia za tydzień!#301 podsumowanie