Podsumowanie #303 biegu

Kolejne spotkanie parkrun Warszawa-Praga za nami! Bohaterem dzisiejszego spotkania był Łukasz, który po raz 250 przekroczył linię mety na parkrunie! Zawsze powtarzamy, że 50 to jest niesamowity wynik, 100 to jest już uzależnienie, ale mając 250 parkrunów... to jest się już naprawdę istotną osobą w naszej społeczności! Ci z was którzy nie poznali Łukasza, jego osobę przybliży wam wywiad z przed kilku lat, który znajdziecie w ramach Uczestnika Tygodnia na blogu parkrun Polska:
http://blog.parkrun.com/pl/2017/08/03/uczestnik-tygodnia-lukasz-kucinski-z-parkrun-warszawa-praga/

Jednak to nie jedyne pamiętne wydarzenie jakie dzisiaj miało miejsce! Aby było jasne parkrun to nie wyścig, każdy biegnie tak jak chce i lubi (pozdrawiamy parkrun Polska ;) ). Jednak dzisiaj musimy zrestartować nasz złoty stoper ponieważ po upływie 114’309’798 sekund, a inaczej mówiąc po upływie 3 lata, 227 dni… został złamany rekord naszej trasy! Już pół roku temu był blisko, ale dzisiaj Daniel pokazał, że nasz rekord jest i prawdopodobnie przez bardzo bardzo długi czas będzie jego. 15:31 to nowy rekord naszej trasy, wynik ten jest lepszy od poprzedniego rekordu aż o 15 sekund!!!

Ciekawostka: Obecnie w 11 Polskich lokalizacjach parkrun rekord trasy należy do Daniela :)

Dodatkowo, dzisiaj odwiedził nas I Pluton zmobilizowanych młodych-parko-już-nie-długo-biegaczy. W jego skład wchodziło jak dobrze policzyliśmy 7 wózków. Dzisiaj mieliśmy chyba najniższą średnią wieku na parkrunie :) Bardzo nas cieszy, że odwiedzacie nas ze swoimi małymi pociechami. Właśnie o to chodzi w naszych spotkaniach, aby miło i aktywnie spędzić czas :)

Miło nam było również gościć biegaczy, którzy przyjechali do Warszawy na półmaraton. Ilość osób, która biegła z nami po raz pierwszy dzisiaj była naprawdę duża, na szczęście mamy tylko jeden zakręt więc nikt się nie zgubił :)

Gorąco dziękujemy naszym wolontariuszom – Adrianowi, Agnieszce, Cezaremu, Edycie, Ewelinie, Gregowi, Jackowi, Januszowi, Krzyśkowi, Marcinowi, Mateuszowi oraz Michaelowi – za pomoc w organizacji dzisiejszego spotkania!

A za tydzień, no właśnie za tydzień czekają nas zmiany w wyglądzie naszych spotkań, ale na razie nic wam nie powiemy :)

Pełne wyniki z dzisiejszego spotkania znajdziecie tutaj:
http://www.parkrun.pl/warszawa-praga/rezultaty/weeklyresults/?runSeqNumber=303

Do zobaczenia za tydzień!
#303 podsumowanie