Podsumowanie #304 biegu

Czekaliśmy… czekaliśmy… i się doczekaliśmy wiosny na parkrunie :) Nie ma to jak spakować i rzucić w kąt zimowe ciuchy biegowe prawda? :)

Żeby nie było, że kłamiemy i celowo wprowadzamy was w błąd, tak jak informowaliśmy tydzień temu, w tym tygodniu nastąpiły zmiany w wyglądzie naszych spotkań :> Jak wam się podoba nowa grafika podsumowania? :)

Dopiero co tydzień temu pisaliśmy, że czekaliśmy ponad 3 lata na nowy rekord trasy… a dzisiaj znowu tamten wynik został przekroczony. Co prawda nie udało się Michałowi pokonać czasu jaki tydzień temu osiągną Daniel, jednak mimo wszystko gratulujemy niesamowitego wyniku!

Dzisiejsze spotkanie było zorganizowane w nawiązaniu do Światowego Dnia Świadomości Autyzmu, które miało miejsce 2 kwietnia. Pomimo iż zaburzenie to dotyka coraz większą ilość dzieci, nadal niewiele wiadomo na temat jego przyczyn.

Gorąco Pragniemy podziękować naszym wolontariuszom – Adrianowi, Arkowi, Bogdanowi, Edycie, Ewelinie, Krzyśkowi, Marcinowi, Mateuszowi, Michałowi, Michaśowi oraz Piotrkowi – za pomoc w organizacji naszego spotkania :)

Pełne wyniki z dzisiejszego spotkania znajdziecie tutaj:
http://www.parkrun.pl/warszawa-praga/rezultaty/weeklyresults/?runSeqNumber=304

Do zobaczenia za tydzień!

#304 podsumowanie