Podsumowanie #305 biegu

Zima po raz kolejny zaskoczyła skaryszewskich biegaczy! Jeden z bardziej popularnych portali informacyjnych w Polsce wręcz napisałby „Myśleli, że to będzie kolejny parkrun! Tego się NIGDY nie spodziewali!”. Niewątpliwie stare powiedzenie dotyczące kwietnia nadal jest aktualne :)

Z okazji jutrzejszego wielkiego blokowania ulic w Warszawie (pozdrawiamy wszystkich kierowców), tradycyjnie odwiedziło nas dzisiaj dużo osób z innych lokalizacji, a nawet krajów. Wyrównało to tym samym braki w dzisiejsze frekwencji spowodowanej 5 urodzinami parkrun Warszawa-Żoliborz oraz... śniegiem w kwietniu :)

Gorąco dziękujemy naszym wolontariuszom – Januszowi, Mateuszowi, Krzyśkowi, Agnieszce, Michałowi, Piotrkowi, Witoldowi, Adrianowi, Dariuszowi, Marcinowi, Arkowi oraz Edycie – którzy pomagali nam dzisiaj w organizacji naszych spotkań! Dziękujemy też Misianka za pomoc w przechowywaniu naszej parkramki!

Za tydzień, będzie trzecia sobota kwietnia, a to oznacza nakrętkowy parkrun.

A już w niedalekiej przyszłości… czekają nas 6 urodziny! Jeżeli macie jakieś pomysły lub chcieli byście nam pomóc w ich organizacji dajcie nam znać (bo inaczej wszystkie pomysły będą autorstwa Koordynatora Arka i jeżeli zaglądaliście do ćwiekącika to wiecie, jak bardzo surrealistyczne potrafią one być ;) )

Pełne wyniki z dzisiejszego spotkania znajdziecie tutaj:

https://www.parkrun.pl/warszawa-praga/rezultaty/weeklyresults/?runSeqNumber=305

Do zobaczenia za tydzień!

#305 podsumowanie