Podsumowanie #306 biegu

Kolejne spotkanie parkrun Warszawa-Praga za nami! Dzisiaj całą naszą parkrunową rodziną spotkaliśmy się aby razem uczcić Święta Wielkanocne. Szczególnie tutaj chcemy podziękować Łukaszowi, bez którego nie moglibyście poczuć takiego świątecznego klimatu na mecie!

Dzisiaj też, Luis ukończył swój 150 bieg parkrun, czego mu serdecznie gratulujemy! Czy wiecie, że Luis jest jedną z tych osób, które są z nami od naszego pierwszego spotkania parkrun w Skaryszaku?

Miło nam było gościć dzisiaj osoby z innych lokalizacji parkrun takich jak Warszawa-Żoliborz, Grodzisk Mazowiecki, czy Konstancin.

Nie zapominamy też o jednych z najważniejszych osób, naszych wolontariuszach – Agnieszce, Arkowi, Bogdanowi, Edycie, Ewelinie, Januszowi, Joshua’i, Krzyśkowi, Marcinowi, Mateuszowi, Piotrowi – którzy pomagali nam dzisiaj w organizacji naszego najbardziej profesjonalnie nieprofesjonalnego biegu w Warszawie :D

Na mecie „sto lat” śpiewaliśmy dzisiaj Piotrkowi, który świętował dzisiaj swój kolejny pełny obrót dookoła słońca, a pisząc po ludzku, obchodził dzisiaj swoje urodziny :)

A już w niedalekiej przyszłości… czekają nas 6 urodziny! Jeżeli macie jakieś pomysły lub chcieli byście nam pomóc w ich organizacji dajcie nam znać (bo inaczej wszystkie pomysły będą autorstwa Koordynatora Arka i jeżeli zaglądaliście do ćwiekącika to wiecie, jak bardzo surrealistyczne potrafią one być ;) )

Pełne wyniki z dzisiejszego spotkania znajdziecie tutaj:
https://www.parkrun.pl/warszawa-praga/rezultaty/weeklyresults/?runSeqNumber=306

Do zobaczenia za tydzień!

#306 podsumowanie