Podsumowanie #309 biegu

Kolejny urodzinowy parkrun Warszawa-Praga za nami! Na początku pragniemy podziękować wszystkim wolontariuszom – Agnieszkom, Annie, Arkowi, Arturowi, Dominikowi, Edycie, Ewelinie, Jackowi, Januszowi, Juliom, Kamilowi, Krzyśkowi, Mai, Marcinowi, Mateuszowi, Piotrkom, Quynh, oraz Robertowi - którzy pomagali nam w zorganizowaniu naszego urodzinowego spotkania, oraz wszystkim osobom które przyniosły ze sobą na parkrun różne pyszności, którymi to podzielili się z innymi uczestnikami.

Rekordu nie było, aczkolwiek nie było to wielkim zaskoczeniem, 217 to jednak wysoko zawieszona poprzeczka ;) Jednak nie zmienia to faktu, że odwiedziło nasz dużo nowych osób. Mamy nadzieję, że ci z was którzy odwiedzili nas nie tylko ze względu na urodzinowy charakter, ale również po to, aby rozpocząć swoją przygodę z aktywnością fizyczną, jeszcze nie raz nas odwiedzą.

A jak już jesteśmy przy nowych osobach, prosimy o zwrot tokenu z numerem 105 ;)

Z ciekawostek, codziennie przez ostatni tydzień sprawdzaliśmy prognozę pogody dla Warszawy w godzinach 9:00-11:00 i wiecie co? Codziennie była inna prognoza! Raz deszcz, potem słońce, następnie zachmurzenie i tak cały czas, jak się jednak okazało koniec końców pogoda była idealna na piknik :) Kto został na pikniku ten miał okazję wrócić pamięcią do naszego pierwszego spotkania i przypomnieć sobie jak ono wyglądało. Dla tych z was którzy musieli wcześniej wracać, możecie zajrzeć w poniższy link:

https://www.parkrun.pl/warszawa-praga/rezultaty/weeklyresults/?runSeqNumber=1

Ciekawe ile z tych osób znacie lub pamiętacie?

Wielkie Gratulacje należą się Michałowi i Marcinowi, którzy podczas naszego urodzinowego spotkania, po raz 100 przekroczyli linię mety! Ponoć specjalnie unikali parkrun przez ostatnie kilka spotkania tylko po to, aby podczas urodzinowego biegu, po raz 100 przekroczyć linię mety ;) Jednak to nie wszystko, Marcin, aby uczcić swój 100 parkrun zarapował swoją piosenkę, której inspiracją był właśnie parkrun. Lepiej już teraz ustawiajcie się w kolejce po autograf, bo coś nam się wydaje, że Marcina czeka duża kariera w parkrunowym showbiznesie :)

Na zakończenie, przypominamy, że za tydzień, 3 sobota miesiąca. Stali bywalce wiedza, co to oznacza, a ci z was którzy nie wiedzą co oznacza 3 sobota miesiąca na naszym parkrunie – dowiecie się wkrótce :)

Pełne wyniki z wczorajszego spotkania znajdziecie tutaj:
http://www.parkrun.pl/warszawa-praga/rezultaty/weeklyresults/?runSeqNumber=309

Do zobaczenia za tydzień!
#309