Podsumowanie #314 biegu

Wiadomość weekendu: Wczorajszy parkrun w Skaryszaku był jak Enigma z czasów II wojny światowej - zakodowany na maxa. Brawa dla Was wszystkich!!! Każde z Was przyniosło swój Kod Uczestnika. O takich spotkaniach my, koordynatorzy, marzymy. I - jak widać - niektóre marzenia się spełniają.
Mimo upalnego poranku na rozgrzanej parkowej nawierzchni obok siłowni "pod chmurką" stanęło wczoraj 58 biegaczek i biegaczy. Troje z nich zaczęło swoją przygodę z bieganiem w parkrun (witamy Was serdecznie w naszej wielkiej parkrunowej rodzinie). W ramach turystyki parkrunowej odwiedziło nas dwoje gości z parkrunu w Ełku oraz dwoje z Anglii (z lokalizacji w Woodley i w Londynie). Dziękujemy, że wpadliście i zapraszamy częściej.
Jeszcze raz życzymy 100 lat naszej trójce jubilatów - dużo zdrowia, szczęścia itd., itp.
Czymże byłby parkrun, gdyby nie nasi bezcenni wolontariusze. Bardzo dziękujemy za pomoc Agnieszce, Aleksandrze, Arkowi, Edycie, Joshui, Krzyśkowi, Mateuszowi, Michałowi i Piotrkowi. To od Was tak wiele zależy.
Kończąc, zapraszamy Was wszystkich na kolejną odsłonę naszych spotkań spod znaku parkrun, zostało do niej jeszcze tylko 6 dni.
Rezultaty https://www.parkrun.pl/warszawa-praga/rezultaty/weeklyresults/?runSeqNumber=314
#314