Podsumowanie #315 biegu

Wiele osób mówi piątek, piąteczek, piątunio. My i setki tysięcy ludzi na świecie wolą "sobota, sobótka, sobotunia". I to najlepiej o godzinie 9 rano na parkrunie. A jak na parkrunie, to z Kodem Uczestnika. :)
Spośród 73 osób, które wzięły udział we wczorajszym parkrunowym biegu, tylko cztery nie miały ze sobą Kodu. Mocno trzymamy kciuki za to, aby następnym razem pamiętały o zabraniu go ze sobą. Jakże pięknie wygląda ta nasza tabelka wyników bez osób nazywających się "Nieznan(a)y". :)
Niezmiernie miło było nam powitać pięciu debiutantów, którzy rozpoczęli swoją przygodę z parkrunem. Witamy Was w świecie stylizowanego drzewka!
Goście, goście... bardzo lubimy odwiedziny. Dziękujemy za to, że do nas wpadacie. W tym tygodniu zawitali do nas biegacze z sąsiednich lokalizacji: z Pola Mokotowskiego, Ursynowa i Żoliborza. Mieliśmy też trzech uczestników z "importu" - przyjechali do nas z Francji i Hiszpanii. Zapraszamy Was częściej.
Sebastian, który w naszym Skaryszaku rozpoczął 6 lat temu parkrunowe bieganie, zaliczył wczoraj swój 100 bieg. Gratulacjonesy i z niecierpliwością wyczekujemy Twojej 250-ki. :)
A na koniec wisienki na torcie. Nasi prześwietni wolontariusze: Adrian, Arek, Edyta, Janusz, Krzysiek, Krzysztof, Magda, Piotr i Piotrek. Nie ma słów, aby opisać naszą wdzięczność za to, że jesteście i chcecie nam pomagać. Dziękujemy!

Wszystkim życzymy udanego weekendu. Do zobaczenia w kolejną sobotę!
Wasi koordynatorzy

Rezultaty wczorajszego biegu znajdziecie tutaj: https://www.parkrun.pl/warszawa-praga/rezultaty/weeklyresults/?runSeqNumber=315

#315