Podsumowanie #316 biegu

Kolejny parkrun Warszawa-Praga za nami! Musicie przyznać, że dzisiaj pogoda była idealna do biegania, aż nogi same się rwały do skaryszaka! :) Jakby tylko jeszcze, nasza słodka fabryka obok parku pracowała na pełnych obrotach, to już zupełnie byłoby idealnie :) Patrząc po ilości uczestników widać, że sezon wakacyjny ruszył pełną parą. Nie zapomnijcie tylko o najistotniejszej rzeczy podczas urlopu - w drodze do oraz w drodze z powrotem, zahaczcie o jakąś inną lokalizację parkrun! :)

Pragniemy podziękować naszym wolontariuszom – Agnieszce, Bogdanowi, Edycie, Ewelinie, Januszowi, Justynie, Krzyśkowi, Marcinowi, Michałowi oraz Piotrowi – za pomoc w organizacji naszego dzisiejszego spotkania! Takich pięciu, jak was dziesięcioro, to nie ma nawet trzech!

Przypominamy, że za tydzień wasi koledzy i koleżanki będą tak zwanymi zającami i pomogą wam pobiec no określony czas. Będzie to nowe doświadczenie nie tylko dla nas, ale też dla niektórych zająców, jednak nie mamy wątpliwości, że stanie się to naszą nową tradycją :)

Pełne wyniki z dzisiejszego spotkania znajdziecie tutaj:

https://www.parkrun.pl/warszawa-praga/rezultaty/weeklyresults/?runSeqNumber=316

Do zobaczenia za tydzień!
#316