Podsumowanie #331 biegu

Miało dziś być 20 stopni Celsjusza i piękna słoneczna pogoda i taka była. Co prawda nie o godzinie 9 tylko trochę później, ale któż by narzekał skoro warunki do biegania były wyśmienite. Jesień w Parku Skaryszewskim jest w pełni, co mogliśmy zaobserwować podczas dzisiejszego parkrunu.
Przybyło na niego 61 osób z obu stron Wisły. ;) Witaliśmy również przemiłych gości z zagranicy. W naszym gronie mieliśmy 4 parkrunowych debiutantów. Mamy nadzieję, że często będziemy ich spotykali biegających w rożnych lokalizacjach. :)
Dziękujemy wolontariuszom, którzy wspomogli organizację dzisiejszego biegu. Wszystkich chętnych do pomocy zapraszamy już za tydzień.
Odbędzie się wtedy nakrętkowy parkrun podczas którego, jak co miesiąc, będziemy zbierali plastikowe nakrętki. Pieniądze z ich sprzedaży przeznaczane są na zakup wózków inwalidzkich. Jeśli zbieracie nakrętki, to nie zapomnijcie ich ze sobą zabrać. :)
Rezultaty dzisiejszego spotkania możecie znaleźć tutaj: https://www.parkrun.pl/warszawa-praga/rezultaty/weeklyresults/?runSeqNumber=331
Do zobaczenia za tydzień!