parkrun Warszawa-Praga 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Piotr MIELEWCZYK2M00:14:44 
2Daniel MIKIELSKI28M00:15:31 
3Michał BERNARDELLI5M00:15:42 
4Matthew MOLONEY10M00:15:56Caversham H & A Club Inc
5Maciej BIALOGONSKI1M00:15:59Bristol and West AC
6Paweł KROCHMAL2M00:15:59Pędzące Żółwie
7Mikołaj RACZYŃSKI24M00:16:01Vege Runners
8Mateusz BARAN1M00:16:01Warszawiaky
9Ben WARD1M00:16:10Metro Aberdeen RRC
10Artur JABŁOŃSKI2M00:16:17Dream Run
11Paweł ŁYSIK1M00:16:21 
12Piotr KSIĄŻKIEWICZ1M00:16:21 
13Paweł BIAŁY3M00:16:21SKB Kraśnik
14Vitaliy SOROCHUK18M00:16:23 
15Rafał Wiesław MIREK2M00:16:24 
16Ross BRADEN1M00:16:24Blackheath & Bromley Harriers AC
17Jonathan ESCALANTE-PHILLIPS1M00:16:25Cambridge and Coleridge AC
18Maciej ŁUKASIEWICZ2M00:16:27Legia Run Club
19James ALLCHIN1M00:16:29Road Runners Club
20Tomasz MIKULSKI7M00:16:30KM AKTYWNI Sochaczew
21Mateusz KAŹMIERCZAK1M00:16:32 
22James LAING1M00:16:36Hillingdon AC
23Artur SIELSKI6M00:16:39Entre.pl
24Daniel KAROLKIEWICZ2M00:16:42Entre.pl
25Łukasz GREGORCZYK3M00:16:43Vege Runners
26Kamil ARTYSZUK1M00:16:43Warszawiaky
27Vitaliy SOROCHUK4M00:16:44 
28Aston PERRIN1M00:16:46Long Eaton RC
29Ryszard PRZEPIÓRA25M00:16:52 
30Jarosław GÓRECKI9M00:16:52
31Daniel JUSZKOWIEC1M00:16:52 
32Wojciech SKORY156M00:16:53 
33Jon Koldo GONZALEZ PÉREZ1M00:16:54 
34Łukasz LIPKA1M00:16:54Strażak OSP (Ochotnicza Straż Pożarna)
35Sylwester KUŚMIERZ1M00:16:55Byledobiec Anin
36Grzegorz KŁOS1M00:16:57 
37Aleksander CELIŃSKI4M00:16:57Byledobiec Anin
38Andrzej IGNATOWICZ14M00:16:58Trucht Tarchomin Team
39Maciej DUTKIEWICZ13M00:16:59TEAM Dutkiewicz
40Mark Kurt JOHNSON1M00:17:00Leicester Coritanian AC
41Bartosz PAWLAK1M00:17:01WKS Grunwald Poznan
42Jacek KARWOWSKI12M00:17:01 
43Tomasz KUCHARCZYK5M00:17:01WKB META Lubliniec
44Tomasz PIATKA5M00:17:04Adidas Runners Warsaw
45Piotr JANISZ1M00:17:04 
46Krystian KOCHANEK4M00:17:05Trucht Tarchomin Team
47Rafał RUSINIAK2M00:17:07Entre.pl
48Krzysztof ŚLIWA4M00:17:07 
49Marek PRIMIK5M00:17:08Vege Runners
50Glenn MITCHELL1M00:17:11Crawley Saints and Sinners Running Club
51Tomasz GRZYBOWSKI1M00:17:12 
52Tomasz LIPIEC66M00:17:12Byledobiec Anin
53Marcin WIĄCEK10M00:17:12Byledobiec Anin
54Artur ROSIŃSKI1M00:17:13 
55Luke BOLAND1M00:17:15Donore Harriers
56Rafał BUDNICKI12M00:17:15MORT
57Jacek DŁUGOSZ4M00:17:16 
58Jules GREUSARD1M00:17:16 
59Kasper ZALEWSKI4M00:17:16Entre.pl
60Michał PIĘDEL4M00:17:17MORT
61Juliusz Krzysztof BORAWSKI4M00:17:17Vege Runners
62Łukasz SZWAJ2M00:17:18Team Kopeć
63Paweł OLSZEWSKI2M00:17:19Warszawiaky
64Grzegorz KULIS13M00:17:20 
65Seth HEALEY1M00:17:21East End Road Runners
66Erik EMILSSON7M00:17:21 
67Marek SOTEK16M00:17:22Trucht Tarchomin Team
68Marcin STUPAK2M00:17:22obozybiegowe.pl
69Dominik BOGDANOWICZ5M00:17:22 
70Andrew BRIAN1M00:17:23 
71Maciej SZAROSZYK1M00:17:24 
72Dariusz Marek KRÓL119M00:17:24Dream Run
73Jacek KWIECIŃSKI5M00:17:2442.195 Wejherowo
74Ilya MARCHUK1M00:17:25 
75Radek GOZDEK10M00:17:26Trucht Tarchomin Team
76Robert ZYCH1M00:17:27 
77David POWELL1M00:17:28 
78Bartek FALKOWSKI1M00:17:28 
79Dawid ZARODKIEWICZ26M00:17:28Team ZabieganeDni
80Andrew WALLACE1M00:17:30Clapham Chasers RC
81Zbigniew LAMPARSKI1M00:17:30MKB DREPTAK
82Tomasz ŁYŻWIŃSKI11M00:17:31 
83Krzysztof PERZ1M00:17:32KS Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski
84Jan BARTOSZEWSKI2M00:17:32 
85Marcin HILDEBRAND3M00:17:33Biegam Na Tarchominie
86Maciej MAŁECKI1M00:17:33ForPro Runnin Team
87Wojciech PISZCZATOWSKI14M00:17:33Orange Polska
88Filip BABIK15M00:17:33Entre.pl
89Łukasz POTAPCZUK4M00:17:33Endure Team
90Krzysztof DOŁĘGOWSKI2M00:17:33 
91Łukasz KLAŚ14M00:17:34Nudne Piątki
92Krzysztof BRYŁA11M00:17:34Byledobiec Anin
93Hubert Mohamed KRED28M00:17:36Entre.pl
94Konrad PAWLAK1M00:17:37Supermaraton Kalisz
95Rafał LAWENDA14M00:17:38 
96Alan PARSONS7M00:17:39Warsaw International Triathlon Club (WITC)
97Sylwester CICHACKI11M00:17:39 
98Eliza GALIŃSKA24F00:17:40 
99Andrew MOSSOP6M00:17:40 
100Michał KACER1M00:17:40 
101Sam ROBINS1M00:17:41Chapel Allerton Runners
102Michal MURAWSKI51M00:17:41 
103Fergus JOHNSON1M00:17:42Egdon Heath Harriers
104Gary CHANDLER1M00:17:42Springfield Striders RC
105Jarosław WŁODARSKI4M00:17:43Warszawiaky
106Krzysztof KRYGIER4M00:17:43Accenture
107Mateusz JĘDRUCH3M00:17:44 
108Vitaliy SOROCHUK1M00:17:45 
109Igor Michał NIEWIADOMSKI10M00:17:45 
110Mariusz PIOTROWSKI2M00:17:46MKB DREPTAK
111Michał ORZEŁ12M00:17:46RK Athletics Warszawa
112Bryan KINGHORN1M00:17:46Metro Aberdeen RRC
113Artur BŁASZCZYK5M00:17:46 
114Mariola Elżbieta ŚLUSARCZYK1F00:17:48 
115Matthew TAYLOR1M00:17:49Harborough AC
116Dariusz SAWICKI10M00:17:49 
117Adam LEŚNIAK106M00:17:51Byledobiec Anin
118Stefan SZABLEWSKI2M00:17:53University of Nottingham Triathlon Club
119Ben COCKER1M00:17:53Cambridge and Coleridge AC
120Jakub SEROCZYŃSKI1M00:17:53 
121Piotr ŻERKO1M00:17:5412tri.pl
122Jakub ŻEBROWSKI37M00:17:54 
123Jonny MACLEOD1M00:17:54Inverness Harriers AAC
124Przemysław CHMIEL126M00:17:55 
125Szymon BUŚ1M00:17:55 
126Igor Hubert MAJEWSKI1M00:17:55 
127Seweryn SOBIESZEK3M00:17:56 
128Dawid PIÓRKOWSKI1M00:17:57mFundacja
129Marek WILCZURA2M00:17:57 
130Adam STARZYŃSKI4M00:17:57 
131Tomasz KWIATEK3M00:17:57MORT
132Jarosław SKARUZ1M00:17:58 
133Maciej KRAJEWSKI2M00:17:59 
134Travis CURRIT1M00:17:59Warsaw International Triathlon Club (WITC)
135John HURSE1M00:18:00Tyne Bridge Harriers
136Jakub HOROSZ7M00:18:00Warszawiaky
137Mateusz KAMIŃSKI4M00:18:00www.PowerBUG.pl
138Sławomir ĆWIRKO1M00:18:01 
139Piotr Łukasz KLECZEWSKI3M00:18:02 
140Melchior SZCZEPANIK5M00:18:02 
141Andrzej KULIK1M00:18:03mFundacja
142Eryk SZUBA6M00:18:03 
143Fryderyk POPIEL-SCHNEIDER48M00:18:03CS Ternes Paris Athlétisme
144Kamil BOBYK5M00:18:03 
145Marcin MYŚLIŃSKI1M00:18:03mFundacja
146Daniel ANDERTON1M00:18:04Oxford City AC
147Rafał PORĘBSKI23M00:18:04 
148Tomasz CHMIELEWSKI4M00:18:04Dream Run
149Zbigniew PODLEŚ7M00:18:07 
150Jarosław CHRABAŁOWSKI3M00:18:07Warszawiaky
151Joachim BURGARD24M00:18:07 
152Bartłomiej TRZEBIŃSKI1M00:18:07 
153Paweł ŻUK46M00:18:08Biegam Na Tarchominie
154Bartłomiej DUTKIEWICZ4M00:18:08TEAM Dutkiewicz
155Wojciech STASZEWSKI2M00:18:08KS Staszewscy
156Przemysław KUPIDURA4M00:18:09 
157Jakub BIELECKI2M00:18:09 
158Michał WĄSOWSKI1M00:18:09 
159Bartosz GRZEŚKOWIAK9M00:18:10 
160Marek CHOŁOTA1M00:18:10Biegowyswiat.pl
161Jerzy MAGIERSKI2M00:18:10Byledobiec Anin
162Maciej TARNOWSKI81M00:18:10Trucht Tarchomin Team
163Ksawery SZCZEPANIK11M00:18:10 
164Marcin BACHMAN2M00:18:10Vege Runners
165Hanna KAŹMIERCZAK1F00:18:11 
166Kieran HAYLES1M00:18:11Sudbury Joggers
167Paweł ŻUKOWSKI54M00:18:11Vege Runners
168Antoni MODZELEWSKI1M00:18:11 
169Norbert CZERBNIAK1M00:18:12Tarnowo Podgórne Biega
170Paweł Jerzy ZAWADZKI1M00:18:13 
171Krzysztof JANIK1M00:18:13Kenyan Power
172Piotr ROSIAK1M00:18:14Rysio Team
173Mariusz MARSZAL1M00:18:14RK Athletics Warszawa
174Piotr BĘTKOWSKI1M00:18:14MaratonyPolskie PL Team
175Andy GREEN1M00:18:14Team East Haddon
176Fryderyk Marek PRYJMA1M00:18:14Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej
177Tomasz WIŚNIEWSKI12M00:18:15ITMBW Kraków
178Marek GALIŃSKI12M00:18:15 
179Mitch MARSHALL1M00:18:15 
180Marcin BASIS10M00:18:15 
181Thomas HORNE3M00:18:15Vege Runners
182Piotr PRZYBOROWSKI1M00:18:17 
183Michał SOWA4M00:18:17ALBATROSY
184Paweł ZACH1M00:18:18Entre.pl
185Karol GORLEWSKI40M00:18:19SFC Aspołeczni
186Michał NIEMIRA259M00:18:19 
187Brian RENNIE1M00:18:19 
188Marcin KRASOŃ5M00:18:19Smashing Pąpkins
189Mindaugas SASNAUSKAS1M00:18:19 
190Wałsodar EKLES1M00:18:20MORT
191Marcin STARZEC15M00:18:20 
192Sebastian FILIPIAK4M00:18:20 
193Łukasz POWAŁOWSKI30M00:18:20 
194Wojciech KOŚCIESZA21M00:18:20 
195Kamil POULAIN1M00:18:20 
196Иван КУТЫРКИН1M00:18:21Сосновка
197Jacek PLESNAR1M00:18:21 
198Karol Artur NOGAJEWSKI6M00:18:21 
199Sean HAMPSON1M00:18:21Tuesday Tracks
200Darren WOOD1M00:18:21Hart Road Runners
201Łukasz ZYCH14M00:18:22 
202Harold BAKER1M00:18:22Defence Sports & Recreation
203Cyprian CZOP4M00:18:23 
204Adrian KOWALSKI2M00:18:23KM AKTYWNI Sochaczew
205Piotr KUCHARCZYK12M00:18:23 
206Michael DMITRZAK1M00:18:24Queens Park Harriers
207Damian ROMANÓW1M00:18:24 
208Konrad MODLIŃKI4M00:18:24 
209Dariusz TRZASKOWSKI10M00:18:24Trucht Tarchomin Team
210Paweł DYŚ1M00:18:24Stay Insane
211Michał NOWAK3M00:18:25 
212Adam MACUGOWSKI4M00:18:25BIEGam w Ząbkach
213Tomasz PAJĄK1M00:18:25Vege Runners
214Jakub SALONI1M00:18:25 
215Łukasz Kamil RYTEL61M00:18:26Grupa Biegowa parkrun Warszawa
216Jakub ZMORZYŃSKI154M00:18:26aleTEMPO
217Traczyk MAREK2M00:18:28 
218Szymon BRZĄKAŁA1M00:18:28 
219Tomasz SKARŻYŃSKI3M00:18:28 
220Andrzej KĘDZIERSKI2M00:18:29 
221Piotr SZTELMACH2M00:18:29 
222Bartłomiej SUWIŃSKI3M00:18:29Vege Runners
223Sebastian WOJCIECHOWSKI6M00:18:30Vege Runners
224Arkadiusz STAROBRAT14M00:18:30aleTEMPO
225Dominik KUŹMICZ2M00:18:30 
226Richard MCGAW1M00:18:30Metro Aberdeen RRC
227Adam ZALEWSKI6M00:18:30 
228Tomasz KOWALSKI4M00:18:30 
229Kamil JASZCZUR22M00:18:31 
230Piotr MICHALAK2M00:18:31 
231Tomasz GRABOWSKI3M00:18:32 
232Piotr SZRAJNER3M00:18:32Entre.pl
233Łukasz MATEJKA7M00:18:32Biegam Na Tarchominie
234Gregg TAYLOR1M00:18:32St Albans Striders
235Alice MCGUSHIN1F00:18:32Clapham Chasers RC
236Darek KNYCHAS7M00:18:34PZU Sport Team
237Łukasz KANCIAŁA1M00:18:34 
238Andrzej SAWCZENKO39M00:18:34KB Rebus.pl
239Fraser HIRST5M00:18:35 
240Alan TOMASIK9M00:18:35 
241Mikołaj DUTKIEWICZ6M00:18:35TEAM Dutkiewicz
242Bartosz LEWANDOWSKI11M00:18:35 
243Rob BOWERY1M00:18:35Black Pear Joggers
244Darren HALLETT1M00:18:36Sphinx AC
245Piotr KUBERA16M00:18:36 
246Michał HOROSZKO3M00:18:36 
247Dariusz KABULSKI1M00:18:36Dream Run
248Mikołaj PRZYBYSZEWSKI1M00:18:36 
249Daniel KARWOWSKI3M00:18:37 
250Adam OGORZAŁEK1M00:18:37 
251Matej HAULÍK2M00:18:37Vege Runners
252Hubert BUŚKO10M00:18:37 
253Filip Piotr PAWELEC6M00:18:38 
254John HENRY1M00:18:39East London Runners
255Aleksander TITTENBRUN4M00:18:39 
256John MATTHEWS1M00:18:3926.2 RRC
257Gareth EDWARDS1M00:18:40Cheltenham & County Harriers
258Karim ABU NAHIA3M00:18:41 
259Robert PHILLIPS1M00:18:41 
260Jake DAVIES1M00:18:41Cambridge and Coleridge AC
261Jamie HARWOOD1M00:18:41Run Academy Worthing
262Matthew PLOHL2M00:18:41 
263Zbigniew TYMICKI4M00:18:41Entre.pl
264Paweł DĄBROWSKI1M00:18:42 
265Thomas WHITE1M00:18:42London Heathside
266Krzysztof KOROL4M00:18:43 
267Nestor KASZYCKI8M00:18:43Entre.pl
268Konrad Jan MARCINIAK39M00:18:43 
269Patrycjusz WOJCIK1M00:18:44 
270Michał MOKRZAŃSKI1M00:18:45 
271Mateusz MAKSYMIAK1M00:18:45 
272Daniel CHOJNOWSKI13M00:18:45 
273Yasu MATSUNAGA2M00:18:45 
274Adam ŻYCHOWSKI13M00:18:46 
275Jakub CZARNECKI3M00:18:4612tri.pl
276Bartłomiej GRABOWSKI4M00:18:46 
277Krzysztof OTRZĄSEK3M00:18:46Trucht Tarchomin Team
278Paweł TIMOFIEJUK14M00:18:46ALBATROSY
279Paweł GRZEGOREK21M00:18:46 
280Jakub BIELECKI1M00:18:47 
281Paweł KAMIŃSKI6M00:18:47 
282Łukasz NIEWIŃSKI15M00:18:47Trucht Tarchomin Team
283Michał MACIOPA23M00:18:48 
284Michał STEGIENKO1M00:18:48BONVM KLUB SPORTOWY
285Marek ANTCZAK13M00:18:48Razem Trenujemy Sport
286Ireneusz ZIELONY21M00:18:49 
287Derek MARTIN1M00:18:49Cumbernauld AAC
288Marcin BARTCZAK1M00:18:49 
289Piotr BARTULA1M00:18:49 
290Arkadiusz Marek KALINOWSKI1M00:18:49Tygrysy Pomorskie
291Tomasz WYSZOMIERSKI10M00:18:50 
292Paweł LUCIMA2M00:18:5012tri.pl
293Tom BEACH1M00:18:51Royston Runners
294Marcin ŚWIERCZYŃSKI21M00:18:51 
295Sebastian Karol GRZEJSZCZYK21M00:18:51RR Runners
296Maciej OSSOWSKI3M00:18:52 
297Florian THIESSEN1M00:18:52 
298Maciej ŻYTO3M00:18:52 
299Zbigniew ARAŹNY1M00:18:52Trucht Tarchomin Team
300Tomasz CZECHOSKI9M00:18:52 
301Krzysztof BIENIAK5M00:18:53MORT
302Marcin NIEDOBYLSKI4M00:18:53 
303Jakub LACHOWICZ2M00:18:54Sporturismo.pl
304Emil OKRĄGŁY1M00:18:54 
305Joe WORTHINGTON1M00:18:54Ackworth Road Runners
306Piotr MĄDRACH1M00:18:55 
307Marta KAZMIERCZAK13F00:18:55Dream Run
308Krzysztof WANAT1M00:18:55Bristol and West AC
309Witek MIKIELSKI1M00:18:55 
310Grzegorz WÓJCIK2M00:18:55 
311Jakub PRZYGOŃSKI1M00:18:55 
312Wojciech OŁTARZEWSKI6M00:18:55 
313Damian DĄBROWSKI4M00:18:55 
314Kamil WERNER1M00:18:55Biegam Na Tarchominie
315Andrzej KOTWA1M00:18:56Vege Runners
316Dawwid NOWAK1M00:18:56 
317Grzegorz GALEZIA6M00:18:56Dulwich Runners AC
318Maciej Paweł SZYMAŃSKI4M00:18:57 
319Sebastian SZAŁADZIŃSKI12M00:18:57 
320Magdalena WIERZBICKA4F00:18:57 
321Filip DZIKLIŃSKI96M00:18:57 
322Marcin MATYSIAK1M00:18:57Gapmont Running Team
323Gerard DOMAŃSKI12M00:18:58 
324Marcin KUREK17M00:18:58
325Michał SUCHOCKI1M00:18:5812tri.pl
326Łukasz GOLIŃSKI1M00:18:583:10 TEAM ŚWIDWIN
327Robert ŁAGODA1M00:18:59
328Jacek BZURA16M00:18:59Reebok Run Crew
329Marcin PIETRASZEK75M00:18:59Vege Runners
330Cezary SOLCZAK1M00:18:59Grupa Biegowa CHTMO
331Filip PRZEWOŹNY2M00:18:59 
332Witold RYBSKI10M00:18:59 
333Waldemar ZAJĄC9M00:18:59Akademia Biegania
334Paweł WICHNIAK29M00:19:00T-Mobile Running Team
335Przemek POWALSKI2M00:19:00 
336Karol FROŚ2M00:19:00 
337Paweł RYBCZAK3M00:19:00 
338Jakub OLEWIŃSKI1M00:19:00 
339Brieuc LEHMANN1M00:19:01Wickham Avenue Strollers
340Martyna WIŚNIEWSKA3F00:19:01MaratonyPolskie PL Team
341Jamie ZUCKER1M00:19:02East End Road Runners
342Piotr TRZASKOMA19M00:19:02Grupa Biegowa CHTMO
343Piotr GÓRNIAK13M00:19:03 
344Marlon BOUMAN1M00:19:03 
345Damian FRAŃCZUK4M00:19:03 
346Simon ARMITSTEAD1M00:19:03Chapel Allerton Runners
347Damian TRUSZKOWSKI4M00:19:04 
348Piotr SEKUNDA7M00:19:05 
349Paweł MADEJ1M00:19:05PGB - Sportowa Paczka
350Oleksandr CEMERYS2M00:19:05 
351Piotr CZARNOTA13M00:19:06obozybiegowe.pl
352Maciej STRUK2M00:19:06Dream Run
353Jakub BAL2M00:19:06LOS TREPOS COMPANIEROS
354Szymon KAMIŃSKI1M00:19:07 
355Richard BORROWDALE1M00:19:07Sunderland Harriers & AC
356Jakub PISZCZEK3M00:19:07 
357Marcin DĄBROWSKI5M00:19:07obozybiegowe.pl
358Maciej KOŁAKOWSKI1M00:19:07 
359Adam ILKIEWICZ3M00:19:07 
360Paweł KOWALCZYK7M00:19:07KB Rebus.pl
361Adam WALENDZIEWSKI109M00:19:08AKS Polonia Warszawa
362Dariusz WYSOCKI1M00:19:08 
363Adam BORKOWSKI3M00:19:08 
364Mateusz WALCZAK1M00:19:08 
365Jerome BESNAUD1M00:19:08Singapore Shufflers
366Jacek SZCZYGIELSKI3M00:19:09 
367Marek KUĆ1M00:19:10 
368Tomasz GREWIŃSKI6M00:19:10 
369Siergiej WERWEJKO1M00:19:10 
370Aleksandra SKUZA1F00:19:11MORT
371Ag VAN FAASSEN6M00:19:11 
372Krzysztof CHODKOWSKI128M00:19:12Żoli Runners
373Wojciech GRUNWALD30M00:19:12Byledobiec Anin
374Robert KASPERSKI1M00:19:12Kościan Team
375Grzegorz MARCINISZYN1M00:19:12 
376Paweł NOWAK1M00:19:12Land Rower Wrocław
377Jess SAUNDERS1F00:19:13Fulham RC
378Piotr STRASZAK3M00:19:13 
379Adam KWASNIEWSKI2M00:19:13 
380Piotr SEROCKI2M00:19:14 
381Marcin DRĄŻEK2M00:19:14 
382Bartosz LESZCZYŃSKI8M00:19:14AKS Polonia Warszawa
383Jędrzej SOWIŃSKI2M00:19:14Rembertów Team
384Michał STANISZEWSKI5M00:19:15 
385Jan Bogusław CZAPLIŃSKI1M00:19:15WPRunning
386Marcin CIESIELSKI3M00:19:15Duklanowski Team
387Robert ZABEL1M00:19:15WKS Grunwald Poznan
388Peter MILEWSKI2M00:19:15 
389Krzysztof PIETRZYK1M00:19:15 
390Marcin WĘGRZYN25M00:19:16RR Runners
391Paul DENNIS2M00:19:16Woking AC
392Tom O'DWYER1M00:19:16 
393Mateusz POLIT6M00:19:16 
394Mark FORRESTER1M00:19:16 
395Marek POKORSKI19M00:19:16 
396Krystian JARGIŁO5M00:19:17 
397Vincent BROM5M00:19:17 
398Ashley JUPP1M00:19:17 
399Jarosław SZCZEPANIUK1M00:19:17Dream Run
400Adam STOLARZ1M00:19:18 
401Marcin SŁOWIŃSKI1M00:19:18 
402Andrzej Grzegorz LEWICKI7M00:19:18 
403Krzysztof PRĘDOTA30M00:19:18Trucht Tarchomin Team
404Henry HART1M00:19:18 
405Przemysław TOMCZAK1M00:19:19 
406Robert MARCZUK4M00:19:19 
407Joanna SCHAB1F00:19:19aleTEMPO
408Adam JANECZEK1M00:19:19 
409Kuba PECZSZ2M00:19:20 
410Piotr DARUK1M00:19:20 
411Paulina SADOWY SELKE2F00:19:20MORT
412Karol PISAREWICZ1M00:19:20 
413Maksymilian KĘPIŃSKI5M00:19:21
414Ireneusz JAKÓBCZYK10M00:19:21 
415Andrzej WITCZAK7M00:19:2112tri.pl
416Tomasz OLCZAK7M00:19:22 
417Marcin Hubert KAWALOWSKI1M00:19:22 
418Krzysztof BONICKI1M00:19:22 
419Michał GŁODOWSKI1M00:19:23Żórawski Team
420Jacek DARNOWSKI2M00:19:23BIEGOSTOK
421Krzysztof DĄBROWSKI3M00:19:24Accelerate
422Paweł CIARCZYŃSKI5M00:19:24 
423Roman KOLEŚNIK47M00:19:24 
424Marcin ZARZEKA4M00:19:24Vege Runners
425Lutosław BOGUSZ4M00:19:24Mikrus YOLO Kenji Running Team
426Arkadiusz MYSIAK1M00:19:24Warta Runners
427Marcin WIETECHA1M00:19:24 
428Adam MARKIEWICZ1M00:19:24 
429Bartosz PAWLAK1M00:19:25 
430Robert KOPER1M00:19:25 
431Marcin OLCHOWIK7M00:19:25 
432Emma CREASEY1F00:19:25Folkestone Running Club
433Marek DŁUGOŁĘCKI1M00:19:26 
434Przemysław Witold JANIK1M00:19:26 
435Tomasz WYCZAWSKI5M00:19:26 
436Tomasz RACHWALIK11M00:19:26 
437Justyna TARNOWSKA4F00:19:26 
438Grzegorz NAWODZIŃSKI1M00:19:26 
439Wiesław SIKORA3M00:19:26Olza Cieszyn
440Michał Krzysztof BIELECKI1M00:19:26 
441Adam SZCZEPAŃSKI8M00:19:26ALBATROSY
442Adrien PILAT2M00:19:27CDF Runners
443Dominik ELBERT2M00:19:27 
444Rafal BUCZYNSKI1M00:19:27 
445Rafał POSMAN22M00:19:27 
446Paweł SZYMAŃSKI3M00:19:28Waski Run Team
447Darren BARFIELD1M00:19:28Sudbury Joggers
448Andrij BIBIK2M00:19:28WPRunning
449Marcin MICHALSKI13M00:19:28 
450Robert JURCZAK1M00:19:28 
451Mariusz FORYCKI22M00:19:28 
452Grzegorz Jakub CHEŁMICKI3M00:19:29PZU Sport Team
453Tomek POŚNIK10M00:19:29 
454Łukasz STĘPIEŃ2M00:19:30 
455Marek FLORCZAK7M00:19:30 
456Steve HART1M00:19:30Great Western Runners
457Marzena ŻUK2F00:19:30 
458Grzegorz NOGAJ10M00:19:30 
459Andrzej ZALEWSKI33M00:19:30 
460Przemysław WOJTASIK4M00:19:30 
461Olaf KACPERSKI26M00:19:31 
462Rafał RADTKE1M00:19:31KB GOCH Bytów
463Sławomir Piotr WALCZAK49M00:19:31
464Jan KWAŚNIK1M00:19:31Fighting Dreamers
465Paweł MARCZAK23M00:19:31 
466Leszek PIENIĄŻEK2M00:19:31Ortoreh Team
467Arkadiusz ROWIŃSKI2M00:19:31 
468Paweł WOJEWODA5M00:19:32 
469Rafał PYTLIŃSKI3M00:19:32Grupa Biegowa CHTMO
470Krzysztof FIJOŁEK5M00:19:32 
471Dawid LIPIŃSKI3M00:19:32 
472Dawid DRABIK1M00:19:32 
473Marcin BUKAŁA1M00:19:32Vege Runners
474Krystian CZAYKA5M00:19:32ProRunning Promotion
475Łukasz KOWALEC2M00:19:33 
476Howard OWEN1M00:19:33Les Croupiers RC
477Łukasz DUNAJ3M00:19:33Zabiegani Ropczyce
478Andrzej SARNOWSKI1M00:19:33 
479Maciej WAWRYNIUK19M00:19:33 
480Jan Jakub SZCZYREK1M00:19:34 
481Kamil Bartłomiej KOPANIA3M00:19:34 
482Aleksander URBANIAK191M00:19:34 
483Sebastian BURZYŃSKI162M00:19:34 
484Vojislav JANKOVIC3M00:19:34 
485Emilia ZIELINSKA2F00:19:34 
486Andrzej KUCHARCZYK36M00:19:34 
487Krzysztof ŁABANOWSKI162M00:19:35 
488Łukasz JAŚKIEWICZ1M00:19:35Entre.pl
489Karol Marcin MARSZYCKI1M00:19:35 
490Łukasz HANCZAKOWSKI1M00:19:35 
491Leszek STASZAK4M00:19:36 
492Piotr SMOLEŃSKI25M00:19:36Trucht Tarchomin Team
493Radek STOLARCZYK2M00:19:36 
494Piotr MIKOŁAJEWSKI9M00:19:36Sporturismo.pl
495Marcin SIERGIEJ3M00:19:36 
496Joanna TRZCIŃSKA45F00:19:36 
497Leszek DESKA1M00:19:37 
498Wojciech STARZYŃSKI2M00:19:37Entre.pl
499Marcin Qurt KRYGIER1M00:19:38Szybkobieżny Żółw
500Stephan GAISER-PORTER1M00:19:38