Powrót parkrun w reżimie sanitarnym – 17.10.2020

AKTUALIZACJA

To był falstart! ;)

Informujemy, że parkrun wraca, choć z nieco odmiennymi, wymuszonymi aktualną sytuacją epidemiologiczną, zasadami. Wszystko co najważniejsze znajduje się w Podręczniku parkrun COVID-2019

Zapraszamy! #267 parkrun na Ursynowie 17 października 2020 roku.

 

~!~ odwołane spotkania parkrun w całej Polsce ~!~

Z przykrością, z poczucia obowiązku o nasze wspólne dobro informujemy, że odwołujemy najbliższe zaplanowane spotkania parkrun, w tym także obchody z okazji naszej 5-tej rocznicy. Odwołanie dotyczy wszystkich parkrun w Polsce i nie tylko. Liczymy na Wasze zrozumienie i życzymy Wszystkim dużo zdrowia i rozwagi!

 

#266 #IWD parkrun Warszawa-Ursynów

Koordynator #266

Piękny, wczesnowiosenny, spokojny i słoneczny #266 parkrun w kolorze fioletowym już z nami. Spotkaliśmy się w miłym towarzystwie, by przy okazji uczcić Międzynarodowy Dzień Kobiet.
Biegło z nami 80. uczestników w tym 22 panie! Najszybszy Piotr przebiegł w czasie 16.54 i odgraża się, że przyjdzie czas, kiedy zmierzy się z naszym lokalnym rekordem! Najszybsza dziś kobieta - Aleksandra - przybiegła z czasem 23.43.
Dziękujemy wszystkim wolontariuszom za pomoc przy organizacji spotkania a dziś byli to: Marcin Bobrowski - koordynator, Anna BLIŹNIAKOWSKA - fotografia i obsługa prasowa (przygotowali również herbatę w termosie oraz skromny poczęstunek), Michal GOLEBIOWSKI - sortowanie tokenów, Elżbieta GŁOWACKA - dzięki niej zawsze mamy ramkę do zdjęć, Henryk HARCZENKO - wzorowy pomiar czasu, Łucja KRZYŻANOWSKA - skanowanie tokenów na mecie, Bartosz MAJER i Bogusława MAJER - wręczanie tokenów na mecie, Wojciech MAJER - skanowanie tokenów, Basia MUZYKA - dzięki niej nikt nie był ostatni, Wojciech WNUK - asysta przy tokenach dzięki niemu nawet Ci z zepsutym kodem mogą mieć swój zmierzony czas.
Wolontariusz #266 parkrun Warszawa-UrsynówZapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w wolontariacie. Wystarczy zgłosić się mailowo na adres: warszawaursynow@parkrun.com.

Aby sprawdzić wyniki kliknijcie TU
A
by pooglądać zdjęcia klikajcie TU i TU


Przypominam, że już za dwa tygodnie - 21 marca spotykamy się na jubileuszowym parkrunie z okazji naszego 5 lecia!

 

#265 przestępny parkrun Warszawa-Ursynów

Za nami niezwykły parkrun w roku przestępnym z dniem 29 lutego wypadającym właśnie w sobotę. W Parku przy Bażantarni stawiło się 69 śmiałków gotowych do pokonania 5. km trasy oraz wesołe grono pracowitych wolontariuszy.

Aura wiosenna sprzyjała długim i przyjemnym pobiegowym rozmowom przy herbatce, którą zrobił dla nas Jacek Pisarek - dziękujemy!

Swój pierwszy parkrun zaliczył tego dnia Jarosław - witamy! Odwiedził nas gość - Daniel z Pymmes parkrun (Londyn).

Dla Tereski Żywek był to 100-tny parkrun - brawo!
Do grona juniorskich 10-tek dołączył też Wojtek Gałach - gratulacje!

Więcej szczegółów: KLIK

Robotę wykonał dla Was cudowny zespół wolontariuszy:
Aleksandra SZYMANEK • Anna BLIŹNIAKOWSKA • Anna ŁADA • Basia MUZYKA • Elżbieta GŁOWACKA • Henryk HARCZENKO • Jacek PISAREK • Joasia LESZCZYŃSKA • Krzysztof KORONA • Maciek GOWOREK • Magdalena GAŁACH • Marcin BOBROWSKI • Maurycy MUZYKA • Mirosław SZYMCZAK • Łucja KRZYŻANOWSKA

Za tydzień widzimy się w parku w fioletowych akcentach (mogą to być zarówno fiołki, irysy, jak i bakłażan i jagody) i z uśmiechem na ustach.

Zapraszam do przeglądania zdjęć:
Album 1
Album 2
Album 3

 

#264 parkrun Warszawa-Ursynów

Dziękujemy wszystkim obecnym - biegającym oraz pomagającym za udział w #264 parkrunie Warszawa-Ursynów!

Powitaliśmy dziś nowych parkobiegaczy: Linghan, Jerzego, Piotra i Marcina, a także gości: Joannę z Bródna, Jacka z parkrun Kutno, Rafała z parkrun Gorzów Wielkopolski, Tomasza z parkrun Poznań, Andrzeja z parkrun Tczew. Bieg ukończyły 84 osoby, z których 10 może się cieszyć z nowych rekordów życiowych na naszej trasie. A wszyscy razem możemy się cieszyć ze słonecznej pogody i miłego spotkania z innymi biegaczami.

Miło nam poinformować, że po raz 50-ty linię mety parkrun przekroczył Przemysław Karczewski, który tym samym wbiegł do klubu czerwonych parkrunowych koszulek. Brawo!

Dzisiejszymi wolontariuszami byli:
Ada KARCZEWSKA - rozdawała tokeny
Andrzej KOTWA - zabezpieczał trasę i kibicował
Anna BLIŹNIAKOWSKA - promowała parkrun
Basia MUZYKA - koordynowała, wgrywała wyniki, pisze raport
Elżbieta GŁOWACKA - przyniosła naszą ramkę i zamykała bieg
Henryk HARCZENKO - mierzył czas i robił zdjęcia
Joanna Marta SCHUBERT - skanowała tokeny
Joasia LESZCZYŃSKA - koordynowała wolontariuszy
Marcin BOBROWSKI - wsparcie IT
Maurycy MUZYKA - posortował tokeny
Mirosław SZYMCZAK - instruował debiutantów
Miłosz DRYJA - skanował
Łucja KRZYŻANOWSKA - asystowała przy tokenach

Widzimy się już za tydzień w wyjątkowy dzień 29 lutego!

Link do albumów będą TU.
A po wyniki klikamy tu.

⇐ Nowsze wiadomości