#218 Aktywna Wielkanoc z parkrun

Wyrywając się na kilka chwil z porządków świątecznych spotkaliśmy się w naszym biegającym gronie na 218. parkrunie. Pogoda dopisała wyśmienicie, tak samo jak uczestnicy. Pobiegło nas 77 osób a wśród nich 16 pań i 61 panów! Po raz pierwszy na ursynowskim parkrunie pojawili się Antonina, Paweł, Wojciech i Grzegorz. Swoje rekordy pobiło 12 osób. Maurycy obchodził 50 parkrun (częstował jabłkami). Wyniki: KLIK!
Bardzo dziękujemy wolontariuszom:
Jolanta Dąbrowska w roli koordynatora oraz Antoni Bujnowski Basia Muzyka Elelżbieta Głowacka jakub Janota Janina Thomalla Joasia Leszczyńska Jolanta Dąbrowska Katarzyna Belkius Marcin Bobrowski Maria Muzyka Marta Zarenkiewicz Michal Golebiowski Michał Chrabałowski Michał Szmidt Zoja Krzyzanowska Zuzanna Dąbrowska i Anna Bliźniakowska.
Za wspólną organizację biegu jeszcze raz serdecznie dziękujemy!

Za tydzień zapraszamy na 219 parkrun pt. Psia piątka parkrun Warszawa Ursynów Jest to wydarzenie: https://www.facebook.com/events/889504038047271/
utworzone przez studentów Uniwersytetu Warszawskiego. Tematem przewodnim są nasze ukochane czworonogi i pomoc dla schroniska na Paluchu, zachęcamy do przyniesienia karmy, by wesprzeć schronisko.