#260 parkrun Warszawa – Ursynowie

W minioną sobotę 25 stycznia, tradycyjnie jak co tydzień spotkaliśmy się na #260. spotkaniu parkrun na Ursynowie i tym wydarzeniem wbiegliśmy w Chiński Nowy Rok Szczura.
Wśród 74 osób, które ukończyły dystans 5 km znalazło się 2 debiutantów Aleksandra i Iwo - witamy serdecznie i zapraszamy na kolejne edycje! oraz goście: Sławomir z parkrun Tczew, Andy z Wycombe Rye parkrun, Paweł z parkrun Warszawa-Żoliborz. Był to przy okazji bieg dla Bartosza WIDZYŃSKIEGO - Gratulacje‼️ Bartosz może już zamawiać czarną koszulkę klubową

Jak zawsze mogliśmy liczyć na niezastąpionych wolontariuszy, którymi byli: Katarzyna BELKIUS, Anna BLIŹNIAKOWSKA, Marcin BOBROWSKI, Jan BOROWSKI, Anna CYBULSKA, Maciek GOWOREK, Elżbieta GŁOWACKA, Henryk HARCZENKO, Łucja KRZYŻANOWSKA, Maja LESZCZYŃSKA, Basia MUZYKA, Maksymilian Paweł NOWAK, Mirosław SZYMCZAK, Wojciech WNUK, Anna ŁADA. Bardzo serdecznie dziękujemy :) Koordynatorem spotkania była JoAsia Leszczyńska.

Zapraszamy za tydzień zarówno wolontariuszy, jak i uczestników na Karnawałowy parkrun. Zachęcamy do wykazania się kreatywnością i przybycia w stroju karnawałowym. Będzie zabawnie!

Zdjęcia oglądamy TU

Wyniki można przeanalizować TU