#261. Karnawałowy parkrun Warszawa-Ursynów

Dzisiaj na Ursynowie w Warszawie odbył się kolorowy, karnawałowy, 261. parkrun. Wzięło w nim udział 63 osoby, część z nich była super przebrana, dwie otrzymały nagrody za swój strój tj. Anna oraz Piotr! Przywitaliśmy nowych uczestników: Martę, Iwetę, Jakuba, Pawła, Jerzego.
Wśród biegaczy na Ursynowie jest z nami Mirosław Szymczak autor książki "Jutro jedziemy do dżungli, tam będzie bezpiecznie". To książka jest "o zachwycie światem i spostrzegawczości. O tym, że ciekawe, niezwykłe, śmieszne, smutne, straszne i zaskakujące rzeczy możemy znaleźć dosłownie w każdej części naszej planety. Że można i warto cieszyć się nimi. I dzielić z innymi"
Przemek, który dzisiaj świętował swoje 31 urodziny, w ramach losowania tokenów, otrzymał książkę z autografem autora.
Jesteśmy bardzo wdzięczni wolontariuszom za pomoc w organizacji karnawałowego parkrunu: Elżbieta GŁOWACKA (koordynator), Marcin BOBROWSKI (odprawa debiutantów), Jan BOROWSKI, Maria CYBULSKA, Henryk HARCZENKO, Łucja KRZYŻANOWSKA, Monika LESZCZYŃSKA (pyszna herbata), Emilia MAĆKIW, Basia MUZYKA, Maksymilian Paweł NOWAK, Agata ROSZKIEWICZ-WALCZUK, Joanna Marta SCHUBERT, Natalia SZUMIELEWICZ, Wojciech WNUK, Maja ZDANOWSKA, Anna ŁADA, zdj. i raport Anna BLIŹNIAKOWSKA.
Wyniki
Zdjęcia 1
Zdjęcia 2
Zdjęcia 3