#266 #IWD parkrun Warszawa-Ursynów

Koordynator #266

Piękny, wczesnowiosenny, spokojny i słoneczny #266 parkrun w kolorze fioletowym już z nami. Spotkaliśmy się w miłym towarzystwie, by przy okazji uczcić Międzynarodowy Dzień Kobiet.
Biegło z nami 80. uczestników w tym 22 panie! Najszybszy Piotr przebiegł w czasie 16.54 i odgraża się, że przyjdzie czas, kiedy zmierzy się z naszym lokalnym rekordem! Najszybsza dziś kobieta - Aleksandra - przybiegła z czasem 23.43.
Dziękujemy wszystkim wolontariuszom za pomoc przy organizacji spotkania a dziś byli to: Marcin Bobrowski - koordynator, Anna BLIŹNIAKOWSKA - fotografia i obsługa prasowa (przygotowali również herbatę w termosie oraz skromny poczęstunek), Michal GOLEBIOWSKI - sortowanie tokenów, Elżbieta GŁOWACKA - dzięki niej zawsze mamy ramkę do zdjęć, Henryk HARCZENKO - wzorowy pomiar czasu, Łucja KRZYŻANOWSKA - skanowanie tokenów na mecie, Bartosz MAJER i Bogusława MAJER - wręczanie tokenów na mecie, Wojciech MAJER - skanowanie tokenów, Basia MUZYKA - dzięki niej nikt nie był ostatni, Wojciech WNUK - asysta przy tokenach dzięki niemu nawet Ci z zepsutym kodem mogą mieć swój zmierzony czas.
Wolontariusz #266 parkrun Warszawa-UrsynówZapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w wolontariacie. Wystarczy zgłosić się mailowo na adres: warszawaursynow@parkrun.com.

Aby sprawdzić wyniki kliknijcie TU
A
by pooglądać zdjęcia klikajcie TU i TU


Przypominam, że już za dwa tygodnie - 21 marca spotykamy się na jubileuszowym parkrunie z okazji naszego 5 lecia!