Podsumowanie parkrun Warszawa-Żoliborz #239

Kolejne spotkanie w tym miesiącu za nami.

 

W sobotnim biegu wzięło udział 39 osób, w tym 7 kobiet i 32 mężczyzn oraz 10 wolontariuszy.

Nasza stała ekipa koordynatorska zachęca wszystkich do udziału w wolontariacie. To nie jest tak, że oni chcą oddać swoje dziecko Parkrun Warszawa-Żoliborz. Oni chcą przygotować się do takiej sytuacji, że bieg zawsze się odbędzie niezależnie od tego czy oni będą mogli być czy też nie.

Wolontariusze na dziś: Agnieszka Żuraniewska – wydawanie tokenów, Antek Damięcki – skanowanie tokenów, Marek Maldis– zamykający stawkę , Łukasz Klaś – pomiar czasu, Magdalena Perchaluk oraz Tomasz Czechoski– fotografia. Całą pracę wolontariuszy, dbanie o prawidłowy pomiar czasu oraz skanowanie koordynowali Anna Stasiak, Katarzyna Mikołajczyk, Łukasz Matuszewski oraz Michał Miszewski.


Na starcie po raz pierwszy przywitaliśmy: Małgorzatę Woźniak, Daniela Mccaig, Tomasza Aleksiuk, Tomasza Olejnik. Mamy nadzieję, że Wam się u nas podobało
i zapraszamy na kolejne biegi w każdą sobotę.

Tradycyjnie posypały się nowe życióweczki:
Marek Prymik – 18:49
Andrzej Halat – 20:17
Jan Dybczyński – 23:48
Kamil Figiel – 23:49
Grzegorz Dybalski – 25:14
Piotr Milbert – 25:34

Pierwsza trójka Kobiet na mecie: Anna Szewczykowska z czasem 21:53, Magda Jaskólska z czasem 22:32, Małgorzata Woźniak z czasem 25:21
Pierwsza trójka Mężczyzn na mecie: Cezary Bednarz z czasem 17:53, Dominik Bogdanowicz z czasem 18:11, Daniel Mccaig z czasem 18:49.

Zapraszamy do zgłoszenia się jako wolontariusze na następny. Szczegóły oraz dostępne role u Ani Stasiak.
Jeśli jeszcze chcecie dołączyć do naszej drużyny to zapraszamy, zgłaszajcie się.

Pozdrawiamy i dobrego tygodnia życzymy.
Ekipa Koordynatorska

 

⇐ Następny