parkrun Warszawa-Żoliborz 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Daniel MIKIELSKI4M00:15:52 
2Piotr PARFIANOWICZ1M00:15:54 
3Sebastian POLAK77M00:16:05 
4Radosław GROMEK1M00:16:13 
5Cezary BEDNARZ20M00:16:15 
6Piotr CYPRYAŃSKI2M00:16:27 
7Piotr KSIĄŻKIEWICZ1M00:16:35 
8Piotr BĘTKOWSKI7M00:16:40MaratonyPolskie PL Team
9Michał ORZEŁ157M00:16:46RK Athletics Warszawa
10Rafał BŁAHUT1M00:16:52Olza Cieszyn
11Ryszard PRZEPIÓRA2M00:16:54 
12Przemysław ARNOLD1M00:17:02 
13Łukasz BARANOW2M00:17:02 
14Filip BABIK11M00:17:04Entre.pl
15Łukasz LIPKA1M00:17:08Strażak OSP (Ochotnicza Straż Pożarna)
16Marcin PATECKI1M00:17:13LKS Koluszki
17Ryan FAULKNER1M00:17:14Reading Roadrunners
18Tomasz SZALA1M00:17:20 
19Łukasz GREGORCZYK3M00:17:21Vege Runners
20Dominik BOGDANOWICZ19M00:17:22 
21Adrian GRACZYK1M00:17:25Biegi.wlkp
22Wojciech OMIELAN11M00:17:26 
23Damian Krystian ŁUGOWSKI5M00:17:27 
24Stephen SHANKS1M00:17:31Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC
25Bartosz SZYMAŃSKI1M00:17:31 
26Jarek OLSZOWKA1M00:17:32 
27Tomasz LIPIEC3M00:17:33Byledobiec Anin
28Maciej Edward PIOTROWSKI8M00:17:34 
29Piotr WIECZOREK79M00:17:38 
30Konrad KOBIAŁKA112M00:17:39Naprzód Młociny
31Lech SALONI1M00:17:40 
32Tomasz FILIPOWICZ1M00:17:40 
33Maria CZEŚNIK8F00:17:42 
34Łukasz KLAŚ13M00:17:47Nudne Piątki
35Mariusz GODLEWSKI5M00:17:49 
36Paweł ŻUK6M00:17:50Biegam Na Tarchominie
37Karim ABU NAHIA3M00:17:53 
38Dariusz WIECZOREK2M00:17:57 
39Dariusz ŚWIERCZEWSKI1M00:17:58 
40John HURSE1M00:18:00Tyne Bridge Harriers
41Paweł WITKOWSKI1M00:18:00Wieliszew Heron Team
42Kacper CIESIELSKI22M00:18:02 
43Tomasz PAJĄK28M00:18:02Vege Runners
44Wojciech SKORY1M00:18:02 
45Erik EMILSSON1M00:18:04 
46Łukasz LIS4M00:18:05 
47Bartłomiej WIŚNIEWSKI1M00:18:06 
48Tomasz WILCZĘGA2M00:18:08 
49Dariusz WIEŚNIAK5M00:18:08 
50Piotr Łukasz KLECZEWSKI14M00:18:08 
51Wojciech STARZYŃSKI80M00:18:10Entre.pl
52Daniel KAROLKIEWICZ1M00:18:14Entre.pl
53Adam JEŻ5M00:18:14 
54Michał LISIEWICZ1M00:18:14 
55Kamil WERNER2M00:18:14Biegam Na Tarchominie
56Aliaksei FETSIUKOU1M00:18:14WKB Piast
57Sebastian KARAŚ1M00:18:15 
58Eliza GALIŃSKA7F00:18:17 
59Michał LEŚNIAK1M00:18:18 
60Sebastian ZASĘPA2M00:18:19Team ZabieganeDni
61Krzysztof ŚLIWA3M00:18:20 
62Piotr GŁOGOWSKI19M00:18:21Naprzód Młociny
63Krystian OŚWIĘCIMSKI4M00:18:21 
64Karol KLEPACKI5M00:18:21 
65Marcin DZIERWA2M00:18:22Nowa Huta Team
66Radek GOSS1M00:18:22 
67Paweł KOTLARZ14M00:18:24Byledobiec Anin
68Tomasz BAGIŃSKI1M00:18:25 
69Marek CHOŁOTA1M00:18:26Biegowyswiat.pl
70Robert ZYCH1M00:18:26 
71David POWELL1M00:18:27 
72Dariusz Marek KRÓL1M00:18:28Dream Run
73Marek GALIŃSKI7M00:18:28 
74Jan BARTOSZEWSKI1M00:18:29 
75Kamil POULAIN26M00:18:29 
76Radek GOZDEK4M00:18:29Trucht Tarchomin Team
77Andrew BRIAN1M00:18:31 
78Piotr ROSIAK1M00:18:31Rysio Team
79Jakub SALONI4M00:18:32 
80Maciej MARON3M00:18:33AZS UW Warszawa
81Andrzej KOTWA2M00:18:34Vege Runners
82Juliusz Krzysztof BORAWSKI2M00:18:35Vege Runners
83Łukasz ZYCH3M00:18:36 
84Bartosz BAWIEC12M00:18:36 
85Przemysław CHMIEL40M00:18:38 
86Paweł KALINOWSKI8M00:18:38 
87Wiesław SIKORA1M00:18:39Olza Cieszyn
88Tom ELMER1M00:18:40Tyne Bridge Harriers
89Mateusz MAKSYMIAK1M00:18:41 
90Paweł GAWRON6M00:18:41 
91Paweł ZACH57M00:18:42Entre.pl
92Mateusz KAMIŃSKI7M00:18:42 
93Paweł ZEMBURA3M00:18:42 
94Dariusz TRZASKOWSKI46M00:18:43Trucht Tarchomin Team
95Rajmund NAFALSKI2M00:18:43 
96Mariusz ANDRZEJEWSKI6M00:18:43T-Mobile Running Team
97Jakub SEROCZYŃSKI3M00:18:44 
98Marcin KARPIŃSKI15M00:18:44 
99Bartosz LEWANDOWSKI43M00:18:44 
100Maciej BRUŹDZIAK1M00:18:45 
101Marcin SIERGIEJ16M00:18:45 
102Bartłomiej GARNEK2M00:18:45JTENDO
103Dariusz KABULSKI1M00:18:46Dream Run
104Paweł RYBCZAK3M00:18:47 
105Szymon ZIĘBORAK2M00:18:47 
106Krzysztof WIŚNIEWSKI14M00:18:47 
107Lukasz JAWOREK4M00:18:48 
108Dominik KUŹMICZ2M00:18:48 
109Daniel MCCAIG1M00:18:49Vege Runners
110Mikołaj RACZYŃSKI2M00:18:49Vege Runners
111Tomasz CZECHOSKI36M00:18:49 
112Michał KORZENIEWSKI5M00:18:49 
113Marek PRIMIK2M00:18:49Vege Runners
114Grzegorz CHOJNACKI2M00:18:50 
115Michał MACIOPA108M00:18:51 
116Krzysztof KOROL2M00:18:51 
117Bogdan SNARSKI4M00:18:51 
118Artur FIJAŁKOWSKI1M00:18:51EKOBIEGI.PL
119Przemysław SZUDER3M00:18:52WTT Warszawa
120Vital VASHKEVICH2M00:18:52 
121Adam PLUSZKA8M00:18:53Vege Runners
122Jakub ABRAMCZUK1M00:18:54Smashing Pąpkins
123Marek SOTEK1M00:18:54Trucht Tarchomin Team
124Jacek BZURA167M00:18:54Reebok Run Crew
125Karol BIELARSKI1M00:18:55 
126Michał Jakub KLIMOWICZ10M00:18:55 
127Jakub HOROSZ10M00:18:55Warszawiaky
128Łukasz NIEWIŃSKI19M00:18:55Trucht Tarchomin Team
129Jarosław JĘDRZEJOWSKI4M00:18:56PZU Sport Team
130Marcin SŁOWIŃSKI3M00:18:57 
131Jarosław PIETRUCHOWSKI40M00:18:59Razem Trenujemy Sport
132Mateusz OCZKOWSKI2M00:19:00Grupa Biegowa CHTMO
133Dawid ZARODKIEWICZ1M00:19:00Team ZabieganeDni
134Jerzy ROSTAFIŃSKI2M00:19:01 
135Arkadiusz Marek KALINOWSKI1M00:19:01Tygrysy Pomorskie
136Michał GŁODOWSKI5M00:19:02Żórawski Team
137Wojciech KRUK-PIELESIAK4M00:19:02 
138Kristaps CEHOVICS1M00:19:03 
139Piotr BIAŁECKI11M00:19:03 
140Adam SZCZEPAŃSKI8M00:19:05ALBATROSY
141Dariusz PRZEWOŹNY3M00:19:05 
142Aleksandra RUDZIŃSKA1F00:19:05 
143Krzysztof KOROL4M00:19:06 
144Marek ANTCZAK114M00:19:06Razem Trenujemy Sport
145Patryk KOŚCIELSKI2M00:19:07Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo
146Sławko GREKOW1M00:19:07zatrzymajsiewbiegu.pl
147Marcin MIOTK1M00:19:08
148Bogdan BAREWSKI21M00:19:08 
149Olga KOWALSKA4F00:19:09Trinergy Team
150Kamil KRAUZE1M00:19:09 
151Karol GORLEWSKI3M00:19:09SFC Aspołeczni
152Tomasz MEJSNER4M00:19:10 
153Zbigniew TYMICKI33M00:19:10Entre.pl
154Rafał RUDNICKI4M00:19:12 
155Kamil DĄBROWA32M00:19:12 
156Kamil KALKA7M00:19:13RK Athletics Warszawa
157Michał HALAGIERA22M00:19:14DUDYCZ run
158Paweł KORZENIOWSKI1M00:19:16 
159Simon HARRIS2M00:19:17Blackheath & Bromley Harriers AC
160Paweł PRÜFER2M00:19:18 
161Tomasz LUKS1M00:19:18Serock Biega z Hotelem Narvil
162Piotr RZEPKA1M00:19:19Hernik Team
163Kamil KAMIŃSKI4M00:19:19runnersclub.pl
164Tomasz Henryk BAGROWSKI1M00:19:20Radość Biegania
165Damian TRUSZKOWSKI4M00:19:21 
166Oleksii VEDMIDSKYI29M00:19:22 
167Cezary KMIEĆ97M00:19:22Naprzód Młociny
168Wyatt James COOPER1M00:19:24 
169Malea Camille MARTIN1F00:19:24 
170Łukasz DUNAJ1M00:19:24Zabiegani Ropczyce
171Jakub ŻEBROWSKI2M00:19:24 
172Wojciech ZAWADZKI1M00:19:25SWORDS WARSAW
173Marek MICHALSKI1M00:19:25WRC86:16
174Jakub FROŁOW3M00:19:26KS Staszewscy
175Paweł BURZYŃSKI3M00:19:26 
176Robert KARP2M00:19:27 
177Łukasz NACZAS3M00:19:28 
178Grzegorz KULIS1M00:19:29 
179Damian JANIKOWSKI1M00:19:29 
180Kamil POTRZUSKI2M00:19:29AZS UW Warszawa
181Adam STOLARZ1M00:19:29 
182Grzegorz Paweł NOWAK1M00:19:30parkrun tourists Poznań
183Adam ZAJĄC203M00:19:30Naprzód Młociny
184Marcin PIETRASZEK12M00:19:30Vege Runners
185Zuzanna KUBICKA1F00:19:31 
186Jakub KUROWSKI1M00:19:31 
187Grzegorz ZYCH8M00:19:32 
188Piotr TRZASKOMA3M00:19:33Grupa Biegowa CHTMO
189Jakub ANYSZKIEWICZ1M00:19:33 
190Kacper NOWICKI4M00:19:34 
191Dawid DRABIK1M00:19:34 
192Krzysztof KUCZYŃSKI1M00:19:34 
193Tomasz WIECZOREK1M00:19:35 
194Damian MAZIARZ9M00:19:36Naprzód Młociny
195Piotr STANKIEWICZ9M00:19:36 
196Maciej TARNOWSKI4M00:19:36Trucht Tarchomin Team
197Adam MIODUSZEWSKI49M00:19:36 
198Mariusz SZYMAŃSKI1M00:19:36 
199Michał SURTEL6M00:19:37 
200Krzysztof PIETRZAK8M00:19:37 
201Mateusz ZGODA1M00:19:38Naprzód Młociny
202Paweł TIMOFIEJUK2M00:19:38ALBATROSY
203Marcin HILDEBRAND1M00:19:38Biegam Na Tarchominie
204Justyna KOSTRZEWSKA30F00:19:39 
205Stefan BOGUCKI5M00:19:39Żoli Runners
206Rafał DERLACZ1M00:19:39 
207Krzysztof PAWŁOWSKI32M00:19:39 
208Arkadiusz BUCZYŃSKI30M00:19:39 
209Kamil ZAWADZKI59M00:19:39 
210Tomasz RACHWALIK6M00:19:40 
211Artur NOWAK2M00:19:41 
212Adam WICHNIAREK3M00:19:42SWORDS WARSAW
213Andrzej SAWCZENKO3M00:19:42KB Rebus.pl
214Jakub PRZYBYLSKI10M00:19:43AKS Polonia Warszawa
215Paweł TUSK1M00:19:43Akademia Marynarki Wojennej
216Adam WOCH1M00:19:43 
217Dariusz GRACZYK1M00:19:44 
218Natalia GRACZ1F00:19:44Hernik Team
219Kuba PECZSZ11M00:19:44 
220Karol Marcin MARSZYCKI2M00:19:44 
221Joachim BURGARD8M00:19:45 
222Kamil DOROCIAK1M00:19:45 
223Michał GACA18M00:19:45PZU Sport Team
224Krzysztof DĄBROWSKI2M00:19:45Accelerate
225Krzysztof PRĘDOTA46M00:19:45Trucht Tarchomin Team
226Stanisław KRAWCZYK2M00:19:46 
227Jakub SZMYTKE2M00:19:46 
228Wojciech KOŚCIESZA3M00:19:46 
229Aleksander TITTENBRUN1M00:19:46 
230Daniel BIADUŃ1M00:19:47 
231Łukasz POWAŁOWSKI2M00:19:47 
232Justyna KOSTRZEWSKA6F00:19:48 
233Janek MARCINIAK5M00:19:48 
234Jarosław SZCZEPANIUK2M00:19:48Dream Run
235Marcin KUŹMA1M00:19:49biegusiem.pl
236Błażej MROZIŃSKI8M00:19:49 
237Dawid LIPIŃSKI5M00:19:49 
238Maciej BIALOBRZESKI3M00:19:50Rozbiegany Piastów
239Andrzej NOWAK3M00:19:50 
240Richard MCALPIN1M00:19:50Ballydrain Harriers
241Arron TREVOR10M00:19:51Grupa Biegowa parkrun Warszawa
242Marcin BUKAŁA5M00:19:51Vege Runners
243Jakub ORGANISTA1M00:19:51 
244Mariusz PUCHAŁA65M00:19:51Naprzód Młociny
245Bartosz PLISZKA1M00:19:52 
246Paweł MARCZAK1M00:19:53 
247Rafal PIETRZAKOWSKI4M00:19:53Vege Runners
248Norbert RÓŻYC4M00:19:54 
249Krzysztof CHODKOWSKI10M00:19:54Żoli Runners
250Sebastian DŁUSKI1M00:19:54 
251Anna Natalia PADLEWSKA1F00:19:55PZU Sport Team
252Igor NOWACZYK2M00:19:55 
253Marcin WILCZĘGA3M00:19:56 
254Michał ZYSK1M00:19:56 
255Piotr BURNOS12M00:19:57Biegam dla Zdrowia
256Łukasz KUŹMA1M00:19:57 
257Kris GIERAK5M00:19:58 
258Lukasz CWIKLEWSKI3M00:19:58Pitreavie AAC
259Andrzej BROWARSKI1M00:19:58 
260Dawid MAZGAJ1M00:19:58 
261Wojtek SZAJNERT2M00:19:59 
262Katarzyna SAWICKA2F00:20:00Żoli Runners
263Łukasz KOTLEWSKI1M00:20:00 
264Michał KOWALCZYK7M00:20:02 
265Maksymilian USZYCKI8M00:20:04 
266Przemysław DYGDOŃ5M00:20:04Accenture
267Szymon KOŁODZIEJ10M00:20:05 
268Alexander PARMEE4M00:20:05Adidas Runners Warsaw
269Maciej BUKOWSKI1M00:20:05 
270Michał ŁOZA96M00:20:05Chciałbym dodać klub
271Przemek KOZŁOWSKI1M00:20:05Vera Running team
272Piotr KOS2M00:20:06 
273Robert KAMELA1M00:20:06 
274Tomasz WNUK16M00:20:08Biegowi Zajawkowicze
275Jakub RZYMSKI1M00:20:08 
276Sławomir RUTKOWSKI33M00:20:08 
277Daniel PYCZ7M00:20:08 
278Paweł Michał PARADOWSKI2M00:20:09 
279Michal ZAKROCZYMSKI1M00:20:09 
280Arkadiusz ROWIŃSKI3M00:20:10 
281Wojciech JACZEWSKI139M00:20:11 
282Artur CZERWOŃSKI2M00:20:11 
283Wojciech GRUNWALD1M00:20:12Byledobiec Anin
284Marek CZAJKOWSKI27M00:20:12 
285Mariusz CICHOWICZ1M00:20:12 
286Mikołaj KUBICZ2M00:20:14Entre.pl
287Kamil MADEJEK4M00:20:14Vege Runners
288Kuba NOWOSZYŃSKI1M00:20:14 
289Piotr WOLOSZYN1M00:20:15London City Athletics Club
290Zbigniew JEDRZEJEWSKI4M00:20:15 
291Andrzej HALAT39M00:20:15 
292Marcin GRYGOROWICZ1M00:20:15Ambitious Runners Team
293Natasza OBUCHOWICZ1F00:20:17 
294Jakub MAJER1M00:20:17 
295Kamil WOŁOSEWICZ2M00:20:17 
296Łukasz CHMURA5M00:20:19 
297Maciej Antoni SZCZEPANIAK6M00:20:19 
298Jacek BANIAK34M00:20:20KB im.P.Sękowskiego Płońsk
299Piotr GÓRNIAK1M00:20:20 
300Krzysztof SORNAT1M00:20:20DA Wawrzyny
301Michał BUDNICKI2M00:20:21 
302Krzysztof STOPA1M00:20:22 
303Piotr SZCZUROWSKI7M00:20:23Naprzód Młociny
304Daniel MILLER8M00:20:24 
305Magdalena PERCHALUK31F00:20:25
306Tomasz PIATKA1M00:20:25Adidas Runners Warsaw
307Peter Adrian BROUER1M00:20:26 
308Piotr Adam WENTYKIER10M00:20:27KB im.P.Sękowskiego Płońsk
309David CHANTREY1M00:20:27Spa Striders RC
310Dariusz NIEDZIELSKI1M00:20:27Vege Runners
311Maciej OLCZAK2M00:20:28WRC86:16
312Mateusz SZTANDUR1M00:20:29ITMBW Kraków
313Tomasz FALKOWSKI1M00:20:29 
314Tomek GAJDECKI1M00:20:30Accenture
315Marek POPŁAWSKI2M00:20:30 
316Marcin WYSTRYCHOWSKI1M00:20:30 
317Krzysztof CICHOMSKI1M00:20:30 
318Adam OSOWSKI1M00:20:31Rozbiegane Działdowo
319Patrick DEBA3M00:20:32SWORDS WARSAW
320Łukasz SAGAN7M00:20:32PKO Bank Polski
321Tobiasz CAŁUCH2M00:20:32 
322Daniel ŚLIMKO1M00:20:33Olej Running Team
323Janusz TORZEWSKI27M00:20:33 
324Maciej DUTKIEWICZ1M00:20:33TEAM Dutkiewicz
325Rafał PYTLIŃSKI8M00:20:33Grupa Biegowa CHTMO
326Andy MOORE1M00:20:33 
327Witek LOCHOWSKI2M00:20:34Raheny Shamrock AC
328Anna SZEWCZYKOWSKA19F00:20:34 
329Mariusz KRZĘCZKO1M00:20:35 
330Piotr ŚMIECHOWSKI3M00:20:37Biegam Na Tarchominie
331Tomasz ALEKSIUK1M00:20:37 
332Tomasz KOWALSKI1M00:20:37 
333Jakub BAL1M00:20:38LOS TREPOS COMPANIEROS
334Sławek TERECH49M00:20:38 
335Dariusz KOSIOREK1M00:20:38 
336Seweryn BANDURA4M00:20:39 
337Tomasz OLEJNIK1M00:20:39Łomiankowska Grupa Biegowa
338Magdalena NABIELEC1F00:20:40ITMBW Kraków
339Michał JASZCZUR1M00:20:40KB im.P.Sękowskiego Płońsk
340Dominik WOJTCZAK1M00:20:41Morena Czołowa
341Jarosław GLINICKI3M00:20:41Trucht Tarchomin Team
342Norbert SABAT5M00:20:42 
343Maciej SZELC2M00:20:43 
344Stanisław STADNICZENKO1M00:20:43 
345Michał KILJAN34M00:20:43 
346Marek SZPENDOWSKI1M00:20:45Skazani na sukces
347Rafał GRZESZAK1M00:20:46Dogoń Grodzisk Mazowiecki
348Piotr JAKUSZCZONEK5M00:20:46 
349Alan SMITH5M00:20:46 
350Krzysztof SITKOWSKI6M00:20:48 
351Jakub ADAMSKI1M00:20:48 
352Sylwia Ewa RETMANIAK2F00:20:48 
353Piotr BINDER3M00:20:48 
354Slawek CYGLER4M00:20:49Inverness Orienteering Club
355Kacper KĄKOL1M00:20:49 
356Łukasz GŁASEK1M00:20:49 
357Fryderyk POPIEL-SCHNEIDER1M00:20:49CS Ternes Paris Athlétisme
358Marcin ROSŁOŃSKI1M00:20:50 
359Rafał CICHY1M00:20:50 
360Tomasz SZOPA1M00:20:51 
361Tomasz KOWALCZYK4M00:20:51TRICLUB
362Michał ZIÓŁKOWSKI4M00:20:51 
363Włodzimierz DŁUTOWSKI26M00:20:51 
364John PHILIP1M00:20:52 
365Piotr Ryszard GRALAK1M00:20:52 
366Szymon CZECHOWSKI2M00:20:53 
367Tadeusz GŁUPCZYK11M00:20:54100 Marathon Club Polska
368Grzegorz DUSZAK12M00:20:54 
369Aleksander URBANIAK4M00:20:54 
370Rafał BIELIŃSKI91M00:20:55 
371Jarek IŻYCKI43M00:20:55 
372Michal KUCZEROWSKI1M00:20:55 
373Sławomir DOBROWOLSKI17M00:20:55Naprzód Młociny
374Jan Paweł PIOTROWSKI2M00:20:55Runeda
375Rafał KILIAŃSKI33M00:20:55Trucht Tarchomin Team
376Natalia BIELAK1F00:20:55MLKS Agros Żary
377Łukasz MATUSZEWSKI90M00:20:56 
378Przemek ROMANÓW8M00:20:56Trucht Tarchomin Team
379Marcin OSTROWSKI17M00:20:56PZU Sport Team
380Анатолий ЧЕРДАКОВ1M00:20:56БегоДети
381Krzysztof SOBOTA1M00:20:57Bravehearts Legionowo
382Bartosz PRĘDOTA28M00:20:57Trucht Tarchomin Team
383Tomasz BANASZAK1M00:20:58 
384Grzegorz IDZIKOWSKI1M00:20:59 
385Jerzy BRZOZOWSKI2M00:20:59 
386Tomasz PŁONKOWSKI4M00:20:59Biegam Na Tarchominie
387Justyna ŚLIWOWSKA3F00:20:59 
388Witold DZIAŁOSZYŃSKI2M00:21:00 
389Łukasz ZEMBRZUSKI1M00:21:01 
390Sylwester ŁUGOWSKI4M00:21:01 
391Damian SŁOWIK1M00:21:02Joggas.com Team
392Dariusz RDZONEK3M00:21:03 
393Piotr SUBOCZ47M00:21:03 
394Daniel KIELAK3M00:21:04ALBATROSY
395Paweł Kamil KAŁUSZYŃSKI6M00:21:05Orange Polska
396Krzysztof KILJAN2M00:21:05 
397Ant ETHERINGTON1M00:21:05 
398Marcin OPALACH3M00:21:06 
399Hubert KILJAN1M00:21:06Wieliszew Heron Team
400Zbigniew KOSIŃSKI1M00:21:06 
401Łukasz WYWIAŁ1M00:21:07Saint-Gobain SQUAD
402Kamila Justyna BANAŚ1F00:21:07 
403Jan Piotr ZIELIŃSKI21M00:21:07 
404Natalia KONWERSKA1F00:21:08 
405Paweł WICHNIAK1M00:21:08T-Mobile Running Team
406Michał WOJDYŁA3M00:21:10TRICLUB
407Wojciech HAPONIUK6M00:21:10 
408Wladyslaw JAROCHOWSKI1M00:21:10 
409Andrzej MIRKIEWICZ1M00:21:10 
410Jędrzej JAŻDŻYK1M00:21:12 
411Maciej DZIUBECKI1M00:21:12 
412Aleksander MIROS4M00:21:12 
413Jarosław CHRABAŁOWSKI1M00:21:13Warszawiaky
414Krzysztof WOCH11M00:21:13 
415Julia WIERGOWSKA2F00:21:13Straszyn Biega
416Zbigniew MAMLA1M00:21:14Trucht Tarchomin Team
417Marek WIERGOWSKI1M00:21:14Straszyn Biega
418Krzysztof URBAN1M00:21:14TRICLUB
419Mariusz ROGOZIK1M00:21:15 
420Daniel KOLAT2M00:21:15Triathlon Olesin
421Katarzyna GRATYS1F00:21:15Entre.pl
422Waldemar KOWALSKI1M00:21:16 
423Krzysztof PILARCZYK1M00:21:16WTT Warszawa
424Bartłomiej BANIAK3M00:21:16KB im.P.Sękowskiego Płońsk
425Robert BOSEK102M00:21:16 
426Christian TERZONI1M00:21:17 
427Mariusz KWIETNIEWSKI2M00:21:17 
428Krzysztof JARZĄBEK1M00:21:18 
429Marcin BIERNAT1M00:21:19Boot Camp Polska
430Konrad BUCZYŁO7M00:21:19 
431Piotr MILLER1M00:21:19 
432Adam MICHNIOK5M00:21:20Wye Valley Runners
433Kamil PAWELEC4M00:21:20PZU Sport Team
434Magdalena BIJOK3F00:21:20 
435Adam RZECZKOWSKI1M00:21:21 
436Artur MOSTOWSKI1M00:21:22 
437Kuba HENREWICZ31M00:21:22 
438Witold TATARA1M00:21:23 
439Tomasz KOSTERA1M00:21:24Vege Runners
440Ian BIRCH1M00:21:24 
441Artur SKOWYRA15M00:21:24 
442Dariusz OGIŃSKI1M00:21:24 
443Artur WĄSICKI1M00:21:25 
444Jan DOMICZ1M00:21:25 
445Marcin SROKA1M00:21:26Pro-Run Wrocław
446Tomasz ZADROŻNY21M00:21:26Accenture
447Radosław WĘGLARZ5M00:21:26 
448Paulina CYGLER1F00:21:26Inverness Orienteering Club
449Marcin Daniel ANTONIUK3M00:21:26 
450Marcin TRONIARZ1M00:21:27 
451Marzena ŻUK1F00:21:28 
452Maciej PTASZNIK1M00:21:28Dogoń Grodzisk Mazowiecki
453Andrzej KOZŁOWSKI2M00:21:28WTT Warszawa
454Maciej STACHOWICZ2M00:21:29 
455Patryk WOŁOWICZ1M00:21:29 
456Piotr SOBIESZCZAK6M00:21:29 
457Krzysztof Cezary ODERKIEWICZ1M00:21:30 
458Adam ZAWIASA1M00:21:30 
459Piotr MAŁECKI2M00:21:31Naprzód Młociny
460Paweł WOLAŃCZUK1M00:21:31 
461Monika GRABARCZYK6F00:21:32 
462Jakub STANCZAK2M00:21:33 
463Adam BIELICKI21M00:21:33 
464Łukasz LESZEWSKI33M00:21:33 
465Amir MAZLOUM3M00:21:33 
466Jakub CHEŁMIŃSKI4M00:21:34 
467Ariel KOŁODZIEJSKI1M00:21:34 
468Milosz POGODA7M00:21:35 
469Marta GŁODOWSKA2F00:21:35Żórawski Team
470Andrew DALLAS1M00:21:35Gallopers AC
471Paweł DĄBROWSKI1M00:21:35 
472Piotr KUCIŃSKI24M00:21:36 
473Norbert FRĄTCZAK2M00:21:36 
474Karol PAWŁOWSKI3M00:21:36 
475Mariusz ZWOLIŃSKI1M00:21:36 
476Bogdan PIĄTEK5M00:21:36LECHICI Zielonka
477Tomasz SZEWCZYK13M00:21:37Naprzód Młociny
478Michał GŁOWA1M00:21:39 
479Agnieszka PACHNIEWSKA1F00:21:39 
480Mirosław Tomasz CISEK1M00:21:39 
481Marta Agnieszka JASTRZĘBSKA-MAJAK6F00:21:39Naprzód Młociny
482Sebastian Artur SZYMKOWIAK1M00:21:40 
483Ian Adrian TIDDER3M00:21:40Wimbledon Windmilers
484Konrad PYTKA8M00:21:41Naprzód Młociny
485Jakub WŁUDYKA3M00:21:41 
486Tomasz Michał ROSZKOWSKI2M00:21:41Warszawa Natolin Zachodni
487Dominik SKOWERSKI19M00:21:42 
488Michał KURCZ3M00:21:43 
489Krzysztof ŁABANOWSKI9M00:21:43 
490Mateusz KOMOROWSKI13M00:21:44 
491Krzysztof CZAJKOWSKI48M00:21:44Naprzód Młociny
492Paweł PIKUS3M00:21:45 
493Dobrochna MIERZEJEWSKA1F00:21:45 
494Kamil PIEKUT5M00:21:45 
495Małgorzata WÓJCIK5F00:21:45 
496Michał PROROK1M00:21:46 
497Krzysztof SAS-BOJARSKI2M00:21:46 
498Agnieszka STENCEL1F00:21:46 
499Monika Joanna WACH2F00:21:46Dream Run
500Adrian SWIDERSKI3M00:21:48