parkrun Warszawa-Żoliborz 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Daniel MIKIELSKI4M00:15:52 
2Piotr PARFIANOWICZ1M00:15:54 
3Sebastian POLAK77M00:16:05 
4Radosław GROMEK1M00:16:13 
5Cezary BEDNARZ20M00:16:15 
6Piotr CYPRYAŃSKI2M00:16:27 
7Piotr KSIĄŻKIEWICZ1M00:16:35 
8Piotr BĘTKOWSKI7M00:16:40MaratonyPolskie PL Team
9Michał ORZEŁ156M00:16:46RK Athletics Warszawa
10Rafał BŁAHUT1M00:16:52Olza Cieszyn
11Ryszard PRZEPIÓRA2M00:16:54 
12Łukasz BARANOW2M00:17:02 
13Przemysław ARNOLD1M00:17:02 
14Filip BABIK11M00:17:04Entre.pl
15Łukasz LIPKA1M00:17:08Strażak OSP (Ochotnicza Straż Pożarna)
16Marcin PATECKI1M00:17:13LKS Koluszki
17Ryan FAULKNER1M00:17:14Reading Roadrunners
18Tomasz SZALA1M00:17:20 
19Łukasz GREGORCZYK3M00:17:21Vege Runners
20Dominik BOGDANOWICZ19M00:17:22 
21Adrian GRACZYK1M00:17:25Biegi.wlkp
22Wojciech OMIELAN11M00:17:26 
23Damian Krystian ŁUGOWSKI5M00:17:27 
24Bartosz SZYMAŃSKI1M00:17:31 
25Stephen SHANKS1M00:17:31Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC
26Jarek OLSZOWKA1M00:17:32 
27Tomasz LIPIEC3M00:17:33Byledobiec Anin
28Maciej Edward PIOTROWSKI8M00:17:34 
29Piotr WIECZOREK79M00:17:38 
30Konrad KOBIAŁKA111M00:17:39Naprzód Młociny
31Tomasz FILIPOWICZ1M00:17:40 
32Lech SALONI1M00:17:40 
33Maria CZEŚNIK8F00:17:42 
34Łukasz KLAŚ13M00:17:47Nudne Piątki
35Mariusz GODLEWSKI5M00:17:49 
36Paweł ŻUK6M00:17:50Biegam Na Tarchominie
37Karim ABU NAHIA3M00:17:53 
38Dariusz WIECZOREK2M00:17:57 
39Dariusz ŚWIERCZEWSKI1M00:17:58 
40Paweł WITKOWSKI1M00:18:00Wieliszew Heron Team
41John HURSE1M00:18:00Tyne Bridge Harriers
42Kacper CIESIELSKI21M00:18:02 
43Wojciech SKORY1M00:18:02 
44Tomasz PAJĄK28M00:18:02Vege Runners
45Erik EMILSSON1M00:18:04 
46Łukasz LIS4M00:18:05 
47Bartłomiej WIŚNIEWSKI1M00:18:06 
48Piotr Łukasz KLECZEWSKI13M00:18:08 
49Tomasz WILCZĘGA2M00:18:08 
50Dariusz WIEŚNIAK5M00:18:08 
51Wojciech STARZYŃSKI80M00:18:10Entre.pl
52Michał LISIEWICZ1M00:18:14 
53Kamil WERNER2M00:18:14Biegam Na Tarchominie
54Daniel KAROLKIEWICZ1M00:18:14Entre.pl
55Adam JEŻ5M00:18:14 
56Sebastian KARAŚ1M00:18:15 
57Michał LEŚNIAK1M00:18:18 
58Eliza GALIŃSKA6F00:18:19 
59Sebastian ZASĘPA2M00:18:19Team ZabieganeDni
60Krzysztof ŚLIWA3M00:18:20 
61Krystian OŚWIĘCIMSKI4M00:18:21 
62Piotr GŁOGOWSKI19M00:18:21Naprzód Młociny
63Marcin DZIERWA2M00:18:22Nowa Huta Team
64Radek GOSS1M00:18:22 
65Karol KLEPACKI4M00:18:24 
66Paweł KOTLARZ14M00:18:24Byledobiec Anin
67Tomasz BAGIŃSKI1M00:18:25 
68Robert ZYCH1M00:18:26 
69Marek CHOŁOTA1M00:18:26Biegowyswiat.pl
70David POWELL1M00:18:27 
71Marek GALIŃSKI6M00:18:28 
72Dariusz Marek KRÓL1M00:18:28Dream Run
73Radek GOZDEK3M00:18:29Trucht Tarchomin Team
74Jan BARTOSZEWSKI1M00:18:29 
75Kamil POULAIN26M00:18:29 
76Andrew BRIAN1M00:18:31 
77Piotr ROSIAK1M00:18:31Rysio Team
78Jakub SALONI4M00:18:32 
79Maciej MARON3M00:18:33AZS UW Warszawa
80Andrzej KOTWA2M00:18:34Vege Runners
81Juliusz Krzysztof BORAWSKI2M00:18:35Vege Runners
82Łukasz ZYCH3M00:18:36 
83Bartosz BAWIEC12M00:18:36 
84Paweł KALINOWSKI8M00:18:38 
85Przemysław CHMIEL40M00:18:38 
86Wiesław SIKORA1M00:18:39Olza Cieszyn
87Tom ELMER1M00:18:40Tyne Bridge Harriers
88Mateusz MAKSYMIAK1M00:18:41 
89Paweł GAWRON6M00:18:41 
90Paweł ZEMBURA3M00:18:42 
91Paweł ZACH56M00:18:42Entre.pl
92Mateusz KAMIŃSKI7M00:18:42 
93Mariusz ANDRZEJEWSKI6M00:18:43T-Mobile Running Team
94Dariusz TRZASKOWSKI45M00:18:43Trucht Tarchomin Team
95Rajmund NAFALSKI2M00:18:43 
96Marcin KARPIŃSKI15M00:18:44 
97Jakub SEROCZYŃSKI3M00:18:44 
98Bartosz LEWANDOWSKI43M00:18:44 
99Bartłomiej GARNEK2M00:18:45JTENDO
100Maciej BRUŹDZIAK1M00:18:45 
101Marcin SIERGIEJ16M00:18:45 
102Dariusz KABULSKI1M00:18:46Dream Run
103Krzysztof WIŚNIEWSKI14M00:18:47 
104Szymon ZIĘBORAK2M00:18:47 
105Paweł RYBCZAK3M00:18:47 
106Dominik KUŹMICZ2M00:18:48 
107Lukasz JAWOREK4M00:18:48 
108Marek PRIMIK2M00:18:49Vege Runners
109Daniel MCCAIG1M00:18:49Vege Runners
110Tomasz CZECHOSKI36M00:18:49 
111Mikołaj RACZYŃSKI2M00:18:49Vege Runners
112Michał KORZENIEWSKI5M00:18:49 
113Grzegorz CHOJNACKI2M00:18:50 
114Bogdan SNARSKI4M00:18:51 
115Artur FIJAŁKOWSKI1M00:18:51EKOBIEGI.PL
116Michał MACIOPA108M00:18:51 
117Krzysztof KOROL2M00:18:51 
118Przemysław SZUDER3M00:18:52WTT Warszawa
119Adam PLUSZKA8M00:18:53Vege Runners
120Jacek BZURA166M00:18:54Reebok Run Crew
121Jakub ABRAMCZUK1M00:18:54Smashing Pąpkins
122Marek SOTEK1M00:18:54Trucht Tarchomin Team
123Łukasz NIEWIŃSKI18M00:18:55Trucht Tarchomin Team
124Jakub HOROSZ10M00:18:55Warszawiaky
125Michał Jakub KLIMOWICZ10M00:18:55 
126Jarosław JĘDRZEJOWSKI4M00:18:56PZU Sport Team
127Marcin SŁOWIŃSKI3M00:18:57 
128Jarosław PIETRUCHOWSKI40M00:18:59Razem Trenujemy Sport
129Dawid ZARODKIEWICZ1M00:19:00Team ZabieganeDni
130Mateusz OCZKOWSKI2M00:19:00Grupa Biegowa CHTMO
131Jerzy ROSTAFIŃSKI2M00:19:01 
132Arkadiusz Marek KALINOWSKI1M00:19:01Tygrysy Pomorskie
133Michał GŁODOWSKI5M00:19:02Żórawski Team
134Wojciech KRUK-PIELESIAK4M00:19:02 
135Piotr BIAŁECKI11M00:19:03 
136Kristaps CEHOVICS1M00:19:03 
137Aleksandra RUDZIŃSKA1F00:19:05 
138Adam SZCZEPAŃSKI8M00:19:05ALBATROSY
139Dariusz PRZEWOŹNY3M00:19:05 
140Marek ANTCZAK114M00:19:06Razem Trenujemy Sport
141Krzysztof KOROL4M00:19:06 
142Patryk KOŚCIELSKI2M00:19:07Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo
143Sławko GREKOW1M00:19:07zatrzymajsiewbiegu.pl
144Marcin MIOTK1M00:19:08
145Bogdan BAREWSKI21M00:19:08 
146Karol GORLEWSKI3M00:19:09SFC Aspołeczni
147Kamil KRAUZE1M00:19:09 
148Olga KOWALSKA4F00:19:09Trinergy Team
149Zbigniew TYMICKI32M00:19:10Entre.pl
150Tomasz MEJSNER4M00:19:10 
151Rafał RUDNICKI4M00:19:12 
152Kamil DĄBROWA32M00:19:12 
153Kamil KALKA7M00:19:13RK Athletics Warszawa
154Michał HALAGIERA21M00:19:14DUDYCZ run
155Paweł KORZENIOWSKI1M00:19:16 
156Simon HARRIS2M00:19:17Blackheath & Bromley Harriers AC
157Tomasz LUKS1M00:19:18Serock Biega z Hotelem Narvil
158Paweł PRÜFER2M00:19:18 
159Kamil KAMIŃSKI4M00:19:19runnersclub.pl
160Piotr RZEPKA1M00:19:19Hernik Team
161Tomasz Henryk BAGROWSKI1M00:19:20Radość Biegania
162Damian TRUSZKOWSKI4M00:19:21 
163Oleksii VEDMIDSKYI29M00:19:22 
164Cezary KMIEĆ94M00:19:22Naprzód Młociny
165Jakub ŻEBROWSKI2M00:19:24 
166Wyatt James COOPER1M00:19:24 
167Łukasz DUNAJ1M00:19:24Zabiegani Ropczyce
168Malea Camille MARTIN1F00:19:24 
169Marek MICHALSKI1M00:19:25WRC86:16
170Paweł BURZYŃSKI3M00:19:26 
171Jakub FROŁOW3M00:19:26KS Staszewscy
172Robert KARP2M00:19:27 
173Łukasz NACZAS3M00:19:28 
174Adam STOLARZ1M00:19:29 
175Damian JANIKOWSKI1M00:19:29 
176Grzegorz KULIS1M00:19:29 
177Kamil POTRZUSKI2M00:19:29AZS UW Warszawa
178Adam ZAJĄC203M00:19:30Naprzód Młociny
179Grzegorz Paweł NOWAK1M00:19:30parkrun tourists Poznań
180Marcin PIETRASZEK12M00:19:30Vege Runners
181Jakub KUROWSKI1M00:19:31 
182Zuzanna KUBICKA1F00:19:31 
183Grzegorz ZYCH5M00:19:32 
184Jakub ANYSZKIEWICZ1M00:19:33 
185Piotr TRZASKOMA3M00:19:33Grupa Biegowa CHTMO
186Dawid DRABIK1M00:19:34 
187Krzysztof KUCZYŃSKI1M00:19:34 
188Kacper NOWICKI4M00:19:34 
189Tomasz WIECZOREK1M00:19:35 
190Maciej TARNOWSKI4M00:19:36Trucht Tarchomin Team
191Mariusz SZYMAŃSKI1M00:19:36 
192Adam MIODUSZEWSKI49M00:19:36 
193Piotr STANKIEWICZ9M00:19:36 
194Damian MAZIARZ9M00:19:36Naprzód Młociny
195Vital VASHKEVICH1M00:19:37 
196Michał SURTEL6M00:19:37 
197Krzysztof PIETRZAK8M00:19:37 
198Paweł TIMOFIEJUK2M00:19:38ALBATROSY
199Mateusz ZGODA1M00:19:38Naprzód Młociny
200Marcin HILDEBRAND1M00:19:38Biegam Na Tarchominie
201Krzysztof PAWŁOWSKI32M00:19:39 
202Kamil ZAWADZKI59M00:19:39 
203Arkadiusz BUCZYŃSKI29M00:19:39 
204Stefan BOGUCKI5M00:19:39Żoli Runners
205Justyna KOSTRZEWSKA30F00:19:39 
206Rafał DERLACZ1M00:19:39 
207Tomasz RACHWALIK6M00:19:40 
208Artur NOWAK2M00:19:41 
209Andrzej SAWCZENKO3M00:19:42KB Rebus.pl
210Paweł TUSK1M00:19:43Akademia Marynarki Wojennej
211Jakub PRZYBYLSKI10M00:19:43AKS Polonia Warszawa
212Adam WOCH1M00:19:43 
213Dariusz GRACZYK1M00:19:44 
214Karol Marcin MARSZYCKI2M00:19:44 
215Natalia GRACZ1F00:19:44Hernik Team
216Kuba PECZSZ11M00:19:44 
217Michał GACA17M00:19:45PZU Sport Team
218Krzysztof DĄBROWSKI2M00:19:45Accelerate
219Krzysztof PRĘDOTA44M00:19:45Trucht Tarchomin Team
220Kamil DOROCIAK1M00:19:45 
221Joachim BURGARD8M00:19:45 
222Aleksander TITTENBRUN1M00:19:46 
223Stanisław KRAWCZYK2M00:19:46 
224Jakub SZMYTKE2M00:19:46 
225Wojciech KOŚCIESZA3M00:19:46 
226Łukasz POWAŁOWSKI2M00:19:47 
227Daniel BIADUŃ1M00:19:47 
228Jarosław SZCZEPANIUK2M00:19:48Dream Run
229Janek MARCINIAK5M00:19:48 
230Justyna KOSTRZEWSKA6F00:19:48 
231Marcin KUŹMA1M00:19:49biegusiem.pl
232Dawid LIPIŃSKI5M00:19:49 
233Błażej MROZIŃSKI8M00:19:49 
234Maciej BIALOBRZESKI3M00:19:50Rozbiegany Piastów
235Richard MCALPIN1M00:19:50Ballydrain Harriers
236Andrzej NOWAK3M00:19:50 
237Mariusz PUCHAŁA64M00:19:51Naprzód Młociny
238Jakub ORGANISTA1M00:19:51 
239Arron TREVOR10M00:19:51Grupa Biegowa parkrun Warszawa
240Marcin BUKAŁA5M00:19:51Vege Runners
241Bartosz PLISZKA1M00:19:52 
242Rafal PIETRZAKOWSKI4M00:19:53Vege Runners
243Paweł MARCZAK1M00:19:53 
244Sebastian DŁUSKI1M00:19:54 
245Krzysztof CHODKOWSKI10M00:19:54Żoli Runners
246Norbert RÓŻYC4M00:19:54 
247Igor NOWACZYK2M00:19:55 
248Anna Natalia PADLEWSKA1F00:19:55PZU Sport Team
249Marcin WILCZĘGA3M00:19:56 
250Michał ZYSK1M00:19:56 
251Łukasz KUŹMA1M00:19:57 
252Piotr BURNOS12M00:19:57Biegam dla Zdrowia
253Lukasz CWIKLEWSKI3M00:19:58Pitreavie AAC
254Kris GIERAK5M00:19:58 
255Andrzej BROWARSKI1M00:19:58 
256Adam WICHNIAREK2M00:19:59SWORDS WARSAW
257Wojtek SZAJNERT2M00:19:59 
258Katarzyna SAWICKA2F00:20:00Żoli Runners
259Łukasz KOTLEWSKI1M00:20:00 
260Michał KOWALCZYK7M00:20:02 
261Maksymilian USZYCKI8M00:20:04 
262Przemysław DYGDOŃ5M00:20:04Accenture
263Przemek KOZŁOWSKI1M00:20:05Vera Running team
264Michał ŁOZA96M00:20:05Chciałbym dodać klub
265Szymon KOŁODZIEJ10M00:20:05 
266Maciej BUKOWSKI1M00:20:05 
267Alexander PARMEE4M00:20:05Adidas Runners Warsaw
268Piotr KOS2M00:20:06 
269Sławomir RUTKOWSKI33M00:20:08 
270Daniel PYCZ7M00:20:08 
271Tomasz WNUK15M00:20:08Biegowi Zajawkowicze
272Jakub RZYMSKI1M00:20:08 
273Michal ZAKROCZYMSKI1M00:20:09 
274Paweł Michał PARADOWSKI2M00:20:09 
275Arkadiusz ROWIŃSKI3M00:20:10 
276Wojciech JACZEWSKI136M00:20:11 
277Artur CZERWOŃSKI2M00:20:11 
278Mariusz CICHOWICZ1M00:20:12 
279Wojciech GRUNWALD1M00:20:12Byledobiec Anin
280Marek CZAJKOWSKI27M00:20:12 
281Kuba NOWOSZYŃSKI1M00:20:14 
282Mikołaj KUBICZ2M00:20:14Entre.pl
283Kamil MADEJEK4M00:20:14Vege Runners
284Andrzej HALAT39M00:20:15 
285Marcin GRYGOROWICZ1M00:20:15Ambitious Runners Team
286Piotr WOLOSZYN1M00:20:15London City Athletics Club
287Zbigniew JEDRZEJEWSKI4M00:20:15 
288Jakub MAJER1M00:20:17 
289Natasza OBUCHOWICZ1F00:20:17 
290Kamil WOŁOSEWICZ2M00:20:17 
291Łukasz CHMURA5M00:20:19 
292Maciej Antoni SZCZEPANIAK6M00:20:19 
293Jacek BANIAK33M00:20:20KB im.P.Sękowskiego Płońsk
294Krzysztof SORNAT1M00:20:20DA Wawrzyny
295Piotr GÓRNIAK1M00:20:20 
296Michał BUDNICKI2M00:20:21 
297Krzysztof STOPA1M00:20:22 
298Piotr SZCZUROWSKI7M00:20:23Naprzód Młociny
299Daniel MILLER8M00:20:24 
300Magdalena PERCHALUK29F00:20:25
301Tomasz PIATKA1M00:20:25Adidas Runners Warsaw
302Peter Adrian BROUER1M00:20:26 
303David CHANTREY1M00:20:27Spa Striders RC
304Dariusz NIEDZIELSKI1M00:20:27Vege Runners
305Piotr Adam WENTYKIER10M00:20:27KB im.P.Sękowskiego Płońsk
306Maciej OLCZAK2M00:20:28WRC86:16
307Tomasz FALKOWSKI1M00:20:29 
308Mateusz SZTANDUR1M00:20:29ITMBW Kraków
309Krzysztof CICHOMSKI1M00:20:30 
310Tomek GAJDECKI1M00:20:30Accenture
311Marek POPŁAWSKI2M00:20:30 
312Marcin WYSTRYCHOWSKI1M00:20:30 
313Tobiasz CAŁUCH2M00:20:32 
314Łukasz SAGAN7M00:20:32PKO Bank Polski
315Maciej DUTKIEWICZ1M00:20:33TEAM Dutkiewicz
316Rafał PYTLIŃSKI8M00:20:33Grupa Biegowa CHTMO
317Andy MOORE1M00:20:33 
318Janusz TORZEWSKI27M00:20:33 
319Daniel ŚLIMKO1M00:20:33Olej Running Team
320Witek LOCHOWSKI2M00:20:34Raheny Shamrock AC
321Anna SZEWCZYKOWSKA19F00:20:34 
322Mariusz KRZĘCZKO1M00:20:35 
323Piotr ŚMIECHOWSKI3M00:20:37Biegam Na Tarchominie
324Tomasz ALEKSIUK1M00:20:37 
325Tomasz KOWALSKI1M00:20:37 
326Dariusz KOSIOREK1M00:20:38 
327Jakub BAL1M00:20:38LOS TREPOS COMPANIEROS
328Sławek TERECH49M00:20:38 
329Seweryn BANDURA4M00:20:39 
330Tomasz OLEJNIK1M00:20:39Łomiankowska Grupa Biegowa
331Michał JASZCZUR1M00:20:40KB im.P.Sękowskiego Płońsk
332Magdalena NABIELEC1F00:20:40ITMBW Kraków
333Dominik WOJTCZAK1M00:20:41Morena Czołowa
334Jarosław GLINICKI3M00:20:41Trucht Tarchomin Team
335Norbert SABAT5M00:20:42 
336Michał KILJAN34M00:20:43 
337Stanisław STADNICZENKO1M00:20:43 
338Maciej SZELC2M00:20:43 
339Marek SZPENDOWSKI1M00:20:45Skazani na sukces
340Rafał GRZESZAK1M00:20:46Dogoń Grodzisk Mazowiecki
341Piotr JAKUSZCZONEK5M00:20:46 
342Alan SMITH5M00:20:46 
343Sylwia Ewa RETMANIAK2F00:20:48 
344Piotr BINDER3M00:20:48 
345Krzysztof SITKOWSKI6M00:20:48 
346Jakub ADAMSKI1M00:20:48 
347Łukasz GŁASEK1M00:20:49 
348Slawek CYGLER4M00:20:49Inverness Orienteering Club
349Kacper KĄKOL1M00:20:49 
350Fryderyk POPIEL-SCHNEIDER1M00:20:49CS Ternes Paris Athlétisme
351Marcin ROSŁOŃSKI1M00:20:50 
352Rafał CICHY1M00:20:50 
353Tomasz KOWALCZYK4M00:20:51TRICLUB
354Tomasz SZOPA1M00:20:51 
355Michał ZIÓŁKOWSKI4M00:20:51 
356Włodzimierz DŁUTOWSKI26M00:20:51 
357Piotr Ryszard GRALAK1M00:20:52 
358John PHILIP1M00:20:52 
359Szymon CZECHOWSKI2M00:20:53 
360Aleksander URBANIAK4M00:20:54 
361Tadeusz GŁUPCZYK11M00:20:54100 Marathon Club Polska
362Grzegorz DUSZAK12M00:20:54 
363Natalia BIELAK1F00:20:55MLKS Agros Żary
364Rafał KILIAŃSKI32M00:20:55Trucht Tarchomin Team
365Rafał BIELIŃSKI89M00:20:55 
366Jarek IŻYCKI43M00:20:55 
367Sławomir DOBROWOLSKI17M00:20:55Naprzód Młociny
368Jan Paweł PIOTROWSKI2M00:20:55Runeda
369Анатолий ЧЕРДАКОВ1M00:20:56БегоДети
370Łukasz MATUSZEWSKI89M00:20:56 
371Przemek ROMANÓW8M00:20:56Trucht Tarchomin Team
372Bartosz PRĘDOTA27M00:20:57Trucht Tarchomin Team
373Krzysztof SOBOTA1M00:20:57Bravehearts Legionowo
374Tomasz BANASZAK1M00:20:58 
375Justyna ŚLIWOWSKA3F00:20:59 
376Tomasz PŁONKOWSKI4M00:20:59Biegam Na Tarchominie
377Grzegorz IDZIKOWSKI1M00:20:59 
378Jerzy BRZOZOWSKI2M00:20:59 
379Witold DZIAŁOSZYŃSKI2M00:21:00 
380Patrick DEBA2M00:21:00SWORDS WARSAW
381Łukasz ZEMBRZUSKI1M00:21:01 
382Sylwester ŁUGOWSKI4M00:21:01 
383Damian SŁOWIK1M00:21:02Joggas.com Team
384Piotr SUBOCZ47M00:21:03 
385Dariusz RDZONEK3M00:21:03 
386Daniel KIELAK3M00:21:04ALBATROSY
387Krzysztof KILJAN2M00:21:05 
388Ant ETHERINGTON1M00:21:05 
389Paweł Kamil KAŁUSZYŃSKI5M00:21:05Orange Polska
390Hubert KILJAN1M00:21:06Wieliszew Heron Team
391Marcin OPALACH3M00:21:06 
392Zbigniew KOSIŃSKI1M00:21:06 
393Jan Piotr ZIELIŃSKI21M00:21:07 
394Łukasz WYWIAŁ1M00:21:07Saint-Gobain SQUAD
395Kamila Justyna BANAŚ1F00:21:07 
396Paweł WICHNIAK1M00:21:08T-Mobile Running Team
397Natalia KONWERSKA1F00:21:08 
398Wojciech HAPONIUK6M00:21:10 
399Wladyslaw JAROCHOWSKI1M00:21:10 
400Michał WOJDYŁA3M00:21:10TRICLUB
401Andrzej MIRKIEWICZ1M00:21:10 
402Maciej DZIUBECKI1M00:21:12 
403Aleksander MIROS4M00:21:12 
404Jędrzej JAŻDŻYK1M00:21:12 
405Julia WIERGOWSKA1F00:21:13Straszyn Biega
406Jarosław CHRABAŁOWSKI1M00:21:13Warszawiaky
407Krzysztof WOCH11M00:21:13 
408Marek WIERGOWSKI1M00:21:14Straszyn Biega
409Krzysztof URBAN1M00:21:14TRICLUB
410Zbigniew MAMLA1M00:21:14Trucht Tarchomin Team
411Daniel KOLAT2M00:21:15Triathlon Olesin
412Mariusz ROGOZIK1M00:21:15 
413Katarzyna GRATYS1F00:21:15Entre.pl
414Robert BOSEK102M00:21:16 
415Bartłomiej BANIAK3M00:21:16KB im.P.Sękowskiego Płońsk
416Krzysztof PILARCZYK1M00:21:16WTT Warszawa
417Waldemar KOWALSKI1M00:21:16 
418Mariusz KWIETNIEWSKI2M00:21:17 
419Christian TERZONI1M00:21:17 
420Krzysztof JARZĄBEK1M00:21:18 
421Piotr MILLER1M00:21:19 
422Konrad BUCZYŁO7M00:21:19 
423Marcin BIERNAT1M00:21:19Boot Camp Polska
424Kamil PAWELEC4M00:21:20PZU Sport Team
425Magdalena BIJOK3F00:21:20 
426Adam MICHNIOK5M00:21:20Wye Valley Runners
427Adam RZECZKOWSKI1M00:21:21 
428Kuba HENREWICZ31M00:21:22 
429Artur MOSTOWSKI1M00:21:22 
430Witold TATARA1M00:21:23 
431Ian BIRCH1M00:21:24 
432Artur SKOWYRA15M00:21:24 
433Dariusz OGIŃSKI1M00:21:24 
434Tomasz KOSTERA1M00:21:24Vege Runners
435Artur WĄSICKI1M00:21:25 
436Jan DOMICZ1M00:21:25 
437Marcin Daniel ANTONIUK3M00:21:26 
438Paulina CYGLER1F00:21:26Inverness Orienteering Club
439Tomasz ZADROŻNY21M00:21:26Accenture
440Marcin SROKA1M00:21:26Pro-Run Wrocław
441Radosław WĘGLARZ5M00:21:26 
442Andrzej KOZŁOWSKI2M00:21:28WTT Warszawa
443Marzena ŻUK1F00:21:28 
444Maciej PTASZNIK1M00:21:28Dogoń Grodzisk Mazowiecki
445Piotr SOBIESZCZAK6M00:21:29 
446Maciej STACHOWICZ2M00:21:29 
447Patryk WOŁOWICZ1M00:21:29 
448Adam ZAWIASA1M00:21:30 
449Krzysztof Cezary ODERKIEWICZ1M00:21:30 
450Piotr MAŁECKI2M00:21:31Naprzód Młociny
451Paweł WOLAŃCZUK1M00:21:31 
452Monika GRABARCZYK6F00:21:32 
453Jakub STANCZAK2M00:21:33 
454Łukasz LESZEWSKI33M00:21:33 
455Amir MAZLOUM3M00:21:33 
456Adam BIELICKI21M00:21:33 
457Jakub CHEŁMIŃSKI4M00:21:34 
458Ariel KOŁODZIEJSKI1M00:21:34 
459Paweł DĄBROWSKI1M00:21:35 
460Andrew DALLAS1M00:21:35Gallopers AC
461Milosz POGODA7M00:21:35 
462Marta GŁODOWSKA2F00:21:35Żórawski Team
463Karol PAWŁOWSKI3M00:21:36 
464Mariusz ZWOLIŃSKI1M00:21:36 
465Piotr KUCIŃSKI24M00:21:36 
466Norbert FRĄTCZAK2M00:21:36 
467Bogdan PIĄTEK5M00:21:36LECHICI Zielonka
468Tomasz SZEWCZYK13M00:21:37Naprzód Młociny
469Mirosław Tomasz CISEK1M00:21:39 
470Marta Agnieszka JASTRZĘBSKA-MAJAK6F00:21:39Naprzód Młociny
471Michał GŁOWA1M00:21:39 
472Agnieszka PACHNIEWSKA1F00:21:39 
473Ian Adrian TIDDER3M00:21:40Wimbledon Windmilers
474Sebastian Artur SZYMKOWIAK1M00:21:40 
475Jakub WŁUDYKA3M00:21:41 
476Konrad PYTKA8M00:21:41Naprzód Młociny
477Tomasz Michał ROSZKOWSKI2M00:21:41Warszawa Natolin Zachodni
478Dominik SKOWERSKI19M00:21:42 
479Krzysztof ŁABANOWSKI9M00:21:43 
480Michał KURCZ3M00:21:43 
481Krzysztof CZAJKOWSKI47M00:21:44Naprzód Młociny
482Mateusz KOMOROWSKI13M00:21:44 
483Małgorzata WÓJCIK5F00:21:45 
484Paweł PIKUS3M00:21:45 
485Dobrochna MIERZEJEWSKA1F00:21:45 
486Kamil PIEKUT5M00:21:45 
487Monika Joanna WACH2F00:21:46Dream Run
488Krzysztof SAS-BOJARSKI2M00:21:46 
489Michał PROROK1M00:21:46 
490Agnieszka STENCEL1F00:21:46 
491Krzysztof MAŃKA1M00:21:48PZU Sport Team
492Dariusz POTERALSKI20M00:21:48 
493Adrian SWIDERSKI3M00:21:48 
494Piotr Adam WITKOWSKI1M00:21:49Vege Runners
495Rafał BOBER78M00:21:49 
496Daniel DEREZIŃSKI1M00:21:49 
497Brendan HALLISSEY1M00:21:49 
498Andrzej RUSZCZEWSKI2M00:21:50Vege Runners
499Lafond ROMAN2M00:21:50 
500Marcin GAŁĄZKA1M00:21:51Grupa Biegowa parkrun Warszawa