parkrun Wolbrom 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Maciej BIALOGONSKI3M00:15:53Bristol and West AC
2Michal 'VEGAN' KOWAL4M00:17:22Vegan Runners Ireland
3Norbert JACHYMCZYK2M00:17:40 
4Piotr DOMAGAŁA11M00:17:44 
5Tomasz MRUK1M00:17:58Czarne Stopy.SM
6Tomasz ROGAL145M00:18:11Wolbrom TEAM
7Tomasz KOWALKOWSKI8M00:18:34 
8Paweł MATEJSKI1M00:18:36Wybierz 87
9Paweł MYCA98M00:18:37Wolbrom TEAM
10Kamil CZECHOWICZ1M00:18:37Zadyszka Oświęcim
11Robert SUDARA1M00:18:43 
12Łukasz KLAŚ1M00:18:47Nudne Piątki
13Krzysztof JANIK1M00:18:47Kenyan Power
14Miłosz ROCH78M00:18:51Wolbrom TEAM
15Jakub KOMENDA1M00:18:54 
16Marcin Qurt KRYGIER1M00:18:57Szybkobieżny Żółw
17Karol BARCZYK2M00:18:58 
18Tadeusz RAMS20M00:19:03 
19Andrzej OSMĘDA111M00:19:04Wolbrom TEAM
20Piotr RZEPKA1M00:19:08Hernik Team
21Jacek MAROSZEK29M00:19:08Wolbrom TEAM
22Stephen SHANKS1M00:19:09Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC
23Kamil KALEMBKA1M00:19:15 
24Filip FIJAŁKOWSKI2M00:19:16enduhub.com
25Roman KOŁODZIEJCZYK33M00:19:17Wolbrom TEAM
26Dawid GIL44M00:19:20 
27Krzysztof WANAT2M00:19:22Bristol and West AC
28Bartosz WÓJCIK1M00:19:22 
29Marek SZCZEPANIUK2M00:19:22 
30Kamil Adrian PAŁKA55M00:19:24 
31Grzegorz OSMĘDA151M00:19:25Wolbrom TEAM
32Bartłomiej CHŁOSTA4M00:19:26 
33Konrad GRZYB1M00:19:32Morena Czołowa
34Bogusław OPRYSZEK1M00:19:33ITMBW Kraków
35Artur Marcin ŁABĘDŹ2M00:19:35ITMBW Kraków
36Marcin BUJAS4M00:19:36olkuszbiega.pl
37Bartek DUDEK1M00:19:38 
38Marcin BIERLET1M00:19:38 
39Marek CHOŁOTA1M00:19:46Biegowyswiat.pl
40Paweł WÓJCIK1M00:19:48Zadyszka Oświęcim
41Mariusz TRZCIONKOWSKI48M00:19:51 
42Mikołaj PIĄTEK2M00:19:51PGB - Sportowa Paczka
43Marcin Stanisław PODLEWSKI1M00:19:56 
44Adam KACZMAREK1M00:19:57 
45Grzegorz NOWAK3M00:19:57Wolbrom TEAM
46Mirosław MOSUR19M00:20:12 
47Michał KOKOSZKA23M00:20:14Wolbrom TEAM
48Łukasz ORŁOWSKI63M00:20:18 
49Marcin CIEMPKA84M00:20:25Wolbrom TEAM
50Jacek MIGACZ1M00:20:25 
51Krzysiek LACHOR1M00:20:26Kingfisher Triathletes
52Mateusz MERCIK20M00:20:27#YOLOTEAMKRK
53Neil EVANS1M00:20:29 
54Arkadiusz KOPEĆ171M00:20:31Wolbrom TEAM
55Paweł KSIĄŻEK1M00:20:33 
56Marcin OSUSZEK105M00:20:38Wolbrom TEAM
57Tadeusz SAMBAK1M00:20:43Zadyszka Oświęcim
58Sebastian KONIECZNY1M00:20:43 
59Maciej ŁOTECKI11M00:20:44ITMBW Kraków
60Wojciech SZCZYGIEŁ2M00:20:50 
61Robert STĘPIEŃ24M00:20:50Wolbrom TEAM
62Grzegorz Paweł NOWAK1M00:20:52parkrun tourists Poznań
63Piotr WAŚNIOWSKI1M00:20:52#YOLOTEAMKRK
64Rafał CICHY1M00:20:53 
65Marcin SOBCZAK1M00:20:58Czarne Stopy.SM
66Karol KOŁODZIEJCZYK11M00:20:58Wolbrom TEAM
67D Ł MADEJ5M00:20:59 
68Marek SROKA9M00:21:01olkuszbiega.pl
69Michal ADAMCZYK1M00:21:05
70Krzysztof KORNOBIS1M00:21:06 
71Tadeusz GŁUPCZYK1M00:21:07100 Marathon Club Polska
72Stanisław BARAN6M00:21:07Saint-Gobain SQUAD
73Artur OLSZEWSKI2M00:21:07 
74Mikołaj RACZYŃSKI1M00:21:07Vege Runners
75Jacek ĆWIK1M00:21:10 
76Krzysztof Michał SZCZEPANKIEWICZ86M00:21:10 
77Dariusz NIEDZIELSKI1M00:21:13Vege Runners
78Grzegorz Piotr TOMASZEWSKI1M00:21:15 
79Daniel SIWEK2M00:21:15 
80Richard MCALPIN1M00:21:16Ballydrain Harriers
81Natalia GRACZ1F00:21:17Hernik Team
82Asia SZCZEPANEK20F00:21:19olkuszbiega.pl
83Michal CHUDY1M00:21:20 
84Damian GLANOWSKI22M00:21:23Wolbrom TEAM
85Marcin GIEMZIK1M00:21:23olkuszbiega.pl
86Paweł TEODORCZUK44M00:21:25olkuszbiega.pl
87Eugeniusz ORLIKOWSKI1M00:21:27Biegamyrazem.pl
88Maciek MICHAŁOWSKI1M00:21:28ITMBW Kraków
89Grzegorz SMOLAK5M00:21:28 
90Jarosław SZCZEPANIUK1M00:21:34Dream Run
91Jakub WIEKIERA24M00:21:39 
92Tomasz Władysław KANIA1M00:21:42ITMBW Kraków
93Bogdan MYSTEK113M00:21:42 
94Damian SŁOWIK1M00:21:44Joggas.com Team
95Zbigniew MICUŁA50M00:21:49 
96Stanisław KORCZYŃSKI29M00:21:53Rysio Team
97Mateusz KUGANDA15M00:21:53Wolbrom TEAM
98Adrian FIBA1M00:21:58 
99Aleksandra JACHIMCZYK1F00:21:59 
100Mariusz IZDEBSKI80M00:22:02 
101Stanisław PASTERNAK38M00:22:06OLKUSZBIEGA
102Maciej JASZCZYŃSKI1M00:22:09Lacho Team
103Mateusz BARCZYK29M00:22:09Wolbrom TEAM
104Maciej ADAMCZYK1M00:22:10Wolbrom TEAM
105Aleksandra KRĘŻEL5F00:22:14 
106Łukasz Grzegorz SZWEJ22M00:22:15Wolbrom TEAM
107Monika KRZYWAŃSKA45F00:22:16 
108Michał JUCHA1M00:22:20Rysio Team
109Anna ROGAL129F00:22:21 
110Wojciech MIZURA29M00:22:21 
111Bartosz MASTALSKI1M00:22:21 
112Agnieszka KIJAK1F00:22:21 
113Kamil WOŁOSEWICZ1M00:22:21 
114Magdalena BIAŁAS46F00:22:23 
115Łukasz OŁOWNIA1M00:22:23 
116Yevhenii KUTSAK2M00:22:30 
117Ben KOSCHALKA1M00:22:31 
118Григорий ГРЯЗНОВ1M00:22:34 
119Paweł JASIŃSKI2M00:22:34#YOLOTEAMKRK
120Wojcech KUŚMIERSKI43M00:22:35 
121Michał WIERZCHOŃ1M00:22:35 
122Agnieszka OSUCH113F00:22:36Wolbrom TEAM
123Dominika IZDEBSKA27F00:22:37ITMBW Kraków
124Marcin NABAGŁO1M00:22:37 
125Marek JELEŃ1M00:22:37 
126Paweł HABRYN12M00:22:40 
127Wojciech GROMADOWSKI3M00:22:43#YOLOTEAMKRK
128Łukasz WYWIAŁ1M00:22:43Saint-Gobain SQUAD
129Anna Róża POSMYSZ3F00:22:49 
130Dariusz Zbigniew KOWAL52M00:22:50Saint-Gobain SQUAD
131Tomasz ZABIELSKI1M00:22:50 
132Agnieszka DOBROMILSKA29F00:22:51 
133Wojciech STANEK1M00:22:53 
134Michał CZUCZ1M00:22:55 
135Daniel Andrzej SIBA9M00:22:57 
136Krzysztof BANAS1M00:22:58 
137Romano PIĄTEK2M00:22:59 
138Gabriel LITWINCZUK15M00:22:59OLKUSZBIEGA
139Piotr BOROWIECKI9M00:23:00 
140Brunon KRZYWAŃSKI28M00:23:01 
141Jacek KONARZEWSKI1M00:23:02 
142Szymon IMIOŁEK4M00:23:05Wolbrom TEAM
143Tomasz CHOLEWA1M00:23:06 
144Przemek BETLEJEWKI1M00:23:09 
145Adam LUDWIKOWSKI1M00:23:15 
146Andrzej GOZDEK1M00:23:19
147Jan ZIÓŁKO26M00:23:22 
148Beata HABRYN14F00:23:24 
149Jakub KULIK4M00:23:27Wolbrom TEAM
150Mikołaj Jakub KRĘŻEL41M00:23:27Wolbrom TEAM
151Kamila ŚLIZOWSKA1F00:23:29 
152Tomasz LESZKO1M00:23:29S.L. Salos-Wodna Łódź
153Jakub Piotr WÓJCIK8M00:23:31 
154Jakub GIERLACH2M00:23:33 
155Anna IWANOWICZ1F00:23:33 
156Timmy WESTCOTT1M00:23:35Swindon Harriers
157Paweł GIL37M00:23:36Wolbrom TEAM
158Justyna GARDEŁA18F00:23:36 
159Michał KWAŚNIK2M00:23:37 
160Patrycja MCALPIN1F00:23:38Ballydrain Harriers
161Michał GUZEK5M00:23:44 
162Szymon PABIS1M00:23:45 
163Sebastian KRĘŻEL100M00:23:48Wolbrom TEAM
164Krzysztof POKWAP55M00:23:48 
165Dariusz SIDOR26M00:23:53olkuszbiega.pl
166Nikola IZDEBSKA3F00:23:55 
167Dariusz WALCZAK22M00:23:55olkuszbiega.pl
168Leszek JANKOWIAK2M00:23:57 
169Kacper WAGA5M00:23:57Wolbrom TEAM
170Anna PAWLIK1F00:23:58Lacho Team
171Grzegorz OSUCH1M00:23:59 
172Magdalena JAŚKOWSKA7F00:23:59 
173Zbigniew KOSIŃSKI1M00:23:59 
174Damian KSIĄŻEK1M00:24:02 
175Justyna GAMROT45F00:24:07Wolbrom TEAM
176Bartłomiej BARCZYK62M00:24:13 
177Łukasz BOROWIECKI2M00:24:17 
178Magdalena POTOCKA1F00:24:20Chrzanów
179Edward TRZASKA133M00:24:24 
180Marcin SŁABOŃ1M00:24:24 
181Michał MŁODZIANOWSKI1M00:24:25 
182Mariusz LEPIANKA1M00:24:26olkuszbiega.pl
183Barbara FORNALIK1F00:24:27 
184Maciej GABRYCH1M00:24:28Czarne Stopy.SM
185Piotrek SOWULA2M00:24:28 
186Iwona Anna PATRZAŁEK82F00:24:32Wolbrom TEAM
187Robert SKOMRO4M00:24:32 
188Andrzej BARCZYK2M00:24:34 
189Nick FORDHAM1M00:24:34Ranelagh Harriers
190Mariusz SUCHECKI1M00:24:37Chrzanów
191Tomasz WÓJCIK15M00:24:38 
192Magdalena DURBACZ35F00:24:40 
193Michał Zbigniew MACHNACKI1M00:24:44Grupa Biegowa CHTMO
194Tomasz Andrzej PROBIERZ12M00:24:45 
195Izabella KRUSZAK31F00:24:47 
196Kacper SMOLAK36M00:24:48 
197Bartosz SALIŃSKI1M00:24:49 
198Janusz MASŁOWSKI5M00:24:49 
199Piotr Zbigniew MUZYKA8M00:24:49 
200Maciej NADRATOWSKI1M00:24:50Kabel Team Bydgoszcz
201Krystian MYCA15M00:24:51 
202Klaudia PIĄTEK-OLSZEWSKA2F00:24:52 
203Filip ROGAL3M00:24:53 
204Marcin BAKOWSKI23M00:24:53 
205Robert DOBROMILSKI39M00:24:56Wolbrom TEAM
206Marta KRĘŻEL14F00:24:59Wolbrom TEAM
207Agnieszka WALCZAK18F00:25:01olkuszbiega.pl
208Jan BARCZYK14M00:25:03 
209Jan KRZYWANSKI16M00:25:04 
210Anna BRZEZIŃSKA5F00:25:05 
211Michał MICUŁA1M00:25:06 
212Leszek MASTALSKI2M00:25:07 
213Beata PEPERA5F00:25:07 
214Justyna Anna GUZIK32F00:25:08Wolbrom TEAM
215Joanna MARCINIAK1F00:25:11 
216Anna KAWECKA17F00:25:12 
217Joanna BALIK18F00:25:13 
218Aleksandra KARCZ10F00:25:13 
219Marcin SZYMCZYK12M00:25:13Wolbrom TEAM
220Jerzy KOPTA1M00:25:17 
221Wojciech KIŚLEWSKI2M00:25:20 
222Adrian YOUNG1M00:25:20Kent AC
223Dawid DYGAS2M00:25:21 
224Maciej ROGAL7M00:25:23 
225Małgorzata ZAGDAŃSKA1F00:25:28 
226Marcel WÓJCIK4M00:25:31 
227Filip Krzysztof ŁYCZAK16M00:25:31 
228Kamil Mariusz MAKIEŁA1M00:25:36 
229Mariusz Rafał MAKIEŁA1M00:25:37 
230Agnieszka,anna STACHERA3F00:25:38 
231Karol IMIOŁEK12M00:25:40Wolbrom TEAM
232Jarek JARECKI28M00:25:42 
233Paweł STAWARZ1M00:25:44 
234Tomasz WIEKIERA120M00:25:45Wolbrom TEAM
235Ewelina Urszula KOMENDA18F00:25:47 
236Jerzy DZIUBDZIELA91M00:25:48Wolbrom TEAM
237Jacek BOCHENEK1M00:25:49 
238Mateusz KŁĘK7M00:25:50 
239Anna BUDACZ23F00:25:52 
240Jacek DYMEK1M00:25:52 
241Piotr Wiktor KURACH3M00:25:53Wolbrom TEAM
242Barbara MARCHAJSKA2F00:25:57 
243Mateusz MAJ4M00:25:59 
244Ian NICHOLSON1M00:26:03Rushcliffe AC
245Julia BARON2F00:26:04 
246Robert MINOR1M00:26:06olkuszbiega.pl
247Kamil POLCIK1M00:26:06 
248Anna KOSAŁKA12F00:26:07 
249Zbigniew MIKUŁA2M00:26:10 
250Przemysław Henryk SMALCERZ1M00:26:11 
251Sylwia DOBROMILSKA23F00:26:12 
252Marek ADAMCZYK1M00:26:12 
253Arkadiusz OSSOWSKI1M00:26:16Runeda
254Alicja ZIARNO6F00:26:20Wolbrom TEAM
255Grzegorz KRZYSZTONEK12M00:26:20 
256Madalena JANUS35F00:26:21Wolbrom TEAM
257Aneta LITWINCZUK14F00:26:21OLKUSZBIEGA
258Grzegorz GAŁCZYK1M00:26:24#YOLOTEAMKRK
259Rafal NIEMCZEWSKI1M00:26:28 
260Marcin HANASIEWICZ1M00:26:31 
261Anna GRABOWSKA11F00:26:32 
262Magdalena RUTOWICZ27F00:26:32Wolbrom TEAM
263Przemysław PACHOŁEK16M00:26:33 
264Robert SKOMRO86M00:26:34Wolbrom TEAM
265Milan MAROSZEK2M00:26:34 
266Tomasz CIEMPKA20M00:26:36 
267Dominik KOWALEWSKI1M00:26:38Szakale Bałut Łódź
268Michał JANIK1M00:26:38 
269Natalia GALICKA30F00:26:39 
270Grzegorz ŁAZARZ1M00:26:39 
271Agnieszka BARCZYK34F00:26:41 
272Henryk KIECA1M00:26:44 
273Marcin GIL8M00:26:45 
274Renata KUMOR1F00:26:49 
275Magdalena Barbara REPLIŃSKA2F00:26:50 
276Robert Grzegorz SKUPIEŃ1M00:26:57 
277Aleksandra KACZMARSKA26F00:27:02 
278Peter FORDHAM1M00:27:02Ranelagh Harriers
279Małgosia JARECKA20F00:27:03 
280Paweł ŁYCZAK1M00:27:04 
281Bogdan SANOCKI1M00:27:056 Brygada Powietrznodesantowa
282Joanna KOPEĆ71F00:27:09Wolbrom TEAM
283Karolina MYSZOR59F00:27:10Wolbrom TEAM
284Kinga KOWAL2F00:27:11olkuszbiega.pl
285Jarosław RUPIEWICZ1M00:27:12 
286Marcin Andrzej KUŚ75M00:27:15 
287Mirosław JAROSZ2M00:27:18 
288Monika MILLER1F00:27:18#YOLOTEAMKRK
289Zygmunt MICHALIK2M00:27:18 
290Aleksandra ŚCIAŃSKA-NOCOŃ44F00:27:19 
291Michał MĘDREK10M00:27:24Wolbrom TEAM
292Łukasz MORAWSKI2M00:27:26 
293Piotr KUR1M00:27:26 
294Maciej OBCOWSKI1M00:27:28 
295Dominik PALKA1M00:27:32 
296Katarzyna KULCZYCKA-TROJANOWSKA2F00:27:33 
297Rafał Arkadiusz BANYŚ1M00:27:36 
298Michał MOLENDA2M00:27:37 
299Marcin KRUSZAK8M00:27:40 
300Kamil Jeremi WOJTALA2M00:27:41 
301Piotr WIADEREK1M00:27:42Pędzące Żółwie
302Urszula ŁUDZIK113F00:27:46 
303Marek KAWECKI32M00:27:49Wolbrom TEAM
304Aleksandr LYMANIUK1M00:27:52 
305Ewa FUGLEWICZ72F00:27:52Wolbrom TEAM
306Artem PECHENKIN2M00:27:55 
307Joanna SKOCZEŃ1F00:27:55 
308Krzysztof MUCHA2M00:27:58olkuszbiega.pl
309Krzysztof KORDYS1M00:27:59Zabierzów Biega
310Lidia MILER1F00:28:01Zabierzów Biega
311Maciej KOPEĆ4M00:28:05 
312Anna KOŁODZIEJCZYK.10F00:28:10 
313Edyta Anna KUŚ31F00:28:16 
314Szymon OSMĘDA97M00:28:18Wolbrom TEAM
315Aneta RUSZ-POKWAP25F00:28:23 
316Michał SASADEUSZ5M00:28:23 
317Arkadiusz WAGA1M00:28:26 
318Olga SUROWIAK1F00:28:26 
319Miłosz PIWOWARCZYK1M00:28:28 
320Klaudia KSIĄŻEK1F00:28:31 
321Jana BARTOSOVA1F00:28:33Night Runners
322Łukasz MACHLOWSKI1M00:28:33KKB DYSTANS Kraków
323Wioleta MERCIK2F00:28:34#YOLOTEAMKRK
324Aleksandra BAŁYK1F00:28:34 
325Szymon HANASIEWICZ1M00:28:34Night Runners
326Grzegorz KOLANKO3M00:28:36 
327Daria MORGA13F00:28:38 
328Natalia ROLKA12F00:28:38 
329Łukasz Krzysztof GAŁOWICZ1M00:28:38 
330Andrzej WALIGÓRA1M00:28:39 
331Marysia KRĘŻEL40F00:28:40 
332Amelia JANUS13F00:28:41 
333Katarzyna CHUDZIŃSKA4F00:28:48 
334Oliwia SAMBAK1F00:28:48Zadyszka Oświęcim
335Bartłomiej Grzegorz BANYŚ2M00:28:49 
336Ewa IMIOŁEK59F00:28:50 
337Emilia CZYCZYŁO3F00:28:53 
338Maciej KURACH6M00:28:55 
339Sławomir WIADEREK1M00:28:58Pędzące Żółwie
340Zuzanna WOŹNICZKA6F00:29:01 
341Aleksandra PACIA5F00:29:03 
342Anna BERNAŚ4F00:29:04 
343Maja ADAMCZYK1F00:29:05 
344Mateusz MORGA2M00:29:06 
345Bożena DOBROMILSKA53F00:29:10 
346Rafał Tomasz WĄSIK3M00:29:11
347Ewelina DYGAS11F00:29:13 
348Jolanta HABERKA3F00:29:16 
349Katarzyna NOWAK1F00:29:20 
350Klaudia Małgorzata PIOTROWSKA6F00:29:22 
351Ewelina KROLL2F00:29:24 
352Szymon CHABERKA13M00:29:24 
353Karolina MITKA13F00:29:25 
354Izabela WIEKIERA99F00:29:27 
355Jerzy Michał RADWAŃSKI1M00:29:31 
356Jadwiga DZIUBDZIELA90F00:29:32Wolbrom TEAM
357Monika SAMBAK1F00:29:34Zadyszka Oświęcim
358Aleksandra ŚCIAŃSKA45F00:29:34Wolbrom TEAM
359Wiktor RUTOWICZ6M00:29:38 
360Maciej KOPEĆ1M00:29:44 
361Mateusz Krzysztof KURACH6M00:29:48Wolbrom TEAM
362Łukasz WITKOWSKI1M00:29:52 
363Barbara BRZEZIŃSKA1F00:29:52 
364Basia KUSIO1F00:29:52 
365Krzysztof LISOWSKI1M00:29:55 
366Natalia TEODORCZUK35F00:29:56olkuszbiega.pl
367Tomasz LISOWSKI1M00:29:56 
368Zdzisław CHOLEWA1M00:30:03 
369Aleksandra GŁOWACKA3F00:30:11 
370Kamil JÓŹWIAK1M00:30:25 
371Grzegorz SOWA1M00:30:26ITMBW Kraków
372Tomasz SIKORA3M00:30:26 
373Filip BANYŚ2M00:30:28 
374Alicja ŻYŁA4F00:30:34 
375Julia LITWINCZUK2F00:30:35OLKUSZBIEGA
376Tatiana RUTOWICZ15F00:30:37 
377Magdalena KRAWCZUK8F00:30:42 
378Patrycja SIEWIERSKA3F00:30:42olkuszbiega.pl
379Ewa DOMAGAŁA22F00:30:44 
380Marzena PROBIERZ17F00:30:45 
381Patryk URBANIAK11M00:30:47 
382Marlena ADAMUSIAK1F00:30:49 
383Dawid JARECKI4M00:30:51 
384Michał CHAŁUPCZAK1M00:31:00 
385Kinga WŁODARCZYK1F00:31:01 
386Kamila MORGA9F00:31:02 
387Anna DUDKIEWICZ1F00:31:04 
388Beata Monika WRZESIEŃ11F00:31:06 
389Piotr PIĘTA1M00:31:08 
390Tomasz ROGÓŻ60M00:31:12 
391Anna OSMĘDA17F00:31:14 
392Sebastian MAROSZEK5M00:31:17 
393Łukasz Paweł SIKORA10M00:31:21Wolbrom TEAM
394Zofia BĄCHÓR1F00:31:25 
395Katarzyna DŁUGOSZ5F00:31:25 
396Sabina GRZYWNOWICZ8F00:31:28 
397Krzysztof DUDA1M00:31:30#YOLOTEAMKRK
398Monika Patrycja PŁUSA1F00:31:30
399Marta LAMPART1F00:31:32Night Runners
400Mikołaj Adam WIŚNIOWSKI3M00:31:35Wolbrom TEAM
401Oliwia ROLKA3F00:31:38 
402Tomasz SZWAJGIEL1M00:31:42olkuszbiega.pl
403Zofia LENART1F00:31:43 
404Janusz BOCHENEK1M00:31:48 
405Zosia CIEMPKA15F00:31:59Wolbrom TEAM
406Oliwier HAMERNIK13M00:32:08Wolbrom TEAM
407Dominika URBANIAK6F00:32:20 
408Iwona KWIDZYNSKA1F00:32:21 
409Paul FREYNE1M00:32:22 
410Beata BARON2F00:32:24 
411Halina PIWOWARCZYK35F00:32:30Wolbrom TEAM
412Mirosława SZEJA1F00:32:31 
413Patryk SZCZEPARA2M00:32:43 
414Ewa GALICKA29F00:33:00 
415Piotr POTOCKI1M00:33:00Chrzanów
416Nikola GLANOWSKA6F00:33:00 
417Grażyna SMOLAK48F00:33:03 
418Katarzyna Aleksandra DŁUGOSZ1F00:33:12 
419Marcin ORTMAN1M00:33:15 
420Ewa BORYCZKO1F00:33:15 
421Małgorzata KIŚLEWSKA1F00:33:16 
422Nikola SOŁOŚCIUK3F00:33:17 
423Dominik GAMRAT5M00:33:21 
424Piotr JANASIK14M00:33:21 
425Krzysztof SZUBARSKI1M00:33:22Olza Cieszyn
426Jadwiga KUBICA2F00:33:23 
427Katarzyna KASPRZYCKA-SZUBARSKA1F00:33:27 
428Zbigniew WISNIOWSKI1M00:33:27 
429Emilia KRĘŻEL2F00:33:30Wolbrom TEAM
430Karolina Anna POLNIAK1F00:33:34 
431Renata WIŚNIOWSKA4F00:33:34 
432Klaudiusz WAGA3M00:33:35 
433Julia ROGÓŻ6F00:33:43 
434Teresa GARDELA15F00:33:44 
435Oskar KUKUŁA1M00:33:51 
436Oliwia ŁYCZAK1F00:33:52 
437Agnieszka MAROSZEK4F00:34:06 
438Agata OLSZÓWKA1F00:34:09 
439Antonina KUŚ9F00:34:10 
440Małgorzata ROGAL1F00:34:10 
441Jowita GAMRAT7F00:34:11 
442Nadia NOCOŃ44F00:34:13 
443Czesława ŚCIAŃSKA23F00:34:14Wolbrom TEAM
444Leszek ŚCIAŃSKI59M00:34:14 
445Beata MARCHAJSKA1F00:34:15Saint-Gobain SQUAD
446Czesława ŚCIAŃSKA8F00:34:22Wolbrom TEAM
447Grzegorz SALACHNA1M00:34:28Olza Cieszyn
448Anna STACHERA1F00:34:35 
449Jakubek BARCZYK11M00:34:41 
450Agnieszka CIEPLIŃSKA1F00:34:48 
451Klaudia Julia ZYŚ1F00:34:51 
452Pawel LEPIARCZYK2M00:35:12 
453Andrzej DUDEK6M00:35:19 
454Zuzanna ROGAL8F00:35:23 
455Brajan Aleksander DOBROMILSKI5M00:35:25Wolbrom TEAM
456Anna SZERWIŃSKA1F00:35:28 
457Łukasz ŁYCZAK1M00:35:30 
458Amelia SIKORA4F00:35:30 
459Mateusz MYSZOR1M00:35:45 
460Bernadetta PACIA-MĘDREK4F00:35:47 
461Tadeusz KRĘŻEL16M00:35:52 
462Emilia POKWAP11F00:35:54 
463Marcel SKÓRA2M00:35:56 
464Emilia KUKUŁA1F00:35:57 
465Kinga SKOMRO11F00:36:14 
466Ewelina PROBIERZ4F00:36:19 
467Jakub ŁUDZIK2M00:36:23 
468Piotr BARCZYK21M00:36:29 
469Karolina SURUS1F00:36:37 
470Iza TEODORCZUK37F00:36:42olkuszbiega.pl
471Czesław KUKUŁA1M00:36:42 
472Monika SIEDLANOWSKA1F00:36:43 
473Dawid KORYTO4M00:36:47 
474Nicola URBANIAK2F00:36:53 
475Julia OSMĘDA13F00:36:53 
476Mateusz SŁAWIK4M00:36:57 
477Gerard GĄTEK1M00:37:00 
478Alicja Patrycja PASZKOWSKA3F00:37:01 
479Magdalena MAZUR1F00:37:20 
480Aleksandra CZUCZ1F00:37:21 
481Joanna Marta OSOWSKA1F00:37:26 
482Marek SMOLAK34M00:37:28 
483Anna GŁĄB16F00:37:30 
484Monika ŁYCZAK1F00:37:41 
485Aneta OSMĘDA2F00:37:44 
486Monika OSSOWSKA1F00:37:55Runeda
487Dorota BIERNACKA2F00:37:59 
488Janusz GŁĄB2M00:38:04 
489Krzysztof CZUCZ1M00:38:20 
490Tomasz FLASIŃSKI1M00:38:25 
491Agnieszka KOCJAN1F00:38:58olkuszbiega.pl
492Piotr KOSAŁKA1M00:38:58 
493Anna PAŁKA4F00:39:00 
494Paweł TRACZ4M00:39:14 
495Jolanta Katarzyna GAMRAT6F00:39:30Wolbrom TEAM
496Damian FIRA4M00:39:35 
497Tomasz PŁASZCZYK20M00:39:37 
498Stanisława POLARZ21F00:40:22 
499Katarzyna PRZYBYCIEŃ18F00:40:22 
500Małgorzata URBANIAK8F00:40:23