parkrun Wolbrom 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Maciej BIALOGONSKI3M00:15:53Bristol and West AC
2Michal 'VEGAN' KOWAL4M00:17:22Vegan Runners Ireland
3Norbert JACHYMCZYK2M00:17:40 
4Piotr DOMAGAŁA8M00:17:44 
5Tomasz MRUK1M00:17:58Czarne Stopy.SM
6Tomasz ROGAL141M00:18:11Wolbrom TEAM
7Tomasz KOWALKOWSKI8M00:18:34 
8Paweł MATEJSKI1M00:18:36Wybierz 87
9Paweł MYCA94M00:18:37Wolbrom TEAM
10Kamil CZECHOWICZ1M00:18:37Zadyszka Oświęcim
11Robert SUDARA1M00:18:43 
12Łukasz KLAŚ1M00:18:47Nudne Piątki
13Krzysztof JANIK1M00:18:47Kenyan Power
14Miłosz ROCH78M00:18:51Wolbrom TEAM
15Jakub KOMENDA1M00:18:54 
16Marcin Qurt KRYGIER1M00:18:57Szybkobieżny Żółw
17Karol BARCZYK2M00:18:58 
18Tadeusz RAMS20M00:19:03 
19Andrzej OSMĘDA111M00:19:04Wolbrom TEAM
20Piotr RZEPKA1M00:19:08Hernik Team
21Jacek MAROSZEK24M00:19:08Wolbrom TEAM
22Stephen SHANKS1M00:19:09Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC
23Kamil KALEMBKA1M00:19:15 
24Filip FIJAŁKOWSKI2M00:19:16enduhub.com
25Roman KOŁODZIEJCZYK33M00:19:17Wolbrom TEAM
26Dawid GIL40M00:19:20 
27Krzysztof WANAT2M00:19:22Bristol and West AC
28Bartosz WÓJCIK1M00:19:22 
29Marek SZCZEPANIUK2M00:19:22 
30Kamil Adrian PAŁKA55M00:19:24 
31Grzegorz OSMĘDA147M00:19:25Wolbrom TEAM
32Bartłomiej CHŁOSTA4M00:19:26 
33Konrad GRZYB1M00:19:32Morena Czołowa
34Bogusław OPRYSZEK1M00:19:33ITMBW Kraków
35Artur Marcin ŁABĘDŹ2M00:19:35ITMBW Kraków
36Marcin BUJAS4M00:19:36olkuszbiega.pl
37Bartek DUDEK1M00:19:38 
38Marcin BIERLET1M00:19:38 
39Marek CHOŁOTA1M00:19:46Biegowyswiat.pl
40Paweł WÓJCIK1M00:19:48Zadyszka Oświęcim
41Mariusz TRZCIONKOWSKI48M00:19:51 
42Mikołaj PIĄTEK2M00:19:51PGB - Sportowa Paczka
43Marcin Stanisław PODLEWSKI1M00:19:56 
44Adam KACZMAREK1M00:19:57 
45Grzegorz NOWAK3M00:19:57Wolbrom TEAM
46Mirosław MOSUR14M00:20:12 
47Michał KOKOSZKA23M00:20:14Wolbrom TEAM
48Łukasz ORŁOWSKI62M00:20:18 
49Marcin CIEMPKA84M00:20:25Wolbrom TEAM
50Jacek MIGACZ1M00:20:25 
51Krzysiek LACHOR1M00:20:26Kingfisher Triathletes
52Mateusz MERCIK20M00:20:27#YOLOTEAMKRK
53Neil EVANS1M00:20:29 
54Arkadiusz KOPEĆ165M00:20:31Wolbrom TEAM
55Paweł KSIĄŻEK1M00:20:33 
56Marcin OSUSZEK104M00:20:38Wolbrom TEAM
57Tadeusz SAMBAK1M00:20:43Zadyszka Oświęcim
58Sebastian KONIECZNY1M00:20:43 
59Maciej ŁOTECKI11M00:20:44ITMBW Kraków
60Wojciech SZCZYGIEŁ2M00:20:50 
61Robert STĘPIEŃ24M00:20:50Wolbrom TEAM
62Grzegorz Paweł NOWAK1M00:20:52parkrun tourists Poznań
63Piotr WAŚNIOWSKI1M00:20:52#YOLOTEAMKRK
64Rafał CICHY1M00:20:53 
65Marcin SOBCZAK1M00:20:58Czarne Stopy.SM
66Karol KOŁODZIEJCZYK11M00:20:58Wolbrom TEAM
67D Ł MADEJ5M00:20:59 
68Marek SROKA9M00:21:01olkuszbiega.pl
69Michal ADAMCZYK1M00:21:05
70Krzysztof KORNOBIS1M00:21:06 
71Tadeusz GŁUPCZYK1M00:21:07100 Marathon Club Polska
72Stanisław BARAN6M00:21:07Saint-Gobain SQUAD
73Artur OLSZEWSKI2M00:21:07 
74Jacek ĆWIK1M00:21:10 
75Krzysztof Michał SZCZEPANKIEWICZ86M00:21:10 
76Dariusz NIEDZIELSKI1M00:21:13Vege Runners
77Grzegorz Piotr TOMASZEWSKI1M00:21:15 
78Daniel SIWEK2M00:21:15 
79Richard MCALPIN1M00:21:16Ballydrain Harriers
80Natalia GRACZ1F00:21:17Hernik Team
81Asia SZCZEPANEK20F00:21:19olkuszbiega.pl
82Michal CHUDY1M00:21:20 
83Damian GLANOWSKI21M00:21:23Wolbrom TEAM
84Marcin GIEMZIK1M00:21:23olkuszbiega.pl
85Paweł TEODORCZUK44M00:21:25olkuszbiega.pl
86Eugeniusz ORLIKOWSKI1M00:21:27Biegamyrazem.pl
87Grzegorz SMOLAK5M00:21:28 
88Jarosław SZCZEPANIUK1M00:21:34Dream Run
89Jakub WIEKIERA24M00:21:39 
90Tomasz Władysław KANIA1M00:21:42ITMBW Kraków
91Bogdan MYSTEK112M00:21:42 
92Damian SŁOWIK1M00:21:44Joggas.com Team
93Zbigniew MICUŁA46M00:21:49 
94Stanisław KORCZYŃSKI29M00:21:53Rysio Team
95Mateusz KUGANDA13M00:21:53Wolbrom TEAM
96Adrian FIBA1M00:21:58 
97Aleksandra JACHIMCZYK1F00:21:59 
98Mariusz IZDEBSKI79M00:22:02 
99Stanisław PASTERNAK38M00:22:06OLKUSZBIEGA
100Maciej JASZCZYŃSKI1M00:22:09Lacho Team
101Mateusz BARCZYK29M00:22:09Wolbrom TEAM
102Maciej ADAMCZYK1M00:22:10Wolbrom TEAM
103Aleksandra KRĘŻEL5F00:22:14 
104Łukasz Grzegorz SZWEJ22M00:22:15Wolbrom TEAM
105Monika KRZYWAŃSKA45F00:22:16 
106Michał JUCHA1M00:22:20Rysio Team
107Anna ROGAL124F00:22:21 
108Wojciech MIZURA29M00:22:21 
109Bartosz MASTALSKI1M00:22:21 
110Agnieszka KIJAK1F00:22:21 
111Kamil WOŁOSEWICZ1M00:22:21 
112Łukasz OŁOWNIA1M00:22:23 
113Magdalena BIAŁAS45F00:22:23 
114Yevhenii KUTSAK2M00:22:30 
115Ben KOSCHALKA1M00:22:31 
116Григорий ГРЯЗНОВ1M00:22:34 
117Paweł JASIŃSKI2M00:22:34#YOLOTEAMKRK
118Wojcech KUŚMIERSKI43M00:22:35 
119Michał WIERZCHOŃ1M00:22:35 
120Agnieszka OSUCH109F00:22:36Wolbrom TEAM
121Dominika IZDEBSKA27F00:22:37ITMBW Kraków
122Marcin NABAGŁO1M00:22:37 
123Marek JELEŃ1M00:22:37 
124Paweł HABRYN12M00:22:40 
125Wojciech GROMADOWSKI3M00:22:43#YOLOTEAMKRK
126Łukasz WYWIAŁ1M00:22:43Saint-Gobain SQUAD
127Anna Róża POSMYSZ3F00:22:49 
128Dariusz Zbigniew KOWAL52M00:22:50Saint-Gobain SQUAD
129Tomasz ZABIELSKI1M00:22:50 
130Agnieszka DOBROMILSKA29F00:22:51 
131Wojciech STANEK1M00:22:53 
132Michał CZUCZ1M00:22:55 
133Daniel Andrzej SIBA9M00:22:57 
134Krzysztof BANAS1M00:22:58 
135Romano PIĄTEK2M00:22:59 
136Gabriel LITWINCZUK15M00:22:59OLKUSZBIEGA
137Piotr BOROWIECKI9M00:23:00 
138Brunon KRZYWAŃSKI28M00:23:01 
139Jacek KONARZEWSKI1M00:23:02 
140Szymon IMIOŁEK4M00:23:05Wolbrom TEAM
141Tomasz CHOLEWA1M00:23:06 
142Przemek BETLEJEWKI1M00:23:09 
143Adam LUDWIKOWSKI1M00:23:15 
144Andrzej GOZDEK1M00:23:19
145Jan ZIÓŁKO26M00:23:22 
146Beata HABRYN13F00:23:24 
147Jakub KULIK4M00:23:27Wolbrom TEAM
148Mikołaj Jakub KRĘŻEL41M00:23:27Wolbrom TEAM
149Kamila ŚLIZOWSKA1F00:23:29 
150Tomasz LESZKO1M00:23:29S.L. Salos-Wodna Łódź
151Jakub Piotr WÓJCIK8M00:23:31 
152Jakub GIERLACH2M00:23:33 
153Anna IWANOWICZ1F00:23:33 
154Timmy WESTCOTT1M00:23:35Swindon Harriers
155Paweł GIL37M00:23:36Wolbrom TEAM
156Justyna GARDEŁA18F00:23:36 
157Michał KWAŚNIK2M00:23:37 
158Patrycja MCALPIN1F00:23:38Ballydrain Harriers
159Michał GUZEK5M00:23:44 
160Szymon PABIS1M00:23:45 
161Sebastian KRĘŻEL100M00:23:48Wolbrom TEAM
162Krzysztof POKWAP55M00:23:48 
163Dariusz SIDOR26M00:23:53olkuszbiega.pl
164Nikola IZDEBSKA3F00:23:55 
165Dariusz WALCZAK22M00:23:55olkuszbiega.pl
166Kacper WAGA5M00:23:57Wolbrom TEAM
167Anna PAWLIK1F00:23:58Lacho Team
168Grzegorz OSUCH1M00:23:59 
169Magdalena JAŚKOWSKA7F00:23:59 
170Zbigniew KOSIŃSKI1M00:23:59 
171Damian KSIĄŻEK1M00:24:02 
172Justyna GAMROT45F00:24:07Wolbrom TEAM
173Bartłomiej BARCZYK62M00:24:13 
174Łukasz BOROWIECKI2M00:24:17 
175Magdalena POTOCKA1F00:24:20Chrzanów
176Marcin SŁABOŃ1M00:24:24 
177Edward TRZASKA130M00:24:24 
178Michał MŁODZIANOWSKI1M00:24:25 
179Mariusz LEPIANKA1M00:24:26olkuszbiega.pl
180Barbara FORNALIK1F00:24:27 
181Maciej GABRYCH1M00:24:28Czarne Stopy.SM
182Piotrek SOWULA2M00:24:28 
183Iwona Anna PATRZAŁEK82F00:24:32Wolbrom TEAM
184Robert SKOMRO4M00:24:32 
185Andrzej BARCZYK2M00:24:34 
186Nick FORDHAM1M00:24:34Ranelagh Harriers
187Mariusz SUCHECKI1M00:24:37Chrzanów
188Tomasz WÓJCIK15M00:24:38 
189Magdalena DURBACZ34F00:24:40 
190Michał Zbigniew MACHNACKI1M00:24:44Grupa Biegowa CHTMO
191Tomasz Andrzej PROBIERZ12M00:24:45 
192Izabella KRUSZAK31F00:24:47 
193Kacper SMOLAK34M00:24:48 
194Bartosz SALIŃSKI1M00:24:49 
195Janusz MASŁOWSKI5M00:24:49 
196Piotr Zbigniew MUZYKA8M00:24:49 
197Maciej NADRATOWSKI1M00:24:50Kabel Team Bydgoszcz
198Krystian MYCA15M00:24:51 
199Klaudia PIĄTEK-OLSZEWSKA2F00:24:52 
200Filip ROGAL3M00:24:53 
201Marcin BAKOWSKI23M00:24:53 
202Robert DOBROMILSKI39M00:24:56Wolbrom TEAM
203Marta KRĘŻEL14F00:24:59Wolbrom TEAM
204Agnieszka WALCZAK18F00:25:01olkuszbiega.pl
205Jan BARCZYK14M00:25:03 
206Jan KRZYWANSKI16M00:25:04 
207Anna BRZEZIŃSKA5F00:25:05 
208Michał MICUŁA1M00:25:06 
209Leszek MASTALSKI2M00:25:07 
210Beata PEPERA5F00:25:07 
211Justyna Anna GUZIK32F00:25:08Wolbrom TEAM
212Joanna MARCINIAK1F00:25:11 
213Anna KAWECKA17F00:25:12 
214Joanna BALIK18F00:25:13 
215Aleksandra KARCZ10F00:25:13 
216Marcin SZYMCZYK12M00:25:13Wolbrom TEAM
217Jerzy KOPTA1M00:25:17 
218Wojciech KIŚLEWSKI2M00:25:20 
219Adrian YOUNG1M00:25:20Kent AC
220Dawid DYGAS2M00:25:21 
221Maciej ROGAL7M00:25:23 
222Małgorzata ZAGDAŃSKA1F00:25:28 
223Leszek JANKOWIAK1M00:25:28 
224Marcel WÓJCIK4M00:25:31 
225Filip Krzysztof ŁYCZAK16M00:25:31 
226Kamil Mariusz MAKIEŁA1M00:25:36 
227Mariusz Rafał MAKIEŁA1M00:25:37 
228Agnieszka,anna STACHERA3F00:25:38 
229Karol IMIOŁEK12M00:25:40Wolbrom TEAM
230Jarek JARECKI28M00:25:42 
231Paweł STAWARZ1M00:25:44 
232Tomasz WIEKIERA120M00:25:45Wolbrom TEAM
233Ewelina Urszula KOMENDA17F00:25:47 
234Jerzy DZIUBDZIELA91M00:25:48Wolbrom TEAM
235Jacek BOCHENEK1M00:25:49 
236Mateusz KŁĘK7M00:25:50 
237Anna BUDACZ23F00:25:52 
238Jacek DYMEK1M00:25:52 
239Piotr Wiktor KURACH3M00:25:53Wolbrom TEAM
240Barbara MARCHAJSKA2F00:25:57 
241Mateusz MAJ4M00:25:59 
242Ian NICHOLSON1M00:26:03Rushcliffe AC
243Julia BARON2F00:26:04 
244Robert MINOR1M00:26:06olkuszbiega.pl
245Kamil POLCIK1M00:26:06 
246Anna KOSAŁKA12F00:26:07 
247Zbigniew MIKUŁA2M00:26:10 
248Przemysław Henryk SMALCERZ1M00:26:11 
249Sylwia DOBROMILSKA23F00:26:12 
250Marek ADAMCZYK1M00:26:12 
251Arkadiusz OSSOWSKI1M00:26:16Runeda
252Alicja ZIARNO6F00:26:20Wolbrom TEAM
253Grzegorz KRZYSZTONEK12M00:26:20 
254Madalena JANUS35F00:26:21Wolbrom TEAM
255Aneta LITWINCZUK14F00:26:21OLKUSZBIEGA
256Rafal NIEMCZEWSKI1M00:26:28 
257Marcin HANASIEWICZ1M00:26:31 
258Anna GRABOWSKA11F00:26:32 
259Magdalena RUTOWICZ27F00:26:32Wolbrom TEAM
260Przemysław PACHOŁEK16M00:26:33 
261Robert SKOMRO86M00:26:34Wolbrom TEAM
262Milan MAROSZEK2M00:26:34 
263Tomasz CIEMPKA20M00:26:36 
264Michał JANIK1M00:26:38 
265Dominik KOWALEWSKI1M00:26:38Szakale Bałut Łódź
266Natalia GALICKA30F00:26:39 
267Grzegorz ŁAZARZ1M00:26:39 
268Agnieszka BARCZYK34F00:26:41 
269Henryk KIECA1M00:26:44 
270Renata KUMOR1F00:26:49 
271Magdalena Barbara REPLIŃSKA2F00:26:50 
272Robert Grzegorz SKUPIEŃ1M00:26:57 
273Aleksandra KACZMARSKA26F00:27:02 
274Peter FORDHAM1M00:27:02Ranelagh Harriers
275Małgosia JARECKA20F00:27:03 
276Paweł ŁYCZAK1M00:27:04 
277Bogdan SANOCKI1M00:27:056 Brygada Powietrznodesantowa
278Joanna KOPEĆ69F00:27:09Wolbrom TEAM
279Karolina MYSZOR59F00:27:10Wolbrom TEAM
280Kinga KOWAL2F00:27:11olkuszbiega.pl
281Jarosław RUPIEWICZ1M00:27:12 
282Marcin Andrzej KUŚ75M00:27:15 
283Mirosław JAROSZ2M00:27:18 
284Monika MILLER1F00:27:18#YOLOTEAMKRK
285Zygmunt MICHALIK2M00:27:18 
286Aleksandra ŚCIAŃSKA-NOCOŃ44F00:27:19 
287Michał MĘDREK10M00:27:24Wolbrom TEAM
288Łukasz MORAWSKI2M00:27:26 
289Piotr KUR1M00:27:26 
290Maciej OBCOWSKI1M00:27:28 
291Dominik PALKA1M00:27:32 
292Katarzyna KULCZYCKA-TROJANOWSKA2F00:27:33 
293Marcin GIL3M00:27:35 
294Rafał Arkadiusz BANYŚ1M00:27:36 
295Michał MOLENDA2M00:27:37 
296Marcin KRUSZAK8M00:27:40 
297Kamil Jeremi WOJTALA2M00:27:41 
298Piotr WIADEREK1M00:27:42Pędzące Żółwie
299Urszula ŁUDZIK112F00:27:46 
300Marek KAWECKI31M00:27:49Wolbrom TEAM
301Aleksandr LYMANIUK1M00:27:52 
302Ewa FUGLEWICZ69F00:27:52Wolbrom TEAM
303Artem PECHENKIN2M00:27:55 
304Joanna SKOCZEŃ1F00:27:55 
305Krzysztof MUCHA2M00:27:58olkuszbiega.pl
306Krzysztof KORDYS1M00:27:59Zabierzów Biega
307Lidia MILER1F00:28:01Zabierzów Biega
308Anna KOŁODZIEJCZYK.10F00:28:10 
309Edyta Anna KUŚ31F00:28:16 
310Szymon OSMĘDA93M00:28:18Wolbrom TEAM
311Aneta RUSZ-POKWAP25F00:28:23 
312Michał SASADEUSZ5M00:28:23 
313Arkadiusz WAGA1M00:28:26 
314Olga SUROWIAK1F00:28:26 
315Miłosz PIWOWARCZYK1M00:28:28 
316Klaudia KSIĄŻEK1F00:28:31 
317Jana BARTOSOVA1F00:28:33Night Runners
318Łukasz MACHLOWSKI1M00:28:33KKB DYSTANS Kraków
319Wioleta MERCIK2F00:28:34#YOLOTEAMKRK
320Aleksandra BAŁYK1F00:28:34 
321Szymon HANASIEWICZ1M00:28:34Night Runners
322Grzegorz KOLANKO3M00:28:36 
323Daria MORGA13F00:28:38 
324Natalia ROLKA12F00:28:38 
325Łukasz Krzysztof GAŁOWICZ1M00:28:38 
326Andrzej WALIGÓRA1M00:28:39 
327Marysia KRĘŻEL40F00:28:40 
328Amelia JANUS13F00:28:41 
329Maciej KOPEĆ2M00:28:41 
330Katarzyna CHUDZIŃSKA4F00:28:48 
331Oliwia SAMBAK1F00:28:48Zadyszka Oświęcim
332Bartłomiej Grzegorz BANYŚ2M00:28:49 
333Ewa IMIOŁEK54F00:28:50 
334Emilia CZYCZYŁO2F00:28:53 
335Maciej KURACH6M00:28:55 
336Sławomir WIADEREK1M00:28:58Pędzące Żółwie
337Zuzanna WOŹNICZKA6F00:29:01 
338Aleksandra PACIA5F00:29:03 
339Anna BERNAŚ4F00:29:04 
340Maja ADAMCZYK1F00:29:05 
341Mateusz MORGA2M00:29:06 
342Bożena DOBROMILSKA52F00:29:10 
343Rafał Tomasz WĄSIK3M00:29:11
344Ewelina DYGAS11F00:29:13 
345Jolanta HABERKA3F00:29:16 
346Katarzyna NOWAK1F00:29:20 
347Klaudia Małgorzata PIOTROWSKA6F00:29:22 
348Ewelina KROLL2F00:29:24 
349Szymon CHABERKA11M00:29:24 
350Karolina MITKA13F00:29:25 
351Izabela WIEKIERA98F00:29:27 
352Jerzy Michał RADWAŃSKI1M00:29:31 
353Jadwiga DZIUBDZIELA90F00:29:32Wolbrom TEAM
354Monika SAMBAK1F00:29:34Zadyszka Oświęcim
355Aleksandra ŚCIAŃSKA44F00:29:34Wolbrom TEAM
356Wiktor RUTOWICZ6M00:29:38 
357Maciej KOPEĆ1M00:29:44 
358Mateusz Krzysztof KURACH6M00:29:48Wolbrom TEAM
359Łukasz WITKOWSKI1M00:29:52 
360Barbara BRZEZIŃSKA1F00:29:52 
361Basia KUSIO1F00:29:52 
362Krzysztof LISOWSKI1M00:29:55 
363Natalia TEODORCZUK35F00:29:56olkuszbiega.pl
364Tomasz LISOWSKI1M00:29:56 
365Zdzisław CHOLEWA1M00:30:03 
366Aleksandra GŁOWACKA3F00:30:11 
367Kamil JÓŹWIAK1M00:30:25 
368Grzegorz SOWA1M00:30:26ITMBW Kraków
369Tomasz SIKORA3M00:30:26 
370Filip BANYŚ2M00:30:28 
371Alicja ŻYŁA4F00:30:34 
372Julia LITWINCZUK2F00:30:35OLKUSZBIEGA
373Tatiana RUTOWICZ15F00:30:37 
374Magdalena KRAWCZUK8F00:30:42 
375Patrycja SIEWIERSKA3F00:30:42olkuszbiega.pl
376Ewa DOMAGAŁA22F00:30:44 
377Marzena PROBIERZ17F00:30:45 
378Patryk URBANIAK11M00:30:47 
379Marlena ADAMUSIAK1F00:30:49 
380Dawid JARECKI4M00:30:51 
381Michał CHAŁUPCZAK1M00:31:00 
382Kinga WŁODARCZYK1F00:31:01 
383Kamila MORGA9F00:31:02 
384Anna DUDKIEWICZ1F00:31:04 
385Beata Monika WRZESIEŃ11F00:31:06 
386Piotr PIĘTA1M00:31:08 
387Tomasz ROGÓŻ59M00:31:12 
388Anna OSMĘDA17F00:31:14 
389Sebastian MAROSZEK5M00:31:17 
390Łukasz Paweł SIKORA10M00:31:21Wolbrom TEAM
391Zofia BĄCHÓR1F00:31:25 
392Katarzyna DŁUGOSZ5F00:31:25 
393Sabina GRZYWNOWICZ7F00:31:28 
394Krzysztof DUDA1M00:31:30#YOLOTEAMKRK
395Monika Patrycja PŁUSA1F00:31:30
396Marta LAMPART1F00:31:32Night Runners
397Mikołaj Adam WIŚNIOWSKI3M00:31:35Wolbrom TEAM
398Oliwia ROLKA3F00:31:38 
399Tomasz SZWAJGIEL1M00:31:42olkuszbiega.pl
400Zofia LENART1F00:31:43 
401Janusz BOCHENEK1M00:31:48 
402Zosia CIEMPKA15F00:31:59Wolbrom TEAM
403Oliwier HAMERNIK13M00:32:08Wolbrom TEAM
404Dominika URBANIAK6F00:32:20 
405Beata BARON2F00:32:24 
406Halina PIWOWARCZYK34F00:32:30Wolbrom TEAM
407Mirosława SZEJA1F00:32:31 
408Patryk SZCZEPARA2M00:32:43 
409Ewa GALICKA29F00:33:00 
410Piotr POTOCKI1M00:33:00Chrzanów
411Nikola GLANOWSKA6F00:33:00 
412Grażyna SMOLAK46F00:33:03 
413Katarzyna Aleksandra DŁUGOSZ1F00:33:12 
414Marcin ORTMAN1M00:33:15 
415Ewa BORYCZKO1F00:33:15 
416Małgorzata KIŚLEWSKA1F00:33:16 
417Nikola SOŁOŚCIUK3F00:33:17 
418Dominik GAMRAT5M00:33:21 
419Piotr JANASIK14M00:33:21 
420Krzysztof SZUBARSKI1M00:33:22Olza Cieszyn
421Jadwiga KUBICA2F00:33:23 
422Katarzyna KASPRZYCKA-SZUBARSKA1F00:33:27 
423Zbigniew WISNIOWSKI1M00:33:27 
424Emilia KRĘŻEL2F00:33:30Wolbrom TEAM
425Karolina Anna POLNIAK1F00:33:34 
426Renata WIŚNIOWSKA4F00:33:34 
427Klaudiusz WAGA3M00:33:35 
428Julia ROGÓŻ6F00:33:43 
429Teresa GARDELA15F00:33:44 
430Oskar KUKUŁA1M00:33:51 
431Oliwia ŁYCZAK1F00:33:52 
432Agnieszka MAROSZEK4F00:34:06 
433Agata OLSZÓWKA1F00:34:09 
434Antonina KUŚ9F00:34:10 
435Małgorzata ROGAL1F00:34:10 
436Jowita GAMRAT7F00:34:11 
437Nadia NOCOŃ44F00:34:13 
438Czesława ŚCIAŃSKA23F00:34:14Wolbrom TEAM
439Leszek ŚCIAŃSKI59M00:34:14 
440Beata MARCHAJSKA1F00:34:15Saint-Gobain SQUAD
441Czesława ŚCIAŃSKA8F00:34:22Wolbrom TEAM
442Grzegorz SALACHNA1M00:34:28Olza Cieszyn
443Anna STACHERA1F00:34:35 
444Jakubek BARCZYK11M00:34:41 
445Agnieszka CIEPLIŃSKA1F00:34:48 
446Klaudia Julia ZYŚ1F00:34:51 
447Pawel LEPIARCZYK2M00:35:12 
448Andrzej DUDEK6M00:35:19 
449Zuzanna ROGAL8F00:35:23 
450Brajan Aleksander DOBROMILSKI5M00:35:25Wolbrom TEAM
451Anna SZERWIŃSKA1F00:35:28 
452Łukasz ŁYCZAK1M00:35:30 
453Amelia SIKORA4F00:35:30 
454Mateusz MYSZOR1M00:35:45 
455Bernadetta PACIA-MĘDREK4F00:35:47 
456Tadeusz KRĘŻEL16M00:35:52 
457Emilia POKWAP11F00:35:54 
458Marcel SKÓRA2M00:35:56 
459Emilia KUKUŁA1F00:35:57 
460Kinga SKOMRO11F00:36:14 
461Ewelina PROBIERZ4F00:36:19 
462Jakub ŁUDZIK2M00:36:23 
463Piotr BARCZYK21M00:36:29 
464Karolina SURUS1F00:36:37 
465Iza TEODORCZUK37F00:36:42olkuszbiega.pl
466Czesław KUKUŁA1M00:36:42 
467Monika SIEDLANOWSKA1F00:36:43 
468Dawid KORYTO4M00:36:47 
469Nicola URBANIAK2F00:36:53 
470Julia OSMĘDA13F00:36:53 
471Mateusz SŁAWIK4M00:36:57 
472Gerard GĄTEK1M00:37:00 
473Alicja Patrycja PASZKOWSKA3F00:37:01 
474Magdalena MAZUR1F00:37:20 
475Aleksandra CZUCZ1F00:37:21 
476Joanna Marta OSOWSKA1F00:37:26 
477Marek SMOLAK34M00:37:28 
478Anna GŁĄB16F00:37:30 
479Monika ŁYCZAK1F00:37:41 
480Aneta OSMĘDA2F00:37:44 
481Monika OSSOWSKA1F00:37:55Runeda
482Dorota BIERNACKA2F00:37:59 
483Janusz GŁĄB2M00:38:04 
484Krzysztof CZUCZ1M00:38:20 
485Tomasz FLASIŃSKI1M00:38:25 
486Piotr KOSAŁKA1M00:38:58 
487Agnieszka KOCJAN1F00:38:58olkuszbiega.pl
488Anna PAŁKA4F00:39:00 
489Paweł TRACZ4M00:39:14 
490Jolanta Katarzyna GAMRAT6F00:39:30Wolbrom TEAM
491Damian FIRA4M00:39:35 
492Tomasz PŁASZCZYK19M00:39:37 
493Stanisława POLARZ21F00:40:22 
494Katarzyna PRZYBYCIEŃ18F00:40:22 
495Małgorzata URBANIAK8F00:40:23 
496Regina KOPEĆ23F00:40:52 
497Adam KRASNODĘBSKI1M00:41:02 
498Nadia NOCOŃ1F00:41:05 
499Wiktoria KAWECKA1F00:41:17Wolbrom TEAM
500Krystian PŁASZCZYK2M00:41:28