parkrun Wrocław 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Jacek SOBAS3M00:15:41runnersclub.pl
2Andrzej WITEK3M00:15:45140minut.pl
3Michał BRESZKA1M00:15:46 
4Tomasz SOBCZYK13M00:15:48 
5Jacek FEDOROWICZ7M00:16:30KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW
6Kacper ADAM4M00:16:46 
7Robert SMYK1M00:16:48Salford Harriers and AC
8Jules GREUSARD7M00:16:52 
9Beniamin BUSZEWSKI3M00:16:55 
10Daniel MIKIELSKI3M00:16:56 
11Leszek KONONOWICZ6M00:16:57 
12Tomasz PIOTROWSKI3M00:16:57 
13Mateusz ZUBIN6M00:16:57 
14Michał DOMOWICZ2M00:16:58 
15Jakub BANASZEWSKI6M00:16:59 
16Przemysław GIBIEC1M00:17:02Olza Cieszyn
17Marek STASIK10M00:17:03 
18Piotr WASNIEWSKI6M00:17:05KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW
19Grzegorz KIEŁCZEWSKI11M00:17:08 
20Kamil MAŃKOWSKI3M00:17:11 
21Tomasz Henryk BAGROWSKI9M00:17:13Radość Biegania
22Łukasz Bartosz KOZŁOWSKI1M00:17:16 
23Łukasz ORŁOWSKI39M00:17:18 
24Jan DOBROWOLSKI5M00:17:19 
25Paweł PELC15M00:17:19Pro-Run Wrocław
26Jakub MODRZEJEWSKI11M00:17:20 
27Irek KORFINI2M00:17:21 
28Krzysztof KRYGIER1M00:17:22Accenture
29Mateusz GAPSKI6M00:17:23 
30Wojciech URBANOWSKI9M00:17:24InsERT TEAM
31Przemysław CHATYS1M00:17:25KS KOZIOŁEK Kędzierzyn-Koźle
32Martin HUNT1M00:17:26Formula One Circuit Crew
33Piotr KACZMARSKI117M00:17:26 
34Philip NIND1M00:17:27Holme Pierrepont RC
35Grzegorz WCISLO2M00:17:29Pro-Run Wrocław
36Łukasz KARKOSZKA12M00:17:34 
37Radosław BRZEZIŃSKI1M00:17:35 
38Dawid ROMANOWSKI1M00:17:37 
39Arkadiusz KOZAK1M00:17:38 
40Mieszko WIKTORSKI19M00:17:40Trenuj z nami
41Tomasz RASZEWSKI3M00:17:41 
42Maciej JASIŃSKI3M00:17:41 
43Sebastian TUBEK5M00:17:42Pro-Run Wrocław
44Artur WENNE8M00:17:43InsERT TEAM
45Aliaksei FETSIUKOU22M00:17:43WKB Piast
46Sebastian SŁOMIŃSKI1M00:17:44ŁUBUDUBU
47Wojciech PTAK1M00:17:45 
48Łukasz KACZMARCZYK4M00:17:45 
49Łukasz BÓB3M00:17:46 
50Robert JASION1M00:17:47SP 189 ŁÓDŹ
51Glenn PHAIR1M00:17:48Annadale Striders
52Tomasz DANIELKIEWICZ3M00:17:48WKB Piast
53Paweł Jerzy ZAWADZKI9M00:17:49 
54Sławomir PIECZUROWSKI34M00:17:51 
55Przemysław BURCHACKI1M00:17:51 
56Jacek PLESNAR1M00:17:52 
57Ruben DOMINGUEZ GOMEZ7M00:17:53 
58Kasper TOCHOWICZ1M00:17:53 
59Paweł DROZDOWSKI3M00:17:54 
60Grzegorz GRABLEWSKI131M00:17:54MKS Siechnice
61Andrzej DĄBROWSKI8M00:17:54Pro-Run Wrocław
62Damian WRÓBEL22M00:17:55Bieg o Puchar Dziekana OIRP
63Thomas HOSSENLOPP7M00:17:55 
64Mateusz NOWICKI10M00:17:56 
65Maciej KRAJEWSKI1M00:17:57 
66Piotr PIETRZAK1M00:17:58 
67Marcin FABER5M00:18:00 
68Krystian ZAJĄC1M00:18:00 
69Russell DAVIES1M00:18:03 
70Marcin PELC2M00:18:03TKKF Kolejarz Bydgoszcz
71Stephen SHANKS1M00:18:05Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC
72Juliusz Krzysztof BORAWSKI1M00:18:06Vege Runners
73Radosław LANGNER1M00:18:07Vege Runners
74Marek CHOŁOTA1M00:18:08Biegowyswiat.pl
75Bartosz MISIAK1M00:18:08Olza Cieszyn
76Dawid GNIADZIK1M00:18:08 
77Filip ZYNWALA11M00:18:09 
78Jarosław GRYNIEWICZ1M00:18:09 
79Rafał OLKIS3M00:18:09przebiega.pl
80Rafał TOMCZYK17M00:18:09Feniks Legnica
81Maciej SZEMIEL69M00:18:10 
82Tomasz KONIECZKA8M00:18:11 
83Piotr BASIŃSKI6M00:18:11Trenuj z nami
84Grzegorz BIRA1M00:18:12 
85Simon FOX1M00:18:12Petts Wood Runners
86Piotr KOTKOWSKI1M00:18:12MaratonyPolskie PL Team
87Piotr ŻAK146M00:18:13Goggle Pro Active Eyewear
88Tomasz SKRZYPCZAK44M00:18:13PROGRES
89Adam SZPULARZ1M00:18:13 
90Paweł KOWALCZYK1M00:18:13 
91Marek Stanisław POWAŻNY54M00:18:13WKB Piast
92Maciej Piotr KRÓL6M00:18:14 
93Sławko GREKOW100M00:18:15zatrzymajsiewbiegu.pl
94Jarek KULIK1M00:18:15 
95Paulina GOLEC1F00:18:17 
96Michal MURAWSKI3M00:18:17 
97Dawid PIENIAK4M00:18:17 
98Paweł RUSZAŁA3M00:18:18 
99Andrzej ŁUKASZEWSKI96M00:18:21 
100David WATSON1M00:18:22Preston Harriers
101Łukasz ŁASZCZUK1M00:18:22 
102Andrew MALLOY1M00:18:23Bristol and West AC
103Dominik GOMÓŁKA31M00:18:24 
104Tomasz Zbigniew TOMAKA11M00:18:25 
105Bartłomiej WALOSZCZYK1M00:18:27 
106Maciej KULIŃSKI1M00:18:27Bieg o Puchar Dziekana OIRP
107Łukasz BUDNIK9M00:18:27KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW
108Andrzej SADOWSKI3M00:18:28WKB Piast
109Grzegorz URAMEK2M00:18:28 
110Patryk MUSIELAK1M00:18:29Rozwiń z nami skrzydła
111Piotr SZRAJNER1M00:18:29Entre.pl
112Damian CWYNAR4M00:18:30Night Runners Wrocław
113James RAMSHAW1M00:18:30Blaydon Harriers and AC
114Tomasz BORKOWSKI1M00:18:30 
115Szymon ŚWIERCZ1M00:18:31 
116Mariusz WALCZYŃSKI1M00:18:31HRmax Żory
117Szymon STELMACH1M00:18:34 
118Piotr SERAFIN5M00:18:34 
119Paweł Jan BIAŁEK4M00:18:34 
120Dominic ASHTON1M00:18:37Lordshill Road Runners
121Łukasz WRÓBEL24M00:18:37Goggle Pro Active Eyewear
122Michał NOWORYTTO15M00:18:37 
123Marcin SOLSKI3M00:18:37 
124Dmitrij HOMENKO1M00:18:38 
125Sławomir MIERZWA6M00:18:39 
126Piotr RZEPKA1M00:18:39Hernik Team
127Philip FREEMAN BENTLEY1M00:18:39 
128Michał SZYMAŃSKI1M00:18:39 
129Bartłomiej ZALEGA33M00:18:40 
130Jacek CIMICKI55M00:18:41WKB Piast
131Tomasz SKUZA2M00:18:41 
132Wojciech ZAKRZEWSKI4M00:18:42Bieg o Puchar Dziekana OIRP
133Gareth WILSON1M00:18:42North York Moors Athletic Club
134Daniel KOSZYKOWSKI1M00:18:43 
135Konrad PERDEK5M00:18:43Night Runners Wrocław
136Piotr BALWIERCZAK3M00:18:43Night Runners Wrocław
137Rafał BARAŃSKI9M00:18:44 
138Bart JOKE4M00:18:44 
139Paweł ADAMEK2M00:18:44 
140Karol BIAŁOWĄS2M00:18:45 
141Paweł BEHRENDT3M00:18:45Bieg o Puchar Dziekana OIRP
142Jakub WYRODEK4M00:18:45 
143Kamil PRZYBYSŁAWSKI1M00:18:46 
144Karol Marcin MARSZYCKI4M00:18:46 
145Maciej KASIŃSKI5M00:18:47 
146Maciej PECYNA1M00:18:47Kluczborska Grupa Biegowa
147Piotr BARTULA5M00:18:48 
148Szymon Marek KOŹBIELSKI25M00:18:49
149Paweł CIBIS3M00:18:49 
150Barry HORGAN1M00:18:49 
151Jacek ZAPOTOCZNY2M00:18:50
152Paweł Tomasz BOCHNAK19M00:18:50Biegamy we Wrocławiu
153Sławomir WÓJCIK17M00:18:50 
154Marcin NOWAKOWSKI32M00:18:51 
155Kamil MEDZKIEWICZ26M00:18:51 
156Dawid SZKODZIŃSKI1M00:18:51 
157Piotr OSTÓJ1M00:18:53 
158Piotr ŁĄTKA1M00:18:53 
159Julen ELGUEA5M00:18:53Team Progresja
160Marcin SZCZUKIEWICZ1M00:18:54 
161Bartek DURMAJ18M00:18:54 
162Robert PAWLIK5M00:18:54 
163Paweł RUTA58M00:18:54 
164Adam KLIMCZAK1M00:18:54 
165Mikołaj KONIECZNY11M00:18:55 
166Magdalena BISKUPSKA2F00:18:55 
167Wladyslaw MIESZKOW11M00:18:55 
168Mateusz GULA3M00:18:56 
169Michał JAKIEL1M00:18:56Klub Wysokogórski Kraków
170Przemysław OLKOWSKI4M00:18:56 
171Bartłomiej MIELCAREK9M00:18:57 
172Mike DEARDEN1M00:18:58Chapel Allerton Runners
173Tomasz ŻMUDA1M00:18:58 
174Robert KMITA65M00:18:59Goggle Pro Active Eyewear
175Przemek PISKORZ2M00:19:00Team Progresja
176Neil CATCHLOVE1M00:19:00Lordshill Road Runners
177Brett BAKER1M00:19:01Greenwich Tritons Triathlon Club
178John MATTHEWS1M00:19:0126.2 RRC
179Albert PAWELEC2M00:19:01 
180Bartosz POLAŃSKI2M00:19:03 
181Robert JANKOWSKI1M00:19:03 
182Jacek RUDY5M00:19:03MKS Siechnice
183Michał MALICKI3M00:19:04 
184Andrzej Marek ŻAK16M00:19:05 
185Bartłomiej KASPRZYCKI24M00:19:05 
186Michael ANTHONY1M00:19:06 
187Krzysztof MARUDA1M00:19:06 
188Fabian KLÓSKA1M00:19:06Spójnia Białe Błota
189Paul BOWES1M00:19:06Shrewsbury AC
190Paweł NOWAK46M00:19:06Land Rower Wrocław
191Mateusz GLAPIŃSKI9M00:19:07 
192Piotr ROGÓRZ3M00:19:07 
193Damian WŁODARCZYK1M00:19:07 
194Kacper Krzysztof KURCZAK14M00:19:09 
195Przemysław HANDRYSIAK1M00:19:09 
196Jonathan WELLS1M00:19:09Ashford & District RRC
197Alex CARGILL1M00:19:10 
198Maciej MARTOWSKI25M00:19:10Goggle Pro Active Eyewear
199Chris INGLIS1M00:19:10CDF Runners
200Maciej CITKO2M00:19:10Bieg Opolski
201Paweł PAŁAT5M00:19:12 
202Piotr Marcin SKAWSKI5M00:19:12 
203Mirek KALEMBKIEWICZ1M00:19:13 
204Paweł OLSZEWSKI1M00:19:13 
205Szymon SZMYT5M00:19:13 
206Dariusz RZECZKOWSKI180M00:19:13SKY TOWER RUNNERS
207Bartosz Grzegorz BOGUS1M00:19:13 
208Ralph BLACKBOURN1M00:19:13Team Bushy
209Danuta PISKOROWSKA16F00:19:13 
210Jonathan ESCALANTE-PHILLIPS1M00:19:14Cambridge and Coleridge AC
211Łukasz KUŹMA1M00:19:14 
212Roman BRAKOVYI17M00:19:14 
213Bartek OSTRASZ3M00:19:14 
214Łukasz NOWAK12M00:19:14Trenuj z nami
215Michał MATUSEWICZ1M00:19:14 
216Jakub GDANIEC6M00:19:15Goggle Pro Active Eyewear
217Grzegorz GULIŃSKI1M00:19:15 
218Sebastian ŚLANDA14M00:19:15 
219Vincent BROM4M00:19:15 
220Michał WRÓBLEWSKI13M00:19:15 
221Katarzyna BIERNACKA2F00:19:16 
222Marcin BILSKI4M00:19:16 
223Adam RAKOWSKI3M00:19:17 
224Grzegorz TWARDOWSKI2M00:19:17 
225Przemysław GWIZDALSKI1M00:19:18 
226Adel DJEBBAR1M00:19:18London Fields Triathlon
227Daniel STROINSKI1M00:19:18 
228Jakub PIOTROWSKI25M00:19:18 
229Piotr Stanisław KARGOL10M00:19:19 
230Bartłomiej SZURLEJ1M00:19:20 
231Michał CZERNA2M00:19:20 
232Grzegorz Ryszard DURAŁ5M00:19:20 
233Fryderyk POCIEJOWSKI16M00:19:20TEAM ASA BIEGIEM PO ZDROWIE
234Jonathan KINNEAR1M00:19:21 
235Damian ZIĘBA4M00:19:21 
236Artur Łukasz SKIBIŃSKI1M00:19:22 
237Marcin IDZIAK1M00:19:22 
238Marek WŁUDARSKI1M00:19:22 
239Marcin HUTYRA23M00:19:22Trenuj z nami
240Piotr Karol GRZYŚ1M00:19:23Biegamyrazem.pl
241Przemysław TYCZYŃSKI2M00:19:23 
242Michał KORZENIEWSKI5M00:19:23Pro-Run Wrocław
243Cezary BUDZEŃ3M00:19:24 
244Filip Stefan RASZEJA20M00:19:25 
245Rafał DADEJ1M00:19:25Dream Energy
246Tomasz TOMCZAK1M00:19:25 
247Piotr BULACZ1M00:19:25Sudbury Joggers
248Grzegorz Kazimierz BARTCZAK186M00:19:25Goggle Pro Active Eyewear
249Daniel PILECKI-SILVA6M00:19:25 
250Mateusz NIEBUDEK4M00:19:25 
251Marek FOLGA1M00:19:25 
252Szymon FIEDOROW16M00:19:26 
253Łukasz KULCZEWSKI1M00:19:26KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW
254Peter LOXHAM1M00:19:26Rothwell Harriers & AC
255Marek SZPAK4M00:19:26Bieg o Puchar Dziekana OIRP
256Daniel SEKUŁA1M00:19:26 
257Paul BENNETT1M00:19:26East Hull Harriers & AC
258Mateusz KOWALCZYK6M00:19:26 
259Gabriele SPINELLI7M00:19:27 
260Jamie GRAHAM1M00:19:27Vegan Runners
261Adam ŻYLIŃSKI1M00:19:27PwC CoE Run Team
262Dariusz NIEDZIELSKI1M00:19:28Vege Runners
263Mateusz HURKO2M00:19:29 
264Chris DUNN1M00:19:29UK Lunatics
265Mateusz SKALSKI2M00:19:29 
266Piotr GARNEK22M00:19:29Vege Runners
267Iwo PILECKI-SILVA2M00:19:30 
268Marcin ŚWIERCZYŃSKI1M00:19:30 
269Adam WIECZORKIEWICZ1M00:19:30 
270Mateusz JAMROZIK15M00:19:32Żary Runners Team
271Tomasz IWASZCZYSZYN2M00:19:32 
272Vincent CARROLL1M00:19:32Cumbernauld AAC
273Dariusz KĘDZIA7M00:19:33
274Michał ADAMSKI4M00:19:33 
275Mariusz MRÓZ34M00:19:33Zakochaj się w bieganiu
276Marcin SKOP4M00:19:34 
277Paweł GODULA1M00:19:34 
278Sebastian ŻYŻA6M00:19:34 
279Michał Sebastian JAREMA5M00:19:34 
280Daniel RUSZKOWSKI107M00:19:34 
281Jakub Jan NIENARTOWICZ8M00:19:35Monacor.pl
282Łukasz LABUSEK11M00:19:35 
283Paweł KRZYWANIA11M00:19:36KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW
284Łukasz ZĄBEK102M00:19:36 
285Mateusz ADAMCZYK2M00:19:37 
286Krzysztof SORNAT11M00:19:37DA Wawrzyny
287Teodor Bogdan TUDOSE1M00:19:38 
288Rafał MALITOWSKI7M00:19:38KB Harcownik Jelcz-Laskowice
289David ENGLEDEW1M00:19:38Erme Valley Harriers
290Michał KARGUL3M00:19:39Trenuj z nami
291Tadeusz LIHS11M00:19:39MISJONARZE KLARETYNI
292Radek MĘKAL1M00:19:39Smashing Pąpkins
293Łukasz ROJKOWSKI2M00:19:39 
294Dariusz TURKIEWICZ2M00:19:39 
295Mateusz WYSŁOBOCKI5M00:19:40 
296Piotr FIELEK1M00:19:40Pro-Run Wrocław
297Paweł CZECHOWSKI32M00:19:40 
298Andrzej MADERA12M00:19:40 
299Karol KULAWIK1M00:19:41 
300Jakub KALINOWSKI1M00:19:41 
301Dominik BARANEK2M00:19:42 
302Oscar RAKOTOARISON2M00:19:42 
303Piotr MYDŁOWSKI18M00:19:42 
304Dariusz GRACZYK1M00:19:42 
305Tomasz Leszek LIPIŃSKI1M00:19:42Lichota Team
306Brian DEVLIN1M00:19:42Chorlton Runners
307Steve FIRTH1M00:19:42Rothwell Harriers & AC
308Krzysztof KORNAŚ6M00:19:42 
309Tomasz PAWLAK8M00:19:43 
310Kamil KOZIAR63M00:19:43 
311Tomasz MOSUR3M00:19:43 
312Michał KURZAWSKI21M00:19:44 
313Marcin JASIŃSKI5M00:19:44 
314Karol KORCZYŃSKI8M00:19:44Biegamy we Wrocławiu
315Przemysław WANOWSKI1M00:19:44 
316Iain MACDONALD1M00:19:44 
317Tomek KLESZCZ54M00:19:45Pro-Run Wrocław
318Rémy LENOIR1M00:19:45 
319Zbigniew BUJOK1M00:19:46Olza Cieszyn
320Damian KAROLISZYN5M00:19:46Drużyna Szpiku
321William YEATES2M00:19:46 
322Michał STRUK2M00:19:47 
323Sławomir ZAJĄCZKOWSKI74M00:19:47 
324Tomasz PODGÓRSKI1M00:19:47 
325Elizabeth LEASON1F00:19:48Carnethy Hill RC
326Jerzy JASIONEK3M00:19:48 
327Damian DINO1M00:19:48 
328Krzysztof PAJĄK5M00:19:48 
329Michał ŁABAZ1M00:19:48 
330Michał Esteban ŁOJKO37M00:19:48Rajtarowianka Drzonków
331Janisz BORCZYK3M00:19:49 
332Tomasz NAPIERAŁA1M00:19:49 
333Leszek GRYGIEL3M00:19:49Pro-Run Wrocław
334Witold JANIAK3M00:19:49 
335Karina MINORCZYK1F00:19:49140minut.pl
336Bartłomiej BRONOWICKI1M00:19:49 
337Marcin, Krzysztof TOMALSKI1M00:19:50 
338Jan PODWÓRNY4M00:19:50Trenuj z nami
339Sebastian KAŁUŻNY21M00:19:50 
340Marcin SZKUDLAREK45M00:19:50 
341Mikołaj JURKOWLANIEC2M00:19:50 
342Thomas HORNE1M00:19:51Vege Runners
343Krzysztof DOBROWOLSKI8M00:19:52 
344Robert KWAŚNIK3M00:19:52 
345Piotr BURAWSKI3M00:19:52 
346Szymon ŚWIĘCKI2M00:19:52 
347Łukasz KOSIERADZKI2M00:19:52 
348Daniel CEDROWSKI1M00:19:53 
349Łukasz BARTNIK2M00:19:53 
350Adam GRZYSTEK1M00:19:53 
351Joe WORTHINGTON1M00:19:53Ackworth Road Runners
352Jakub PABISIAK18M00:19:53 
353Michał JUCHA1M00:19:54Rysio Team
354Pawel JASINSKI2M00:19:54 
355David EAMES1M00:19:55Bellahouston Harriers
356Eryk FISZER1M00:19:55#TEAMDKMS
357Sebastian CIESIÓŁKA2M00:19:55 
358Paweł GARBICZ6M00:19:55UKL "Ósemka" Police
359Maciej KULINA71M00:19:56 
360Łukasz OŁOWNIA2M00:19:56 
361Karolina SOBCZAK-PAŁASZEWSKA1F00:19:56 
362Mark WARD1M00:19:56 
363Grzegorz KNITER26M00:19:57 
364Adam CAŁY1M00:19:57 
365Janusz Witalis KOZUBAL2M00:19:57 
366Konrad DZIERŻANOWSKI7M00:19:57 
367Wojciech GRZEGORCZYK7M00:19:58 
368Wojciech WORONIECKI36M00:19:58 
369Divjot SINGH6M00:19:58 
370Bartosz SZUBER1M00:19:59 
371Mateusz MÓLL137M00:19:59 
372Luke BYRON-DAVIES1M00:19:59 
373Roy REEDER1M00:19:59Stragglers
374Jacek DEC4M00:20:00 
375Robert SŁAWIŃSKI1M00:20:00 
376Paweł POSŁUSZNY3M00:20:00 
377Michał LEWALD9M00:20:01 
378Marek KOZŁOWSKI1M00:20:01 
379Krzysztof TOMCZUK1M00:20:01 
380Daniel URBAN7M00:20:01Pro-Run Wrocław
381Matt BOGDAN2M00:20:02 
382Grzegorz Paweł NOWAK1M00:20:02parkrun tourists Poznań
383Jakub KĘDZIERSKI3M00:20:02Bieg o Puchar Dziekana OIRP
384Marek KANTOR2M00:20:03 
385Mateusz SZCZYGIEŁ27M00:20:04 
386Oliver GARBAS1M00:20:04Stevenage Striders
387Jakub TASZKUN6M00:20:04 
388Filip GRACEK5M00:20:04suBIEGtywnie.pl
389Artur KALECINSKI8M00:20:04 
390Krzysztof ADAMSKI2M00:20:04 
391Julia WIERGOWSKA1F00:20:05Straszyn Biega
392Mark COUGHLAN1M00:20:05 
393Zuzanna MAREK14F00:20:05Trenuj z nami
394Mariusz BORKOWSKI13M00:20:06 
395David BLAKE1M00:20:06 
396Marek WIERGOWSKI1M00:20:06Straszyn Biega
397Krzysztof CICHOWSKI1M00:20:06 
398Tomasz Łukasz OLEJNIK3M00:20:06EDI Team Zgorzelec
399Konrad NIEMCZYNOWSKI4M00:20:06 
400Robert ANTOSZEWSKI18M00:20:06 
401Łukasz HORAJSKI6M00:20:07 
402Tomasz BRYGOŁA1M00:20:07 
403Andrzej RECZUCH37M00:20:07Biegamy we Wrocławiu
404Tomasz SOBCZAK1M00:20:07
405Michael James RICHARDSON1M00:20:08Steel City Striders RC
406Witold WIERZBICKI5M00:20:08Pro-Run Wrocław
407Piotr BARCZAK4M00:20:08 
408Paweł KWIATEK1M00:20:08Trenuj z nami
409Richard CONDER1M00:20:08Low Fell RC
410Maciej Konrad SOCHACKI1M00:20:09 
411Gracjan PAWELKA1M00:20:09Bieg o Puchar Dziekana OIRP
412Mateusz SIONKOWSKI1M00:20:09 
413Arkadiusz DOŁCHUN5M00:20:09 
414Przemysław PABIJAŃCZYK16M00:20:09 
415Michał DUL4M00:20:10Pro-Run Wrocław
416Jędrzej BOROWIECKI1M00:20:10 
417Dominik SAWICZ6M00:20:10 
418Sebastian ZIELIŃSKI123M00:20:10 
419Mateusz PRUCHNICKI2M00:20:11Pro-Run Wrocław
420Marcin JUNYSZEK4M00:20:13 
421Dominik MAS8M00:20:13 
422Sebastian DOMINICZAK1M00:20:13 
423Adam ŚWIDA3M00:20:14 
424Andrzej PASZKOWSKI6M00:20:14 
425Jakub SKUDLARSKI2M00:20:14 
426Bartłomiej SZCZYGIELSKI139M00:20:15 
427Алексей БОЛОТОВ1M00:20:15Orienta-Kuncevo
428Joe COSGROVE1M00:20:15 
429Maciej MAŚLANKA1M00:20:16 
430Dominik BARANEK3M00:20:16 
431Radosław ZAGROBELNY6M00:20:16 
432Maciek FRYDRYCH7M00:20:16WATAHA
433Jacek BRZEZOWSKI1M00:20:17Vege Runners
434Krystian MICHALSKI2M00:20:17 
435Tomasz ZAKRZEWSKI12M00:20:17Nokia
436Kamil JUNG1M00:20:18Radość Biegania
437Marcin SENSKI9M00:20:18 
438Przemysław CHUDECKI5M00:20:18Jelonki Running Team
439Kacper ŁUKASZEWICZ19M00:20:18 
440Michał GŁOMBA1M00:20:18 
441Jan Karol Gerwazy KRZYZOSIAK4M00:20:18 
442Waldemar NIEDZIELA51M00:20:18Wroclaw Marathon Team
443Piotr NOWICKI1M00:20:18 
444Janusz JANKOWSKI42M00:20:19 
445Kamil MARCINIAK27M00:20:19Orange Polska
446Marcin KOKOTT2M00:20:20 
447Sebastian OCHMAN20M00:20:20 
448Steven LANGFORD4M00:20:20Lawley Running Club
449Janusz MICHALSKI2M00:20:20Biegacze Świnoujście
450Lee ASHWORTH1M00:20:21Hailsham Harriers
451Wojciech ZAJĄCZKOWSKI2M00:20:21 
452Marcin DEMKOWSKI4M00:20:21 
453Dariusz GERTCHEN2M00:20:21Wellingborough & District AC
454Konrad Jan MARCINIAK1M00:20:22 
455Piotr BOHATER1M00:20:22 
456Damian SŁOWIK1M00:20:23Joggas.com Team
457Krzysztof KRASZEWSKI12M00:20:23 
458Andrzej OSMĘDA1M00:20:23Wolbrom TEAM
459John HALSON1M00:20:23Liverpool Pembroke & Sefton Harriers & AC
460Jakub DUDA1M00:20:23 
461Robert WALCZAK2M00:20:24Cytadela by Night Team
462Dawid WIELICHOWSKI2M00:20:24 
463Miłosz LENART1M00:20:24Drużyna ML
464Bartosz KALWAT4M00:20:24 
465Rafał LENART1M00:20:24Drużyna ML
466Grzegorz WOŁODKO5M00:20:24 
467Vladyslav DMYTRENKO1M00:20:24KS Rugby Wrocław
468Daniel KARCZMIT1M00:20:25 
469Robert SEMPIK6M00:20:25 
470Konrad ŁUKASZEWICZ1M00:20:26 
471Mariusz HUZARSKI4M00:20:26 
472Stanisław SKWAREK5M00:20:26 
473Rafał ROSIŃSKI13M00:20:26 
474Dominik KĘDZIA1M00:20:26Orange Polska
475Jacek JĘDRYSIK5M00:20:26 
476Łukasz ZIOBROWSKI2M00:20:27 
477Marek PIRÓG3M00:20:27 
478Peter KEARNEY1M00:20:27Bolton United Harriers & AC
479Maciej CIEPŁY1M00:20:27 
480Marek ŚWIEBODA2M00:20:28 
481Ola GROCHOWSKA1F00:20:28 
482Jarosław WIECZÓR-SZCZERBOWICZ4M00:20:28 
483Wiktor PIEKARSKI3M00:20:28Pro-Run Wrocław
484Jakub ROGALSKI24M00:20:29 
485Sarah CRONIN1F00:20:29Dartford Road Runners
486Ben KOSCHALKA3M00:20:29 
487Ryszard ŁADOŃSKI204M00:20:29Pro-Run Wrocław
488Dominik SERWATKA5M00:20:30 
489Kamil WOŁOSEWICZ1M00:20:30 
490Piotr TWARDOŃ4M00:20:30 
491Łukasz JURKOWSKI2M00:20:30SBD Energetyk Rybnik
492Łukasz SAMORAJ1M00:20:30 
493Paweł STUDNICKI2M00:20:31140minut.pl
494Leonard O'REGAN12M00:20:31 
495Łukasz WOLLNY7M00:20:31Bieg o Puchar Dziekana OIRP
496Adam AUGUSTYN132M00:20:32 
497Anna WIĘCEK1F00:20:32Kobiety na medal
498Marcin ATŁACHOWICZ1M00:20:32 
499Daniel ŻURKOWSKI1M00:20:33 
500Jakub DALGIEWICZ45M00:20:33