parkrun Wrocław 500 uczestników z najlepszymi rezultatami

PozycjaUczestnikLiczba ukończonych spotkańPłećNajlepszy czasKlub
1Jacek SOBAS3M00:15:41runnersclub.pl
2Andrzej WITEK3M00:15:45140minut.pl
3Michał BRESZKA1M00:15:46 
4Tomasz SOBCZYK13M00:15:48 
5Jacek FEDOROWICZ7M00:16:30KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW
6Kacper ADAM4M00:16:46 
7Robert SMYK1M00:16:48Salford Harriers and AC
8Jules GREUSARD7M00:16:52 
9Beniamin BUSZEWSKI3M00:16:55 
10Daniel MIKIELSKI3M00:16:56 
11Tomasz PIOTROWSKI3M00:16:57 
12Mateusz ZUBIN5M00:16:57 
13Leszek KONONOWICZ6M00:16:57 
14Michał DOMOWICZ2M00:16:58 
15Jakub BANASZEWSKI6M00:16:59 
16Przemysław GIBIEC1M00:17:02Olza Cieszyn
17Marek STASIK10M00:17:03 
18Piotr WASNIEWSKI6M00:17:05KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW
19Grzegorz KIEŁCZEWSKI11M00:17:08 
20Tomasz Henryk BAGROWSKI9M00:17:13Radość Biegania
21Łukasz ORŁOWSKI38M00:17:18 
22Jan DOBROWOLSKI5M00:17:19 
23Paweł PELC7M00:17:19Pro-Run Wrocław
24Jakub MODRZEJEWSKI11M00:17:20 
25Irek KORFINI2M00:17:21 
26Krzysztof KRYGIER1M00:17:22Accenture
27Mateusz GAPSKI6M00:17:23 
28Wojciech URBANOWSKI9M00:17:24InsERT TEAM
29Przemysław CHATYS1M00:17:25KS KOZIOŁEK Kędzierzyn-Koźle
30Martin HUNT1M00:17:26Formula One Circuit Crew
31Piotr KACZMARSKI106M00:17:26 
32Philip NIND1M00:17:27Holme Pierrepont RC
33Grzegorz WCISLO2M00:17:29Pro-Run Wrocław
34Łukasz KARKOSZKA12M00:17:34 
35Radosław BRZEZIŃSKI1M00:17:35 
36Dawid ROMANOWSKI1M00:17:37 
37Arkadiusz KOZAK1M00:17:38 
38Mieszko WIKTORSKI19M00:17:40Trenuj z nami
39Tomasz RASZEWSKI3M00:17:41 
40Maciej JASIŃSKI3M00:17:41 
41Sebastian TUBEK5M00:17:42Pro-Run Wrocław
42Artur WENNE8M00:17:43InsERT TEAM
43Łukasz KACZMARCZYK4M00:17:45 
44Łukasz BÓB3M00:17:46 
45Robert JASION1M00:17:47SP 189 ŁÓDŹ
46Glenn PHAIR1M00:17:48Annadale Striders
47Tomasz DANIELKIEWICZ1M00:17:48WKB Piast
48Paweł Jerzy ZAWADZKI9M00:17:49 
49Sławomir PIECZUROWSKI25M00:17:51 
50Przemysław BURCHACKI1M00:17:51 
51Jacek PLESNAR1M00:17:52 
52Aliaksei FETSIUKOU14M00:17:52WKB Piast
53Ruben DOMINGUEZ GOMEZ5M00:17:53 
54Kasper TOCHOWICZ1M00:17:53 
55Andrzej DĄBROWSKI8M00:17:54Pro-Run Wrocław
56Paweł DROZDOWSKI3M00:17:54 
57Grzegorz GRABLEWSKI123M00:17:54MKS Siechnice
58Damian WRÓBEL22M00:17:55Bieg o Puchar Dziekana OIRP
59Thomas HOSSENLOPP7M00:17:55 
60Mateusz NOWICKI9M00:17:56 
61Maciej KRAJEWSKI1M00:17:57 
62Piotr PIETRZAK1M00:17:58 
63Marcin FABER5M00:18:00 
64Krystian ZAJĄC1M00:18:00 
65Marcin PELC2M00:18:03TKKF Kolejarz Bydgoszcz
66Russell DAVIES1M00:18:03 
67Stephen SHANKS1M00:18:05Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC
68Juliusz Krzysztof BORAWSKI1M00:18:06Vege Runners
69Radosław LANGNER1M00:18:07Vege Runners
70Marek CHOŁOTA1M00:18:08Biegowyswiat.pl
71Bartosz MISIAK1M00:18:08Olza Cieszyn
72Dawid GNIADZIK1M00:18:08 
73Rafał OLKIS3M00:18:09przebiega.pl
74Jarosław GRYNIEWICZ1M00:18:09 
75Filip ZYNWALA11M00:18:09 
76Rafał TOMCZYK17M00:18:09Feniks Legnica
77Maciej SZEMIEL67M00:18:10 
78Tomasz KONIECZKA8M00:18:11 
79Piotr BASIŃSKI6M00:18:11Trenuj z nami
80Piotr KOTKOWSKI1M00:18:12MaratonyPolskie PL Team
81Grzegorz BIRA1M00:18:12 
82Simon FOX1M00:18:12Petts Wood Runners
83Marek Stanisław POWAŻNY45M00:18:13WKB Piast
84Adam SZPULARZ1M00:18:13 
85Piotr ŻAK143M00:18:13Goggle Pro Active Eyewear
86Paweł KOWALCZYK1M00:18:13 
87Tomasz SKRZYPCZAK38M00:18:13WKB Piast
88Maciej Piotr KRÓL6M00:18:14 
89Sławko GREKOW96M00:18:15zatrzymajsiewbiegu.pl
90Paulina GOLEC1F00:18:17 
91Dawid PIENIAK4M00:18:17 
92Michal MURAWSKI3M00:18:17 
93Paweł RUSZAŁA3M00:18:18 
94Andrzej ŁUKASZEWSKI88M00:18:21 
95David WATSON1M00:18:22Preston Harriers
96Łukasz ŁASZCZUK1M00:18:22 
97Andrew MALLOY1M00:18:23Bristol and West AC
98Dominik GOMÓŁKA31M00:18:24 
99Tomasz Zbigniew TOMAKA11M00:18:25 
100Bartłomiej WALOSZCZYK1M00:18:27 
101Łukasz BUDNIK9M00:18:27KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW
102Maciej KULIŃSKI1M00:18:27Bieg o Puchar Dziekana OIRP
103Andrzej SADOWSKI3M00:18:28WKB Piast
104Grzegorz URAMEK2M00:18:28 
105Patryk MUSIELAK1M00:18:29Rozwiń z nami skrzydła
106Piotr SZRAJNER1M00:18:29Entre.pl
107Tomasz BORKOWSKI1M00:18:30 
108Damian CWYNAR4M00:18:30Night Runners Wrocław
109James RAMSHAW1M00:18:30Blaydon Harriers and AC
110Szymon ŚWIERCZ1M00:18:31 
111Mariusz WALCZYŃSKI1M00:18:31HRmax Żory
112Szymon STELMACH1M00:18:34 
113Piotr SERAFIN3M00:18:34 
114Paweł Jan BIAŁEK4M00:18:34 
115Michał NOWORYTTO14M00:18:37 
116Marcin SOLSKI3M00:18:37 
117Łukasz WRÓBEL24M00:18:37Goggle Pro Active Eyewear
118Dominic ASHTON1M00:18:37Lordshill Road Runners
119Dmitrij HOMENKO1M00:18:38 
120Sławomir MIERZWA4M00:18:39 
121Philip FREEMAN BENTLEY1M00:18:39 
122Piotr RZEPKA1M00:18:39Hernik Team
123Bartłomiej ZALEGA33M00:18:40 
124Tomasz SKUZA2M00:18:41 
125Jacek CIMICKI53M00:18:41WKB Piast
126Wojciech ZAKRZEWSKI4M00:18:42Bieg o Puchar Dziekana OIRP
127Gareth WILSON1M00:18:42North York Moors Athletic Club
128Konrad PERDEK5M00:18:43Night Runners Wrocław
129Daniel KOSZYKOWSKI1M00:18:43 
130Piotr BALWIERCZAK3M00:18:43Night Runners Wrocław
131Rafał BARAŃSKI9M00:18:44 
132Bart JOKE4M00:18:44 
133Paweł ADAMEK2M00:18:44 
134Jakub WYRODEK4M00:18:45 
135Karol BIAŁOWĄS2M00:18:45 
136Paweł BEHRENDT3M00:18:45Bieg o Puchar Dziekana OIRP
137Kamil PRZYBYSŁAWSKI1M00:18:46 
138Karol Marcin MARSZYCKI4M00:18:46 
139Maciej KASIŃSKI5M00:18:47 
140Maciej PECYNA1M00:18:47Kluczborska Grupa Biegowa
141Piotr BARTULA5M00:18:48 
142Szymon Marek KOŹBIELSKI25M00:18:49
143Paweł CIBIS3M00:18:49 
144Barry HORGAN1M00:18:49 
145Jacek ZAPOTOCZNY2M00:18:50
146Sławomir WÓJCIK17M00:18:50 
147Paweł Tomasz BOCHNAK19M00:18:50Biegamy we Wrocławiu
148Marcin NOWAKOWSKI32M00:18:51 
149Kamil MEDZKIEWICZ26M00:18:51 
150Dawid SZKODZIŃSKI1M00:18:51 
151Piotr OSTÓJ1M00:18:53 
152Piotr ŁĄTKA1M00:18:53 
153Julen ELGUEA4M00:18:53Team Progresja
154Marcin SZCZUKIEWICZ1M00:18:54 
155Bartek DURMAJ18M00:18:54 
156Robert PAWLIK5M00:18:54 
157Paweł RUTA58M00:18:54 
158Adam KLIMCZAK1M00:18:54 
159Mikołaj KONIECZNY11M00:18:55 
160Magdalena BISKUPSKA2F00:18:55 
161Wladyslaw MIESZKOW11M00:18:55 
162Michał JAKIEL1M00:18:56Klub Wysokogórski Kraków
163Mateusz GULA3M00:18:56 
164Przemysław OLKOWSKI4M00:18:56 
165Bartłomiej MIELCAREK9M00:18:57 
166Robert KMITA63M00:18:59Goggle Pro Active Eyewear
167Przemek PISKORZ2M00:19:00Team Progresja
168Brett BAKER1M00:19:01Greenwich Tritons Triathlon Club
169John MATTHEWS1M00:19:0126.2 RRC
170Albert PAWELEC2M00:19:01 
171Robert JANKOWSKI1M00:19:03 
172Jacek RUDY5M00:19:03MKS Siechnice
173Bartosz POLAŃSKI2M00:19:03 
174Michał MALICKI3M00:19:04 
175Andrzej Marek ŻAK16M00:19:05 
176Bartłomiej KASPRZYCKI24M00:19:05 
177Fabian KLÓSKA1M00:19:06Spójnia Białe Błota
178Paul BOWES1M00:19:06Shrewsbury AC
179Krzysztof MARUDA1M00:19:06 
180Paweł NOWAK40M00:19:06Land Rower Wrocław
181Michael ANTHONY1M00:19:06 
182Damian WŁODARCZYK1M00:19:07 
183Piotr ROGÓRZ3M00:19:07 
184Mateusz GLAPIŃSKI9M00:19:07 
185Kacper Krzysztof KURCZAK14M00:19:09 
186Jonathan WELLS1M00:19:09Ashford & District RRC
187Przemysław HANDRYSIAK1M00:19:09 
188Alex CARGILL1M00:19:10 
189Maciej MARTOWSKI25M00:19:10EUROPA UBEZPIECZENIA
190Chris INGLIS1M00:19:10CDF Runners
191Maciej CITKO2M00:19:10Bieg Opolski
192Paweł PAŁAT3M00:19:12 
193Piotr Marcin SKAWSKI5M00:19:12 
194Bartosz Grzegorz BOGUS1M00:19:13 
195Danuta PISKOROWSKA8F00:19:13 
196Paweł OLSZEWSKI1M00:19:13 
197Dariusz RZECZKOWSKI171M00:19:13SKY TOWER RUNNERS
198Mirek KALEMBKIEWICZ1M00:19:13 
199Szymon SZMYT4M00:19:13 
200Ralph BLACKBOURN1M00:19:13Team Bushy
201Jonathan ESCALANTE-PHILLIPS1M00:19:14Cambridge and Coleridge AC
202Michał MATUSEWICZ1M00:19:14 
203Łukasz KUŹMA1M00:19:14 
204Łukasz NOWAK12M00:19:14Trenuj z nami
205Roman BRAKOVYI17M00:19:14 
206Sebastian ŚLANDA13M00:19:15 
207Michał WRÓBLEWSKI13M00:19:15 
208Grzegorz GULIŃSKI1M00:19:15 
209Vincent BROM4M00:19:15 
210Jakub GDANIEC4M00:19:15Goggle Pro Active Eyewear
211Katarzyna BIERNACKA2F00:19:16 
212Marcin BILSKI4M00:19:16 
213Grzegorz TWARDOWSKI2M00:19:17 
214Adam RAKOWSKI3M00:19:17 
215Jakub PIOTROWSKI23M00:19:18 
216Przemysław GWIZDALSKI1M00:19:18 
217Adel DJEBBAR1M00:19:18London Fields Triathlon
218Daniel STROINSKI1M00:19:18 
219Piotr Stanisław KARGOL10M00:19:19 
220Bartłomiej SZURLEJ1M00:19:20 
221Fryderyk POCIEJOWSKI16M00:19:20TEAM ASA BIEGIEM PO ZDROWIE
222Michał CZERNA2M00:19:20 
223Grzegorz Ryszard DURAŁ5M00:19:20 
224Damian ZIĘBA4M00:19:21 
225Jonathan KINNEAR1M00:19:21 
226Marcin HUTYRA21M00:19:22Trenuj z nami
227Marcin IDZIAK1M00:19:22 
228Marek WŁUDARSKI1M00:19:22 
229Artur Łukasz SKIBIŃSKI1M00:19:22 
230Michał KORZENIEWSKI5M00:19:23Pro-Run Wrocław
231Piotr Karol GRZYŚ1M00:19:23Biegamyrazem.pl
232Przemysław TYCZYŃSKI2M00:19:23 
233Cezary BUDZEŃ3M00:19:24 
234Rafał DADEJ1M00:19:25Dream Energy
235Piotr BULACZ1M00:19:25Sudbury Joggers
236Daniel PILECKI-SILVA6M00:19:25 
237Filip Stefan RASZEJA20M00:19:25 
238Tomasz TOMCZAK1M00:19:25 
239Marek FOLGA1M00:19:25 
240Grzegorz Kazimierz BARTCZAK176M00:19:25Goggle Pro Active Eyewear
241Mateusz NIEBUDEK4M00:19:25 
242Łukasz KULCZEWSKI1M00:19:26KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW
243Szymon FIEDOROW14M00:19:26 
244Mateusz KOWALCZYK6M00:19:26 
245Daniel SEKUŁA1M00:19:26 
246Paul BENNETT1M00:19:26East Hull Harriers & AC
247Marek SZPAK4M00:19:26Bieg o Puchar Dziekana OIRP
248Peter LOXHAM1M00:19:26Rothwell Harriers & AC
249Jamie GRAHAM1M00:19:27Vegan Runners
250Adam ŻYLIŃSKI1M00:19:27PwC CoE Run Team
251Gabriele SPINELLI7M00:19:27 
252Dariusz NIEDZIELSKI1M00:19:28Vege Runners
253Mateusz HURKO2M00:19:29 
254Chris DUNN1M00:19:29UK Lunatics
255Mateusz SKALSKI2M00:19:29 
256Piotr GARNEK18M00:19:29Vege Runners
257Adam WIECZORKIEWICZ1M00:19:30 
258Marcin ŚWIERCZYŃSKI1M00:19:30 
259Iwo PILECKI-SILVA2M00:19:30 
260Mateusz JAMROZIK14M00:19:32Żary Runners Team
261Tomasz IWASZCZYSZYN2M00:19:32 
262Vincent CARROLL1M00:19:32Cumbernauld AAC
263Michał ADAMSKI4M00:19:33 
264Mariusz MRÓZ34M00:19:33Zakochaj się w bieganiu
265Dariusz KĘDZIA7M00:19:33
266Michał Sebastian JAREMA5M00:19:34 
267Paweł GODULA1M00:19:34 
268Sebastian ŻYŻA6M00:19:34 
269Jakub Jan NIENARTOWICZ8M00:19:35Monacor.pl
270Łukasz LABUSEK11M00:19:35 
271Paweł KRZYWANIA11M00:19:36KB VAMOS AMIGOS WROCŁAW
272Łukasz ZĄBEK99M00:19:36 
273Mateusz ADAMCZYK2M00:19:37 
274Krzysztof SORNAT11M00:19:37DA Wawrzyny
275Teodor Bogdan TUDOSE1M00:19:38 
276Rafał MALITOWSKI7M00:19:38KB Harcownik Jelcz-Laskowice
277David ENGLEDEW1M00:19:38Erme Valley Harriers
278Tadeusz LIHS10M00:19:39MISJONARZE KLARETYNI
279Bartek OSTRASZ2M00:19:39 
280Radek MĘKAL1M00:19:39Smashing Pąpkins
281Michał KARGUL3M00:19:39Trenuj z nami
282Łukasz ROJKOWSKI2M00:19:39 
283Dariusz TURKIEWICZ2M00:19:39 
284Piotr FIELEK1M00:19:40Pro-Run Wrocław
285Mateusz WYSŁOBOCKI5M00:19:40 
286Paweł CZECHOWSKI32M00:19:40 
287Jakub KALINOWSKI1M00:19:41 
288Andrzej MADERA8M00:19:41 
289Karol KULAWIK1M00:19:41 
290Dominik BARANEK2M00:19:42 
291Brian DEVLIN1M00:19:42Chorlton Runners
292Piotr MYDŁOWSKI18M00:19:42 
293Steve FIRTH1M00:19:42Rothwell Harriers & AC
294Oscar RAKOTOARISON2M00:19:42 
295Krzysztof KORNAŚ6M00:19:42 
296Dariusz GRACZYK1M00:19:42 
297Daniel RUSZKOWSKI96M00:19:42 
298Tomasz MOSUR3M00:19:43 
299Tomasz PAWLAK8M00:19:43 
300Kamil KOZIAR61M00:19:43 
301Iain MACDONALD1M00:19:44 
302Karol KORCZYŃSKI8M00:19:44Biegamy we Wrocławiu
303Przemysław WANOWSKI1M00:19:44 
304Marcin JASIŃSKI5M00:19:44 
305Tomek KLESZCZ54M00:19:45Pro-Run Wrocław
306Rémy LENOIR1M00:19:45 
307Zbigniew BUJOK1M00:19:46Olza Cieszyn
308Damian KAROLISZYN5M00:19:46Drużyna Szpiku
309William YEATES2M00:19:46 
310Sławomir ZAJĄCZKOWSKI71M00:19:47 
311Michał STRUK2M00:19:47 
312Tomasz PODGÓRSKI1M00:19:47 
313Michał ŁABAZ1M00:19:48 
314Michał Esteban ŁOJKO37M00:19:48Rajtarowianka Drzonków
315Marcin SKOP3M00:19:48 
316Damian DINO1M00:19:48 
317Jerzy JASIONEK3M00:19:48 
318Elizabeth LEASON1F00:19:48Carnethy Hill RC
319Krzysztof PAJĄK5M00:19:48 
320Bartłomiej BRONOWICKI1M00:19:49 
321Tomasz NAPIERAŁA1M00:19:49 
322Janisz BORCZYK3M00:19:49 
323Witold JANIAK3M00:19:49 
324Karina MINORCZYK1F00:19:49 
325Leszek GRYGIEL3M00:19:49Pro-Run Wrocław
326Jan PODWÓRNY4M00:19:50Trenuj z nami
327Sebastian KAŁUŻNY21M00:19:50 
328Marcin, Krzysztof TOMALSKI1M00:19:50 
329Mikołaj JURKOWLANIEC2M00:19:50 
330Thomas HORNE1M00:19:51Vege Runners
331Piotr BURAWSKI3M00:19:52 
332Krzysztof DOBROWOLSKI6M00:19:52 
333Szymon ŚWIĘCKI2M00:19:52 
334Robert KWAŚNIK3M00:19:52 
335Łukasz KOSIERADZKI2M00:19:52 
336Daniel CEDROWSKI1M00:19:53 
337Adam GRZYSTEK1M00:19:53 
338Łukasz BARTNIK2M00:19:53 
339Joe WORTHINGTON1M00:19:53Ackworth Road Runners
340Jakub PABISIAK18M00:19:53 
341Pawel JASINSKI2M00:19:54 
342Michał JUCHA1M00:19:54Rysio Team
343David EAMES1M00:19:55Bellahouston Harriers
344Eryk FISZER1M00:19:55#TEAMDKMS
345Sebastian CIESIÓŁKA2M00:19:55 
346Paweł GARBICZ6M00:19:55UKL "Ósemka" Police
347Michał KURZAWSKI20M00:19:56 
348Karolina SOBCZAK-PAŁASZEWSKA1F00:19:56 
349Mark WARD1M00:19:56 
350Maciej KULINA64M00:19:56 
351Łukasz OŁOWNIA2M00:19:56 
352Janusz Witalis KOZUBAL2M00:19:57 
353Adam CAŁY1M00:19:57 
354Konrad DZIERŻANOWSKI7M00:19:57 
355Wojciech GRZEGORCZYK7M00:19:58 
356Wojciech WORONIECKI36M00:19:58 
357Divjot SINGH6M00:19:58 
358Bartosz SZUBER1M00:19:59 
359Mateusz MÓLL128M00:19:59 
360Luke BYRON-DAVIES1M00:19:59 
361Roy REEDER1M00:19:59Stragglers
362Paweł POSŁUSZNY3M00:20:00 
363Jacek DEC4M00:20:00 
364Robert SŁAWIŃSKI1M00:20:00 
365Marek KOZŁOWSKI1M00:20:01 
366Krzysztof TOMCZUK1M00:20:01 
367Daniel URBAN7M00:20:01Pro-Run Wrocław
368Grzegorz Paweł NOWAK1M00:20:02parkrun tourists Poznań
369Matt BOGDAN2M00:20:02 
370Jakub KĘDZIERSKI3M00:20:02Bieg o Puchar Dziekana OIRP
371Marek KANTOR2M00:20:03 
372Oliver GARBAS1M00:20:04Stevenage Striders
373Mateusz SZCZYGIEŁ27M00:20:04 
374Jakub TASZKUN6M00:20:04 
375Krzysztof ADAMSKI2M00:20:04 
376Filip GRACEK5M00:20:04suBIEGtywnie.pl
377Artur KALECINSKI8M00:20:04 
378Julia WIERGOWSKA1F00:20:05Straszyn Biega
379Zuzanna MAREK14F00:20:05Trenuj z nami
380Mark COUGHLAN1M00:20:05 
381Mariusz BORKOWSKI12M00:20:06 
382Krzysztof CICHOWSKI1M00:20:06 
383Tomasz Łukasz OLEJNIK2M00:20:06EDI Team Zgorzelec
384David BLAKE1M00:20:06 
385Konrad NIEMCZYNOWSKI4M00:20:06 
386Robert ANTOSZEWSKI18M00:20:06 
387Marek WIERGOWSKI1M00:20:06Straszyn Biega
388Łukasz HORAJSKI6M00:20:07 
389Tomasz SOBCZAK1M00:20:07
390Andrzej RECZUCH35M00:20:07Biegamy we Wrocławiu
391Michael James RICHARDSON1M00:20:08Steel City Striders RC
392Grzegorz KNITER14M00:20:08 
393Paweł KWIATEK1M00:20:08Trenuj z nami
394Richard CONDER1M00:20:08Low Fell RC
395Witold WIERZBICKI5M00:20:08Pro-Run Wrocław
396Piotr BARCZAK4M00:20:08 
397Przemysław PABIJAŃCZYK14M00:20:09 
398Gracjan PAWELKA1M00:20:09Bieg o Puchar Dziekana OIRP
399Mateusz SIONKOWSKI1M00:20:09 
400Maciej Konrad SOCHACKI1M00:20:09 
401Arkadiusz DOŁCHUN5M00:20:09 
402Dominik SAWICZ5M00:20:10 
403Jędrzej BOROWIECKI1M00:20:10 
404Sebastian ZIELIŃSKI112M00:20:10 
405Michał DUL4M00:20:10Pro-Run Wrocław
406Marcin SZKUDLAREK39M00:20:11 
407Marcin JUNYSZEK3M00:20:13 
408Dominik MAS6M00:20:13 
409Sebastian DOMINICZAK1M00:20:13 
410Adam ŚWIDA3M00:20:14 
411Jakub SKUDLARSKI2M00:20:14 
412Bartłomiej SZCZYGIELSKI132M00:20:15 
413Алексей БОЛОТОВ1M00:20:15Orienta-Kuncevo
414Joe COSGROVE1M00:20:15 
415Maciej MAŚLANKA1M00:20:16 
416Dominik BARANEK3M00:20:16 
417Maciek FRYDRYCH7M00:20:16WATAHA
418Jacek BRZEZOWSKI1M00:20:17Vege Runners
419Krystian MICHALSKI2M00:20:17 
420Tomasz ZAKRZEWSKI12M00:20:17Nokia
421Kamil JUNG1M00:20:18Radość Biegania
422Michał GŁOMBA1M00:20:18 
423Jan Karol Gerwazy KRZYZOSIAK4M00:20:18 
424Przemysław CHUDECKI5M00:20:18Jelonki Running Team
425Piotr NOWICKI1M00:20:18 
426Waldemar NIEDZIELA45M00:20:18Wroclaw Marathon Team
427Kacper ŁUKASZEWICZ19M00:20:18 
428Janusz JANKOWSKI38M00:20:19 
429Kamil MARCINIAK20M00:20:19Orange Polska
430Steven LANGFORD4M00:20:20Lawley Running Club
431Marcin KOKOTT2M00:20:20 
432Janusz MICHALSKI2M00:20:20 
433Lee ASHWORTH1M00:20:21Hailsham Harriers
434Andrzej PASZKOWSKI4M00:20:21 
435Dariusz GERTCHEN2M00:20:21Wellingborough & District AC
436Wojciech ZAJĄCZKOWSKI2M00:20:21 
437Konrad Jan MARCINIAK1M00:20:22 
438Krzysztof KRASZEWSKI10M00:20:23 
439Andrzej OSMĘDA1M00:20:23Wolbrom TEAM
440Damian SŁOWIK1M00:20:23Road To Good Form
441John HALSON1M00:20:23Liverpool Pembroke & Sefton Harriers & AC
442Jakub DUDA1M00:20:23 
443Vladyslav DMYTRENKO1M00:20:24KS Rugby Wrocław
444Robert WALCZAK2M00:20:24Naramowice Biegają
445Dawid WIELICHOWSKI2M00:20:24 
446Grzegorz WOŁODKO5M00:20:24 
447Bartosz KALWAT4M00:20:24 
448Daniel KARCZMIT1M00:20:25 
449Robert SEMPIK6M00:20:25 
450Dominik KĘDZIA1M00:20:26Orange Polska
451Konrad ŁUKASZEWICZ1M00:20:26 
452Rafał ROSIŃSKI13M00:20:26 
453Stanisław SKWAREK4M00:20:26 
454Mariusz HUZARSKI4M00:20:26 
455Jacek JĘDRYSIK5M00:20:26 
456Peter KEARNEY1M00:20:27Bolton United Harriers & AC
457Łukasz ZIOBROWSKI2M00:20:27 
458Maciej CIEPŁY1M00:20:27 
459Marek PIRÓG3M00:20:27 
460Jarosław WIECZÓR-SZCZERBOWICZ4M00:20:28 
461Wiktor PIEKARSKI3M00:20:28Pro-Run Wrocław
462Marek ŚWIEBODA2M00:20:28 
463Sebastian OCHMAN16M00:20:29 
464Michał LEWALD3M00:20:29 
465Ben KOSCHALKA3M00:20:29 
466Jakub ROGALSKI24M00:20:29 
467Sarah CRONIN1F00:20:29Dartford Road Runners
468Ryszard ŁADOŃSKI202M00:20:29Pro-Run Wrocław
469Dominik SERWATKA5M00:20:30 
470Kamil WOŁOSEWICZ1M00:20:30 
471Piotr TWARDOŃ4M00:20:30 
472Łukasz JURKOWSKI2M00:20:30SBD Energetyk Rybnik
473Łukasz SAMORAJ1M00:20:30 
474Łukasz WOLLNY7M00:20:31Bieg o Puchar Dziekana OIRP
475Leonard O'REGAN11M00:20:31 
476Adam AUGUSTYN127M00:20:32 
477Marcin ATŁACHOWICZ1M00:20:32 
478Anna WIĘCEK1F00:20:32Kobiety na medal
479Jan URBANIAK5M00:20:33 
480Daniel ŻURKOWSKI1M00:20:33 
481Michał ŁOZA1M00:20:33Chciałbym dodać klub
482Jakub DALGIEWICZ45M00:20:33 
483Maksym KRUKOVSKYI1M00:20:34 
484Paweł MROCZKIEWICZ15M00:20:34Vege Runners
485Fabian ŚMITKOWSKI2M00:20:35LOS TREPOS COMPANIEROS
486Łukasz Adrian KWIATKOWSKI1M00:20:35 
487Kamil BIEŃKOWSKI1M00:20:36 
488Mateusz KĘPA1M00:20:37KS Pegaz
489Steve ADAM1M00:20:37Carnegie Harriers
490Carl BALSHAW1M00:20:37Penny Lane Striders
491Paweł RAJA1M00:20:37 
492Wojciech LASKOWSKI1M00:20:38Bieg o Puchar Dziekana OIRP
493Lee JONES1M00:20:38Trentham RC
494Sophie MCKEEMAN1F00:20:38Fulham RC
495Rafał OWCZAREK1M00:20:38 
496Piotr Adam WITKOWSKI1M00:20:38Vege Runners
497Marek CZAJKOWSKI3M00:20:38 
498Adam DULIŃSKI3M00:20:38Oborygeni
499Tomasz KULIG4M00:20:39 
500Bartosz Michal DITKOWSKI50M00:20:39